Tatlı Bela 25 Nisan Özeti 50. Bölüm Fragmanı (Anjeli’nin Doğum Günü)

Tatlı Bela geçen bölümünde Jyothi  Asta tarafından bulunmuştu.  Asta kendi evlerinde Jyothi’yi bulmuş ve onun telefonla durumu hakkında bilgi vermesini istemişti.

Tatlı Bela 50. Bölüm Özeti

Jyothi Asta’nın isteği üzerine evlerine telefon açar. Telefonu Angeli açar. Annesinin sesini duyan Jyothi ağlamaya başlar. Angeli’de göz yaşlarına hakim olamasa da katı kuralcı olmasından ve Nirancan korkusundan dolayı kızının kocasının yanına dönmesini ister. Jyothi ise geri dönmeyeceğini ve bulunduğu yerde mutlu olduğunu söyler. Bu sırada Abhay telefonu kaptığı gibi konuşmaya çalışır ancak Jyothi ses çıkarmadan kapatır.

Abhay Angeli’ye ver yansın eder. Eşinin yerini bildiği halde kendisinden saklandığını söyler. Tartışma yaşanırken Asta olaya müdehale eder ve Jyothi’ye kim bilir ne ettin de o kız evden ayrıldı diye tepkide bulunur. Angeli, Asta’nın çıkışından dolayı memnundur. Slok’ta gelir ve Abhay’ın ağzının payını verir. Ayrıca Asta Jyothi’nin aradığını söyleyince Slok çok memnun olur ve Asta’ya istediği bir şeyi yapma sözü verir.

Sid patronu Varad’dan bir resim alır. Aldığı resim ise Jyothi’dir. Varad polisin kardeşini bulması için başvuruda bulunmak için Sid’i görevlendirir. Sid şaşırsa da ses çıkarmaz. Varad eve geldiğinde durumu Kalindi ile paylaşır. Sid bu konu hakkında Varad’a bir şey söylemeyeceğini ifade eder. bu arada Asta’nın telefonuna bir mesaj gelir. Mesaja cevap veren Asta geleceğini belirtir. Olup bitenleri gören Abhay Asta’nın telefonuna gizlice bakıp mesajı okur. Abhay Asta’nın Jyothi’nin yerini bildiğinden şüphelenmiştir.

Angeli’nin eşi tarafından insan yerine konmaması ve sürekli şiddet görmesi Asta’yı çok üzmektedir. Angeli’yi şimdi daha iyi anlayan Asta ona doğum günü kutlaması hazırlamak ister. Angeli bunu kabul etmez. Zira sadece erkeklerin böyle özel günleri kutlanmaktadır. Bu durumu Slok ile de paylaşır. Slok bu duruma yanaşmaz ancak Asta Slok’un dediği bir şeyi yapma sözünü hatırlatınca mecburen kabul eder. slok nirancan’dan izin alınmasını ister.Slok babasını arar  Asta’nın oldu bittileriyle Nirancan oğluna nasıl biliyorsan öyle yap deyip telefonu kapatır.

Doğum günü için etraf süslenir. Aşağıya inen Angeli’ye Varad Asta Sojal ve amcaları doğum gününü kutlar. Angeli kendi doğum gününü bile unutmuştur. Ağlayarak odasına gider ve anne babasının resmi karşısında hıçkırıklarını tutamaz. Asta odaya giderek Angeli’yi aşağıya inmesi için ikna etmeye çalışır. Asta bu durumdan Nirancan’ında haberinin olduğunu söyleyince Angeli aşağıya inmeye razı olur. Bu arada Nirancan’da gelir. Nirancan gördükleri karşısında çok sinirlenir ancak belli etmemeye çalışır.

Tatlı Bela 25 Nisan Fragmanı

 

 

 

dizibilgi google play

Tatlı Bela 25 Nisan Özeti 50. Bölüm Fragmanı (Anjeli’nin Doğum Günü) (18 Yorum)

 1. Tatlı beladaki şılok agni holtri yi çok seviyorum aile sinden daha çok sevi yorum çok yakışıklı

 2. Kanal 7 ya ARKEYIN resmlerini yayinlayin o güzel yüzü o güzel gözleri verin .lütfen ARKEY yayinlayin

 3. DEFNEM..soyledim…cvp vermishmi ona bakcam birazdan 🙂
  Ve VUSALE caniko..ztn survivorda birnin yorumuna guldum..seninki double oldu.hihayt 🙂
  Benim arkadashlarima iyi geceler.. dilerimmm..
  Tabi siz uyumazsin ama ben yatcam 18i olcak 15 dakkadan 😉

 4. Shu varya dizide aglayip zirvalayanlardan bi nefret ediyorumyaa..
  Ama hich kimse sadnaanin yerini tutamaz tabi 🙂

 5. Canım kankim hullammmmmmmm gözümün nuru gönlumun ışığı gel artık

 6. Hullam gelmediğin icin telefonum bile isyanda :(((((

 7. Hah yeni sayfa gelmiss..Yaa bu Nirancan beni tiksindiriyo yaa..Bu kadar karizmatik bi oyuncunun iyi rolde olmasini isterdim..Bu arada Nirancnin gercek yüzu 85.bolumde ortaya cikacakms.O zamana kadar katlancaz el mecbur..GULCİCEK EVET O DİZİ DRASHTİNİN DİZİSİ..COK GUZEL OLDUNU SOYLUYORLR AMA BEN HİC İZLEMEDİM..YORUMCU KİZ MİRAA O DİZİYİ YALANCİ BAHAR VE BİR GARİP ASK SİTESİNDE ANLATMSTİ MERAK EDENLER İCİN.BEN BİLMEDİGİM İCİN YORUM YAPAMİYCAM CANİSİ..