Tatlı Bela 29 Mayıs Özeti 84. Bölüm Fragmanı (Slok Nirancan’ın Gerçek Yüzünü Öğreniyor)

Burak 24 May 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela geçen bölümünde Asta Nirancan’ın adamları tarafından kaçırılmış ve sunum yapması engellenmeye çalışılmıştı.

Ancak Asta aklı sayesinde olayların üstesinden gelmiş ve sunuma yetişerek ABD şirketinin onayını almayı başarmıştı. Ancak Nirancan bu durumdan oldukça rahatsızdır ve Asta’nın ölmesi için planlar yapmaktadır.

Tatlı Bela 84. Bölüm Özeti

Kalindi Puja hazırlıkları yaparken Ankush patavatsız konuşmalarına devam etmektedir. Kalindi bari bu törende iyi bir insan gibi görün de insan yüzüne çıkabilelim diye konuşurken Ankush terbiyesiz hareketlerine devam etmektedir. Elindeki kola şişesini sallayarak evi batırır. Kalindi inşallah bu oğlan düzelir diye içinden geçirmektedir. Renuka elinde bir tomar parayla her şeye sahip olduğunu söylemektedir. O sıra Jyothi içeri girer ve Renuka paraları saklar. Jyothi evde eksikler olduğunu söyleyerek Renuka’ya söyler. Renuka listenin fazla olduğunu düşünerek ona para verip kendisinin gitmesini ister.

Audvut ve Kalindi Dussahra için birbirlerine iyi dileklerini sunarlar. Ankush ise Ajju’yu yanına çekerek dalga geçmeyi sürdürür. Evden çıkarken daha önce yaralı olan ayağı merdivenlerde yine burkulur. Kalindi ve Ajju yardım için koşarlar ancak Ankush tiyatro yapmayın diyerek buna müsade etmez. Sojal’in annesi Dussahra kutlamaları için eve gelmiştir. Evdeki ip dikkatini çeken Jaja’ya her şeyi anlatan Sojal Angeli’nin kendi yanında yer aldığını ve Varad’ın kendisinden özür dilediğini söyler.

Asta ofise gitmek için taksi tutmuş ve yolda annesi ile konuşmaktadır. Konuşma bittikten sonra bir anda Nirancan ve adamlarını görür. Bu adamlar kendisini kaçıran adamlardır. Hemen taksiyi durduran Asta onların görüntülerini telefonuna kaydeder. Ankush bir çok çocukla eve gelir. Çocuklar savaşçı şeklinde giyinmişler ve ellerinde de kılıçları vardır. Ankush onları zavallı Ajju’nun üzerine salar.

Asta Nirancan’ı ofiste görür ve onun Dussehra’sını kutlarken iyiliğin kötülüğü yeneceğini söyler. Asta elindeki görüntüleri Nirancan’a izletir ve senin gerçek yüzünü Slok ta görecek diye tehtid eder. O sırada Slok içeri girer ancak Nirancan onu alıp Dussehra’ya gitmesi için görevlendirir. Asta elindeki görüntüleri ona göstermeye çalışsa da Nirancan onu engeller. Nirancan Slok’u gönderince bir hışımla Asta’nın odasına gelir ve telefonu ister. Asta vermez ancak Nirancan onu zorla elinden alıp telefonu kırar. Asta ise kırmanın hiç bir anlamı yok çünkü onu mesaj olarak Slok’a gönderdim. Senin gerçek yüzünü görmeye çok az bir zaman kaldı der.

Nirancan paniktedir ve Slok ile beraber gönderdiği adamını arayarak ondan Slok’un telefonuna gelen mesajı o okumadan silmesini ister. Adam biraz zorlansa da mesajı silmeyi başarır. Nirancan artık Asta’dan tamamen kurtulmak için onu öldürmeyi düşünür. Bunun için Asta’yı adamlarına kaçırtır ve Dussehra festivalinin olduğu yerdeki Ravana sembolünün arkasına bağlamalarını ister. Angeli bu konuşmaları duyar hemen Slok’a haber vermek ister. Ancak Slok bakar Angeli telefona bakmaz. Bunun üzerine Angeli festivale Asta’yı kurtarmaya gider. Nirancan da olayı şansa bırakmamak için festivale doğru yola çıkar.

Bu arada Asta adamlardan kurtulmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Nirancan gelmiştir ve Asta’yı  sembolün arkasına bağlamışlardır. Angeli de oradadır ancak Nirancan’a engel olamaz. Nirancan en kanlı eylemlerinden birini gerçekleştirecektir. Bunu da Slok’a yaptıracaktır. Slok elindeki okla sembolü ateşleyecektir. Angeli Slok’a bağırır ancak sesini duyuramaz.

Slok yayını gerer ve ateşli okunu sembole fırlatır. Ravana sembolü yanarken Asta da Slok Slok diye feryat etmektedir. Slok bir ara kamerada Asta’nın sembolün arkasında olduğunu  görür. Slok can havliyle koşmaya başlar. Asta için ölüme atlayan Slok sonunda onu kurtarır. Slok sana bunu kim yaptı diye sorar CEVAP NİRANCAN ancak Slok hala uyanmamıştır ve hadi canım hep aynı terane diye Asta’ya tepki gösterir.

Angeli ise Nirancan’a Slok’un hayatını neden mahvettiğini, Slok’un gerçekleri öğrendiğinde yüzüne nasıl bakabileceğini söylemektedir. Nirancan ise pişmiş kelle gibi sırıtarak evet her şeyi ben yaptım, Jyothi’yi ben o hale düşürdüm, Asta’yı ben öldürmeye çalıştım, sana işkence ettim ancak Slok bunların hiç birisini öğrenemeyecek der. Fakat bilmediği bie şey vardır. TA TA TA TA Slok arkasında her şeyi dinlemiştir. Nirancan hemen münafıklığa başlar ancak Slok duymuştur duyacaklarını arabasına atlar ve uzaklaşır oralardan.

