Tatlı Bela 22 Mayıs Özeti 77. Bölüm Fragmanı (Kavya’dan Dersler)

Tatlı Bela dizisinin geçen bölümünde Nirancan Angeli’yi küçük duruma düşürmek için bir plan yapmış ancak Asta’nın yardımıyla kazdığı kuyuya kendisi düşmüştü. Evdeki ayrılıklar derinleşirken Nirancan’ın öfkesi her geçen gün artmaktadır.

Tatlı Bela 77. Bölüm Özeti

Asta ve Angeli oruçlarını sürdürürken Sojal’in hazırladığı yemekten yiyen Nirancan Sojal’e çok güzel yemek hazırlamışsın eline sağlık diyor. Amaç Asta ve Angeli’nin nefslerini kabartmak ve açlıklarıyla işkence etmektir. Slok’ta yemeğe dahil olur. Tam bir lokma alıyım derken küçük Kavya gelir ve Asta yemek yemiyor. Sen ona söyle de yemek yesin der. Slok’un canı sıkılır ve bir lokma yemeden odasına çıkar. Nirancan ise bu durumdan hiçte memnun kalmaz.


Slok’un canı sıkılmaya devam ederken Asta’da olanları düşünmektedir. İkili aynı anda ipin karşısına gelirler. Slok eline bir şişe su alır ve Asta’ya uzatır. Asta sudan almak üzereyken Slok babasına yapılanları ve Asta’nın ondan özür dilememesine takılır ve suyu yere döker. Asta ise üzgündür. Bütün bu olanları yukarı kattan izleyen münafık Nirancan ise mutludur.


Ertesi gün Slok elindeki su şişesini balkondan aşağıya ibadet maksadıyla dökmektedir. Angeli fırsat bu fırsat diyerek Asta’yı çağırır ve su şişesinden dökülen suyu içmesini ve orucunu açmasını ister. Slok’un gözleri kapalıdır ve gözlerini açtığında Asta sudan içmiştir. Slok bu duruma sinirlenir. Asta’da daha önce su şişesine dokunan Nirancan’ın verdiği şişeyi Angeli’ye verir ve ikisi de oruçlarını açarlar. Nirancan ise Angeli’yi yalnız gördüğü bir yerde geleneklerimizi alt üst ettiniz. Bizden önce yemek yemeler eşler vermeden su içmeler falan diye fırça atmaya başlar. Angeli ise senden artık korkmuyorum sadece acıyorum diye diklenir karşısında…..


Slok üst üste yediği gollerden sonra odasına çıkar ve oldukça sinirlidir. Asta ile çekilen fotoğrafını alıp yere çalar. Bu sırada koşarak içeri giren Kavya sen çok kötüsün deyip çıkar. Kalindi kızını merak etmiş ve çok özlemiştir. Bunun için telefon açar. Genpati için Slok’un ne aldığını merak eder. Asta ise Slok’un bir çok hediye aldığını söyler. Konuşmaları duyan Slok neden yalan söylediğini sorar. Asta onların üzülmesini istemediğini söyler. Gelen postacı KAlindi’ye bir mektup getirir. Gelen mektup Kalindi’nin eski kocasındandır. Kalindi kaynana ve kocasının kendisine yaptıkları eziyetleri hatırlayarak korkar. Mektubu kocasından ve kaynanasından saklar.


Kavya ortalıklarda yoktur. Herkes telaşla onu aramaktadırlar. Kavya ise evde GAnpati törenleri olmayacak diye evden ayrılmıştır. Herkes birbirini suçlarken bir idol satıcısı telefon eder ve KAvya’nın yanında olduğunu söyler. Varad ve Slok birlikte dükkana giderler ve KAvya’yı alırlar. Gelirken de kutlama için çalgılar eşliğinde insanlarla gelirler. Kavya çok mutludur.


Genpati törenleri başlar. Eşler birbirleriyle ritüel yaparak töreni sonlandıracaklardır. Ortada bulunan ip ise kimsenin dikkatini çekmeyecek şekilde süslenmiştir. Ritüel tamamlandıktan sonra herkes kendi tarafına geçer ancak Asta’nın mangalsutrası takılır ve kolye yere düşer. Rahip onu Slok’un takmasını ister. Nirancan kudurmaya başlar. Ancak nafile Slok mangalsutrayı takar Asta çok mutlu olur. Nirancan Angeli’yi ipin bu tarafına geçmesi için anne ve babasıyla tehtit etmeye devam etmektedir. Angeki Asta’nın yanında kalmaya devam edeceğini söyler.


Nirancan Angeli anne ve babasını alıp gelir. Onları içeri getirir. Slok geldiğinde onların saygısını kazanıyormuş gibi önlerinde eğilir. Slok bu duruma çok sinirlenir. Nirancan Asta istediği için bunu yaptığını söyler.

Tatlı Bela 22 Mayıs Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela 22 Mayıs Özeti 77. Bölüm Fragmanı (Kavya’dan Dersler) (6 Yorum)

  1. Kafam karisti sanirim bu 77 bolum yalnislikla 76 yazilmis
    bende iyiyim defnecim
    nurselim kafana takma ara sira yorumlarda oluyor
    bu arada hulyayi bende cok merak ediyorum

  2. Yazar okura da giremiyorum sifremi unuttum gamzelicem ile de konuşamıyorum delirecem …

  3. Canım arkadaşım cvp bekliyorum seni çok merak ediyorum :((

  4. Kankim hullam ne olur don artık seni çok merak ediyorum ve çok özledim benim güzel kankim birşeyler yaz aklıma türlü türlü şeyler geliyor ne olur iki kelam birşeyler yaz