Tatlı Bela Nirancan İle Angeli Ne Zaman Kavuşacaklar

Tatlı Bela dizisinde egolarının kurbanı bir baba ve onu çok seven bir oğlanın yaşadığı hayat hikayesi anlatılırken onların arasında kalmış ve tüm yükü üzerine almış Angeli’nin çektiği sıkıntılarda işlenmektedir. Asta’nın hayatlarına girmesiyle gerçek kimliklerini kazanmaya başlayan Slok ve Angeli Nirancan’ın gerçek yüzünü görünce ondan tamamen uzaklaşmışlardı.

Slok, Asta ve Angeli ondan uzaklaşırken Varad ve Sojal Angeli’nin isteğiyle Nirancan’ın yanında kalmayı tercih etmişlerdir. Ancak şeytan Varad’ın damarlarında dolaşarak ona yanlış yapmaya zorlamış ve evlat olarak kaybetmiştir. Aslında Nirancan yaptıklarının cezasını çekmektedir. Varad önce Slok’un izlerini silmeye başlamış daha sonra da ezik bir çocuk olmadığını ispatlamaya gayret gösterirken bütün yanlışları yapmıştır. Sojal onun yaptıklarını başta onaylamasa da sonra malın ve şöhretin esiri olmuştur.

Varad iş yerindeki Nirancan ve Slok’a ait olan izleri yok etmiş, daha sonra da babasının psikolojik sorunlar yaşadığını ve kafayı yediğini herkese kabullendirmiştir. Babasını bir odaya kilitleyen Varad ilerde onu evden de yaka paça atmıştır. Nirancan ise sokaklarda yatmaya başlamış zor günler geçirmektedir. Nirancan Asraham Huzurevine geldiğinde oradakiler de Sojal’in söylediklerinden dolayı ona inanmamışlar ve Angeli’nin yerini söylememişlerdir.

Varad onun Slok’un aramayı sürdürdüğünü ve Asraham Huzurevine gittiğini duyunca Nirancan’ı buldurup akıl hastanesine yatırmak ister. Nirancan bir yolunu bulup kaçar ve bir otobüse biner. Bindiği otobüs Mumbai’ye gidiyordur. Orada bir tapınağa giden Nirancan dua etmektedir. Angeli’de dua etmek için oradadır. Bir hırsız onun mangalsutrasını çalar. Nirancan mangalsutrayı görünce adamın peşinden koşar ancak 2 gündür aç olduğu için yere yığılır. Angeli kalabalık arasında Nirancan’ın küpesini görüyor ve bütün her şeyi göze alarak  onu alıp eve götürüyor.

Angeli Nirancan’ın haline acıyor. Nirancan Varad’ın yaptıklarını anlatırken pişmanlığını dile getiriyor. Slok’tan özür dilemek en büyük dileğim diyor. Slok babasını gördüğünde ya babamı ya da beni seçersin diyerek annesine tepki gösterip kamyonda kalmaya başlıyor. Bütün bunları ve daha fazlasını 16 Haziranda yayınlanacak 102. bölümde bulabilirsiniz.

Allah insanlara merhamet hissi vermiş. İnsan kendisine yapılan onca kötülüğe rağmen merhametli davranabiliyor. Önemli olan da bu değil mi sevgili dostlar. Evet işlerin en zoru kendisine yapılan kötülüğü unutup affetmektir. Ancak iyiliğe iyilik her kişinin, kötülüğe iyilik ise er kişinin harcıdır. Ramazan ayında şeytanların bağlandığı günlerde affetmeyi bilen kişilerden olmak dileğiyle kalın sağlıcakla….

dizibilgi google play

Tatlı Bela Nirancan İle Angeli Ne Zaman Kavuşacaklar (21 Yorum)

 1. her kese merhaba sitedeki arkadaslarim canmlarim
  Mahrim Gamzem Canselim Arya Meysel Eylul …..yani tum arkadaslar hik birinizi silmedim boyle bi insan da diyilim hesabimi kapatim insallah yakinda gelirim hepinizi opuyorum

 2. Tesekur ederim, bende iyiyim defnemm. Sorma, biraz oyle oldu. Ishlerim biraz yogundu.Sevmedigim meslekde calisiyorum, ve bu oldukca canimi sıkıyor. Yeni bolumler hakkinda yorumlarini merakla bekliyorum.Senin yorumlarini okuyarak biraz olsun kafa dagitiyorum.

