Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Teen Wolf (Ergen Kurt) 7. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Teen Wolf 7. Sezon onayını aldı ı ne zaman başlar 7. Sezon 1. bölüm yayın tarihi belli oldu mu ? Gelecek Sezon dizide kimler olacak konusu bilgileri detayları yazımızda olacak

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor ?1 

Son dönemin fenomen dizilerinden Teen Wolf 6. sezonu bitmeye yaklaşırken izleyenleri 7. Sezonu olup olamayacağını merak etti.

Sevilen dizinin şuan için 7. sezon onayı alıp almadığı belli değil fakat eğer 6. Sezon bitmezse dizinin 7. sezonu çıkmasına kesin gözle bakılıyor.

Başrollerinde Taylor POSEY ( Scoot McCall), Crystal Reed (Allison Argent) gibi oyuncuları olan ve diziye 5. sezon katılan Cody Cristian(Theo) ve 6. sezonda yaşayıp yaşamayacağı belli olmayan Tyler Hoechlin oyuncusu ile heyecanlı bir şekilde 7. sezonda bekleniyor.

Konu olrak 7. sezonda Kurt adamdan farklı fantastik hikayelere girmesi beklenen Teen Wolf 7. sezon detayları belli oldukça yazımızdan sizleri haberdar edeceğiz.

Gençlerin ve Kurt Adam dizi severlerin vazgeçemeyeceği dizi 6. Sezonu ile bu yaz ekranlarda olacak.

"TEEN WOLF" SEASON 4 - starring Tyler Posey, Dylan O'Brien, Holland Roden, Linden Ashby, JR Bourne, Charie Carver, Max Carver, Daniel Sharman

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor 2017

Dizinin kanalından şuan için resmi bir açıklama yok fakat diğer sezonlarda olduğu gibi Haziran Ayı sonları veya Temmuz ayı başları izlenebilecek gibi. Kesin yayın tarihi için yazımızı güncelliyoruz.

 

 

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor (18 Yorum)

 1. dizi 6 sezonla final yaptı 7 sezon olmayaçak boşuna beklemeyin yeni diziler için bizi istigramda takip edbilirsiniz

  • 7.SEZON BAŞLIYOMU BELLİ DEĞİL AMA
   DOĞRU 6.SEZON FİNAL DENİLDİ
   BİRÇOK İSTEK SONUCU BU KARAR GÖZDEN GEÇİRİLİYOR
   YANİ KESİN ÇIKMIYACAK DEĞİL

   • 6. Sezon finalmi bilmem ama çok saçma bir şekilde bitti diziye yeni biri giriyor ve direk final yapmaları biraz saçma geldi! 7. Sezon çıkar bence çünkü instagramda video gördüm Teen Wolf 7. Sezonla alakalı ve dizinin kişileri tanıtma videosu varya dizinin başlarında o çekilmiş.

 2. Hani ya temmuzun başlarındayız niye başlamadı. Bu zamanlar başlamassa hiç başlamaz. Baya bi ara oldu. Temmuzun gelmesini dört gözle beklerken temmuz geldi hani dizi ben göremiyorum ama!!!!

 3. YAA ABI BASLASIN ARTIK YEMIN EDIYOM ALAYACAG YA SOKARIM YAPACAGINIZ ISI GELSIN ARTIK SU & SEZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN>>>>>>>>>>>&77777777777777777777777