Tatlı Bela 17 Mayıs Özeti 72. Bölüm Fragmanı (Nirancan Kendini Yakıyor)

Tatlı Bela 72.Bölüm Özeti

Daha önceki bölümde asta Nirancan’ın Pawar ile konuşmalarını dinlemiş ve nirancan’ın telefonundan Pawar’ın telefonunu bulmak için Nirancan’ın odasına  gelmişti. Nirancan Asta geç kalınca ona bakmak ister. Slok dur baba ben bakarım diyerek Asta’nın peşine gider. Asta slok’u görünce heyecanlanır. slok kan ter içinde kalan Asta’ya bir şey mi oldu diye sorar. Asta elindeki dosyayı ona verir.

Asta vakit kaybetmeden Pawar’ı arar ve elindeki cd yi ister. Pawar bu işten nasıl bir karım olacak der. Asta Nirancan’ın verdiğinden daha fazla para teklif eder. Pawar Asta’nın geleceği adresi verir. Asta parayı nasıl ayarlayacağını düşünmektedir.

Bu arada Renuka Jyothi’den dolayı hala mutlu değildir. Bu durum kocasını kızdırır. Jyothi hakkında böyle kötü düşünmesini anlayamadığını , onun zengin ve büyük bir aileden geldiğini ve buna rağmen burada mutlu olduğunu söyler. Renuka’ya Jyothi için her şeyi ayarlamasını söylerken Sid’e jyothi’yi almasını söyler.

Angeli Jyothi için hediye paketleri yapmaktadır. Bu arada Asta içeri gelir. Asta’nın dalgın olduğunu gören Angeli bunun nedenini sorar. Ancak Asta açıklamak istemez. ANgeli onun başında bir bela olduğundan emindir. Kavya evdekilerin resmini çizmiş ve babasına göstermiştir. Ancak KAvya babasının resmini diğerlerinden ayrı çizmiştir. Varad bunu gördükten sonra ailesi ile daha fazla vakit geçirmesi gerektiğini düşünür. O sırada Mansi’den telefon gelir fakat Varad açmaz. Sojal VArad’ın telefonunda Mansi’den bir çok cevapsız çağrı görür. Sojal ondan uzak durması için Varad’ı uyarır.

Asta elinde yağ şişesiyle Jyothi’nin odasına giderken slok denk gelir ve asta’yı kucaklar. Nirancan tepelerinde onları izlemektedir. Aklına yine bir gevurluk gelmiştir. Asta yağ şişesini Jyothi’nin yanına getirir. Varad MAnsi’ye telefonla döner fakat Mansi’nin tepkisi çok yüksek dozda olmuştur. Jaya ise kızına Varad’a sahip çıkması konusunda dersler vermeye devam etmektedir.

Münafık Nirancan yeni hazırladığı fitne tuzağnda asta’yı küçük duruma düşürmek için harekete geçer. Nirancan kendi elleriyle merdivenlere yağ döker ve merdivenden aşağıya inerken düşme taklidi yapar. Bu olay Slok’un gözleri önünde gerçekleşir. Slok hemen fırlar babasına yardım için. Nirancan yerdeki yağı farketmediğini söyleyince slok Asta’nın elindeki yağ şişesini hatırlayarak asta’yı çağırır. Babsının başına gelenlerden dolayı ona avazının çıktığı kadar bağırır. Asta şişenin ağzının kapalı olduğunu söylese de slok laftan sözden anlamaz. Nirancan münafıklığını sürdürmeye devam eder ve şirin adam rolüne girer. Benim bir şeyim yok bağırma gelinime falan der. Ancak Slok onun özür dilemesini ister. Asta bir şey demeden oradan ayrılır.

Sid Jyothi için yapılacak törene gelmiştir. Bu sırada mutlu anlar yaşanır. Ancak Asta ile slok arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam etmektedir. Gece olduğunda Slok barışmak için hareketler yapmaya başlar. Asta zavallım kalbinde hiç kötülük yok o kadar azarı ye sen yine de iki kuyruk sallamaya tav ol. Mansi için alışverişe gitmek için Varad’ı arıyor. Varad yoğun olduğunu söyleyerek telefonu kapatır. Bu arda kavya ve Sojal ofise gelmişler Kavya için birlikte alışverişe çıkmışlardır. Bu sırada MAnsi’de alışveriştedir ve onları görünce şoka girer. Heman Varad’ı arayan Mansi ona nerdesin diye sorunca işteyim cevabını alır. Mansi hayal kırıklığına uğrar.

