Tatlı Bela 22 Haziran Özeti 106. Bölüm Fragmanı Slok İşten Atılır

Burak 16 Haz 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela 105. Bölüm Kısa Özeti

Tatlı Bela geçen bölümünde Slok öğretmen olarak geldiği malikanede çok sıkıntılar çekmektedir. Gerek Poornime gerekse İndirajet olmadık şeylerle Slok’un üzerine gelmektedirler. Slok öğretmen mi hizmetçi mi ben de anlayamadın doğrusu. Slok çocukların eğitimi ile de ilgilenmektedir. Çocuklar Slok’u yaramazlıkları ile bezdireceklerini düşünürken Slok disiplinden taviz vermeyince çocuklar sütten çıkmış akkaşık olurlar.

Tatlı Bela 106. Blüm Özeti

Angeli ve Niranjan’ın aklı Slok ve Asta’dadır. Nirancan Angeli’ye Asta’yı aramasını söyler. Ancak Asta telefonu açmaz. Bu arada yemek vakti gelmiştir. Herkes masadadır. Slok ve çocuklar da gelirler ancak çocuklar Slok’tan izin almadan masaya oturamazlar. Bu durum Ahilya’nın Slko hakkındaki düşüncelerini doğrulamaktadır. Bir müddet sonra Slok çocukları fakirlerin eğitimini sürdürdükleri bir okula götürür. Çocuklar gördüklerinden çok etkilenirler. Slok eğer derslerine çalışmazlarsa bu okullarda okuyacaklarını söyler.

Rasmi ve Pradep ise Asta’nın telefonlarını dinliyorlar ve Asta’nın yanından ayrılmıyorlar. Kendi aralarında konuşurlarken geçen verilen yemeğin dışarıdan söylendiğini ve fişinin de ellerinde olduğunu söylemektedirler. Asta olanlara şahit olur. Asta fişin peşine düşerken Slok da çocukları kendi okullarına bırakır ve bekleme esnasında tapınakta Nirancan ve Angeli ile hasret giderir. Onlara yaşadıklarından bahseder. Bu arada Asta’da fişi ele geçirmiş ve yakmıştır. Yemek fişinin yerine de malzeme  fişi koymuştur. Ahilya fişi kontrol ederken gülmeye başlar, Rasmi ve Pradep ise avuçlarını yalamıştır.

Slok eve çocuklarla döndüğünde çocukların en iyi okulda okuyacaklarını buradaki mülakatı başarı ile geçtiklerini söyler. Ahilya mutludur. Sevgililer günü gelmiştir. Asta Slok için romantik bir ortam oluşturmuş ancak Slok yanında kalan hizmetçiden dolayı bir türlü onun yanına gidememiştir. Asta ve Slok ikisi de uyuyakalırlar. Sabahın ilk ışıklarında Slok pencereden Asta’nın odasına girer. Asta saati gösterir.

Slok ise Asta için hazırladığı sürprizi gösterir. Asta ve Slok çok mutludurlar. Ancak hizmetçi Shontu onları görüyor. Asta ve Slok şaşkın bir şekilde Shontu ile konuşurlar. Shontu kızları tavlama konusunda beceriksiz olduğunu söyleyerek Slok’tan yardım ister. Slok ise gördüklerini kimseye anlatmaması karşılığında yardım edeceğini söyler. Kalindi’nin evinde Ankush’un değişmesi için Mala çok çaba sarfetmektedir. Ancak Ankush bu konuda gram ilerlememektedir. Bu durum Mala’yı çok üzmektedir.

Ertesi gün Slok çocukları okul için hazırlar. Rasmi ve Pradep çocuklarla konuşarak onların yalnız başlarına gitmelerini sağlarlar. Bu durumu da Ahilya’ya şikayet şeklinde atarlar. Amaçları Slok’u işten attırmaktır. Çocuklar karşıdan karşıya geçerken Missi yere düşer. O sırada bir kamyon gelmektedir ve çok yaklaşmıştır. Abisi çığlık çığlığa kardeşi için bağırmaktadır. Neyse ki Slok gelir ve son anda Missi’yi kurtarır. Ancak İndirajet Slok’u suçlu bulur ve onu işten çıkarır.