Tatlı Bela 29 Mayıs Fragmanı

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 29 Mayıs Özeti 84. Bölüm Fragmanı (Slok Nirancan’ın Gerçek Yüzünü Öğreniyor)” üzerine 99 yorum

 1. İSİMSİZ dedi ki:

  arkadaşım yarın görüşürüz :):):):):)

  B _ _ _ L _ _ Ş

 2. İSİMSİZ dedi ki:

  SELAM SINIF ARKADAŞIM 5 HARFLİ SEN BENİ İYİ BİLİRSİN

 3. Otdo dedi ki:

  hello my name is otdo

 4. İsimsiz dedi ki:

  merhaba

 5. Anonim dedi ki:

  Cok sacmaladi

 6. Anonim dedi ki:

  DİZİLER

 7. hindistan ben dedi ki:

  Dunyada en cok hint dizilerini seven ben Allahım cok iyi oldu valla icim rahatladi

 8. mäýräm turgut dedi ki:

  ŞLOK anjeliýe anne demesine çok ama çok sewindim Şlokta şu Pislik Niranjandan uzak olsa şok olur Bände çok sewnirm❤

 9. bircanella dedi ki:

  Teşekkür ederim firuzecim çok sağol aslında bende daha neler neler var cidden bu hint dizileri çok gözümü açtı benim aslında biraz dikkatli incelerseniz sizde anliyacaksiniz çok yanlış var bizim ülkemizde bizi iyi yansıtıyor lar biz böyle değiliz ama ne yazikki bizim ülkemiz bahar Candan gibi süs bebeklerini toplumumuza gösteriyor bunlar yüzünden kendi kültürümüzü gelenekleri mızı ve en önemlisi Dinimizi yansıtıyor lar neyse ben yine gittim ama gerçekten şunu solisti bu konularda hiç çok yaramaz var

 10. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim firuzecim çok sağol aslında bende daha neler neler var cidden bu hint dizileri çok gözümü açtı benim aslında biraz dikkatli incelerseniz sizde anliyacaksiniz çok yanlış var bizim ülkemizde bizi iyi yansıtıyor lar biz böyle değiliz ama ne yazikki bizim ülkemiz bahar Candan gibi süs bebeklerini toplumumuza gösteriyor bunlar yüzünden kendi kültürümüzü gelenekleri mızı ve en önemlisi Dinimizi yansıtıyor lar neyse ben yine gittim ama gerçekten şunu solisti bu konularda hiç çok yaramaz var

 11. Firuze dedi ki:

  Admin benim sabah gonderdiyim yorum gelmemish hala ya
  Kiziyorum ama haaaaa
  Neden boyle gec geliyorki

 12. Firuze dedi ki:

  Bircanella ben seninle yuz de yuz raziyim canim
  Hindistan kadar hertarafli kendi ozelliklerini gosteren ikinci bi ulke yok
  Hemde dizide sevginin guzelliyi ozelliyi korunuyor
  Dogru soyluyorsun canim

 13. Firuze dedi ki:

  Defnecim yorumlarina soz yok sen olmasan napariz ya

 14. Firuze dedi ki:

  Iy akshamlar canlarim benim Sabah yorum yazdim gelmemish
  Dane hos geldin bitanem Nursel sanada Merhaba canim Cansel nasilsin guzelim Gulcicek Zoya Reyhan Defnecim sitemizde yazan tum guzel kizlar opuyorum sizleri

 15. bircanella dedi ki:

  Meraba Defne sana olan sevgimi ifade etmeden başlamak istemiyorum beni çok etkiliyosun canısı keşke seni gorebilseydim ne güzel olurdu Cansel bitanem hani sen dedin ya beni zorla Zorba yaptılar diye inan bana bitanem keşke herkes senin gibi Zorba olsa kötülük kalmazdı dünyada senin yaptığın çok büyük bir yureklilik yazın beni çok etkiledi bu arada diyemedim gecemiyecem kızlar bu hint ler geri kalmış bir ülke sözde ama bence dünyanın hiç bir yerinde böyle güzel zihniyet yok çünkü dizide sadece aşk yok özellikle dinlerin olan inançları gelenekleri zihniyetleri dansları aile bağları aşklarını yasayislari hele birbirlerine o uzun uzun bakışları müzikleri güzellikleri ve tabiki her dizide verebilecekleri bir ders ben ne zaman dizilerini izlesene hep kendime bir ders çıkarırım anlayacağınız bunca yıldır dizi film izlerim ama hiç bir zaman bu kadar anlamlı ve güzel diziler izlemedim çok mantıklı is yapıyorlar örn bizde evlendikten sonra dizi biter onlarda ise evlendikten sonra dizi başlıyor bizde herseyi ilk bölümde verirler reyting için ama onlarda hep bi gizem bizde hep affiniza sığınarak söylüyorum hep sevişme üstelik evlenmeden yatak sahnesi işte bu şekilde betinlerimizi yıkıyor lar Türk dizileri mesela hangi Türk dizisinde camide sahne çektiklerini gördünüz ama onlarda hep mabetler biz sözde müslüman bir ülkeyi ama bunu Nerede hangi dizi veya filmde yansıtıyor bu yüzdendir hint dizileri ve filmleri kisacasi hint ler benim başımın taci ve her zamanda öyle olucak çünkü kızlar ne yaparsanız yapın ne yaptığınızı bilin şimdilik görüşürüz

 16. gamze ♡ aygam ruh ikizimm seni çok ama çok özledim:((( dedi ki:

  Herkese meraba Nasılsıniz canselim reyhanim kusura bakmayın yazmadım için hep aklım sizdeydi ne için yazmadi mi reygam ikizoşum biliyor reyhanim keşke o kişiye öyle bir şey yapmasaydim babası Gil öğrendi keşke yapmasaydim öyle pismanim ki boşu boşuna kendime ümit verdim salakca:( reyhan ikizim ben şimdi ne yapim elimden artık bir şey gelmiyor allah kahretsin reyhan öyle bıktım ki:(((((( bir şey yaptım zaman böyle oluyor sonu benim üzerime patliyor bende ikinizi çok özledim ikizoşum reyhosum Canselim
  Beni boşver de Cansel ne oldu ikizime lütfen soylermisin beni korkutma zaten yeterince korku var üzerimde lütfen ne oldu bir şey mi oldu onu çok özledim merak ediyorum söyle ona yazsın ikizoşum ben seni çok özledim Gelllllll meleğim gokteki en parlak yıldızım kelebegim dostum ruh ikizimm minnoşum jalebimsin aygam gamay ikilisi sonsuzlar ♥ YILDIZIM RENGARENK KELEBEGİM seni çok özledimmmmm Gellllll Cansel hesaba girilmiyor lütfen başka hesab aç olmuyor yap kafayı yiyecem ya yeter bu ne bekliyorum Canselim inşallah kötü bir şey değildir yeni tel elime aldım tel tümden kapattım çünkü reyhosum presesim orkidem nasılsın reyhan çok korkuyorum ne yapacami bilmiyorum onu yapsam mi sana da ikizim de biliyor ikiniz de yasak koydunuz Hayır dediniz peki böyle olmak dahami iyi offf

  1. zeyno dedi ki:

   DEFNE BEN DE 1 70 BOYONDAYIM;)

  2. Cansel❤RK dedi ki:

   Gamzişim ben senin için yenu hesap açicağim.
   Canım benim yq şu an Aysunun sana çok ihtiyaci var.
   Onunla tel de konuştum. Bana sadece Gamzeliçem i istiyorum dedi.
   Burada ne olduğunu anlatamam.:(

