Tatlı Bela 21 Mayıs Özeti 76. Bölüm Fragmanı (Sunum Başarılı Olur)

Burak 17 May 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela 76. Bölüm Özeti

Asta ve Angeli bizimde hakkımız var diyerek ofise gitmişlerdi. Nirancan manyağı kadının yeri evidir evde yemek yapacak kocasını memnun edecek demesi Asta’yı çok kızdırmış o da Angeli’yi alarak ofise getirmişti. Nirancan manyağı onları görünce iki yüzlü davranmış kimsenin olmadığı yerde de sıkıştırmıştır.

Nirancan madem siz burdasınız ben de sizi küçük düşürmesini bilirim diye sinsi bir plan daha düşünmüştür. Angeli’yi toplantıya sokacak kızların eğitimi ile ilgili bir sunum yapmasını sağlayacak. Tabi hiçbirşey bilmeyen Angeli ise o kadar kişinin yanında rezil olacak ve bir daha da ofise adımını atmaya cesaret etmeyecek. Nirancan Angeli’nin kolundan tutarak toplantı odasına götürür. Angeli masum bir şekilde ve korkarak peşinden gider.

Bu arada Asta nerede diye sorarsanız Asta şirket çalışanlarından birinin yönlendirmesi ile işler yapmaya çalışıyor. Nirancan her şeyi daha önceden planlamış Asta oyalanırken toplantı yapılacak ve rezil olacaklar. Ancak Asta sivrizekasıyla ne yapılmak istendiğini anlar ve toplantı odasına doğru gider. Slok’ta toplantıya geldiğine göre sunum başlamalıdır. Herkes Angeli’ye hadi artık başla bir sürü işimiz var diye söylenmekte. Angeli büzülmüş bir kedi yavrusu gibi masum.

Aaaaaasta geldi. Milletten özür diledi gecikmeden dolayı. Benim yüzümden oldu dedi ve bir de eline kağıt aldı. Başladı sunumu yapmaya. Bu sunumu Angeli hazırladı diye de ekledi. Angeli kağıda baktı boş Allah Allah bu kız böyle güzel sunum yapmayı nereden öğrendi. Slok alttan kağıda bakıyor aaa kağıt boş. Neyse sunum tamamlandı. Herkes ne kadar güzel bir sunum diye alkışladı. Tabi Nirancan’da alkışlamak zorunda kaldı. Herkes Angeli Hanım’ı tebrik etti.

Slok toplantı sonrasında babasına neden bunları toplantıya çağırdın diye sitem ediyor. Nirancan bunu kendilerinin istediğini söyler. Slok babasına hakaret edildiğini düşünmektedir. Ben bunun hesabını sorarım diye çıkışır ancak münafık Nirancan ilişkinizin bozulmasını istemiyorum der  münafıkça. Slok soluğu Asta’nın yanında alır.

Bu arada Sid evdekilere hediyeler almış herkesi mutlu etmeye çalışmaktadır. Ancak annesi Renuka memnun kalmıyor. Sid cana yakın biri ne yapıp ne edip insanları mutlu etmesini beceriyor. Annesine sarı renkli bir sari veriyor. Daha sonra Jyothi’de ona bir hediye veriyor. Renuka hayır senin hediyeni istemem dese de Jyothi onu ikna ediyor.

Slok Asta ve Angeli’nin yanına gelir ve bu ne rezillik siz benim babamın hakaret tarlası mısınız? Babama hiç durmadan hakaret edip insanlar içinde küçük  düşürüyorsunuz ben yaşadığım müddetçe buna asla izin vermeyeceğim. Şuna bak boş kağıdı alıp Angeli Hanım bunu hazırladı diyerek sunum yapıyorsun yazık be . Seninle evlendiğim güne yazık diyerek kağıdı yırtıp odadan çıkıyor.

Angeli ve Asta eve dönmüşlerdir. Yaklaşan Ganpati festivali için hazırlık yapmaya başlarlar. Kavya ise ipe düşman olmuştur. İpi yerinden çıkarmaya çalışır. Çocuğun bu halleri Asta ve Angeli’yi çok üzmüştür. Asta bu işin bir oyun olduğunu söylese de Kavya bu oyunu hiç sevmemiştir. Mansi ile Varad görüşmelerini sıklaştırmışlardır. Mansi Varad’ın kendisiyle daha fazla vakit geçirmesini istiyordur.