Asta elinde bir çantayla çıkarken angeli nereye gittiğini sorar. Asta elindeki eski eşyaları yetimhaneye götüreceğini söyleyerek çıkar. Pawar ile buluşurlar ve cd yi ondan alır. Eve gelince cd yi izlemek için hazırlandığında angeli şamdanları yerleştirmesi için onu çağırır. Şamdanları yerleştirirken Nirancan onları perdeye yakın yere koyar. Slok ise  şamdanları perdeye yakın olduğunu görüp tekrar uzaklaştırır. Asta Nirancaan’ın odasına girince yakında her şeyin ortaya çıkacağını söyler. Nirancan Asta’ya satranç bilip bilmediğini sorar.

Nirancan Asta’yı yok etmek için akla hayale gelmeyen şeyleri yapmak için hain planların peşindedir. Şeytanın bile aklına gelmeyecek türden senaryoları yazan Nirancan Asta’nın Slok’un gözünde değerini yitirmesi gerektiğini düşünmektedir. Bunun için her fırsatta Asta’yı Slok karşısında değersizleştirmiş ve daha sonra da Asta’ya sahip çıkmaya çalışarak münafık olduğunu ispat ettirmiştir.  Nirancan perdeleri tutuşturur ve alevler hızla yayılır. Bu olay Nirancan’ın bile kontrolünden çıkar alevler öyle hızlı yayılır ki Nirancan korkudan ne yapacağını bilemez. Ancak Sojal yangını farkeder ve herkese haber verir. Herkes yardıma koşar ve babalarını kurtarırlar ve doktor gelir korkulacak bir şey olmadığını söyler.

Tatlı Bela 17 Mayıs Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela 17 Mayıs Özeti 72. Bölüm Fragmanı (Nirancan Kendini Yakıyor) (68 Yorum)

 1. GÜNAYDIN KIZLAR BUGÜN ÇOOOOOOOOOOOOK MUTLUYUM ÇÜNKÜ İKİ ABLAM VE DE ANNECİM BANA GELECEKLER YARINDA REYHOŞOMLA GÖRÖŞCEM TABİ ONUNDA ETKISI VAR:))))))))))

 2. DERYACİMM gecmis olsun..Allahtan acil şifalar dilerim..sakin uzulme canim☆☆….
  Dale dale dale.. şu niro ortaya cikinca calan sarkiya bayiliyorum:)))n…niroya bak 1bucuk metrelik kizcagizla ugrasiyor hey Allahimm yaratiyorsun bari takip et:..ilerde en sevdigi insan olacak ama asta nironun..en cok onun ayaklarina kapanip af diliycek ve ona guvenecek en cok..18bolum daha dişinizi sıkın dostlar..Abhay jyoti icin ilk defa dogru bisey yapti..kendi elleriyle karisini evlendirdi sapik…Nironun gazetecilere soyledigi seylerin kalpten gelmesini beklerdim..Nasil da rol yapuyo kopekk..Neymis bi kadinin yeri erkegın ayaklarinin dibiymis..hoşt oradan köpek.. Allahim nedir bu kadinlarin cektigi..Kadin kiz cocuguna hamile kalir suçlu olur..Halbuki cocugun cinsiyetini belirleyen erkektir..bizim erkekleri suclamamiz gerek..Erkek aldatir yine kadin suclu olur.. Çay demlemesini bile beceremeyen erkek kadini ezmeye kalkar..Ne drama ama…Yaa şu Nironun kardesi Vinayak cok seker bi adam ama biblo gibi sesi cikmiyo deliricem..2cift kelam et be adam dilini kedi mi yedi:))… Ya Varad! Bebek kurtulur kurtulmaz yedek lastiginin Mansinin yanina gitti uçkuruna akrep giresice… Bi tek Sidartim var kadina deger veren adam gibi adam..
  SİDART CANİMSİN YAA..
  İ LOVE YOU FOREVER
  SİDART❤JYOTİ
  HAYİRLİ GECELER KİZLAR HEPİNİZİ MİS GİBİ OPUYORUM

 3. BEN GELDIMM KIZLAR NASILSINIZ CANLARIM BEN HERZAMANKI GIBI ÇAY SAATIM GELDI VE ÇAY İÇERKEN SIZ AKLIMA GELIYORSUNUZ KESKE KIZLARDA BURDA YANIMDA OLSALARDI DIYORYM :(((((((((((((((

  • Mayistan sonra haziran,hazirandan sonra temmuz gelir Gulcicekim…ama bunun dille ne ilgisi var anlayamadim..yoksa sizde temmuz mu önce geliyo☺..

