Tatlı Bela 18 Haziran Özeti 102. Bölüm Fragmanı Varad Kendini Afettirir

Burak 13 Haz 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela 101. Bölüm Kısa Özeti

Tatlı Bela geçen bölümünde Varad İndirajet tarafından kandırılmış ve tüm mal varlıkları ellerinden alınmıştı. Ancak tüm bu olanların arkasında İndirajet’in annesi Ahilya bulunmaktadır. Nirancan ise kendisini affettirmek için televizyona çıkmış ve bütün gerçekleri anlatarak özür dilemişti. Angeli Nirancan’ı affederken, Slok bir süre sonra affetmiştir.

Tatlı Bela 102. Bölüm Özeti

Ahilya geçmişte yaşadıklarından dolayı Nirancan ve Slok’tan nefret etmektedir. Oğlundan Slok’u da mahvetmesini ister. Oğlu Slok’un zaten çok zor durumda olduğunu duyduğunu söyler. Nirancan olayları düşünürken Angeli elinde yemekle gelir. Ancak Nirancan yemeyeceğini söyler. Nirancan kendisi için üzgün olmadığını ancak Slok’a  haklarını veremediğinden üzgün olduğunu söyler. Slok konuşulanları dinlerken Asta’ya babasını bu halde görmeye tahammül edemediğini ve babasının tüm haklarını alacağını söylüyor.

Audvut da olanları gazeteden öğrenmiştir. Kalindi çok üzülürken Ankush da her şeyi dinliyordur. Nirancan yemek kamyonuna gelir ve masadaki bezi alıp silmeye başlar. Nirancan nefsini ayaklar altına almanın ezikliği içindedir. Bir adam yemek yedikten sonra bahşiş verir. Nirancan bahşişi Angeli’ye verir. Angeli onu görünce çok üzülür ve ona çalışma der. Ancak Nirancan her şey benim suçum diyerek onu reddeder. Ancak Slok gelir ve babasını kaldırır.

Slok artık kesin kararını vermiştir. Mumbai serüveni bitmiştir. Beraber yaşadıkları insanlardan ayrılmak oldukça zordur. Asta kamyonun anahtarını Aspara’ya verir. Aspara yaptıklarından dolayı ondan özür diler. Slok ailesi onlara teşekkür ederek ayrılırlar.

Ahilya torunları için tuttuğu öğretmeni içeri alır. Çocuklar dersi kaynatmak için zıpırlıklar yaparken öğretmen dayanamaz ve bağırır. İndirajet gelerek çocuklara yemek yememe cezası verir. Ahilya engel olsa da İndirajet’i ikna edemez. Slok ailesi bir müddet kalmak için Asraham Huzurevi’ne gelirler. Nirancan kaynana ve katın pederine yaptıklarından dolayı özür diler ve onların ayaklarına dokunur. Angeli bu durumdan dolayı çok mutlu olmuştur. Varad ise çok pişmandır. Yaptığı aç gözlülüğün farkındadır ve ailesinden özür dilemek için Angeli ile konuşmak ister. Sojal Kavya telefon açarsa Angeli’nin konuşacağını söyler. Kavya ile Angeli telefonda konuşurken Varad ve Sojal Huzurevine doğru harekete geçmişlerdir. Slok ise İndirajet ile konuşmak için evlerine doğru gitmiştir.

Slok eve geldiğinde kapıdaki Ahilya Nivas yazısını söküp atar ve içeri girmeye çalışırken Asta onu engeller ve daha güzel bir planla iş yapması gerektiğini hatırlatır. Varad ve Sojal’de huzurevine gelmişlerdir. Angeli Varad’a şiddetli bir tokat atar. Nirancan ise affetmeye hazır değildir. Kavya Angeli ve Nirancan’ın ellerinden tutarak babasını affetmelerini ister. Nirancan sonunda yumuşar ve Varad’a asıl özür dilemesi gereken benim diyerek Varad’ı affeder. Varad onları evlerine götürmek ister ancak kabul edilmez.

Ahilya evde dolaşırken fotoğrafların atılmadığını görür. Sarkar’ı çağırıp fotoğrafları atmasını ister. Sarkar onları atarken Slok gelir ve adamı bir anda dövmeye başlar. Adam neye uğradığını şaşırır. Ahilya ise onları izlemektedir. Slok’u meczup zanneder. İndirajet ise Slok’u Chowski zannetmektedir. Adamlarına Varad’ın iş girişimlerini takip etmelerini ve işe girmesinin engellemesini söyler.

Mala Ankush’a aşkının itiraf ediyor ancak Ankush Mala’yı sevmediğini söyler. Mala ise geçmişte yaşadıklarını düşünerek onun da kendisini sevdiğini düşünür. Ancak yanılmıştır. Mala Ankush’un rol yapmasını bırakmasını ister. Mala ayrıca Ankush’un babasının kötü davranışlarından dolayı Kalindi’nin evi terk ettiğini söyleyince Ankush çok sinirlenir. Bu sırada içeriye Kalindi giriyor.

Slok ve Asta huzurevine geldiklerinde Varad’ı görünce şaşırırlar. Slok ne işin var burda diye tepkide bulunur. Varad onlardan da özür diler. Uzun uğraşılardan sonra Nirancan’ın da araya girmesiyle Slok VArad’ı affeder. Herkes ağlamaktadır. Nirancan İndirajet’in oyunlarıyla işleri kaybettiklerini ancak her şeylerini geri alacaklarını söyler.

Tatlı Bela 18 Haziran Fragmanı

 

 

 

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 18 Haziran Özeti 102. Bölüm Fragmanı Varad Kendini Afettirir” üzerine 5 yorum

 1. aslı dedi ki:

  indrejet cıktı bir bu eksik ti zaten yakında bende giricem tam olucak

 2. Dane dedi ki:

  Defnecim yine aramıza hoş geldin canım.Evet bundan sonra yeni maceralar görcez.

 3. TUANA dedi ki:

  Umarım evlerini ve şirketlerini geri alırlar

 4. Azeri ceyhune dedi ki:

  Woyle bi dayaniyor sora hizli ozetler verliyo. Arkadawlar nerdesiz

 5. Defne dedi ki:

  Evet İnderjit macerasi başladi..
  Olaylara gel hele:))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.