Tatlı Bela 31 Mayıs Özeti 86. Bölüm Fragmanı Slok Taksicilik Yapıyor

Tatlı Bela geçen bölümünde Slok, Asta ve Angeli her şeyi göze alarak evden, Nirancan’dan ayrılmaya karar vermişlerdi. Bunun için herşeylerini evde bırakan Slok ve diğerleri evi terk etmişlerdi. Nirancan ise geleceklerinden emimndir.

Tatlı Bela 86. Bölüm Özeti

Tatlı Bela dizisinin bu bölümüne Varad’ın çabalarına rağmen Slok eve dönmemiştir. Varad üzgün bir şekilde eve döner ve Sojal’e durumu anlatır. Oldukça üzgün ve bitkin gözüken Varad’ın konuşmaların dinleyen Jaja bu durumdan oldukça memnundur. Zira kızı Sojal evin teknik direktörü olmuştur. Durumu patavatsızca ortada söyleyince Varad onu evden kovar Sojal ise Varad’ı haklı görünce Jaja hayal kırıklığına uğrar.

Slok, annesi ve Asta kalmak için bir otel bulurlar. Otelin sahibi Slok’u tanımaktadır. Slok isimlerinden dolayı otelde kalamayacaklarını söyler ve yollarına devam ederler. Bu sırada Angeli’nin ayağındaki ağrı şiddetlenmiştir. Slok annesi ile ilgilenirken Angeli çok mutlu olur. Ancak bu seferde yağmur yağmaya başlar. Hemen sığınacak bir yer bulurlar. Slok Asta’ya annesinin evine götürmeyi teklif eder. Asta ise zor zamanlarda yanında olacağını söyleyerek teklifi reddeder. Üçlümüz geceyi sokakta geçirir malesef.

Ertesi gün Nirancan araba sesi duyar ve Slok Slok geldi diye heyacanla dışarı fırlar. Ancan gelen özel şoförüdür. Nirancan hayal kırıklığı yaşar. Sabah gözlerini açan Angeli Asta ve Slok’u uyandırır. Kaldıkları yer işhanıdır. Yüzlerini yıkarken iki adam Asta’yı kesmektedirler. Slok bu durumdan rahatsız olur ve adamlara hadlerini bildirmek için davranır ancak Angeli başımızı belaya sokmayalım diye Slok’a engel olur. Slok  iş bulması gerektiğini ancak babasını herkesin tanıdığını söyler. Angeli elindeki değerli takılarını onlara verir ancak Slok ve Asta sok onları cebine bugünlerde geçecek her şey düzelecek diye takıları kabul etmezler.

Jaja ise Varad’a çay getirdiği sırada Slok olmadığı için bütün işleri kendisinin takip etmesi gerektiğini söyler. Jaja kendini evin patroniçesi zannetmektedir. Angeli Nirancan’ı tanımayan küçük iş yerlerine başvurması gerektiğini söyler Slok’a ancak Slok gittiği dükkanlarda iş bulamaz. Çaresizlik onları umutsuzluğa doğru sürüklemektedir. Ankush ise evrakların peşine düşer fakat bulamaz. Evrakları ararken Kalindi ve Ajju tarafından yakalanır.

Slok çaresizce iş aramaya devam etmekte ancak tüm kapılar yüzüne kapanmaktadır. Aynı şekilde Asta ve Angeli’de etrafa bakmaktadırlar. Angeli bir ara sokak kavgasının arasında kalır. Adamlar bir kişiyi aralarına alıp pataklarken Angeli köşeye sıkışmıştır. Adamlar bıçak çekmişler neredyse Angeli’ye saplamak üzeredirler bu sırada toplanan kalabalığı farkeden Slok annesini orada çaresiz şekilde görür ve annesini o adamların yanından kurtarır. Etraftaki kalabalığa ise seyirci kaldıkları için bağırır.

Ankush Kalindi’ye bir kağıt imzalatmış ve bütün malların sahibi oldum artık diye sevinmiştir. Ancak avukat Kalindi’nin imza değil şekil yaptığını Ankus ile dalga geçtiğini söylemişlerdir. Ankush ise mor olmanın tesiriyle çok sinirlenmişti. Evde ise bu durum  konuşuluyordur. Asta ekibiyle Asraham huzur evine gelmiştir. Angeli’nin anne ve babasınında olduğu huzurevinde Asta Angeli’ye işler düzelene kadar burada kalmasını teklif eder. Angeli bu teklifi kabul etmez. Huzur evindekiler Asta’ya bir telefon hediye ederler.

Bu arada Nirancan’ın işleri kötüye gitmektedir. Nirancan toplantılarda zor durumda kalmaktadır. Varad ise Sidhart’tan yardım ister ancak bu durumdan Jyothi’nin haberinin olmamasını ister. Sidhart ise Jyothi ile bu durumu paylaşır. Jyothi çok üzülür.

Asta ve Slok kalacak yer ararken bir adam taksileri olduğunu ve işçi aradığını söylemektedir. Asta ve Slok adamla konuşurlar ve adam Slok’u işe alır. Slok işe çıkar ve iki kız taksisine biner. Kızların keyfi yerindedir. Slok ile muhabbet ederler ve ondan radyoyu açmasını isterler. Slok o sırada babasını arabada görüyor. Slok ile babası yanyana gelirler. Nirancan onu göremez ancak geçmişte babası ile yaşadığı bir anı gelmiştir aklına. Aynı zamanda da annesine yapılanlar gelmiştir aklına.

Angeli huzur evinde kalmaya başlar ve Asta ve Slok’u da merak etmektedir. Huzurevindekiler ona bir telefon verirler ve Asta’yı aramasını isterler. Asta telefonda iyi olduklarını ve kalacak temiz bir yer bulduklarını söyler. Angeli mutlu olmuştur. Asta ise kaldıkları odayı düzene sokmak için çok uğraşmıştır. Akşam Slok eve geldiğinde ev tertemiz olmuş yemekler hazırlanmıştır. Asta ve Slok belki de hayatlarının en güzel yemeğini yemektedirler ve her şeyden önemlisi mutludurlar.

Tatlı Bela 31 Mayıs Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela 31 Mayıs Özeti 86. Bölüm Fragmanı Slok Taksicilik Yapıyor (24 Yorum)

 1. sılok ben sızı cok sevıyoprum ınsalah evlenırsın kavyalan ayrılırsınıs sızı cooooooook sevıyorum

 2. Slokun evi terk etmeyi dogru deyildi aslinda evde kalipda babasiyla konusmamaisi onu gormezden gelmesi ona en iyi ders olucakti

 3. ya simdiki bolumler o kadar da onemli degil dizi bundan sonra basliyor canlar.bir kaza sonucu asta hafizasini kaybediyor anjeli oluyor slok 6 ay komada yatiyor ohoh yani daha televizyondan ayrilamayacagimiz bolumler var ve ben kendimi ona sakliyorummm hemde ben azeriyim ve madhubala faniyim yeniden kanal7 de yayinlanmasini buyuk sabirsizlikla bekliyorum.

 4. ya simdiki bolumler o kadar da onemli degil dizi bundan sonra basliyor canlar.asta hafizasini kaybediyor anjeli oluyor slok 6 ay komada yatiyor ohoh yani daha televizyondan ayrilamayacagimiz bolumler var ve ben kendimi ona sakliyorummm hemde ben azeriyim ve madhubala faniyim yeniden kanal7 de yayinlanmasini buyuk sabirsizlikla bekliyorum.

 5. Neden asta ve shlok anjeliyi huzur evine bıraktılar yani kendilerine bir yer buldular da anjeliye mi yer bulamadıkları zavallı anjeli oğluna yeni kavusmusken hemen ayrıldı bu arada sojal ne çabuk vardı affettim öyle ve Defnem hani demiştin ya varad sojal device diye bu sıralarda mi device yani sojal değişik mi peki mansiyon ne olucak bide niro beni çok şaşırttı shlok yalvaasini beklerdim ama o ne dedi benim ismim olmasa sen bir hiçbir üstelik bunca oyunu sırf oğlu için oynadı buarada anjeli ölücek dediniz anjeli neden ölüyo ve nasıl ölüyo şimdilik iyi geceler herkese hayırlı Oruçlar diliyorum

 6. Bu dizi evet guzel eh iste ama bir yalanci bahar etmez orada ben ne kadar agladigimi haturlamiyorum bu dizide su asta ile shlok ayrilip da shlok ona surkli hakaret yagdirinca guzel oldu ama asta ameke sumugu yapisti sen ki o kadar hakareti ben duydum

 7. Ayy Nurselcim ben Tubayi İhlamurlar altinda bayilirdim.
  Biblo gibi kadin..Yeryuzunde ondan daha guzel kadin yokmus gibi geliyor:))..ama kara para ask da efsoydu..
  ÖMER DEMİR❤ELİF DENİZER AŞKİ..
  O omerin abisi ne kotuydu..meger katil oymuss..
  Aa sayfada kavga mi varmis..Relaks kizlar relaks..Ramazanda yumusacik,simsicacik sevgi kelebegi gibi olmaliyiz.T.B olarak adimiz cikti zatenn..
  CANSELCİMM isten kaytar biraz demissin..:)..Devlet baba ne kadar izin verdiyse o kadar kaytariyoz maalesef tatlimm☺☺

