Tatlı Bela 16 Haziran Özeti 100. Bölüm Fragmanı Nirancan Angeli’yi Görüyor

Burak 10 Haz 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela 99. Bölüm Kısa Özeti

Nirancan Varad’ın gerçek yüzünü öğrendikten sonra avukatını eve çağırarak mirasla ilgili tüm işlemleri düzenleme kararı almıştı. Ancak her şey için çok geçti. Varad daha önce Nirancan’a imzalattığı belgeleri avukata gösterir ve tüm malların kendisine ait olduğunu söyler. Varad daha sonra babasını odasına kitler ve babası için evde doğum günü partisi düzenler. Nirancan Kavya’nın sayesinde odasından çıkar ve Varad’ı herkesin gözü önünde tokatlar. Varad babasını yaka paça dışarı atar.

Tatlı Bela 100. Bölüm Özeti

Nirancan evden atıldıktan sonra Angeli’ye ulaşmak için Asraham Huzurevi’ne gelmiştir. Ancak Sojal daha önce onun geleceğini düşünerek orada bulunanlara Nirancan’ın delirdiğini falan anlatmıştır. Nirancan Angeli’yi sorduğunda kimse cevap vermiyor. Nirancan sakin sakin konuşmaya devam ederken bir anda patlıyor ve bağırıp çağırmaya başlıyor. Daha sonra orayı terkediyor. Motta hemen Angeli’yi arayarak Nirancan hakkında bilgi veriyor.

Angeli olanları öğrenince çok üzülür Slok ve Asta ise sebebini öğrenmeye çalışır. Slok Nirancan için endişelenmemesini ister. Ancak Angeli hala o senin baban derken Slok bunu kabul etmez. Angeli Nirancan’ın iyiliği için hala dua ettiğini söyler. Bu arada Varad akıl hastanesini arayarak babasının orada kalmasını ister. Nirancan bir yerde otururken yanına iki adam gelerek yardım etmek istediklerini söylerler. Nirancan bunu kabul eder ve arabalarına binerken adamlardan biri Varad’ı arayarak Nirancan’ı bulduklarını söyler. Nirancan bunu duyar ve onların arabalarından kaçarak bir otobüse biner. Adamlar takip etse de Nirancan onlardan kurtulur.

Nirancan Mumbai’ye gelmiştir. Burada dua etmek için tapınağa gelmiş aynı gün Angeli de tapınağa gelmiştir. Bir adam Angeli kuşlara yem atarken Angeli’nin mangalsutrasını çalar.  Angeli Hırsızın peşine düşerken hırsız Nirancan’a çarparak mangalsutrayı düşürür. Nirancan bunun Angeli’nin olduğunu bilerek onun peşine düşer. Hırsız önde Angeli arkada Nirancan da Angeli’nin arkasından koşuyor.

Nirancan 2 günden beri aç olduğu için daha fazla koşamaz ve yere yığılır. Angeli de koşmayı bırakıp kalabalığın olduğu yere doğru gider. Yerde yatan kişi Nirancan’dır. Angeli onu küpesinden tanıyacaktır. Başta çektiği işkenceleri düşünerek yanaşmak istemese de sonra onu yerden kaldırıp bir yere oturtur. Biraz sonra kendine gelen Nirancan ile konuşmaya başlar. Nirancan Varad’ın yaptıklarından bahsetmektedir. Slok,  Angeli’yi merak ederek tapınağa gelirken Angeli de eve doğru gitmek için taksiye binmiştir.

Angeli onu eve getirir. Kapıyı Asta açınca ne diyeceğini bilemez ve onu içeri alırlar. Asta Slok’a ne diyeceklerini düşünmektedir. Angeli onu bu halde bırakamazdım diye konuşur. Asta Nirancan’a inanmadığını hala onun rol yaptığını düşünmektedir. Kalindi beklenen imzayı atmıştır. Mala ise Amkush’tan hoşlandığı için kağıtları almış Ankush’a sevgisini itiraf edinceye kadar vermemeyi düşünmektedir.