 4. Herkese merhaba sizede HAYIRLI CUMALAR CANLARIM SANADA HAYIRLI CUMALAR HULYA ABLAM ARAMIZIN YINE DUZELDIYINE GERCEKTEN COK SEVINDIM 🙂

 5. GUNAYDİN HAYİRLİ CUMALAR
  Gulcicek,Nursel,Hülya
  Alina,Vusale,Zinet,Mahri
  Zeyno,Reyhan,Gamze,Burcu,Aysu
  Ve sayamadiklarim ve yeni gelenler ve gizli takipciler☺
  Tum dualariniz kabul olsun..
  Hepinizi selamliyor ve kucakliyorumm❤❤

 6. Günaydın arkadaşlar bü niro da kayislar iyice koptu geleneklerim Göreneklerim diye diye timarhaneye yatması yakın miydi akşam anjeliye hizmet bile edecekti gerçi şu içirdi eliyle birazi uzerinede dokuldü ama simdiden ilerleme kaydette ileri bölümlerde gerçek olacakmış tabi

  • Evet geleneklerim geleneklerim diye õluyor ama o inandıkları gelenekleri de hiç bir ise yaramiyor

 7. *****HAYIRLI CUMALAR*****
  Canımcıım tatliş kankilerim;)Nasılsınız bakalım bu sabah:)?
  Ben superiiiim;)Hava da supeeer;)Bayılıyorum ben İlk Bahara,Rabbimin DİRİLİŞ mucizesi:)
  Tatlişlerim sizi koskocamaan öpüyor ve kaçıyorum:)Kendinize çok çok iyi bakın,Allaha emanet olun;)
  Defne ve Gülçiçek size de
  Hayırlı Cumalar;)

   • Teşekkür ederim Reyhancıım sen de hep mutlu ve neşeli ol İnşalah:):)
    İyi geceler canım arkadaşım:):)

  • Hayırlı cumalar canlarimm Cumaniz Mubarek Olsun
   Hullam
   Gamzelicem
   Gulcicegim
   Reyhom
   Zeynom
   Deryam
   Defnecanim
   Ikizlerim

   • Enerjimi sen den alıyorum canım arkadaşım benim güzel yüzlü güzel kalpli şeker arkadaşım beniiim:):)
    Napıyorsun bakiim uydun mu yoksa:)?Gerçi benimde uyku gozlerimden akıyor amma siz tatliş kankilerimle görüşmeden uyumak istemedim
    Şeker arkadaşım sana İyi Geceler Diliyorum:):)
    Öptüüüm:):)

 8. Ayy sinirlerim zipladi ya Niro ve bizim Kazmo yuzunden..Neyse Yarin Abay sapiğindan kurtulcaz sonsuza kadar…Yaa adam senin kizini eve götürünce satirla dogruycak belki de.cocugu da kimbilir hangi zengin aileye satar manyak..Adamin umru degil..itibarim da itibarim diye tutturmuş hasta ruhlu..düşündükçe sinirleniyorum,sinirlendikce yaziyorum..Ya bu nironun kardesi vibayaka ne demeli..yegenini goturuyirlar mal gibi bakiyo abisinden korkusuna..Varad desen zamparalik peşinde teneşirlere gelesice..herşeyi devletten yani astadan bekluyorlar..garibim hedef tahtasi haline geldi..gelen vuruyo,giden cimdikliyo..İYİLERİN DOSTU,KÖTÜLERİN DÜSMANİ ASTA HAYTT GÖLGELERİN GÜCÜ ADİNA:))..erkek milletinden iyice tiksindim bu diziler ve gazete haberleri yuzunden…ya Niroya güldum ama Anjeluye su veriyor ya evin beyi artik sensin diye..:)..ilerde bu sahne gercek olacak kizlar..anjeli bahcede ayaklarini uzatacak..Niro onun bacaklarina masaj yapip,meyveler soyup getirecek,caylar demliycek..o zaman bu sahneleri hatirlayip niroya guleceksiniz…İYİ GECELER KİZLAR..MUTLU UYKULARR❤❤

 9. ama bir onceki ozette hani nirancan evi yakiyor bolumsuz ozet iste orda ozetin sonunda yaziyor ki ip shlok ve asthanin askina da engel olamaz ben orda barisicaklar zannetim oyle olmicak mi defne??

