Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

Tatlı Bela Dizisi Konusu

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Tatlı Bela Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Tatlı Bela dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile 4 Haziran Salı akşamından itibaren her gün Kanal 7’de.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 4 Haziran Salı günü ilk bölümü ile saat 21. 40 da Kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Tatlı Bela 1. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor (1 Yorum)

  1. Ve Tatli bela basliyorrr.Farkli ve eglenceli bir hint dizisi.Tekrar izlemek keyifli olacak