Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

Tatlı Bela dizisinde finale gelindi. Dizi Kanal 7 ekranlarında izlenen ve reytingleri en yüksek çıkan diziler arasında yer almayı başardı. Asta ve Slok arasındaki  aşkı anlatan ve hiç bir şeyin imkansız olamayacağını anlatan dizide şimdiden tekrarları yok mu diyenleri duyuyoruz.

İyisiyle kötüsüyle uzunca bir süre Türk halkının evine misafir olan dizide insanlar kendilerini buldular adeta. Dizide iyi karakterlerin yanı sıra kötü karakterler de uzun süre hafızalardan silinmeyecek cinsten. Hele hele bir Nirancan var ki düşmanlar başına.

Nirancan münafıkların bile özür dileyeceği ve kardeş sen varken bize ….. düşer deyip münafıklıktan vazgeçecekleri bir adam. Yıllar boyunca Slok’u kandırmasını bilmiş, Angeli’yi kontrol etmeyi başarmış, ancak toplumda saygıdeğer bir iş adamı olarak anılmayı başarmış sinsi, akıllı ve saldırgan bir karakter olan Nirancan kötü kişi sıralamasına listemizde 1 numarada bulunuyor.

Kalindi ise iyi görünüp sonradan kötü görünenlerden, Jyothi’nin kaynanası  Renuka, Jyothi’nin eski kocası Abhay ve kaynanası, Sojal’in annesi, Varad, İndirajet ve Ahilya …. Listemizi uzatmak mümkün. Sizlerin görüşleri doğrultusunda bir sıralama yapılabileceği kanaatindeyim. Hayırlı Cumalar….

dizibilgi google play

Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ? (10 Yorum)

 1. Bence tekrar başlasın çok ama çok güzel ben hem tv den hem de internetten bakıyorum

 2. Kalındı çox guzel ve ıyı nıyetli kadindir onu çox sevdım Tam Asdanın anesi olmağa layik bılri

 3. Bencede aradan belli bir sure gectikten sonra tekrar yayinlanmali en kotu karakter inrajeet hatasini bile anlayamadi kopek

 4. Bence nirancan
  İnderjit
  Abhay ve annesi
  Renuka
  Sojalin annesi de kötü gibi aslında para düşkünü bi kadın
  Kalindi iyi ama asta yüzünden aklı başından gitmiş bi kadın sonra düzeldi

 5. Hayırlı cumalar.
  bencede münafıklik kitabını yeniden yazmış biri Olarak böyle bir listenin zirvesini açık ara haketti niranjan firavunu.
  kalindi iyi mi kötü mü çözemedim.abhay ve halası,inedrajit sahtekari,renuka,sojalin annesi,birara varad kötü olmayı denedi ama beceremedi..
  Dizide en çok dikkatimi çeken şey Hindistan da. Ne kadar uzun boylu karizmatik sempatik cekici adam varsa bu diziye toplanmış gibiydi.slok,niranjan,varad,ankus,sidart biraz kısa kalsada o oylesine.
  Ama güzel diziydi tekrar verilmesi gerekli mi onu bilmiyorum.belki 2-3 sene sonra şimdi daha taze ve bitti.