  • Hayir ANONİM KARDES..85.bolume kadar astayla shlok hep tartisacak..hep gerginlik olacak..ofiste iş icabi birlikte olacaklar..arada romantik sahneler gicikliklar olucak ama hep bi mesafe olucak ve cinsellik anlaminda kari koca iluskisi olmuycak artik 85.bolume kadar
   .

 10. allah belani versin pis nirancan asthayla shlokdan ne istiyorsun haaa kendi cocuguna bile acimiyorsun ama dur sen astha senin hakkindan gelir .galiba bu bolumlerde shloka kizicagiz biraz karisini hep uzuyor sonrada barismak istiyor bu iki cift bir alem valla.

  • Zeynocum canim pazar gunu geliyormusun bak buseferde beni ekersen bidaha gelmem çokta kırılırım bak buson tamami işlerimi ona göre ayarladım

   • Tamam kız valla bu sefer kesin ahada kızlarda şahitler :)))) amma nerede göröşceyiz bence eminönö çünkü ortak noktada sen ne düşüniyorsun 😉 peki

    • Zeyneo ne numarası kız kafan iymi senin sakin yapma öyle şey ben Sana yarin nereye geleçeyını söyleri mtamam burda yazarım

 11. Hayir asla kavga istemiyorum HULYA ABLACIM BENDE HAKSIZLIK SEVMEM KAFIR BILE OLSA HIC KIMSENIN HAKKINA GIRILMEMELI RK FANLARIDA ARNAV FANLARINA HAKARET ETMEMELI DOGRU DEYIL BENIM FIKRIMCE HER KESIM FIKRI KENDINE TAMAMILE HAKLISIN IYI GECELER ABLAM

 12. Sevgili arkadaslarim nasilsiniz iyimisiniz ve bana sormussunuz ben tum hint dizilerini izliyorum tatli bela zor sevda iki yabanci eyer bakamassam tekrarina bakiyorum ve ondan sonra da savasci isimsizler eskiya dunyaya hukumdar olmaz coban yildizi yeni gelin fazilet hanimve kizlari ve hint dizilerinden sonra bunlara bakiyorum ama ilk once hint dizikeri sonra bunlar ve cocuklar da iyi ama sabah kalkip aksam olunca yatiyorlar ve sabahlari hic yatmiyorlar ve beni yoruyorlar kisacasi ve ayrica da ev isleri boyle kisacasi sevgilerimle yoksa sinirsiz internetim olsa size her zaman yazarim ve goruntulude konusuruz ama malesef oyle deyil ama bunada sukur sizlerke yazisiyorum oda yeter sevgilerimle

  • Hoşgeldin burcum kız nasılsın masaallah bütün dizileri izliyormussun bende tatli belayı zor sevda yi izliyorum. Diğerlerine pek zaman kalmıyor.
   Bir zamanlar kara para aşk dizisi vardı o dizi benim efso dizmdir.
   Burcum yeğenlerim benim yerine öp
   öpüldün :)))))))

    • Kizlar beni görönce eşime naz yapıyor ayyyyyiiiii bide naz yakışsa vallaha ben eşime dedim senin ennen iyi rolyapîyor haaa resmen dayaklık

   • Zeynooo patlat bi türkü geç bak aynen şöyle söyle:)
    ÇARŞIDAN ALDIM LAHANA
    KIYDIM KOYDUM SAHANA
    HİÇ ÖMRÜMDE GÖRMEDİM
    SENİN GİBİ CADI KAYNANA
    AMAN AMAN KAYNANA
    CADI DA CADI KAYNANAAA
    :):):):):):):):):):):)

