Tatlı Bela 2. Bölüm Fragmanı 7 Mart Özeti (Ödül Töreni)

Tatlı Bela 7 Mart Özeti

Tatlı Bela dizisi 7 mart salı günü 2. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İşte Tatlı Bela 7 mart özeti

Nirinjana, Astana’nı babasıyla görüşmesinde kızı ile oğlunu evlendirmeyi teklif etmiştir.Teklifi alan Bay Audvut eve gelince bu durumu ev halkıyla paylaşır.Asta ise bu teklifi kesinlikle kabul edemeyeceğini söyler.Slok’un babası ise oğlunun eve dönmesini ve işlerinin başına dönmesi için onu iknaya çalışıyor.

Aynı şekilde onun dönmesi için evlenmesi gerektiğini ve evleneceği kızın da hazır olduğunu söylüyor.Bu teklifi Slok’ta kabul etmiyor.Nirancan, Asta’nın gelini olmasını çok isterken eşi Ancali bu duruma kesinlikle karşıdır.Çünkü aralarında statü farkı vardır.

Bay Audvut kızının ısrarlarına dayanamayarak bay Nirancan’ın evine gider.Üzülerekte olsa kızının böyle bir ilişkiye hazır olmadığını söyler ve bundan dolayı  özür diler.Nirancan ise bunun normal olduğunu ve dostluklarının devam edeceğini söyler.

Bu arada Asta arkadaşının evine giderken ayakkabısı çıkar ve bir arabanın altına girer.Tesadüfe bakın ki bu araba Slok’a aittir.Slok karşısında Asta’yı görünce yine çok sinirlenir.Arabama zarar mı veriyorsun diyerek tepkide bulunur.

Slok’a kızların okumasına verdiği katkılardan dolayı ödül verilecektir.Nirancan bu ödül törenine Audvut ve ailesini de davet eder.Asta arkadaşı aracılığıyla bu okuldan atılan Anceli ile tanışır.Anceli aynı suçu işleyen erkeklerin okuldan atılmadığını ancak kendisinin bu okuldan atıldığını dile getirir.Asta ödül töreninde bu işi halledecektir.Ödül töreni için bütün hazırlıklar tamamlanmıştır.Basın mensupları ve davetliler törendedir.Asta ödülü almadan Slok ile görüşmeye çalışır ve sonunda başarır.Slok ile sahne gerisinde görüşen Asta Anceli adlı kızın okula alınmasını ister.Bu arada bir gazeteci olayı canlı yayında tüm konuklara izletmekteir.Bundan Shlok ve Asta’nın haberi yoktur.Asta , Angeli kız olduğu için mi okuldan atıldı deyince Slok evet cevabı verir.

Cevabı izleyen konuklar ve Nirancan şoktadır.Oysaki ödül kız çocuklarının okumasına verdiği katkıdan dolayı verilecektir.Heyet ödülü iptal etmek isteyince Bay Nirancan devreye girer ve herkesin hata yapabileceğini oğlunun da hata yaptığını ve bundan dolayı özür dilediğini açıklayınca herkes sakinleşir.Angeli okula alınmış ve bir de burs  hakkı kazanmıştır.

Duruma çok sinirlenen Slok dışarı çıktığında kendisini tahrik eden gazeteciyi tekme tokat döver.Olaya polisler girer ve onu karakola götürürler.Serbest kalan Slok’un siniri daha da artmıştır.Kendini içkiye verir.Bu arada rüyasında yağan yağmurda giderken Slok bir anda ortaya çıkar ve onu sert bir şekilde hırpalar.Asta rüyanın etkisiyle onunla bir daha karşılaşmamak için dua eder.

Tatlı Bela 2. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Tatlı Bela 2. Bölüm Fragmanı 7 Mart Özeti (Ödül Töreni) (16 Yorum)

 1. Bu dizinin baslangici garip aska benzemiomu biraz ama dizinin ilk bolumunu sevemedim umarim guzeldir devamina bakalim da keske yalanci bahar yayinlasaydiniz hem iki dizi izliyemiorum cocuklar cizgi izlio esimde gelince artik firsat olmuyo iki yabanci tek vaktim oluyo cocuklarda uyuyo oh bi rahat izliom is ev cocuk felan olmuyo ya tatilde ara verseniz yalanci bahar yayilasaydiniz hem tatilde izliyemicem

 2. Yalancı baharı mı seviyonuz iğrennnnnbnççççççç ömrümde öyle kötü bir flim izlemedimmm

 3. Ybahari yayinlayin ybahar yayinlayin
  Biz dört gözle Arkey i beklerken siz
  Ne yapıyor sunuz
  Y bahar bölumlerini hep atlatti tiniz

 4. Risap kundra nerde
  Arkey nerde
  Raja nerde
  Super star nerde
  Yakisikli gamzeli nerde
  Madu nerde

  • Sana göre öyle arnav türkiyede en çok sevilen adam ve dizisi rekor Tmm

 5. Holeyyy tatlı Bela var zaten bu diziyi merak ettim izlicem biyandan çık mutsuzum arnavim bitiyor depresyon styla arnavım 1numara seni seviyorum

 6. Bu dizi BGA’nın ikinci sezonu ikinci sezonun birincisiyle hiç alakası yok keşki yalancı baharı verseydiler super star Rk prensesesim Madhuba’yı bir aşk bir tutkuyu ölesiye nefret ölesiye aşkı özledim

 7. Y bahar neden neden yayinlamadiniz
  Inşallah reytingleriniz yerlerde olur
  Y bahar ilk sezon bölüm atlatti niz
  Ikıncı sezon yarida kestiniz

 8. Hiiim bu dizi de acaba iki yabancı kadar güzel mi inşallah güzeldir yaaa .
  İkincisi bölümun ozetinide verdne Gore resul bey kanal7 kesin bu diziyi yayınlıyor anlaşılan.. olsun