Nirancan için gelen doktor onun aç kaldığını bu yüzden bitkin düştüğünü söyler. Biraz sonra Slok gelir ve babasını görünce şok olur. Nirancan onu görünce çok sevinir ve ondan özür dilemeye başlar. Slok onu affetmeyeceğini ve bu evden gidene kadar evi terk edeceğini söyleyerek çıkıp gider. Slok yemek kamyonlarının yanına gelmiştir. Angeli Asta’yı Slok ile görüşmek için gönderir. Slok Asta’ya da bağırıp çağırır. Angeli da oraya gelmiştir ve Nirancan’ın nasıl biri olduğunu biliyorum ancak onu bu halde bırakamazdım diye Slok’a tepki gösterir. Slok babası evden gidene kadar kamyonda yatacağını ve Angeli’den Nirancan ve Slok arasında bir tercihte bulunmasını ister. Angeli böyle bir tercih yapmayacağını söyler.

Sojal ise kendini mala ve şöhrete  iyice kaptırmıştır. Üzerindeki elbiseleri modern elbiselerle değiştirmiştir. Annesi Jaja’da bu durumdan oldukça memnundur. Sidhart aldığı kredinin arkasında Varad’ın olduğunu öğrenince Jyothi’ye çok kızar. Renuka onları bu halde görünce sevinir. Sid Varad’ı arayarak krediyi bir seferliğine mahsus kabul ettiğini parayı en kısa zamanda ödeyeceğini söyler.

Nirancan Slok ile görüşmek ve ondan özür dilemek ister. Angeli biraz zamana ihtiyaçları olduğunu söylese de Nirancan kabul etmez. Onun ısrarlarına dayanamayan Angeli Nirancan’ı yemek kamyonunun olduğu yere götürür. Nirancan Slok’u masaları silerken gördüğünde üzülüp ağlar. Bir zamanların haşmetli, varlıklı adamı şimdi masa siliyor. Nirancan onun yanına gider ve ona sarılır. Slok hiç tepki vermeden bekler. Ancak onun yaptıklarını düşünerek onu itekler. Angeli ve Asta olanları hayretler içinde izlemektedir.

Tatlı Bela  16 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 16 Haziran Özeti 100. Bölüm Fragmanı Nirancan Angeli’yi Görüyor” üzerine 128 yorum

 1. Gulcicek dedi ki:

  Alinam nasilsin?

  1. Zeyno dedi ki:

   Kiz GUNEL ŞAKA YAPTIM BİLMİYORUM BENDE

 2. Gulcicek dedi ki:

  Herkese merhaba
  NURSELIM
  DEFNEM
  GAMZISIM
  SLOK2
  ASLI
  TUANACIM
  GUNELCIM
  ELACIM
  BURCUCUM
  REYHOM
  ANONIMCIM
  MEYSELICM
  CANSELIM SEN NERELERDESIN YAAAA? NASILSINIZ BAKEM
  SU HAYIRSIZ FRAGMAN NEDEN GELMIYOR YA

 3. gunel A dedi ki:

  Zeynocum hayir fark etmedim cok okumuyorum dikatle o yuzden senin ewin bakide kaliyor yoksa bolgelerde

 4. Defne dedi ki:

  GUNAYDİN TUM KARDESLERİME:))
  Kizlar işim uzun sürdü afedersiniz.Nasilsiniz?
  Hepinizi cok ozledim.Siz de beni ozlemissiniz yorumlardan anladim.Allah hepinizden razi olsun canlarim..
  ZEYNOCUM bana sarilmak istedini soylemissin.Sana sımsıki sariliyorum bitanem.Sanirim eşinin ailesi evliligine mudahele ediyo.Ama sen cok akilli bi kadinsin.İdare etmesini bilirsin bence.Allah dertlerine derman versin canim.
  NURSELCİMM kendini hicbi yerden atma.Bize lazimsin:)))seni cok öpuyorum..
  Kizlar Bİ SAYFA BELİRLEYİN.ORAYA TASİNALİM.BURASİ COK DOLMUS.KALABALİK FOBİM VAR BENİMM

 5. lacyn dedi ki:

