Tatlı Bela Aditi Kimdir Slok İle Bağlantısı Var mı

Tatlı Bela dizisine sonradan dahil olan güzel ve sempatik kız Aditi gizemini koruyor. Asta’ya Slok ile ilgili bilgiler soran, Slok ile yakınlaşmaya çalışan, Slok’u küçüklüğünden beri tanıdığını  söyleyen bu gizemli kişi kimdir ?

Nirancan’ın yakın bir arkadaşının kızı olan Aditi evden ayrılma vakti geldiğinde rahatsızlanmış ve evde kalmaya devam etmişti. Hal böyle olunca evin kızı gibi davranmaya başlamış, evde yemek dahil yapmaya başlamıştı. Ancak Slok ile yakınlaşmaya başlaması Asta’yı rahatsız etmeye başlar.

Aditi uyur gezer olmasından dolayı da evdekilere sıkıntılar yaşatmaktadır. Asıl önemli olan Aditi gerçekte kimdir ve Slok hakkında bu kadar bilgiyi nereden bilmektedir ?

Tatlı Bela Aditi Kimdir ?

Tatlı Bela dizisine 35. bölümüne dahil olan Aditi aslında Swati’nin kız kardeşidir. Swati’nin başına gelenlerden dolayı Slok’tan intikam almaya yemin etmiş olan Aditi bunun için Slok’un evine yerleşmiştir. Aslında Slok ile ASta’yı birleştirmeyi düşünüyor gibi olsa da asıl amacı onların ebediyen ayrılmasını sağlamaktır. Hatta onlar ayrılmayınca  Asta’yı öldürmeyi bile düşünür. Swati’yi hatırlatmak için evde gelinlikle dolaşan Aditi amacına ulaşabilecek mi bilinmez ama Slok ölmek üzere olan Swati’yi görecek.

Tatlı Bela  Son Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela Aditi Kimdir Slok İle Bağlantısı Var mı (8 Yorum)

  1. Bu aditi iyi gibi davranıyo bi an iyi biri olduğunu sandım pis aditi bir brakın slokla astayı artik