Tatlı Bela Slok Anjeli’den Neden Nefret Ediyor

Burak 08 Nis 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela dizisinde Slok ile Anjeli’nin yıldızları hiç bir zaman barışmadı. Bizler de bunu araştırdık ve yıllar önce yaşanan bir hadisenin Slok’u annesinden nefret ettirdiği gerçeğine ulaştık.

Peki Slok annesinden neden nefret ediyor ? Anjeli bütün bir dizi boyunca katı kuralları olan bir ev hanımını canlandırıyor. Angeli aynı zamanda geleneklerine bağlı dindar bir kadın. Asıl önemli olan ise onun aldığı bütün kararlerının arkasında Nirancan’ın olduğu. İnisiyatif aldığı karalarda bile Nirancan’ın eli balyoz gibi kafasında patlıyor. Nirancan bir gölge gibi bütün evi kontrol ediyor aslında.

Hal böyle olunca Angeli’de korkak bir piyon gibi davranmak zorunda. Ölüm tehlikesi bulunan öz kızları için bile merhamet edemeyen Angeli her zaman şimşekleri üzerine çeken birisi. Gelelim Slok neden Angeli’den neden nefret ettiği sorusuna. Tatlı Bela dizisinin gizemli kişisi Swati Slok’un eski kız arkadaşıdır. Slok bu kişiyi öylesine sever ki hayatında bir çok şeyi ona göre düzenler. Mesala Swati müzik dinlemeyi sevdiği için gitar çalmayı öğrenir. Kendini değiştirir ve o neyi severse Slok’ta onu sevmektedir. Bağlılığı o derece yüksek olan Slok ve Swati arasındaki en büyük engel ise Angeli’dir. Aslında Angeli gölgedir. Arka planda ise Nirancan vardır.

Slok kız arkadaşını ailesiyle tanıştırdığında Angeli, Swati’nin yanına gelerek kendine has üslubuyla Slok’u parası için seçtiğini ve senin gibi kızları tanırım laflarıyla onu rencide eder. Hatta Slok’tan ayrılması karşılığında ona para bile teklif eder. Swati bu sözler karşılığında çekip gider. Slok eve geldiğinde ise ona Swati bizimle kalmak istemiyor, ayrı evde kalmak istiyor diye laflar uydurur. Slok annesine inanır. Slok Swati ile yüzleşmeye gittiğinde Swati kendisine inanmayan Slok’u defterden siler ve ayrılır.

İşte o günden sonra Swati için karanlık günler yaşanmaya başlar. Zavallı Swati büyük bir kaza geçirir. SWati’nin yanında kalan kız kardeşi ise Slok’tan alacağı intikam için gün saymaktadır. Slok ise bir gün Angeli ve Nirancan’ın Swati hakkında konuşmalarına şahit olur. Bütün gerçekleri öğrenen Slok annesinden nefret etmeye başlar. Bu yüzden Slok, sadece annesinden değil Swati haricindeki bütün kadınlardan da nefret etmektedir.

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela Slok Anjeli’den Neden Nefret Ediyor” üzerine 8 yorum

 1. hatice dedi ki:

  Sizin işiniz gücünüz yokmu alt tarafı özeti okuyup gececeksiniz ama sizler vvıdı vıdı peşindesiniz yazık acıyorum sizlere

 2. Anonim dedi ki:

  Sizin işiniz gücünüz yokmu alt tarafı özeti okuyup gececeksiniz

 3. Madu & Arkey dedi ki:

  Lütfen böyle kötü laflar söylemeyin

 4. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven Hülya dedi ki:

  Eveeet Reyhancıım ben
  Sayın Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum ona çok saygı duyuyorum ve ona çok değer veriyorum:)
  Benim bir abim var:)İki kardeşiz yani:)
  Seni öpüyorum:)Baaayyyy
  Görüşürüüüz:)

 5. merve (gamzenin en çok yüzüne yakıştığı kişinin(rk) nin hayranı) dedi ki:

  Ayrıca Eylül san hep Eylül dedim ama istersen sana Eylül abla da diyebilirim.Yani o yaştaki tanıdıklarıma abla derim o yüzden

 6. merve (gamzenin en çok yüzüne yakıştığı kişinin(rk) nin hayranı) dedi ki:

  Kur’an ı arapça okudum tabi ama zamanla iste 4_5 senede 6 hatim ancak okuyabildim çok şükür namazımı da kılıyorum.Ve kapalıyım yani örtülüyüm o da 3 senedir.

 7. Anonim dedi ki:

  DİNSİZLER İMANSIZ LAR İFTRACILAR BU SAYFA PİSLEMEYİN

  1. Anonim dedi ki:

   Anonim sen kimsin nesin bilmiyorum ama bak sen din iman hakında bilmediğin şey konuşma sen burdakilere dinsiz imansiz diyorsun ama eyer onların dini imanı varsa sen dinsiz imansiz olyursun haberin olsun sen sen ol kimsenin dinine imanina karişma vallahı sana yazıktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.