 17. burcu dedi ki:

  Sevgili arkadaslarim nasilsiniz iyimisiniz ve ben size bir sorum var ben hint kinasi yakmak istiyorum ve nerden akabilirim ve nasil yapabilirim elime modelini yapmak icin ve ben cok seviyorum ondan sordum sevgilerimle

 18. Cansel❤RK dedi ki:

  Gülçeçekcim ben iyiyim. Seninde iyi OlmAna sevindim;)
  Bugün benim için hem iyi gündü hem de kötü gün.
  İyi gündü çunku kizlarin da erkekler kadar güçlü olduğunu kanıtladık kız arkadaşimla. Kötü gündü çünkü hakkım yenildi.
  Hakkimi yiyen oğretmen olmasa ben yapacağımı bilirdim ama maalesef ogretmen oldiğu için birşey diyemedim.
  Gülçiçek sen spor yapar misin?. Ben çok severim spor yapmayı.
  Bugun de yariş vardi şu hakkimin yenildiği yariş.
  Sadece erkekler katila biliyordu.
  Ben ve kiz arkadaşim Mari oğretmene israr ettik bizi de yarişa almasi için. Ama ogretmen siz kiz siniz yarişamazsiniz dedi ve bizi yarişin sunucusu olarak koydu.
  Tam yarş başlayacakken oğretmen fikir değiştirdi ve bizi de yarişa aldi. O kadar erkeklerin içinde tek kiz yarişmacilar bizdik.
  Yariş başlsdi biz ondeydik ama bir dengesiz çocuk, arkadaşim ve bana kizlar her zaman erkeklerden geride bu hiç Bir zaman değişmez dedi ve benim damarim atti.
  Çocuğu devirdim. Sonra yine one geçtim. Yarişmayi ben kazandim arkadaşim da ikinci oldu.
  Ödülü ben hak ediyordum ama yarişma sirasinda o çocuği yiktiğim için ödülümü o çocuğa verdiler.
  ben de Cansel sem o çocuğa gununu gosteririm
  Gülçiçekcim seni kocaman öpüyrum.
  byyy

  1. Günel dedi ki:

   Cansel Sen haradasan?
   Her yerden meni bloklamisan. Watsaptan, viberden, line den. Neye göre?
   Yaxşi ki burada yazdiğini bilirem yoxsa seni tapmaq mumkun olmayacaqdu.
   Neyse Nino ya de ki bazar gün saat 11 de Tiflise gelsin defile bazar gun geçirilir.

   Birde Cansel sen de qatil da ne olar. Modele ehtiyacimiz var. Senin figuran uygundur.
   Gel bu inadini yox et ve modellik teklifini qebul et. Sıxılmadın mı artıq sporttan?
   Duydum ki bugün bir oğlanı yene ezibsen. Artiq sen de qizlar kimi hereket et. Oğlan kimi olmaqdan el çek.
   Sen de dostun Mari de oğlan kimisiz.

   Her neyse

   Nino ya de gelsin bazar gun Tiflise. Defile geçirilmelidur. Ve inşallah sen de gelersen. Model lazimdir bize

   1. Cansel❤RK dedi ki:

    Ahh buradan da taptin meni.
    Beli seni blokladim çunku menim ნერვებს მშლიხარ.
    Sene 100 defe demişem ki men Model olmaq istemirem.
    Men spor ile meşgul olmaq isteyirem.
    Modellik mene gore deyil.
    Sen meni bele qebul etmelsen. Men zorba bir qizam. Ele cici seyler le aram yoxdu. Buna gore senden qirilmişam ki meni olduğum kimi sevmirsen. Meni değiştirmeye çalişirsan.
    Unuttiğun birsey var men HEÇ BİR ZAMAN DEĞİŞMEREM!!!

    Ninoya deyecm Tiflise getsin

 19. hiiir dedi ki:

  Kizlar hepinize selam cok yorgundum sabahtan beri durmadim yazamadim hepiniz nasilsiniz

 20. Dane dedi ki:

  Herkeze iyi günler Nasılsıniz ya kusura bakmayın yazamadım firuzecim geldim canım defnecim asta inderjit yanında calismaya başladığında shlok ta öğretmen olarak girdiğinde Inderjit çocuklarına ders vermek için evegirerler asta shlok kalındi nin evine giderler kalındi angus kardeşi olduğunu söylememesini söyler asta shlok gelirler eve angus un kim olduğunu sorar hemen angus ben senin kardeşinim der angus ta annesi hakkında babasını asta nin babası için terk ettiğini düşünmektedir sonra asta annesine kızar benden niye sakladın diye evden ayrılırlar shlok asta ya teselli edersonra annesinden Özür diler asta sivri zekasiyla angus oyun oynamaya karar verir iyi olması için eeeee tabi basarili olacaktir herhalde gerisini izlemedim hoscakalin

 21. Anonim dedi ki:

  arkadaslar astha hangi bolumde hafizasini kaybediyor soyleyebilirmisiniz lutfen hic bir yerde o bolum yok

 22. Defne dedi ki:

  NURSELCİM teknik sorun vardir belki bilemedim. Ama sen yine de benim dedigimi uygula garanti..
  BİRCENELLA cok sagol bitanem.. ben boyle guzel sozler soyleyen insani neden sevmeyim ki ne haddime seni sevmemek canisi?.. yuzunu gülduruyorsam ne mutlu bana canim..opuyorum seni:)))
  Ben kamu personeliyim memurum yani BİRCANELLACİM..
  EVET canim Anjeli cok guzel kadin bayiliyorum ona.. evet gercek hayatta cok gencler neden boyle yas farki az oluyo bende bilmiyorum.. biliyo musun madhubala ile annesi padmini arasinda da gercekte 3yas fark varmis..inanilir gibi degil.. ve evet anjeli rkin abisi kennynin karisiymis ama cocuklari oldunu senden ogrendim canim:)))

 23. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Hullam KRALICEM gözümün nuru gonlumun ışığı güzel melegim sana birsürü yorum yazdım sabah hiçbiri yok ama ben bıkmadan usanmadan yazmaya devam edecem
  Taçsız kralicem benim öpüldün

 24. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Defnecanim yorum gidiyor ama yayinlanmiyor:((((((((

  Hullama YAZDIĞIM yorumlar ve gulcicegime YAZDIĞIM yorumlar yok kim aldıysa geri versin. Ay sinir oldum şimdi… duvarları yumruklayasim var..

