Tatlı İntikam 13 Ağustos Neden Yayınlanmıyor?

Tatlı İntikam 13 Ağustos Neden Yayınlanmıyor?

3 Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve en çok izlenen dizisi Tatlı İntikam 13 Ağustos cumartesi günü ne yazık ki 19. bölümü ile ekranlara gelemeyecek. Geçen haftadan beri Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanını bekliyorduk ve bir türlü yayınlanmıyordu; şuanda ise Kanal D’den bilgi elimize ulaştı. Tatlı İntikam ne yazık ki 13 Ağustos cumartesi akşamı 22:15 de eski bölümlerinden oluşan kolaj bölümü ile ekranlara gelecek.

Tatlı İntikam dizisinni 19. bölümü yerine yerli sinema olan Sağ Salim 2 filmi ekranlara gelecek.

Tatlı İntikam dizisi 29. bölümü ile 20 Ağustos akşamı ekranlara gelecek. Peki Tatlı İntikam dizisinin 13 ağustosta yeni bölümü neden yok?

Tatlı İntikam dizisinin reytinglerinde son haftalarda önemli bir düşüş yaşanıyor; Kanal D’de Tatlı İntikam dizisinde bir senaryo değişikliği yapmak veya Tatlı İntikam dizisinin gününü değiştirmek için 13 ağustosta Tatlı İntikam’ı yayınlamayacak olabilir; ancak şunu belirtelim ki Tatlı İntikam dizisi 29. bölümün yayınlanması için bir engel bulunmuyor.12

Tatlı İntikam Final mi Yaptı Neden Yok?

Tatlı İntikam dizisi için şimdiden böyle haberlere ve böyle kafa karıştırıcı sorulara gerek yok; şuanda Tatlı İntikam dizisi yaz boyunca  yayınlanmayı garantiledi; ancak yeni sezon da devam edip etmeyeceği göstereceği performansa bağlı.

Tatlı İntikam 13 Ağustos Neden Yayınlanmıyor? (5 Yorum)

  1. bu film gidemez çünkü ben çokkk seviyom bitmesin bu gün gidicekmi tatlı intikam😞😞