Tehlikeli Karım Oyuncuları Konusu ve Kadrosu

Burak 18 Oca 2018 Tehlikeli Karım  0

Tehlikeli Karım Oyuncuları Kim Kimdir ?

Mf yapımdan bir Kore uyarlama dizisi daha geliyor. Yakında ekranlardaki yerini almaya hazırlanan dizinin konusu ve oyuncularına dair haberler de gelmeye başladı. Sıra dışı hikayesi ve konus ile oldukça iddialı olması beklenen yapım için oyuncu kadrosununda olabildiğince güçlü olması için çalışmalar devam ediyor.

Tehlikeli Karım Konusu Nedir ?

Kalp Atışı ve Kadın gibi reytinglerde üst sıralarda bulunan dizilerin yapımcısı olan MF Yapım yeni bir uyarlama için hazırlıklara başlamış durumda.  Diziye dair oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili de bilgiler gelmeye devam ediyor. Çağrı Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Nalan Merter ve Vilmer Özçınar uyarlayacak. Dizi Show Tv de ekranlara gelecek. Dizinin yayın günü ise henüz netleşmedi.

gonca vuslateri vasfiye

Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu

Gonca Vuslateri

Tam adı Nazlı Gonca Vuslateri olan oyuncu 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir.  Adana’da 8 yıl kadar yaşamıştır. Astsubay bir babanın kızı olan oyuncu babasının emekliliğinin ardından Bursa’ya dönmüştür. Daha sonra anne ve babasının ayrılmasının ardından annesi ve ablası ile İstanbul’a yerleşmiştir.

tehlikeli karım orijinali kore

Lise eğitiminin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazanmış ve burada oyunculuk bölümünü tamamlamıştır. Eğitimin ardından tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncu daha sona Ruhsar adlı dizi ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Daha sonra birçok projede küçük roller alan oyuncu asıl çıkışını Küçük Sırlar isimli dizi ile yakalamıştır.

 

gonca vuslateri bi dünya show

2010 ve 2013 yılları arasında önemli tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu ardından Yalan Dünya isimli dizide yer almış ve burada gösterdiği olağan üstü performansla büyük bir izleyici kitlesi kazanmıştır. Dizide birden fazla karaktere başarı ile hayat vermiştir. Bizans Oyunlar ve Bornova Bornova isimli filmlerle beyaz perde de yer almıştır.

 

Tehlikeli Karım Tülin Taşçı (Melisa Darıcı) Kimdir ?
Tehlikeli Karım Seda (Bige Önal) Kimdir ?

“Tehlikeli Karım Oyuncuları Konusu ve Kadrosu” üzerine 7 yorum

 1. Şeçoo❤️ dedi ki:

  Sırf Seçkin Özdemir var diye seyredeceğim

 2. Holand dedi ki:

  Bu dizi kesinlikle tutmaz buna benzr çok dizi erken final yaptı.

 3. Hanss dedi ki:

  Çok efso bi dizi beklemiyorum sıradan bir dizi olacak gibi görünüyor

 4. abidin dedi ki:

  İyi bi oyuncu bu kız bakalım bu diziye yakışacak mı ?

 5. Yaz dedi ki:

  Aynen çok doğru söylüyorsun çok tuhaf dizi isimleri var mesela çukur

 6. Yaz dedi ki:

  Ben dizinin konusuna bakmaya tıkladım oyuncunun hayatı çıktı karşıma ıyımı banane yani ben dizinin konusunu istiyorum

 7. Anonim dedi ki:

  Tehlikeli Karım diye dizi mi olur ya. Yok Kanatsız Kuşlar, yok Cennetin Gözyaşları, yok Babamın Günahları, yok Ebenin Nikahı. Abuk subuk dizi isimleri buluyorlar, yaratıcılık sıfır sıfır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.