 25. bircanella dedi ki:

  Kizlar meraba ya siz hep arnav yada vivi seviyonuz ya bende ayni sekilde angeliyi seviyorum ama oyle biyle degil cok seviyorum onu tabletimde kendimden cok onun fotosu var o kadinda bisey var beni ona cekiyor bu arada kadinin gercek adi geetanjali tikekar diziyi cekerken 34 yasindaymis suanda 36 yasinda ve sizce kiminle evli benim hintlilerde en sevmedigim biri hani rk uvey kardesi var ya kenny tipsizi maymun suratli onunla evli bunu duyunca cildirdim cok aramismi onu acaba ustelik 6 yasinda birde ogullari var ama herseye ragmen onu cok seviyorum niroda suan 45 yasdinda kel ve biyikli degil ama nedense dizide anjelinin yasi 50 ustelik anjeli ve jyotinin yasinin arasinda 3 yas var nasil olurda anjeli annesi olur jyoti suan 33 yasinda ve shloktan bile buyuk ve sidart var ya gercek hayattaki en sevdigi oyuncu jyotimis bunlari duyunca ben cok sasirdim belki sizde sasirirsiniz ama muhakkak yorumlarinizi bekliyorum ozellikle defne senin yorumlarini sitedeki herkesin oldugu gibi bende bu siteyi sirf senin icin okuyorum hatta tabletime kaydedip uzuldugumde okuyom buarda senin meslegin ne seni cok seviyorum umarim sende beni seviyorsundur simdilik hoscakalin esen kalin benden bu kadar yorudum gayri

 26. Defne dedi ki:

  REYHANCİM amin cumlemize saglik versin Allah da hepumiz yazalim ve gülelim canim:)))
  Napayim ben boyleyim..İcimdekileri asla tutamam..Dogruyu bulmak icin elestiri şart.. ama belirli saygi cercevesinde tabii..adap usul yontemiyle.. Bende seni opuyrm Reyhancim❤
  NURSELCİMM hosgeldin.. evet yorgunlugum azaldi biraz.. sen nasilsin?.. Nurselcim bitanem simdi yorumlarinin kesin olarak yayinlanmasini istiyorsan yorumunu gonderdkten sonra geri tusuna bas.. yazdigin yorumlarin ustune yine tikla.. Tekrar edilen yorum bulundu..gorunen oki yorumu yapmissiniz! Yazisi cikar.. iste bu yorumunun kesin ulastini gosterir..ben hep oyle yaparim..
  Nurselcim kesinlikle haklisin..Amerikanin sömuremedigi tek ulke biziz.. ve o yuzden İngiluzce bilmeyen tek ulkede biziz sanirim.. o yuzden sömürülmemiş olmamiz iyi mi kotu mu bilemedim☺.. cunku sömurü altinda olsaydk ingilizcyi su gibi bilirdik diger ulkeler gibi.. Hindistanda fakir sefil ama İngiluzce su gibi masallh.. tabi onlarin durumu vahim.. hint fakiri diye ünlüler.. Bizim karaoglan hayal aleminde.. o kibirli burnu yere düşse egilip almiycak.. Kendini Nirvana da saniyo teklif bekliyo Ayi yogi..:))). Ama yakinda silkeleyip yere atmasini bilicekler onu..

 27. Arnav fanı reyhan dedi ki:

  Nurselim kız nerelerdesin sen ya gel biz saana çok alışmışız nerde senin günaydınların hadi gel bizi yanlış bırakma canım

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Reyhom selam
   Dün yazdıklarım yayinlanmayinca sınır oldum yazmadım ama bugün inşallah öyle olmaz

 28. Defne dedi ki:

  MERHABALAR❤
  Gulcicek,Alina,Zinet,Vusale
  Nursel,Reyhan,Hulya,Zeyno
  Dane,Firuze,Gunel,Aylin
  Bircenella,Cansel,Burcu
  Gamze,Hiir,Ceyhune ve
  Yepyeni gelenler ve tum takipciler…
  Hepinizi sevgiyle selamliyorum.
  AYLİNCİMM Cok tesekkr ederim opuyrm seni cok❤
  BİRCANELLE sana ve arkadasin AYCANA DA tesekkur ediyorum..Sizleri de kocaman opuyorum ve sımsıkı sariliyorum canlar❤
  REYHANCİM masallah sana yaa.. tipki Cagla Sikel gibisin o zaman..Ne guzel zarif ve incecik ben bayiliyorm boyle insanlara☺
  Aman bosver topukluyu saglik icin hic iyi degil zaten.. hele o platformu nasil giyiyorlar aklim almiyor..kulede yuruyormus gibi:)))
  Yaa Bizim Ayi Yogi bogurüp durdu yine..kapiyi bacayi kirdi..
  Bi de onlar bize teklif yapsin diyo..Sanki Japonyali bilim adami sanirsin kendini..Karaoglana Allah akil fikir versin..
  Varad Mansi hamileyim deyince yusuf yusuf oldu.. ee gozluklu kertenkele.. bugun yedigin hurmalarin yarin münasip yerleri tirmaliycagi belli☺☺

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Teşeküler defnecim kız birsen shlokun hakında iyi geliyorun vala içimdeki yağları eritiyon resem ve bizide güldürüyursun iyiki varsin canim bizi sakin bırakma sayfanın neşesisin sen seni allah emanet ol

  2. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Selam defnecanim yorgunluğun gitti mi kız!! :)))))))

   Heee ya kim ne etsin amerikanin işi gücü yok sömürge devletinin peşinden koşacak hindistana üniversite açmak için hindin peşinden koşacak peh peh peh… hiç geleceğim yoktu. hindistan dediğimiz ülke birak amerika ya naz yapmayı onlardan habersiz çiş e bile gidemezler çünkü orası açık açık amerika ıngiltere sömürgesi bir ülke…
   Neymiş amerika niro ya teklif yapacakmış miş miş…

   Düşüncelerinizi almak istiyorum canlarim..
   Tarafimdan öpüldünuz

 29. Firuze dedi ki:

  Admin benim yorumum neden gelmemish

 30. bircanella dedi ki:

  Selamunaleykum kizlar suan sizi arkadasim aycanla birlikte okuyoruz defnem benim yine cok komiksin sonunda niranjan pisliginin gercek yuzu ortaya cikiyor ama kizlar bir baksaniza dizinin basina nerden nereye angeli nasil biriydi nasil biri oldu ben shlokun hic duzelecegine inanmazdim cunku bana gore arnavdan bile daha kotuydu ama asta nasdilda evi bu kadar degistirdi birde bu diziyi sevmemin diger sebebebi bu olaylarin benzerini annem yasamis yani annemde asta gibi bizim evin kurallarini yikmis ve suan herkes anneme minnetttar gercek su ki isteyip te basaramayacagimiz hic bisey yok yeter ki basaracagimiza inananalim aycan sikildi kisa kesiyorum herkes esen kalsin sevgilerle aycanin selami var sabahtandir yedi beni

 31. Gulcicek dedi ki:

  Herkese gunaydin sanada gunaydin Canselciiiiim ben iyiyim sen naslsin

 32. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  ŞEKER ARKADAŞIIM CANIM BENİİM GÜNÜN AYDIN OLSUN O GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN:):):):)
  SENİ KOCAMAAAAAAAN ÖPÜYORUM VE KAÇIYORUM BUGÜN KÜÇÜK KUZENİM CİMCİMENİN OKULDA OKUMA TÖRENİ VAR ORAYA GİDİYORUM CANIMCIIM :):)GÖRÜŞÜRÜZ;)
  BAY BAAAYYYY

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Selam camlarım
   Selam kankim dün morelim çok bozuldu çünkü size birsürü yorum yazdım ama yayınlanmadı bende yazmadım ama yorumlarinizi okudum.
   Kankim sen nasılsın bitanem . Sen boşver o terbiyesizleri çamur at izi kalsın hesabı… uğraşıyorlar bizimle. Gelsinler de burda yazsinlar: ))))) hemen engellettiririz.