 8. bence sen o ismini kendi kafana kazıı da bi şeye yarasın ahmak kız!!!! özenti diye sana denir hafıza kaybı senin sorunundu canısı ama özentilik yaptın işte GERİZEKALI

 9. Seninle daha fazla tartışıp zamanımı kaybedemicem malum yarın Ramazan günah işlemek için sevap olmaya bile değmezsin

 10. Gülçiçek sana katılıyorum yarın mübarek gün SONGÜL VE ELİF BENCE ÖZÜR DİLEYİN VE BARIŞIN.BARIŞMAK ERDEMDIR!!!

 11. Ne de olsa biz senin gibilerini çok gördük bir gün seni de EĞİTECEĞİMİZE inanıyorum ; ha bu arada bizimkisi seninkiler gibi BOŞ ümitlerden değil hatırlatayım dedim malum beyindeki sıkıntıların başında hafıza kaybından muzdariplik gelir bu kadar laf yedikten sonra hâla konuşacak mısın?

 12. Burdan beyninde kelimelerimin yankı yaptığı kıza sesleniyorum: yazdığım yorum biçimlerinden özentilik yapmana şaşırmadım biraz kendin olsan türünü daha iyi tanıyacağız .anladın mı diye sorucam ama zannetmediğimden sormuyorum bile

 13. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Gamzeciim teşekkür ederim ben çok iyim;)
  Sen nasılsın:)?
  Tatliş Havvanur bebiş nasıl büyüdü mü?;)
  Öp onu benim için:)
  Bay Baaayyyy

 14. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı *♡*Nursemciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Canım şeker arkadaşım *♡*Nurselciim*♡*benim:):)
  Yaaa ben kendimi çoooook şanslı hissediyorum sen benim kankim olduğun için*♡*:)*♡*:)*♡*:)*♡*:)
  Senin bana gönderdiğin o kalpler var yaaa BENİM BAŞIMA,KALBİME VE RUHUMA TAÇ OLUYORLAR:):):)Sen benim mutluluk kaynağımsın;)
  Bana HULLAMMMMMM diye hitap edişin bile beni çok mutlu ediyor:):):)
  İyi ki varsın be kankim seni çoooooook seviyorum*♡*sana sevgimi anlatmak için artık kelimeler yetersiz kalıyor;)Can dostum güzel arkadaşım beniiimmm;)
  Şekerciim anneciğim de senin gül yanaklarından öpüyormuş ve senin için de dua edecekmiş:):)
  Öpüyorum seni koskocamaaaaan:)Baaayyyyyss

 15. Ayyy cok romantik
  DIGER SAYFADA SONGUL VE ELIF ADINDA ARKADAS KAVGA ETMISINIZ YAPMAYIN GUZELLERIM YARIN MUBAREK AY GELIYOR BARIS ZAMANI HEPINIZI OPUYORUM

 16. Cicek taksi diye dizi vardi o aklima geldi..
  Cicek taksi duragi burasi taksinin rengi bugday sarisi diye sarkisi vardii:)))
  Günelcim ben Neslihan atagulu hic begenmiyorum..hemde hic..kara sevdayi sirf o var diye izlemiyorum..halbuki cok koyu burak ozcivit faniyim..fatihi harbiyeyi de hic izlemizdim zaten..ben Tuba buyukustun ve Hande Erceli cok begeniyorumm canim..

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Huhuvvvvv evet evet evet defnocanim bende tuba buyukustun hastasıyım onun gözlerini bana benzetirler Kara Para Aşkı nefesimi kesip izlerdim resmen televizyona yapısırdim ELIF♡ÖMER aşkı süperdi kimya tutuyordu hani ten uyumu diyorlarya hah ışte o bu ikilide mevcuttu tıpkı arnav♡kushi ikilisi gibi onlarda süper ikili.

 17. Kizlar neslihan atagulu kim beyeniyor ben onu cok beyeniyorum fh bakiyordum ks ona gore seyr etmek istedim ve beyendim sonra baktim cok gozel dizi tb bakiyordum onunsa tekrarlarina

 18. artık slok annesine çok değer veriyor.astaylada birbirini çok seviyor bu gerçekten de harika bi şey

 19. çok güzel artık slok annesini çok seviyor astayla da çok mutlu ee bize de mutlu olmak düşer

 20. Sukur yeni ozeti cikti huzur en buyuk mutluluktur asik oldugun insan yaninda olduktan sonra her sey guzel oluyor neresi olursa olsun bakalim bundan sonra shlok astha macerasine olucak en azindan asiklarin arasini kaynana niro bozamiycak

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Hullammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
   Canim kankim sana bir önceki sayfada birsürü cvp yazdım.
   Nerdesin canim gözümün nuru benim KRALICEM