Tatlı Bela 22 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 22 Haziran Özeti 106. Bölüm Fragmanı Slok İşten Atılır” üzerine 27 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  vay be

 2. bircanella dedi ki:

  Canselim bitanem benim demek at binmeye gidiyorsun biliyo musun Benim en sevdiğim hayvan at ama hiç binemedim malesef o yüzden senden ricam binerken benim yerimede bin bende binmiş kadar olurum ama özellikle beyaz ata bin olurmu ben en çok beyaz atları severim de ama hep öyle uzaktan bakarım valla Cansel oruçla aram idare eder çok açikiyorum bazen çok zorluyor beni oruç ama dayaniyorum biliyomusunuz sayenizde renksiz hayatıma renk geldi sayenizde ama ne yazık ki çok katılamıyorum bu siteye çok yoğunum bu aralar defne abla mm benim siz oldugunuz sürece çok iyim sen nasılsın nasıl gidiyor hayat benimkini sorarsan sıkıcı tek eğlencem sizsiniz ve dizi ela ablaçim yorumu mu beğendiğin için teşekkür ederim bu arada bu asta nin babası erkek mi erkek galiba dizinin en iyi erkeği o yani Düşünsenize bu zamanda kim karısının ilk çocuğunu eve getirip üstelik bide gelini var buna rağmen hep karısının yanında en büyük destekçisi kaynana da öyle hem akıllı hem iyi asta yi sevdiğim gibi ailesinde çok seviyorum insan diye ben onlara derim ama şey çok komikti hani asta annesine dedi ya ben ankusu değiştiricem diye slokun tavrı görülmeye değerdi yine mi derecesine elini sakagina koydu ama asta ya helal yani başta shlok olmak üzere anjali sojal niro hepsi değiştirdi ankuş mu degismiycek

 3. lacyn dedi ki:

  Gulciciek iyim canim sen nasilsin;-)

 4. Defne dedi ki:

  GÜLCİCEKK sağol bebegim.Sen nasilsin ???

  LACYN YANİ LAÇİN sağol bitanem bilgi verdigin icin..Laçin olarak yazicam bundan sonra adini:)))

  CANSELCİMM at binmek cok keyifli gercektn.Atlar huzur veriyo bana.Ne kadar sevimliler yaa:)))

  SEMACİMM ilahi güldürdün beni.:))İnsallh canim Shlok gibi kocan olsun tabii..Adamin gercekten elmas parlakliginda cok guzel gözleri var.Burun yapisi da heykeltras gibi..
  Hey masallah analar neler doguruyor bee..☺Allah sahibine bagislasinn!!

 5. azeri dedi ki:

  slok ne zaman niracanin servetini geri qaytaracaq lutfen bilgi versenize dizibilgi.tv ekibi

 6. Gulcicek dedi ki:

  Merhaba Elacim ben iyiyim canim sen nasilsin?

 7. Gulcicek dedi ki:

  Herkese merhaba nasilsiniz?
  NURSELIM
  DEFNOSUM
  CANSELIM YAXSIYAM SEN NECESEN? O QEDERDE SAKIT DEYILEM ESLINDE SADECE MEKTEBDE OZUMU SAKIT APARIRIDIM
  DANEM
  ASLICIM
  HIIRCIM
  ZEYNOM
  LACYN
  BIR TAKIPCI NASILSIN NE ZAMANDIR YOKTUN?
  SLOK2 NERDESIN?
  TUANAM
  CEHUNECIM NASILSIN?
  GUNEL SEN NERELERDESIN YINE YOKSUN NURSELIM GIBI KAYIPLARA KARISTIN

  1. TUANA dedi ki:

   Iyiyim gulcicek sen nasılsın

 8. Gulcicek dedi ki:

  Herkese merhaba nasilsiniz?
  NURSELIM
  DEFNOSUM
  CANSELIM YAXSIYAM SEN NECESEN? O QEDERDE SAKIT DEYILEM ESLINDE SASDECE MEKTEBDE ELE SAKIT APARIRDIM OZUMU:D
  HIIR
  LACYNCIM
  ALINAM
  TUANACIM
  ASLICIM
  DANECIM
  BI TAKIPCI CANIM
  CEYHUNECIM NASILSIN
  ZEYNOM NERELERDESIN?
  SLOK2 SEN NERELERDESIN YAHU?
  Bircanella canim nasilsin bakiyim ne zamandir yoktun?

