Menü Aç/Kapat
Tatlı İntikam Yeni Gelen Doğan Kimdir Tatlı İntikam 24.07.2016
Tatlı İntikam Yeni Gelen Doğan Kimdir

Tatlı İntikam Yeni Gelen Doğan’ın Geçek Adı?

Tuna Kırlı Fotoğrafları ve SevgilisiKanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam’a yeni bir erkek oyuncu daha dahil oldu. Son olarak diziye Büşra Develioğlu Rüzgar karakteri ile dahil olmuştu. Şimdi ise diziye Doğan karakteri ile Tuna Kırlı dahil olacak. Peki Tatlı İntikam dizisine yeni gelen Tuna Kırlı Kimdir? İşte detaylar

Tatlı İntikam dizisinde Doğan karakterinin gerçek adı Tuna Kırlıdır. Tuna Kırlı 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Farklı projelerde yer almasına rağmen bir türlü baş rol de yer alamayan Tuna kırlı sonradan dahil olduğu Tatlı İntikam dizisinde ilk defa başrol oynayacaktır.

İlk olarak 1995 yılında Çiçek Taksi dizisi ile ekranlara merhaba diyen Tuna KIRLI  daha sonra Atv ekranlarında yayınlanan Hayat Devam ediyor isimli dizide yer almıştır. Daha sonra ki yıllarda Kuzenlerim, Gurbet Kadını, Ulan İstanbul ,Çarşı Pazar ve Düğün Dernek gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Tuna Kırlı Fotoğrafları ve ResimleriTuna Kırlı Fotoğrafları

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

ne yani SİNAN OUT MU?
DOĞAN PELİNİN YANINA YAKIŞMIYOR

Cevapla

Anonim

ne yani SİNAN OUT MU? ACI İNTİKAMA NE GEREK VARDI .PELİNİN YANINA YAKIŞMIYOR

Cevapla

[email protected]

Yanlış haber

Cevapla

Derya Tüzün

O Tuna Kırlı değil, haber yanlış 🙂

Popüler Haberler