 3. BƏN ASLA BAXIŞLAYAMAM DEMƏM ASLA! NƏ HADDİMİZƏ ÖYLƏ BÜYÜK KONUŞMAK.
  RABBİM NİCE GÜNAHKARLARI BAXIŞLIYORSA BİZİM NE HADDİMİZƏ BAXIŞLAMIYORUM DEMEK.

  • MENDƏ ƏLƏ DUWUNURƏM COX DÜZ QONUWURSUN BAXIWLAMAX YA DA BAXIWLAMAMAX BİR TƏX ALLAX’A QALMİWDİR COX DÜZDÜR

 4. Allahim Apsaranin hayalleri beni gülmekten öldürecek:))))
  Allah akil fikir versin..
  KİZLAR BİR MÜDDET YAZAMİYCAM.İSLERİM VAR.SAKİN ENDİSE ETMEYİN!!!
  RABBİME EMANETSİNİZ❤❤❤❤❤

 5. Sevgili arkadaslarim nasilsiniz iyimisiniz hepiniz ve neler yapiyorsunuz ve gununuz nasil geciyor ve arkadaslarim biliyorsaniz eyer ben arnavin simdiki dizisin de belki kusi oynar diyorlar dogrumu acaba bileniniz varmi oynarsa cok mutlu olurum ve kusinin suanki nachbaliye8 yarismasi ne zaman bitecek bileniniz varmi sevgilerimle hepinize

 6. Iyi gidiyor NURSELIM AMD OLSUN
  BANA SORARSAN SLOK ADAM OLMUS:D
  EVET ASTA CUKIYLE MUKI DEDIYINDE COK GULDUM 2COCUGUM VAR DEDIGINDE SLOKUN GOZLERI ARABA FARASI GIBI PARLADI

 7. Iyi akwamlar canlarim. Bende asla ve asla kotuluye karwilik vermem zaten karwilik versem bende o insanin sevyesine inerim kin saklamam hic unutmayi tercih ederim Allaha havale ederim biter en iyisini Allah bilir.

 8. Ayyy Niranjana cok uzuldum yaaaa
  Slokada bir izin vermediler ya cocuk alin teriyle ev aldi yine ona kalan kamyon oldu

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Canlarim nasilsiniz bazılarımız 1 saat sonra bazılarımız 1,5 saat sonra oruclarini açacak
   Allah hepimizin orucunu kabul etsin Amin…

   Bu oruç vaktinde bana ve arkadaşlarıma hakaret küfür edenleri Allahima havale ediyorum.

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   BEN ORUCUM dediğim halde SENINLE KAVGA ETMEK ISTEMIYORUM dediğim halde BENDEN UZAK DUR dediğim halde Bana sataşanlari Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Cicem minnoşum sen nasılsın nasıl gidiyor oruç…
   Beni soracak olursan;
   Akşam gülmekten hastanelik oluyordum astha neler yaptı öyle… magdurum magdurum diye bir şarkı vardı tam asthaya uydu o şarkı.. . Gulcicegim narin çiçeğim gül goncam bu aralar slok pek bir uysallasti sakinlesti saçına başına özen göstermeye başladı hal ve hareketlerini düzeltti. Aferin slok gözüme girmeye başladın.
   Cicem sen ne diyon.

 9. Ben bana yapılan kötülükleri asla unutmam mesela bir sahısla 5 yıldır konuşmuyorum tamamen çizdim o şahsı ama anjali ve astha hemen nırancani affetti gerçekten ayakta alkışlanıcak bir durum