Tatlı Bela 17 Haziran Özeti 101. Bölüm Fragmanı Varad da Evden Atılır

Tatlı Bela 100. Bölüm Kısa Özeti

Tatlı Bela geçen bölümünde Nirancan ile Angeli tapınakta karşılaşmışlar Angelionu eve getirmişti. Slok ise bu durumdan  oldukça rahatsız olmuş, evi terk etmişti. Nirancan ise kamyonda kalan Slok’un yanına giderek ondan özür dilemiş ve sarılmıştı. Slok ise hiç tepki vermemiş hatta onu iteklemişti. Nirancan Slok’tan özür dilemek için mücadeleye devam edecektir.

Tatlı Bela 101. Bölüm Özeti

Nirancan Slok’tan ne kadar da özür dilemeye çalışsa Slok bunu kabul etmemektedir. Babasının kimliğini artık taşımadığını ve kendisi için bir anlam ifade etmediğini söylüyor. Nirancan’a eğer benim için bir iyilik yapmak istiyorsan buraları terk et diyor. Angeli bu duruma tepki gösterse de Slok için bir değeri yoktur. Nirancan ise bu sözlerden sonra ortalıktan kayboluyor.

Jyothi ve Sid Riya’nın düğün davetiyelerini vermek için Varad’ın evine gelirler. Nirancan’ın nerede olduğunu soruyorlar. Sojal onun kendileriyle kalmadığını söyleyince Sid ve Jyothi şaşırırlar. Jyothi Kavya’ya Nirancan’ı soruyor. Kavya anne ve babasının onu cezalandırdığını söyler. Jyothi bunu kimseyle paylaşmamasını ister. Nirancan’ın daha eve gelmemesi üzerine Angeli ona bir şey olursa sizleri affetmem der. Slok ise umursamaz bir şekilde davranmaktadır. Az sonra Sachin televizyonu açmalarını ister.

Herkes gördükleri karşısında şaşkındır. Nirancan canlı yayında yaptığı konuşmayla herkesten özür dilemektedir.  Angeli bu yaşananlardan sonra onun hatalarını kabul ettiğini söyler. Slok ise üzgündür. Televizyonu sadece Slok izlemiyor tabiki, Jyothi, Varad. Sojal ve kaç kişi daha. Varad şimdi yandık derken, TV ‘den olanları izleyen Jyothi Sojal’e ağzına geleni söyler. Varad ise işyerinde televizyon izleyenlere fırça atarak işlerini yapmalarını ister.

Asta, Slok ve Angeli Nirancan’ı aramaktadırlar. Sonunda Slok ve Nirancan karşılaşırlar. Nirancan ondan özür dilemeye devam ederken Slok babasına sarılıyor. Nirancan artık uzaklara gidip cezasını çekeceğini söyler. Kavya dedesine yapılanlardan dolayı anne ve babasıyla konuşmayacağını söyler. Slok ise Varad ile konuşmaya gitmiştir. Nirancan Varad’ın  gücün esiri olduğunu ve Slok’u üzeceğini söyler. Ancak Asta merak etmemesi gerektiğini söyler.

Slok babasını evden kovan Varad’a çok sert çıkar. Varad ona da aynı yalanları söylese de Slok buna inanmaz. Varad ile tartışmanın şiddeti artınca Varad Slok’un kolundan tuttuğu gibi kapı dışarı eder. Slok neye uğradığı şaşırmıştır. Ertesi gün işe giden Varad’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Ofisteki tabelalalarda Sarkar İndirajet yazmaktadır. Güvenlik görevlileri Varad’ı dışarı atıyor. Eve geldiğinde bir darbe daha yiyecekktir. Çünkü evleri ve arabası da İndirajet’in  olmuştur. Ahilya artık intikamını aldığını söylemektedir.

Varad ve Sojal Asraham huzurevi’ne giderler. Burada kendisine tepki gösterirler. Varad hata yaptığını ve yaptıklarından dolayı özür dilemek istediğini söyler. Nirancan ise olanları gazeteden öğrenmiştir. Nirancan olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Varad’ın tuzağa düşürüldüğünü anlıyor. Bu arada İndirajet ve annesi evdeki Nirancan’a ait resimleri kaldırtıyor. Ahilya artık intikamını aldığını ve rahat bir uyku uyuyacağını söylüyor.

