Tatlı İntikam Yeni Sezonda Devam Edecek mi

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam yeni sezonda devam edecek mi? İşte detaylar

tatlı itikam yeni sezonSıkça sayfamıza başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis ve Zeyno Gönenç’in yeni dizisi Tatlı İntikam’ın devam edip etmeyeceği ile ilgili sorular gelmeye başladı ve bu sorunuzun cevabını sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Bildiğiniz üzere bir dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini; o dizinin izlenme oranları yani reytingleri belirler. İşte Tatlı İntikam dizisi toplu reyting sonuçları

Tatlı İntikam Dizisi Son Bölüm Reyting Sonuçları

Tatlı İntikam  21. bölüm 3 EYLÜL 2016 2.73 REYTİNG İLE 3. SIRADA

Tatlı İntikam 20. bölüm 27 ağustos 2.71 REYTİNG İLE 2. SIRADA

Tatlı İntikam 19. bölüm 20 Ağustos 2.72 REYTİNG İLE 2. SIRADA

Tatlı İntikam 18. bölüm 6 ağustos 3.16 REYTİNG İLE 1. SIRADAtatlı intikam yeni sezon

Tatlı İntikam Dizisi İlk Bölüm Reyting Sonuçları

Tatlı İntikam dizisi 1. Bölüm 7 mayıs 4.38 reyting ile 3. sırada

Tatlı İntikam dizisi 2. Bölüm 14 mayıs 4.44 reyting ile 3. sırada

Tatlı İntikam dizisi 3. Bölüm 21 mayıs 4.11 reyting ile 2. sırada

Tatlı İntikam dizisinin reytinglerine bakıldığında mayıs ayında dizinin oldukça başarılı reytingler aldığını; ancak özellikle 18. bölümden sonra reytingler de büyük düşüş yaşadığını görebiliriz.

Tatlı İntikam dizisi mayıs ayında sezon dizileri arasında bile 4 ve üzeri reyting alırken; 6 ağustostan sonra o gün yayınlanan hiç bir dizi olmamasına rağmen sadece 2 reyting alabilmiştir. Buradan da görüleceği üzere Tatlı İntikam dizisi izleyiciyi sıkmıştır. Bu nedenle de sürekli reytingleri düşmektedir. Biz Tatlı İntikam dizisinin eylül ayı içerisinde final yaparak ekranlara veda etmesini bekliyoruz.

Tatlı İntikam Final Fragmanı

Tatlı İntikam final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.

26 Mart akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Tatlı İntikam dizisi D Productions tarafından ekranlara getiriliyor. Bilindiği gibi D Productions Kanal D’nin kendi yapım şirketi. Tatlı İntikam dizisi bir yaz dizisi olarak planlandı; ancak mart ayında ekranlara geldi. Tatlı İntikam dizisinin erken yayına alınmasın da ki amaç dizinin yaz sezonunda izlenme oranlarını arttırmaktı; ancak şuanda bu başarılmış görünmüyor; çünkü Tatlı İntikam dizisi 12. bölümü ile 11 haziran cumartesi akşamı  3.90 reyting alarak kendisine 5. sırada yer bulabildi.

READ  Tatlı İntikam Dizisi Final Mi Yapıyor ? Bitiyor Mu ?

Tatlı İntikam dizisi ilk bölümlerde ortalama 6 reyting almıştı; ancak haftalar geçtikçe reyting kaybetmeye devam ediyor. Bakalım Tatlı İntikam dizisi reytingleri düşmeye devam mı edecek yoksa yaz ayları geldikçe artacak mı?tatlı intikam resimleri

Şuanda Tatlı İntikam dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda devam edip etmeyeceği belli değil bu tamamen temmuz ayında ki performansını kalmış; çünkü temmuz ayında Tatlı İntikam dizisinin en büyük rakibi Survivor olmayacak.

Tatlı İntikam 13. bölüm Fragmanı

Tatlı İntikam Yeni Sezonda Devam Edecek mi (9 Yorum)

  1. Yaw kardeşim böyle dizileri yapıyorsunuz gerisini getirmiyosunuz ya hiç getirmeyin bu insanları alistirmayin yada getiriyosan devamını getir yani

  2. bitmesin hic cok güzel bir dizi hem reytingleri cok iyi geliyor az kalsin hep 2 yada 3 lerdeyiz tek bir yada iki kere 4 yada 6 olmusuzdur ama yoksa cok güzel hic bitmesin!

  3. HAYIR REYTING COK IYI BITMEZ TATI INTIKAM COK GÜZEL DIZI SIKICI FALAN DEYIL HIC BITMESIN REYTINGLERDE HEP 2 YADA 3 DEYIZ TEK BIR KERE YADA IKIKERE 4 ve 6 LARA GELMIS OLABILIRIZ AMA YINEDE COK IYI!