   Gulcicegim narin çiçeğim gül goncam minnoşum sen nerdesin dün sana bir sürü yorum yazdın ama yayınlanmadı. Akşamki bölüm için düşüncelerini almak istiyorum.

   Defnecanim reyhom zeynom dane sizler neler yapıyorsunuz.

   Reyhom ne olursa olsun zeynoyu biz seviyoruz. Onun tontis olması sorun değil

  2. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Yaaaaa Allah aşkına yapmayın HULLAMA ve gulcicegime YAZDIĞIM yorumlar nerde yorumların yayınlanmamasına sınır oluyorum ben ya

 33. Arnav fanı reyhan dedi ki:

  Gunaydin günaydın benim canım arkadaşlarım zeynom hülyam nurselim gamzem canselim aysum mahrim firuzem defnem hircim gulçiçeyim hepnıze bol neşeli birgün diliyorum ve kocaman öpyorm :):):)

 34. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı *♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  GÜNAYDIIIIIN TATLİŞ KANKİLERİM VE SAYFANIN DİĞER TATLİŞ KIZLARI;)
  HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM SİZİ ÖPÜYOR VE KAÇIYORUM:)ÇOOOK ACELEM VAR SONRA GÖRÜŞÜRÜZ YİNEE:):)BAY BAAYYY

 35. Cansel❤RK dedi ki:

  Kizlar günaydın( ˘ ³˘)❤
  Defne abla( ˘ ³˘)❤
  Gülçiçek( ˘ ³˘)❤
  Hiir( ˘ ³˘)❤
  FİRUZE ( ˘ ³˘)❤
  ZEYNO( ˘ ³˘)❤
  Unuttuklarim varsa ozur dilerim.
  NASİLSİNİZ? hepinize guzel perşembeler diliyorum ve önden gelen ramazan bayramı münasibeti ile tebrik edirem.

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Gamzem pirensesim kıraliçem meleyım ay parçam nerdesin ya seni çok merak ediyorum bebeyım hadi gelllllllll :((

 36. Cansel❤RK dedi ki:

  Reyho sestryonka ben sendem cvp gelene kadar bekleyemedim ve hesabi açtim

  Bugun biraz yoğun olucak saat 4 e kadar. Okulda bir yariş var ve ben de sunuculuğunu yapıyorum.
  4 ten sonra boş olucağim ama.
  Hesabi gir konuşalim.

  E posta [email protected]
  Şifre reyhocano.

  Bunlari giriş yap a basip yaziyorsun ve hesaba giriyorsun sestryonkam zaten sonra benim msj mi gorursun.

  GAMZE ŞU AN SANA ULAŞMAM GEREKİYOR AMA SEN YOKSUN. LUTFEN GEL ARTİK YENİ HESAB AÇİCAM O HESABA GİRMEĞİ DENE.
  LUTFEN ÇOK ONEMLİ

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Cansel olmuyur canım hesap açılmıyor :(((

 37. Cansel❤RK dedi ki:

  Reyhan sestryonkam ben biliyorum hesab açmayı.
  Sana da açayım mı?

  Gamze nerde hiç bir fikrim yok:( ona acilen ulaşmam gerek. Sen uye olda anlatayım

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Tamam canselcim biliyorsun banada hesap aç canim

 38. Defne dedi ki:

  Ayy bu gece yorum yapamiycak kadar yorgunum..Dayak yemiş gibi sızliyor heryerim..
  Reyhancim nasil oldun iyilestin mi canim?
  Hulyacim senin sinav calismalarin nasil gidiyo?..Hangi bolum okudunu sorabilir miyim mahsuru yoksaa??
  Nurselcim sen nerdesin bitanem?..cok az yorum yazmissin.İnsallh hasta degilsin
  Oo kilo konusu mu..herkesin basinin belasi..tek cozumu EKMEGİ VE ŞEKERİ HAYATİMİZDAN CİKARMAK..ben 2yil oldu ekmegi ve sekeri tamamen terk edeli..ilk baslarda kabus gibiydi..elim ayagim titriyodu ama sonra alustim..Boyum 1.60 oldugu icin kilo alma lüksum hic olmadi..54 kilo oldugum halde yine de ugrasiyorum vermek icin..hayir babam 1.88 annem 1.65 ben nasil 1.60 oldum inanilir gibi degil..:)))neyse herseye bin sükür diyelimm..
  Hs bi de duzenli spor yapamasak da yuruyus yapalim..en azindan 2_3 durak once inelim otobstn ve yuruyelim..ben oyle yapiyorum iyi geluyo..Aranizda boyu 1.70den yukari olan var mi acaba?..cok severim selvi gibi insanlari..
  Bu arada Ankushla ilgili sorumu bilen ve cevaplayan olursa cok sevinirmmm..
  İYİ GECELERR DOSTLAR❤

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   İyi geceler defnem sendemi hastalandın çok geçmiş olsun ben biraz iyim teşeküler kız var olmazmi hemde 170 dilde 178 evet gerçekten hiç memnun dilim ama 178 boyum ve 65 kilom var yani biraz zayıfim çok yemek yiyorum ama almıyorum birkaç sene önçe 55 kiloydum zar zor biraz alidim topoklu ayakabiya hasret kaldım hiç giymedim çünkü arkadaşlarım en uzunu 160 ve onların yanında çok tuhaf hisediyorum kendimi:(( ama senin kilon buyun çok uyumlu bence neyse allah salik versin dediğin gibi her şeye bin şükür canım seni öptm iyi geceler tatlı rüyalar:)

   1. Anonim dedi ki:

    reyhan.sen 65.bess.kilosun zayifim.diyorsun.ben 50.iki.cocuk annesiyim.24.yasindayi keske ben.60 olssm

    1. zeyno dedi ki:

     ANONIM RERYHA AYNI ZAMANDA boyoda çoook uzun valla maşallah reyhoş manken gibi eminim şana kadar çoooook talibi olmoştut ve kilo çocuk doğotmakla alinmiyor ki benim eltim 3 çoco var amma 48 kilo bağzi insanlar öyle canikom

     1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

      Zeynom ben seni yerim kız sen dü akşam beni aricaktin neden aramadın :):)))))) bak bende sana burdan yazıyurum bu yorumu gurduğun gibi beni ara tamami tabiki okursan:):)))))) yoksa gelir seni gitiklarım

     2. Anonim dedi ki:

      bende biliyorum dogurmakla kilo alinmaz benim boyum da 1 79 canikom zeyno hanim

    2. Arnav fanı reyhan dedi ki:

     Anonim inşallah sende istediğin kadar kilo alırsın canım ve herkes istediği kiloya kavuşur evet ben zayıfım dedim çünkü canım buyumagure zayıfım dedim çünkü boyum uzun canım yani 65 olmam boyımun uzun olmasında anladınmı ve biraz zayıfım dedim inşallah anlmişsin 🙂

 39. Anonim dedi ki:

  Hele şükür hele şükür

 40. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı *♡*Nursekciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Zeynoooo doğru söylüyorsun valkah CAN BOĞAZDAN GELİR:):):):):):)
  Ben de yemek yemeyi çok severim amma hiç kilo almam:):):):)
  Amma senin 80 kilo olman biz kankilerin için önemli değil sen 100 kilo da olsan biz seni yine severiz:):):):)Dimi tatlil kankikeer?:):)
  Biz kiloya bakmayız BİZ KALBE BAKARIZ:)Dimi tatliş kankileeerr?:):):):)
  Tatliş kankikerim hepinizi öpüyorum ve koşa koşa ders çalışmaya kaçıyorum Baaayyy:):):)

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Hülyacım canım çok destek verme zeynoya zaten herşeyi bahane edim bol bol yiyur bu seferde nasıl olsa arkadaşlarım her halimi seviyor diye allah korusun daha çok kilo alır kızları ona kiziyormuş çok kilo almadiye:):):):):):):)))))))

 41. Defne dedi ki:

  Gulcicek gercek seytan canim..Siyah bi yaratik olacak..
  Arma Meyranin kadinlik onuruna dokunacak bisey yapiyor bi adaletsizlik ve ozur dileyip hatasini telafi etmedigi icin Meyra onu rezil edip Atokatliyo.Arma ünlü bidoktor..cok heycanli ve korkunc..4sezonn
  YAA BU DİZİYİ SONUNA KADAR İZLEYEN TAKİPCİLERE SESLENİYORUM;BU ANKUSH SONUNDA İYİ Bİ İNSAN OLACAK Mİ? KALİNDİDEN OZUR DİLEYCEK Mİ?
  BİLEN VAR Mİ?
  astaHintshlok isimli takipci kardes,Zoya Farhukih kardes siz biliyo musunuz kizlar siz biliyo musunuz?..lutfen bilen varsa cevap versin Allah askinaa yaa

 42. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  *♡*DERYACIIIM*♡*KUŞUMMM:)
  TATLİŞ PONÇİİM BENİİİM:)
  Bİ SES VEER NOLUUUR:(
  SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM:(
  NASILSIN İYİ MİSİN?:(
  BİR İKİ SATIR YAZ:(
  SENİ ÇOOOOOK ÖZLEDİİM KUŞUMM:(ALLAH SANA ACİL ŞİFA VERSİN TATLİŞ PONÇİĞİM:)SENİ KOCAMAAAAAN ÖPÜYORUM;)ALLAHA EMANET OL

 43. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Canım şekerciim Nurselciim nasılsın aşkitom:)?
  Ben işten çıktım yoldayım eve gidiyorum:)
  Bu gün iş saatim dolsun diye dört gözle bekledim:(:)Çoook yoğunum ve kahve molalarında ve yemek saatinde de ders çalışıyorum:)
  Bi ara İMDAAAT kankim bu zavallı kankine yardım ett diye sana seslendim amma yorumum gitmedi:):):):):)
  Şimdi eve gidince yine ders çalışacağımmm…
  Tatlişim Sultanın sayfası her sitede var amma bu sarhoşun manyağı fragmandizi tv ye yazmış…
  Üşütük işte yaaa geri zekalı kafayı iyice üşütmüş manyakk:))))))))
  Canımcıım seni öpüyorum:)
  Görüşürüz canım taaa içi canımmmm şeker arkadaşım benimmm*♡**♡**♡*:):):):)
  Bay Baaaaaaayyyyyy:)

 44. Gulcicek dedi ki:

  Evet DEFNOSUM YORUMCU KIZIN YORUMLARINI OKUDUM
  SLOK NE AHLAKSIZLIK YAPIYORKI?
  NASIL SEYTANI BENIMSINDEKI SEYTAN ROKET GIBIMI YANI KAFAM KARISTI

 45. hiir dedi ki:

  Shlok ve astayi gurunce keske asik opsam diyor birde etraftaki erjekleri gorunce ask bana gore degil dedirtiyorlar

 46. Şehriban dedi ki:

  Çok güzel bir flim en sevdiğim ilk üçüncü …

 47. Defne dedi ki:

  He Gulcicekcim..Zor Sevdanin 4.sezonuna bende goz attim Yalanci baharin adeta kopyasi..fakat diziye şeytan girmis..Yani muslumanlarla şeytanin savasini anlatmislar…arada meyrayla armanin aşkini koymuslar..sjlok yani arman meyraya buyuk bi ahlaksuzlik yapuyo..meyrada onu cumle aleme rezil ediyor..sonrasi intikam evliligi ve ask..sonra bebekleri oluyo..sonra kara elbiseler giymis satenistler bebegi kaciriyo..Shlok onlarun pesinden kosuyo kurtarmk icin..bayagi karisik ve korkunc..
  Şimdi Shlok intihar etmeye kalkinca asta onu vazgeciriyo..erim yigidim sana ihtiyacmiz var diye..sonra eve donduklerunde niro anjeliyi hirpalarken ittiriyo ve anjelu shloka carpuyo..neredeydin oglum iyi m8sin diyo anjeli..shlok anjeluye sımsikı sariliyo ve annem diyor..niro hemen munafilkiga basluyo..vahey vahey oglum sorma ananla minnak kiz,bana tuzak kurdular diyo shloka sariliyo.shlok babasini ittiriyor ve cek o pis ellerini uzerimden senin gibi cani babam olamaz diyo..niro o canindan cok sevdini soyledigi ogluna ne diyo biliyo musnz?..bana bak shlok efendi sen benim soyadim sayesinde var oldun.soyadim olmasa bi hicsin kendine gel essek sipasi diyo..shlol al soyadini basina çal dingil diyor ve herkes esyalarini toplayip evden ayriluyo..anjeli son anda varadlara kalin babaniza sahip cikin diyo.Onlar kaliyo..anjeli asta shlok geceyi sokakta geciriyo.anjeli ben huzur evinde kalayim siz is ve ev bulun diyo..shlok gazetecilerden huzur bulamafigi icin Bombaya gidiyo.Ev tutuyolar taksi şoforlugu isini buluyo..anjeliyi yanina aliyorlar ve mutlu bi hayat suruyorlar..shlok sofor nebahat oldu..haydi nebahat abla bas pedala gazla hesabi..o filmi hatirladiniz mi fatma girikin:))
  Neyse Varad bu guzel aileyi parcaladin diye babasina kin besliyo ve babasini kandirarak butun sirketi ve mallari ustune geciriyo..Ve baska bi sirketle ortak oluyo..o sirket kimin bilin bakalim??..İnderjit denen manyagin..Niro bunlari ogrenince Varada şirakk bi tokat patlatiyo kime sordun da ortak oldun diyo…Varadin gozlerinden alev cikuyo..babasina:kapi acik arkani dön ve cik..istenmiyosun artik.Bi zamanlar sende bana acimadin diyo ve sokaga atiyo..niro sokaklarda perisan oluyo parklarda yatiyo..ustu başi kir icinde..dilenci sanip eline para koyuyorlar..niro huzurevine gidiyo ve anjelinin anasindan babasindan ozur diliyo ve ayaklarina kapaniyo..ben ettim siz etmeyin cahillegime verin..kulunuz kopeginiz olayim Shloklarin yerini bana soyleyin anacim babacimm diye sümük ceke ceke agliyo..ee niro ne derler:
  KESER DÖNER,SAP DONER GÜN GELİR HESAP DONER..SENDEM BÜYÜK ALLAH VARR

 48. Cansel❤RK dedi ki:

  Gamzişim ya nolur gel artik çok geç olmadan gel.
  Yalvariyorum bir şeyler yaz. Seninle acil konuşmam gerek nolur şimdi gelirsen ömrüm boyu sana minnetdar kalirim.

  Reyhoşum ya sen uye olsan en azindn.

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Canselim ben hesap açmayı bilmiyorum yoksa daha önce aysu bana açmıştı gamzede neden haberin yokmu canım

 49. Gulcicek dedi ki:

  Aman FIRUZEM BIR TANE TOKATIN LAFIMI OLUR PATLATIRIM TABI
  YORUMCU KIZ ZOR SEVDAYA YAZMIS SHLOK 4 SEZON ZOR SEVDAYA GELIYOR RK MADHU MISALI EVLENIYOR ZOYAYLA ZOYANIN ISMI MAYRA OLUYOR SLOKUNDA ARMAN MAYRA ARMANA 3 TANE TOKAT PATLATIYOR ARMANDA INTIKAM ICIN EVLENIYOR VE SONRA HOOOOP ASK SONRADA BIR KIZ BEBIS BOYLELIKLE MUTLU FINAL OLUYORMUS

 50. Firuze dedi ki:

  Reyhancim bende iyiyim ev isleri cocuklar ugrasiyotum iste canim
  Opucuklerin icin tesekkurler bitanem
  Kizim uyumuyor ki butun gunu onunla geziyorum

 51. Firuze dedi ki:

  Gulcicekim Ya super yazmissin vallah
  Benim de yerime bi tokat patlati verirsin canim
  Defnem iyi yolculuklar canim sana yazdigina sevindim
  Dane gamze siz nerelerdesiniz kardeslerim

 52. Gulcicek dedi ki:

  Tatlis kankitom Nurselim ne cevabi yazdin? Yayinlanmamis malasef
  DEFNOSUUUM AY BEN KIYAMAM KAZMANOT OKUZUME BEN ONA KALONYADA VERIRIM SUDA VERIRIM IKI TANE AGZININ ORTASINA TOKATDA PATLATIRIM:)

 53. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Allahım sen benim kecilerime mukayyet ol ya RABBIM benim yorumlarım neden yayınlanıyor
  :(((((((

 54. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kızlar bugün bir sürü yorum yazdım ama çoğu yayınlanmamış

 55. Defne dedi ki:

  Dostlar yoldayim..
  Nihayet bizim sigircik yavrusu babasinin manyak oldunu ogrenmis..Birazcik gec kalmadin mi kazmanot ökuzcumm:))
  Neyse zararin neresinden donulurse kardir..Allahim bizim Ayi Yogi şok geciriyor..Umduğu daglara kar yagdi..Anam bayilacak karaoglan simdii.. Çam kutugü gibi bi devrilirse halimiz duman altinda kaliriz Allah muhafazaa☺
  GÜLCİCEKK bizim karaoglan bayilacak kolonya,şeker mendil biseyler ver..Gidiyo karaoglan☺
  Bi su icirin garibime..O şimdi katir tepmise dondü
  Bana ovgülerini gonderen Anonimlere,Seni bi kez gormek isterdim diyen Bircenella kardesimize,yoklugumda beni soran tum takipcilere tesekkuru borc bilurim..Sagolun varolun dostlar..
  Firuzecim islerim bitince sizleri yine güldurucem Allahin izniyle:))..Hadi yoldayim opuyorum hepinizi☺

  1. Aylin dedi ki:

   Merhaba Defnecim çok güzel yorumlar yazı yorsun her okudumda beni gulduruyorsu bunun için çok tesekkur ederim cansin

 56. astaHİNTshlok dedi ki:

  ya sonunda nirancan pisliğide görmüş olacak arkadaşlar 103. bölümü izleyin tatlı belanın başlangıcında shlok nirancanı itiyor falan çok güzel

 57. Arnav fanı reyhan dedi ki:

  Gamzeliçem canım nerelerdesin niye hiç yazmiyorsun kız biiki satır yaz bari seni merak ediyorum mahri aysu cansel sizler nasılsınız niye hiç burda yazmiyorsunuz arada ki yazık kız sizi merak ediyorum canlarım sizi öpyorm allah emanet olun bayyy:):):)

 58. Anonim dedi ki:

  çoooooook güzel

 59. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Haydeeeeee benim yazdigim yorumlar nerde arkadas yaaa

 60. Firuze dedi ki:

  Ya shu baykush angusha bakin ya cok sinirbozucuu
  Elimde olsa onun saclarini tek tek yolarim ha
  Yazikya kalindiye
  Bilen varmi kizlar bu kalindinin oz oglumu yoksa Eski esinin baska karisindan olan oglumu
  Ben diziyi izleyemiyorumda bu aralar onun icin
  Sadece ozetlere bakiyorum telefonumda

  1. Zoya farhukih dedi ki:

   Merhaba firuze nasilsin tatlìm evet gelelim su meseleye ankus kalindini ilk evliliyinden olan öz ogludur.

 61. Firuze dedi ki:

  Defneeeeeeeee nerelerdesin canisi
  Ozledik seniiiiiiii
  Neredeysen cabucak don senin yorumlarina ihtiyacimiz var
  Gulmeyi unutduk yaaaaa
  Opuyorum seni

 62. Firuze dedi ki:

  Merhaba sitenin tum guzelleri
  Sanada gunaydin reyhancim
  Nasilsin canim benim
  Sanada shansin bol olsun diyorum yureyine eline saglik beni unutmadigin icin
  Opuldunuz

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Firuzecim iyim canım sen nasilsin bebekler nasillar öpyorm sizi :))))

 63. Gulcicek dedi ki:

  Denoosuuuum nerdesin bak yerin bon bos seni soran arkadaslar var
  Nurselim merhaba nasilsin kiz?

 64. Anonim dedi ki:

  Yaa Defnesiz sayfa bombos:((((
  Onun guzel yorumlariyla gozumu acmaya alismisim
  NE ZAMAN DONER ACABA DEFNEE:(((

 65. Anonim dedi ki:

  oh olsun sana pis nirancan sonunda hersey bitti shlok gercek yuzunu gordu bundan sonra anne ogul hve astha hep birlikteler bu arada defne hanim bir sey sorucam hani shlok asthayla annesini de alip gidiyor yaa nerde kalicaklar evleri falan yok mu??shlok nasil calisicak

 66. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Günaydın Gulcicegim narin çiçeğim gül gonca tatlis minnoşum dün akşam ki bölüm beni çok fena dağıttı Allah o niro yu nasıl biliyorsa öyle yapsın şerefsiz niro
  Ya shlok a ne demeli asthayi dün gece defalarca kovdu. seni istemiyorum seni bosayacam ananın evine git felan filan…. Sinir etti beni ayı yogicik

 67. Gulcicek dedi ki:

  Herkese gunaydiiiiiiiin bu bolumu iple icekiyorum
  ZEYNOCUM HASTAMISIN SEN ALLAH SIFA VERSIN CANIM KIM NE DERSE DESIN EVLI BIR KADIN STRESTEN UZAK DURAMIYORKI EVLI DEGILIM AMA ZEYNO CANIM SENI COOOOOK IYI ANLIYORUM HELE KAYINVALIDELI BIR EVDEYSEN ALLA KAYINVALIDENI ISLAH ETSIN SENI FAZLA SINIRLENDIRMESIN COCUKLARIN VARMI? VARSA ALLAH SENI ONLARA BAGISLASIN HADI OPUYORUM SENI CANIM:)

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Gulcicegim narin çiçeğim gül goncam selam
   Sana çok güzel bir sabah yorumu yazmıştım ama verilmemiş :((
   Dün shlok resmen canavarlasti asthaya neler söyledi seni istemiyorum dedi seni görmek istemiyorum dedi SENDEN nefret ediyorum dedi ananın evine git dedi offff sinirlerimi bozdu pis ayı yogicik

  2. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Ya gulcicegime bir sürü yorum yazdım neden yok off nerde yorumlarım
   Çiçeğim sana cvp yazmıştım belki bu da yayinlanmayabilir :((

 68. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı *♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Şeker arkadaşım *♡*Nurselciim*♡*
  Nasılsın zümrüt gözlüm;)?
  Ben çook iyim bomba gibiyim:):):)
  Tatlişim eveet Sultan çoook yakışıklı;)aramızda aramızda merak etme kimse duyma:):):):):):):):):)
  Canının içi ben seni çooık seviyorum yaaaaaa sen benim bir tanecik şekerciimsin:):)
  Kankiciim sen hani bana hakaret eden sarhoş mikrobunu burada kovdurmuşsun ya yani o iğrenç yorumlarını kaldırtmış ve engelletmişsin yaaa:):)
  Ben belli ki bunu çok fena sarsmışım sürekli benimle uğraşıyor bir de sende darbeyi alınca iyice kafayı sıyırmış:))))))))
  Sultan sayfasına gitmiş orada benim ismimi kullanarak yorum yazmış sonra bana Sultana hakaretler yağdırmış ammma oradan şutlandı gerizekalı:)))))))))))))
  Neyse şeker arkadaşım sana sıkı sıkı sımsıkı sarılıyorum ve o güzel yanaklarından öpüyorum;)
  Bay Baaaayyyyyy

 69. hiir dedi ki:

  Sanada gunaydin reyhancim hepinize guaydin

 70. Arnav fanı reyhan dedi ki:

  Gunaydin canlarım hülyam nurselim zeynom gamzem canselim aysum mahrim firuzem defnem hircim hepinizin günü aydın neşeniz bol olsun :):)

 71. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şeker arkadaşı*♡*Nurselciini *♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  GÜNAYDIIIIIIIN tatliş güzeller güzeli canımcıım kankilerim:):)
  GÜNAYDIIIIN sitenin diğer tatliş kızlarııı:)
  Hepinize güzeeeel bir gün geçirmenizi diliyorum:)
  Kendinize çok çok iyi bakın:)Allaha emanet olun;)
  Bay Baaaayyyuy

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Günaydın günaydın günaydın canlarim
   Hullam
   Reyhom
   Gulcicegim
   Zeynom
   Burcum
   Defnecanim
   Gamzecim
   Hiir
   Dane

   Hullam kralicem evet ben o küfürlü yorumu sildirdim ve ferdi engellendi ama pislik biter mi tabiki de bitmez insanlar küfür edince ellerine ne geçiyor hiç anlamıyorum… eleştiriyi anlarım ama bunlar çok pis küfür ediyorlar … böylelerinin ağzına terlikle vuracak.. . :))))
   Bu arada sultan sayfası nerde? Ben onu bilmiyorum ?

   Reyhom Zeynom siz nasılsınız biraz daha iyi oldunuz mi? Inşallah hemencik iyilesirsiniz

   1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

    SAOL canım nurselim ben iyi oldum biraz ama zeyno halen hasta hülyacim canım çok teşeküler diyer sayfada mesajını yeni gürdüm bugün yine hava çok soüğk ya bu sene ısınmadık birtürlü :)))) ama tabikite ALLAH tan gelen herşeye hamd etmek gerkiyor sizleri öptöm canlarimmm :)))

 72. Zoya Farhukih dedi ki:

  Seni gerizekalì nirokel (nirancan)artìk yaptìgìn kötülükler son buluyor artik yerini ve haddini biliceksin. Eee ne demisler kadinin fendi her zaman erkeyi yendi (helal olsun sana astha)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.