Tatlı Bela 17 Haziran Fragmanı

 

dizibilgi google play

Tatlı Bela 17 Haziran Özeti 101. Bölüm Fragmanı Varad da Evden Atılır (10 Yorum)

 1. Ben hepinizin ismini tek tek yazamam ama kizlar nasilsiniz hepinizi seviyorum canlarım ceylanlarım güzelerim tontonlarım mankenlerim şirinlerim kuzularım ooohhh valla içim bi hoş oldu

  • İndarejeet ileri ki bölümlerde astaya asik oluyor asta ve sholok o eve geliyor sholok öğretmen olarak geliyor casusluk yapmaya yani 🙂 şu ahilya ne gicik kadin ya of ibne !

 2. Merhaba Defnejim ben indrajitli bolumlernin hepsini izledim Nirajanin indrejitle kan baglantisi yok niranjanin eski karisila indrajit kardes ahilyase kavita ve indrajitin anesi hepinize sevgiler;-)

 3. Defne ablam how geldin nasilsin bitanem nerelerdeydin sen oyle ozledim seni. Sonunda ha herkes hatasini anlamiw. Kizlar merhaba nasilsiniz kusum nerdesin kaybolmuwsun.

 4. Inderjete gel herkesi kapının önüne koydu.şu düşkünler evi olmasa varadın hali ne olurdu

 5. Bak ben bu İnderjitli bolumleri izlememistim tamamiyle.Bulamamistim.Bi de Ankushun sonunu bilmiyorum.Ahilya Nirancanin eski kayinvaludesiydi sanirim.Cunku Nirancnin eski karisinin adi Kavitaydi.Ama bildigim kadariyla İnderjtn Niracnla bi kan baği yok.
  Vay arkadas!sonucta hersey yine Niro manyaği yüzunden oldu.Adamin zamaninda kirmadiği ceviz kalmamis ve yine pek cok insanin canini yakip ahini almis.Faturayi Nironun evlatlari oduyor.Nasil bi manyak adam yaa!! Hic sevemiycem bu Niroyu..
  Ata eder,evlat çeker diye boşuna dememisler!!

 6. inanmiyorummmmm indejeet ahilyanin oglu mu yani nirancanin eski esi olaylara gel ee ozaman bu pissss inderjeet nirancanin oglu mu oluyor olaylar olaylar ama shlokla babasinin barismasi iyi oldu nirancan zaten cok pisman olmustu ama hala gecmiste yaptigi hatalar yuzunden ailesi bedel oduyor keske anjeliye hep sadik kalsaydi ilk evliligini gizlemeseydi .

 7. Kizlar merhaba:)))
  Bir onceki sayfada size yorum yazdim.Mutlaka okuyun.Hepinizi cok ozledim☺
  Gulcicek,Nursel,Ela,Hulya
  Reyhan,Gamze,Zeyno,Dane
  Guneller,Alinam,Vusale,Firuze
  Sema,Betul,Ece,Shlok2 ,Burcu ve yeni gelenler ve tum takipciler
  Hepinizi istisnasiz hepinizi cok seviyorumm❤❤
  Dizi gittikce acikli bi hal aldi ama hatalarin tamir edilmesi cok hosuma gitti.Herkes bilsin ki ne akrabalarimiz ne sevdiklerimiz ne de malimiz mülkumuz bize ait degil.Allahin bizlere emaneti.O yuzden şimariklik yapmadan heveslere kapilmadan elimizdekinin kiymetini bilmeli ve insan gibi davranmaliyiz.Hayat bi armagan.En iyi şekilde yasamaliyiz..
  Ve Dostlar:PİŞMANLİK DÜŞMANLİKTAN HER ZAMAN İYİDİR!!!
  Pişman olmayan bi kalp asla huzur bulamaz..
  ZEYNOO bitanem bana sarilmak istedini soylemissin.Sana sıkıca sariliyorum.Insallh evliligin ve hayatin yolundadir..
  NURSELİMM kendini hicbi yerlerden atma sakin!!Hulyamiz donmedi mi daha?..Sen bize lazimsin❤❤
  Arjadaslar yazin islerim ve yogunlugum daha cok oluyo.Bi de yalniz oldugum icin tum sorunlarimi kenfim halediyorm.O yuzden eskisi kadar yazamayinca merak etmeyin☆☆