    • Merhaba kızlar nasılsınız ay çok eylenmişisinz ya ben neler kaçirmişim :))))) dayklar atilmiş bestel çikartrilmiş ohh deymesin keyfinze canlar kız zeyno sen citimisin kız kaynanan seni kızdiriyormu kocasida varmi kız yoksa onu kocabul:))))) kurtul ama dayak atma yoksa sen busefer kucasiz kalirsin allah kurusun :):):):) siz çok yaşayın gece gece beni güldürdünüz vallah neşeniz hep dayım olsun hepnize iyi geceler ;):):)

  • Zeynocuuum dayak atıp ta elini kolunu yorma:)
   Biber gazı sık o pis suratına biber gazı yoksa deodorant da olur:):):):)
   Sana benden tavsiye ben öyle yapıyorum:):):):):):)

    • Kııız Zeynooo bildim beeen:):)
     Ya kaynanan ya da görümcen:):)
     Ayyyy yoksa eniştem mii?:):):):):)

 13. Yakarim Romayi da yakarim..Nirancni zaten kuzu cevirme yapmak lazim…KAZMANOT Shloka bak..Sari sari giyinmis bir de şuradan uçak tekme atasim var kara oglana…Bu Hint kizlarina desen ayri bi gicigim..Erkek o kadar laf eder iki tatli söze yelken indirirler…Khusi de boyle yapti Arnavi süründürmedi hemen kocacigim diye kollarina koştu:)))..ahh biz olmaluydik neler yapardik hee:)…Arkadaslar bu bolumun sonunda Shlok eve ip cekecek ve ev halki 2ya bolunecek..85.bölume kadar asta ve shlok barismiycak ve evde hem korkunc hem komik olaylar yasanck..anjeli asta ev islerini boykot edicek tum isler sojale kalacak ama o da beceriksiz biri sadece mucevher takmasini biluyo:)…daha önce genis bi ozet yazip herseyi anlattim biluyosunuz..erkekler ne elbiselerini utüleyebiluyolar,ne esyalarini bulabiluyolar ..oyle mal gibi pasakli pasakli geziyolar ortada..anjeli ve asta hicbi seye el surmuyo cunku..Ohh iyi oldu ..Kupeli firavunla kazmanot kara oglan Shlok donlarini ve coraplarini arayip dursunlar paspallar☺☺..kadinlari kizdirirsaniz hayatiniz gül bahcesinden deve dikenine doner..bi corabini bile bulamayan erkek neden bi kadina artistlik yapar anlamam:))..kizlar 85.bolume kadar macera bi an eksik olmuycak..Bak sakin kacirmayin…Vay efendim elektrkler gitti odevimi yapamadim,sular gitti yikanamadim,balkondan kedi atladi,arap kizi camdan bakti,İşık ılık süt icti,komsumuz doğurdu gibi gibi..bahaneler bulmayin..bak cok uzulursunuz..defne hakliymis vay be ne maceralar olmus diye uzulmeyin..BENDEN SOYLEMESİİ:)))

  • Defnecanim yorumunun son cümleleri şu anda beni katletmiş durumda şu an hiç iyi değilim canimsin :))))))))))))))))))))))))))))
   :))))))))))))))))))))))))

  • Gülçiçek merhaba..
   İlk başta şunu söyleyeyim sana ismini bi harfini klavye tuş hatasından dolayı o şekilde yazdım yani bilerek isteyerek alaycı olarak yazmadım..Ben kendi ismimde ve Arnavcımın ve Sultanın isminde bile bazen tuş hatası oluyor..
   Ve dün senin yazdığın o yoruma çok kızdım ama şimdi kızgınlığım geçti ama ben haksızlığa hiç gelemem bunu bil..
   Sen kavga etmek istemiyorsan benim söylediklerimi üzerine alınma..Ben sadece bana sataşan hatta arkandan bile diğer site ve sayfalarda benim hakkımda yalan ve iftira atan sarhoş fanlarına cevap veriyorum ve Arnav ve Sultan hakkında yalan yanlış konuşan sarhoş fanlarına cevap veriyorum tamam mı canımcıım?
   Ve onların yalancı,sahtekar ve iftiracı olduklarını ıspatlıyorum ve kanıtlarla yüzlerine vuruyorum..
   Hoşçakal:)

  • Gülçiçek hakkımda iyi düşüncelerin için ve beni bi ablan olarak gördüğün için sana teşekkür ederim:)
   Kendine iyi bak:)Öpüyorum seni:)
   Haa birde seni ablanda Rk sevmiyormuş galiba ona benden selam söyle:)
   Keşke o da yorum yazsa da ikimiz bi laflasakk:):):):)
   Bay Baaayyyy

 14. Hulya ablam nursel ablammmmmmmm canlarim nasilsinoz bakalimmmmm…
  ABLALARİMMMM YA BEN YAZAROKURA MAİLSİZ UYE OLMUSTUM. 7 GUN BEKLEMEM LAZİMDİ İNTERNETİM DE COK AZ KALMİSTİ HANİ AKTİF OLMAM LAZİMDİ YA P YUZDEN BURAYA FAZLA GİREMEDİM YANİ YAZDİKLARİNİZİ OKUDUM AMA YAZAMADİM.. AMA BAKİYORUMDA SİZ BENİ BAYA ERKEN UNUUSSUNUZ… HA?

  VALLAHİ NE HULYA ABLAM SEN NE DE NURSEL ABLAM SEN BENİ HİC SORMAMİSSİNİZ Bİ TEK HULYA ABLAM SARKİYİ BEGENİP BEGENMEDİGİMİ SOUS BİDE NURSEL ABLAM HERKESİ YAZARKEN CİMLİ CIMLİ YAZMİSSİN BANA DERYA.. YANİ BİSEU DEMİYORUM AMA UNUTMAYİN YAHU 🙂

  SAKA TABİKİ DE CANLARMMM.. BAZİ BUYUK HASTALİKLARİM VAR HASTANEDEYİM SİMDİ HEP UYELİK İSİNİ HEM RAJATSİZLİKLARİMİ HEMDE GARGAMELİ KONUSCAMMM…

  BAY BAY…

  • Selam Deryam biz hep sana seslendik ama sen ses vermedin hum hullam hemde ben sürekli seni bekledik.
   67. Bölüme bak birde 71. Ye bak görürsün bitanem
   Canım neyin var geçmiş olsun

   • Selam şeker arkadaşım:)
    Nasılsın canımcıım:)?
    Ben bu sabah Günaydın mesajı yazmıştım siz tatliş kankilerime amma internetin azizliğini uğradım yorum gitmedi sonra bi daha yazacak vaktim olmadı anca müsait oldum:):)Sen napıyorsun canımcıım?:)
    Senin sabah yazdığın yorumunu okudum ne kadar güzel yazmışsın bir taneciim benim:)Seni çok seviyorum ben yaaa güzel kalpli arkadaşım benim:)
    Seni çok çok öpüyırum:)
    Bay Baaasyyy:)Görüşürüz:)

    • Hullammmmmmmmmmmm canım kankim gelmiş söyle bakim bugün neden hiç yazmadın o internetine selam soyle tutukluk yapmasın ;))))) ben özlüyorum seni gözümün nuru

     • Sorma şekercim yaa:):)
      İşler güçler beni bekler:):)
      Valla bu işler güçler yüzünden genç yaşta yaşlanacağım:):):):):)
      Amma Allahtan işimi severek yapıyorum o yüzden mutluyum:)Yorgunum amma mutluyum çok şükür Rabbime:)
      Canımın içi sana iyi geceler diliyorum veeee sana sarılıp seni öpüyorum:):)

  • Ayyyyyy sonunda gelmiş benim kuşuum tatliş ponçiğm benim:):):)
   Seni arayıp sormaz olur muyuz hiç biz Nurselciimle ikimiz sana o kadar çok seslendik ki canımcıım benim:):)
   Nasılsın kuşumm?:)
   Aaa dur bakim sen hasta mı oldun söyle bakim ablalarına neyin var:(?
   Çok geçmiş olsun Allah sana acil şifa versin ponçiğim..Dua edeceğim senin için amma rahatsızlığını söylersen belki sana tavsiyelerde bulunuruz..Tabi senin için söylemende bi sakınca yoksa..
   Seni kocaman kocaman öpüyorum:):)Bay Baaayyyy:)

   • Ablalarimmmmm ben size saka yaptim tabiki dedimya saka ben sizin o yorumlarinizi gordum hepsini sagolun…

    Ablalarim ADİNAMİ diye bi hastalik varmis tahlillere gore dunden beri hastanede yatiyorum.. Bi kac parca kiyafet alma, banyo, dinlenme ve bi kac temel ihtiyaclar icin saat 18.00 geldik eve. Simdi anca altim tlf yaziyorum. Adinami kaslarin guc kaybi diye bir seymis galiba. Bilmiyorum doktor ailemle konusuyor bana pek birsey anlatmiyolar uzulurum diye ama sanki ben anlamiyorum. Kol bacak ve bel kaslarimda guc kaybi varmis anladigima gire. Bunlar anlattiklari kism. Ama bide benim dinleyip duydugum var. Bu bayagi bi zamandir varmis eger basindan beri teshis edilseymis ve tedaviye baslansaymis ilerleden ileri boyutlara tasmasi onlenebilirmis asiri derecede degilmis ama hastalik orta seviyelerdeymis. %55 mis. Tam teshis icin tahlillere devam ediyolar. Alerjik reaksiyonlar varmi , kilo, kemik testi, kaslarda bulunan liflerin incelenmesi falan filan. Simdilik tahliller bitene kadar ilac tedavisi goruyorum ve gizetim altinda tutuluyorum. Her gunde belirli egzersiz yapririyolar ve sureymis zorlanmaymis inceleyip gozetiyilar. 1 hafta once gittik doktora boyle ogrendik. Yarin sabah gidicez hastaneye. Tabi birde vitakin takviyesi yapiyolar. Hastaligin felce, ya da kas kemik erimesine ilerlememesi icin cabaliyorlar. Tabi ileri dereye kadar ilerlerse bu risk daha fazla. Ama en azindan orta dercelerde olmasiyine de benim icin bir sansmis.

    NEYSE ABLALARİM SİMDİLİK TEDAVİ GORUYORUM. OYLE DE OLSA BOYLE DE OLSA Bİ SEKİLDE İDARE EDİYORUM. YANİ SONUC OLARAK UZULSEM BİLE HERHANGİ Bİ FAYDA SAGLAMAYACAK. BEN HAYATİMDA COK NADİR AGLAMİSİMDİR. VE KOLAY KOLAY KİMSEVUZEMEZ. TABİKİ HALİME UZULUYORUM AMA BİLİYORUMKİ UZULURSEM FAYDA YERİNE KENDİME ZQRAR VERMİS OLURUM.

    YAZAR OKURA GELİNCE 1 HAFTA BEEDİM HESABİM VAR ONAYLANMİS SİFREMDE YERLİ YERİNCE AMA YA EPOSTAM DEGİSMİS YA ENGELLENMİS YA DA BEN GİRİS YAPAMİYORUM AYSU ABLANİN RAHATSİZLİGİMİ VAR. SİZLER HASTMEYE GİDİYO DEMİSSİNİZ DE. EGER KONUSURSANİZ SOYLEYİN. O ZMAN HESAP ACAR BANA. TABİ BEN GİRERMİYİM GİRMEZMİYİM MECHUL.
    NEYSE.

    NURSEL ABLAM SEN SİFRENİ Mİ DEGİTİRDİN. Bİ GİRİS YAPİM DEDİM YAPAMADİM. SİFRE DEMİSKEN BENM KARDES TLF SİFREMİ SOYLEYİM DİYE.. BAYAGİ CABALİYO. TABİ ONUN BOYLE SEYLERDEN HABERİ YOK. DEMİYORUZ. SİFREMDE “” SOYLEMEM” SOYLEMEM DİYORUM HALA SOYLE SOYLE DİYO 🙂 AMA SOYLUYORUM ” SOYLEMEM”… HULYA ABLAM NURSEL ABLAM SİZİN SİFRELER NE BKİM….. E HERHALDE TLFNİZİ ELİME ALİP GİRİP KURCALAYACAK DEGİLİMYA. MİNİK KARDESCİGİNİZE DERSİNİZ HERHALDE. AMAAAAAAAN BOSVERİN YAAA DEMESENİZDE OLUR.

    HULYA ABLAM BAHAR CUCEGİM SEN NASSİN.

    AALARİM BEN İLCEYE PEK İNEMİYORUM VE ANNELER GUNU PAZAR SİZ NE ALDİNİZ BEN NE ALABİLİRİM VE İLCEYE İNEMEZSEM NE YAPABİLİRİM.

    HULYAAAAA ABLAAAAMMMM SANA KİSMETMİ VARR. KİZ DUGUNUNE BİZİ DE DAVET ET BAK DARLİLİRİM YOOOSAM.
    NURSEL ABLAMNAN ONUR KONUGU OLMAK KSTEREM. BAK SEN CAGAR BEN KESİN GELİRİM 😉 BAK GULDUM AMA BEN Bİ YALAN BULURUM YA DA AİLEMİ İKNA EDERİM DOLAPLAR CEVİRİRİM DUGUNUNE MUTLAKA GELİRİM….
    SENİN TARİH VE ADRES VERMEN YETERLİ OLUR. BENİ TANUMAN İCİNSİFREDE KOYARİZ. HA . 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ABLAMMM SEN KİMİNLE İSTERSEN ONUNLA EVLEN VE HEP MUTLU OL. SONRA NURSEL ABLAMİN YAZİMİN MURVETİNİİİ SONRA DEFNE ABLAMİNKİNİİİ SONRA GAMZEMLE AYSU ABLAMİNKİNİİİ MURVETİNİZİ GORYRUZ. SONRA DA BENİM DUGUNE GELİRSİZ. BAYAN DERYA KAPOOOORRR. NASİL. SOYADİM YAKİSİYOMU. DERYA ABHAY KAPOOR. HİHİ.

    NEYSE ABLALRİM YİNE FAZLA UZATTİM İLAC SAATİM GELDİ ZATEN UYKUM COK CABUK GELİYO YAzarsam yazarim yine siz beni unutmayin yeter…. Hihi. Tabi ben boyle gulmuyorum hihi.

    Kendinize COOOOOK iyi bakin.

    SİZİ COOOOOOK SEVİYORUM.

    • Canımcım Deryacım kuşumm beniim 😉 tatliş ponçiğim 🙂
     Bir taneeem:)Canının içiii:)güzel çiçeğim:)
     Yeriim ben seni tatlişim yeriiimmm:):)
     Çok tatlısın ponçiğim benim:)
     Yok kuşum ben evlenmiyorum benim teyzoşlar kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar:):):):)
     Ben Arnavcıımla evlencem:):)
     Ama sus sus sakın Nurselciimle Reyhancıım duymadınlar:):):):):):)
     Sen de Kaporu kap tamamdır yaşadııık:):):):):)
     Canımcıım sana Allah acil şifa versin..Geçmiş gitmiş olsun hastalığın:)
     Korkulacak bir şey yok sakın üzülme moralini bozma Doktorların tedavisini aynen uygula ihmal etme ve bol bol dua et gerisini Yüce Allaha bırak O herşeye kadir..
     Biz de senin için dua edeceğiz tatlişim:)
     Öpüyorum seni güzel yanaklarından:)
     SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM TATLİŞ KUŞUMMM BENİİİMM:):)
     Allaha emanet ol:)

     • Nolduuu Anoniim ismi cismi belli olmayan şahıs??
      Kıskandın mııı??
      Sende böyle yorumlar yazacak kapasite olmadığı için Deryacımı çok mu kıskabdıın?
      Yazık sana beee daha ismini bile yazamıyorsun Deryacım gibi yorum nasıl yazacaksın ki?:))))))))))

 15. Nirancan sinunda iyi bir insana donusecek ama anjelinin ölumunden sonra aklini kaybedecek ve akil hastanesinde uzun suren bir tedavi gorecekk..ZALİMİN ZULMÜ VARSA,SEVENİN ALLAHİ VAR! NİRO..
  BUNU SAKİN UNUTMAA

 16. Shuan okudum okudum..allahim bunu on aynisini biyerde okudum diyyorum.. megerse ozet sheklinde degilde sdce nedenini okumushum 😉 🙂
  Nirancanin yok olup gitme bolumunu sabirsizlikla bekliyorum..oralarinin dakkasini kachirmadan izliycegim

  • Mahrı gülüm sen neler yapıyun niye bu niranja bukadar pislik bir adam valah bende o bulumleei iple çekiyom izlemek için gülüm seni öptöm byyy:)))))