Yaklaşan Genpati festivali için Kalindi  kızını davet eder. Fakat Asta Angeli’yi düşünerek davete gelemeyeceğini söyler. Aynı zamanda Jyothi ile telefonda konuşan Angeli’de kızına Genpati kutlamalarını evde ailesiyle geçirmesini tembihler. Slok evdeki hazırlıkları görünce bu seneki kutlamaların evde yapılmayacağını söyler. Evi bu halde gören misafirlerin babası ve ailesi hakkında neler düşünebileceğini ve bu yüzden babasının küçük duruma düşebileceğini söyler. Asta kutlama sırasında ipi kaldıracaklarını söyler. Slok babasından özür dilemediği müddetçe bu ipin kaldırılmayacağını söyler. Asta ise özür dileyecek bir şeyim yok diyerek reddeder.

Bütün itirazlara rağmen kutlamalar başlar. Misafirler gelmeye başlar. Herkes kocası için oruç tutmaktadır. Oruç ise eşlerin su vermesiyle son bulacaktır. Nirancan bu işi fırsata çevirmek için harekete geçer. Angeli’ye su vermeyerek onu cezalandırmak ister. Slok ise işleri bahane ederek eve gelmeyecektir. Asta ise güzel bir oyun oynar. Kavya’yı yanına çağırarak Nirancan’a bir şişe su gönderir. Nirancan şişeyi geri Kavya’ya verir. Asta şişeyi alarak Angeli’ye verir. Böylece kocanın verdiği su ile orucunu açmış olur. Fakat Slok hala ortada yoktur.

Bu arada Mansi’de Varad için oruç tutmakta ve onu 4 gözle beklemektedir. Sojal ise birçok yemek hazırlamış Varad’ın oruç açmak için su vermesini beklemektedir. Varad suyu verir ve Sojal orucunu açar. Sojal yemekleri kendisine Varad’ın yedirmesini ister. Vakit iyice ilerler. Mansi ise beklemekten sıkılır ve yemek masasını devirir. Varad işi bitince hemen Mansi’nin yanına gelir gördüğü manzara karşısında endişelenir. Mansi bir köşede ağlamaktadır.

Tatlı Bela 21 Mayıs Fragmanı

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 21 Mayıs Özeti 76. Bölüm Fragmanı (Sunum Başarılı Olur)” üzerine 10 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Lgudyrrfcvvchds

 2. VİVİAN DELİSİ dedi ki:

  Asya helal bee

 3. Gunel dedi ki:

  Merhaba sitemizin guzelleri. Yeni ozet verildi ne guzel hulya nerdesin? Merak etdim kiz seni ozledik shlok yakisiklisin boyuna posuna masallah gerisine eyvallah cok inatsiniz sende herkese oh cektiren karicinda nasil demistin bu kiz cok zeki beni ashar. Dogrusu kizlar ben asli enverle ozcan denizi cok yakistiriyorum sizce nasil muratla yakisiyor ya ozcanla? Yorumlariniz ama lutfen hakaret ve kavga olmasin rica ediyorum

 4. Asi fırtına dedi ki:

  Kız asta boyunun üç katı yerin altında var haa ne zeki kızsın kel şizofrenin adımlarını önceden tahöım edip oyunu tersine çeviriyosun

 5. Asi fırtına dedi ki:

  Oyy kel şizofren adama bak sen kaynanadan beter kuma misali kel şizofren

 6. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) dedi ki:

  Daha nereye kadar kus kalacaklar bunlar

 7. Sanya dedi ki:

  İkinci kadın olursan böyle olur işte mansi 🙂 asta birde slok için oruçmu tutuyorsun aşktan gözü kör olmuş bu kızın

 8. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) dedi ki:

  Hullam ne olur bu yaptığın saka olsun . Aklıma türlü türlü şeyler geliyor ne olur iki kelam birşeyler yaz. Yoğun olduğun için mi yazamiyon yoksa telefonun mu bozuldu. Lütfen cvp yaz bekliyorum

 9. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) dedi ki:

  Kankim hullammmmmmmmmmmmm bi haber bekliyorum ne olur birşeyler yaz seni çok merak ediyorum onu ve çok da özledim bekle bekle vallaha mecnun olacak bu gidişle benim güzel kankim seni gerçekten çok merak ediyorum… ve seni çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok ozledimmmm

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Slm nurselim canim merak etme iyidir hülya kız hülya sende bizi hiç düşünmedinmi kız bari nursel için iyim de ya biliyorm belki işn vardır ama başak bir teledonda bile bize iki satır yaz canim seni çok merak ediyoruz inşala busefer sayfaı girdimde seni gürürüm :(:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir