Tatlı Bela 2 Haziran Özeti 88. Bölüm Fragmanı Slok ve Asta Mumbaide

Tatlı Bela 2 Haziran Özeti 88. Bölüm Fragmanı Slok ve Asta Mumbaide

Burak 27 May 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela geçen bölümünde Asta ve Slok’un kaldıkları otele basın mensupları gelmiş ve onlara Nirancan ve kendileri ile ilgili sorular yöneltmişti. Asta ve Slok bize huzur vermezler diye şehri terk etme kararı alırlar.

Tatlı Bela 88. Bölüm Özeti

Asta ve Slok Şehri terk edip Mumbai’de yeni bir hayata başlamak için terminale gelirler. Angeli Asta ile konuşur. Angeli onların kendi kimliklerini kazanmaları için bunun hayırlı olacağını düşünerek onlara dua etmektedir. Bu arada Varad ve Sojal’de onların kaldığı otele gelmişler ve otel sahibine onların resimlerini göstererk nerede olduklarını öğrenmek istemişlerdir. Adam onların otele borçlu olduklarını söyler ve buradan ayrıldıklarını söyler. Varad adama para verir.

Renuka cadı kaynanası ise Jyothi’nin açıklarını aramaya devam etmektedir. Yemek yapmadığı için ona kızmaktadır. Sojal bir ümitle Asta’yı arar, Asta telefonda nerede olduklarını söylemez ancak telefondan gelen sesler onların terminalde olduklarını göstermektedir. Hemen terminale gelen Varad ve Sojal geç kalmışlardır. Otobüs az önce kalkmıştır. Fakat Sojal otobüsü görüyor ve peşlerinden gitmek istiyor. Varad ise onu durdurur ve kendisini bir şey sormamasını ve bu durumdan da kimseye bahsetmemesini istiyor. Sojal ise ağlamaktadır.

Varad ve Sojal eve geldiklerinde Nirancan onları bekliyordur. Slok’u göremeyen Nirancan Varad’a dert yanar. Varad onu bulmak için gittiklerini ancak bulamadıklarını ancak en kısa sürede onu bulup getireceğini söyler. Sojal ise şaşkın şaşkın Varad’a bakmaktadır.

Kalindi ve Advut Huzur evinde kalan Angeli’yi ziyarete giderler. Angeli onlara Asta ve Slok’un Mumbai’ye gittiklerini söyler. Kendi kimliklerini yeniden kazanmak için bunun kaçınılmaz olduğunu söyleyen Angeli’yi evlerinde kalması teklifinde bulunurlar. Angeli yıllar sonra kendi anne ve babasına hizmet etmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek onların teklifini reddediyor. Ayrıca Nirancan’ın Asta ve Slok’un yerini bilmediğini bu yüzden de korkmamaları gerektiğini anlatıyor.

Otobüs mola verdiğinde bir kadına yardım etmeye çalışan ikilimiz otobüsü kaçırıyorlar ve mecburen otostop yaparak yollarına devam edeceklerdir. Renuka paralarını Jyothi’nin uyarmasına rağmen bir bankaya yatırmıştı. Ancak bu bankanın yerinde yeller esmektedir. Banka dolandırıcı çıkmıştır. Renuka ağlarken Jyothi ona destek çıkmıştır. Renuka bu durumdan Sidhart’ın haberinin olmamasını ondan istese de ona hala güvenmemektedir. Nirancan münafığı ise oğlu için endişelidir.

Sojal Varad’ a neden böyle davrandığını soruyor. Varad ise bu evde Slok olduğu zaman üvey evlat muamelesi gördüğünü ve önemsenmediğini, şimdi ise Nirancan’ın kendisine danıştığını ve fikirlerini önemsediğini bu yüzden bir müddet bu şekilde yaşamaları gerektiğini, o yüzden onların peşinden gitmediğini söyler. Ayrıca Slok için endişelendiği kadar benim için hiç bir zaman endişelenmedi der ve eğer beni seviyorsan yanımda olmalısın diyerek sözlerini tamamlar. Sojal ise duydukları karşısında şaşırmıştır ve ağlıyordur.

Asta ve Slok Mumbai’ye gitmek için bir kamyon görüyorlar. Kamyondaki kadınlara kendilerini eğlendirme karşılığında kamyona binerler. Asta şarkı söylemeye başlayınca herkes kulaklarını kapatır. Sonra Slok şarkı söyleyip dans ederler. Bu zevkli yolculuk sonunda Mumbai’ye gelirler. Mumbai ise sıcaktır. Asta çok sıcak olduğunu söyleyince Slok bir şeyler almak için oradan uzaklaşır. Asta ise bir kadınla pansiyon hakkında konuşmaktadır. Kadın buralarda bir pansiyon olduğunu söyleyerek Asta’yı bir yere götürüyor.

Asta Slok’u beklemek istese de kadın acele etmeleri gerektiğini söyleyerek oradan uzaklaşır. Slok geldiğinde Asta’yı göremez ve satıcıdan Asta’yı soruyor. Satıcı bir kadınla buradan uzaklaştıklarını söyler. Slok peşine koşar ve Asta’yı kadından kurtarır çünkü kadının niyeti başkadır. Asta çok korkmuştur. Asta ve Slok paralarına uygun bir yer bulamazlar ancak onlara ev ayarlayan kişi bir kaç kişi ile kalırlarsa onlara uygun bir yer bulacağını söyler. Slok istemese de Asta onu ikna eder.

Bu arada bizim yaban öküzü Ankush yeni bir planla Kalindi’nin evine bir bayanla gelmiştir. Bayan ile evli olduğunu söyleyen Ankush numara yapmaktadır üstelik getirdiği kadında kendisi gibi biridir. Ankush kadınla numaradan kavga etmekte  Kalindi ile Ajju ise üzülüp ağlamaktadırlar. Slok ve Asta ise adamın dediği pansiyona gelirler. Kadınlar kavga etmektedir. Slok burada kalamayacağını söylerken Asta başka çareleri olmadığını ve burada kalacaklarını söyler. Fakat oradaki kadınlar numaradan kavga etmektedirler. Kadınlardan biri Asta’ya çıkışır ancak Asta onların dilinden konuşmayı bilir.

Tatlı Bela 2 Haziran Fragmanı

 

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 2 Haziran Özeti 88. Bölüm Fragmanı Slok ve Asta Mumbaide” üzerine 16 yorum

 1. meryem dedi ki:

  sizi seviyorum

 2. meryem dedi ki:

  çok hoş bir filim

 3. melek dedi ki:

  Astaya uzuldum ama kurtulacak

 4. buse dedi ki:

  Tatli belanin nin en büyük hayranlarindanim

 5. Cansel❤RK dedi ki:

  Gamzişim yeni hesap açtim canım.
  Posta [email protected]
  Şifre gamzecano.
  Hadi gir.

 6. Gulcicek dedi ki:

  Off yazik ya SLOKCUUM BU HALLERE DUSECEK BIRIMIYDEN SEN

  1. Cansel❤RK dedi ki:

   ÇİÇEĞİM SEne evvelki seyfede yazdim. Oxudun mu?

 7. RK haýrani dedi ki:

  Merhabalar

 8. hiir dedi ki:

  Kizlr yanlış liklaa facebook açtım nasıl kaldircam yardım edin

 9. Defne dedi ki:

  Varada bak sinsi yilan..aferin sana varad..Niroya haddini bildir artik..
  Suyun durgun akanindan,insanin yere bakanindan kork demisler..

 10. Anonim dedi ki:

  Merhabalar

 11. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kankim arnavimin elinde gitar şarkı tabiki de rabbave rabbave rabbave bu şarkı benim hucrelerime işliyor. Bakalım shivanı yakışıklı prensimimizin yanına yakışacak mi? Gerçi barunun yanına taştan kadın koysalar o bile güzel gözükür :))))

 12. Dane dedi ki:

  Bak sen şu varada içinde nekiskancliklar varmış meğer bu angus kalindiyi bezdirmek için yapmadığı numara kalmiyacak galiba

 13. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Canlarimmm tasinizi taranizi toplayın gelin burda yazisalim :))))))

 14. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Resul beyin canı sıkıldıkça özet veriyor

 15. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Vayy anasını sayın seyirciler neler oluyor böyle batının dallas i bu dizinin yanında halt etmiş:))))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.