  1. aslı dedi ki:

   iyiyim gülçiçek abla sen nasılsın iyisindir inşallah

 9. lacyn dedi ki:

  Hiir iyim canim sağol;-)

 10. hiiir dedi ki:

  Iym laycn sen nasilsin

 11. lacyn dedi ki:

  Kizlar hepinize gunaydin Defne MersinliEla Gulcicicek Dane Canselrk Asli Tuana .hiir ve sidedeki butun kizlar nasilsiniz iymisiniz Merhaba DEFNE canim sorunu simdi gordum Mala Ankusu duzeltmek istiyo ama o birturli duzelmiyo Mala sonrada Ankusla kavga etyo ve evi terk edyo Ankussa surkli Malayi dusunur ve sonrada onun evine gidip ona seni sevyorum der ve barisirlar Ankus sonra annesinden ve Avdut ve ninesinden ozur diler sonra Malayla ankus gercekden evlenirler Mersinli Ela iyim canim ssen nasilsin oruclar nasil gityo CANSELrk ben iyim canim sen nasilsin evet benim gercek adim Laçin;-)

 12. hiir dedi ki:

  Sanada gunaydin cansel rk nasilsin canim

 13. Defne dedi ki:

  GUNAYDİN DOSTLARİM❤❤
  Ya aksam Ankush denen Angut Kalindiyi dünürlrinin önünde rezil etti…Ya kadin diyorki:Oğlum seni terk etmedim.Dogumda öldü diye yalan söylediler evden attilar beni diyo.Yine de man kafali anlamiyor.Ben Kalindinin yerinde olsam paralari hayir kurumuna bağişlar,Ankushu kolundan tuttuğum gibi kapi disari atarim.Sokaklarda yatsin da akli basina gelsin serserinin.
  Avdut Kalindiye:Senin bi suçun yok.Kocan seni hergün dövüyordu diyince Nirancanin yüzü nasil oldu gördunuz mü?..Kendi yaptiklari aklina geldi..
  Vay arkadaş gelelim Sidarta.Sidrt bile bunlari yapiyorsa diğer erkeklere şaşirmamak gerekk..
  Bana bak Sidart köpeği!Sen bu kizla evlenmk icin kapilarda bacalarda yattini unuttun mu?..Ne kadar cok yalvardin.Ne olur evlen benimle Jyoti.Seni dünyanin en mutlu insani yapicam..Pehh böyle mi mutlu edililiyo öküzcüm??..Kizi manyak cadaloz Anan Renukayla,koca delisi azgin kizkardesinle soktun ayni eve cehennem hayati yasatiyosun..Abhaydan ne farkin varki senin?..Allah belani versin senin erkekliginin!!!
  Sinirlerim tavan yapti ya.Kiza bi gün yuzu göstermediler..
  BİRCANİMM bitanem nasilsin:)))
  Bircanim evet ya.Hint dizileri sacmaliklarla dolu zaten Mantik aramamak gerekir..
  Bircancim evet Hindistanda kadin nufus fazla oldugu icin baslik parasini kiz tarafi veriyo.Hatta erkeği istemeye kiz tarafi gidiyo.Ve bi erkeğin 3kadinla evlilik yapmaya yasal hakki var.
  Kizlar erkeklere evlwnmk icin kendini ispatlayip adeta yalvariyor..

  ELAMM sagol kelebegim..Sen nasilsin?bitanem❤❤

 14. Cansel❤RK dedi ki:

  OY BİRCANUM BİRCANUM SANA KURBANDUR CANUM;)))
  NERELERDEYDİN BİRCANUM???
  ARTİK SIK YAZMİYORSUN:(((((
  Bu arada senin hikayen de iyiymiş;))) top kizin yuzune deyince halini gormek bile istemem;))))))))))))))))))))
  BİRCANUM keşke sen uye olsan ya o zmn sesini duyabilirdim:)
  Oruç fln nasil geçiyor, inşallah zorlanmiyorsundur;)

 15. Cansel❤RK dedi ki:

  GÜNAYDIN ABLALARİM, ARKADAŞLARİM;)))))))))
  GÜLÇİÇEĞİM
  BİRCANUM
  DEFNE SİSTERİM
  TUANACIM NASILSIN?
  MERSİNLİ ELOŞ ABLA
  MEYSOM
  ASLICIM
  DANE ABLA
  HİİR ABLA
  ZEYNO ABLA
  AZERİ CEYHUNE
  LACYNCİM;) (YALNİŞ DEĞİLSEM ADİN LAÇİN OKUNUYOR DİMİ?)
  Bİ TAKİPCİ
  UYANAN, UYİYAN, BENİM GİBİ BU GÜN NE YAPSAM DİYE DÜŞÜNEN TÜM SİTE SAKİNLERİNE, (bu sozu hiç seviyorum ya)) Günaydın LARRRRR…
  KİZLAR BİR ÇOĞUMUZ HİKAYEMİZİ ANLATTİK ARAMİZDA anlatmayanlar kaldi.

  hadi bakalim TUANACİM, ASLICIM ANLATMAYAN KİZLAR ANLATİN..

  GÜLÇİÇEĞİM necesen canım??.
  Sen sessiz sakin birisen canım mence biraz çilginlaş;)))

  Kizlar bugun yaramazlık yerine at binmek var..
  Çifliğe gideceğiz babamla..
  At binmeyi çok seviyorum..
  Bazi atlar var sadece ben binince rahat duruyorlar. Hehe en azindan bana katlanan at var;)))

  1. aslı dedi ki:

   cansel canım başımdan oyle anlatabilecegim komik bişey geçmedi

 16. slok ile sema | love youuuu dedi ki:

  ♥♡♥slok sen gel bizim evde bana ders verya çok yakişikli keske boyle bir kocam olsa ♥♡♥

 17. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Kızlar merhaba nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir
  Gamzemm Defnemmm Nurselcim reyhancım ceyhunem Dane Lacyncim Zeynom Gülçiçek Hiircim Tuanam cansel bercanella
  Bercanella canım bende sana katılıyorum bu zamana kadar dur şimdi intikam iste
  Çok saçma herkese hayırlı sahurlar allaha emanet olun iyi geceler

 18. bircanella dedi ki:

  Çok saçma adamın kızını kurtardı ama işten atıldı bu arada niranjana şapka çıkarıyorum bu ne degisiklik madem böyle iyi biriydin de ne diye hep kötü yüzünü gördük ve anjali seni ne kadar sevsem de sana ayrı gicigim tabi niro sana etmediğini bırakmadıgi zamanlarda evi terk etmedinde simdi neden terk ettin adam senin için karısını boşadı bunun için mi üzülüp gidiyorsun hani senin acılara olan direncine noldu bu bu ahilya midir nedir 30 yıldır hesap sormamista şimdi mi aklına geldi intikam almak bide hangi işte 7 24 çalışmak var neden shlok hiç eve gitmeden orada çalışıcak ki bu görülmüş bişey değil yani böyle saçmalık olamaz shloka ta bi ukala bi ukala indirajitin yerinde ben olsaydım bende almazdım onu ise bi sakin ayı yogi bi Relax bu sidarta noldu böyle ne tatlı bi çocuktu yani sidart bile böyle kötü oluyorsa iyi kim acaba bide bizim burda kız evi naz evidir Hindistan’da ise kızlarını vermek için üstüne parada veriyorlar kadınlara bu kadar da saygısızlık olamaz bu dunurleri renukayla konuşunca diyodu düğün iptal bu kadar kolay mı ya bu renukada niye dizide ya ben niroya bile bu kadar gıcık olmadım çok gereksiz tipler dizinin başarısını düşürüyor bence keşke dizinin konusu yine kadınlara değer verilmesi gerektiğiyle ilgili olsaydı çünkü bu konu herkesi duyarlı yapıyor bence

 19. tatli bela hayyraniii♥♡♥ dedi ki:

  Merhaba kizlar. Ya su inderjiit ne gicik adam bee ha buarada ben yeni katiliyorum. Sizi cook sevdim♥♥♥

 20. aslı dedi ki:

  ya su indrejet aynı maymuna benziyor ha tipsiz herif cok aramıslar bu adamı

 21. Defne dedi ki:

  Valla Resul Bey hizmetci mi bakici mi onu bizde anlayamadik:))))
  Ee İnderjit daha once orta sınıf bi adamdi.Hileyle agnihotrilerin mallarina konup zengin olunca birden görgüsüzlükten napicani şaşirdi..
  Az yesin de kendine biraz daha uşak tutsun öküz arabasi:))
  Hem cocugun hayatini kurtar hem isten atil.Ohh ne ala!!!
  LACYNCİM bu Ankush annesinin onu terk etmedini kabul ediyo mu sonunda? Malaya nasil aşik oluyor anlatir misin lutfen???

 22. tatlı bela hayranı kübra dedi ki:

  ilk yorum benim asta slok sizi seviyorum

 23. hintdizihayranı dedi ki:

  ilk ben gordum

 24. Azeri ceyhune dedi ki:

  Amann da aman daha neler gorucez bekliyelim gorelim hmm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.