  Mersinli ela iyim canim sen nasilsin hepinizede kolaylik diliyorum oruclarnizda

 6. gunel A dedi ki:

  meraba Anenim nasilsin sen nerilisin

  1. Zeyno dedi ki:

   Gunlecim anonim azeri hiç fark etmedinmi herbi konuşmasında ben dicene men diyor herkes diyecene hamiye diyor selam diyecene salam sucuk diyor :)))))))))

 7. Zeyno dedi ki:

  Canım Resul abi yengeyi almiş tatile gitmiş benimkide anca anamda anam desin :(((((

 8. Anonim dedi ki:

  Bu özetler kac gun oldu niye guncellwnmiyor

 9. ❤❤VIVIAN❤❤ IN BIWI'SIII❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

  Selamlarr kizlarrr resul abicim nedrde bizim acaba artik nereye yazacagimizi sasiriyoz yavv hade allaha emamet olun gorusurukk 🙂 🙂 🙂

 10. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Reyhancım canım hoş geldin nasılsın iyi misin inşallah iyisindir Kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz ❤️❤️❤️

  1. MADHULİSA dedi ki:

   Arkadaslar tatli beladaki mahalle madhubalamizin mahallesi mi ?? Birde madhubalanin tekrari ne zaman cok ozledim onlari

 11. Arnav fanı reyhan dedi ki:

  Hayırlı akşamlar canlarım nasılsınız bakim nurselim zeynom elam gulçiçeyim defnem ve bütün site halkı hepiniz iysiniz inşallh beni sorarsaniz bende çok iyim hamd olsun artık oruca aliştim sanki :)))) sizde nasil geçiyor neler yapıyunuz temizliye başlamişsiniz maşallah nede hamarat kızlarimiz varmiş :)) gulçiçeyim defnecim mahrinin size selmi var canım hepiniz allaha emanet olun :)))

 12. Gulcicek dedi ki:

  Amma abartdiniz haaa verin artik su yeni bolumum

  1. tatli bela hayyraniii♥♡♥ dedi ki:

   Merhaba ben araniza yeni katildim coook tatlisiniz yaa bence Niranjan biraz daha aci ceksin cunku anjaliye cok cektirdi. Kotuu adam |:《

   1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

    Tatli bela hayranı öncelikle hoşgeldiniz evet miranja çok pis bir adam ama yınde afetmeyı hak etsin ya oda bir insan sonuçta ben biraz doygusalım bu kunularda :))

 13. Gulcicek dedi ki:

  Haaa anladim Nurselim
  Elacim iyiyim canim sen nasilsin?
  Defneeeeeem nerdesin yaaaaa?

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Gülçiçegim canım HAMD olsun iyiyim bende Sana katılıyorum yeni bölüm gelmesini ıstiyorum kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz ❤️❤️❤️

 14. Anonim dedi ki:

  Cok guzel astha ve shlok size bayiliyorum

 15. Zeyno dedi ki:

  Kizlar nasilsinz canlarim iyisiniz insallah bir gün hepiniz toplanin bana gelin valla çok citiyim ne de güzel olordu ha valla ben hep kızlarımı kandıriuorum siz otorun birgun burdaki ablalar bize gelicekler cok seviniyorlar ama her saat basi soroyurlar orası çoooooook kötö ne kadar kaldı diyerek unutmayın İSTANBUL DA SİZİ BEKLİYENLER VAR

 16. Gulcicek dedi ki:

  ADMINCIIIIM ACEP SU YENI FRAGMAN NERDE???? BU BOLUM ARTIK BU AKSAM VERILECEK YAHU VERSENE SU YENI FRAGMANI LUTFEN

 17. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Kızlarrrrrrrrrrrr
  Nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir Sitemizin gülleri birtaneleri gönlü güzelmi güzel arkadaşlarım
  Nurselcim canım içi Sizsiz boğazımdan zor geçti ben sizleri davet ettim elimde tabakla geldim yolu karıştırdım yoksa Sizsiz yermiyim hoş geldin
  Gamzemm birtanem oruçla aram iyi seninki nasıl iyimi burada sabahleyin yağdı çok değil yeri ıslatı sadece
  Zeynommm canım bugün kuran hatmimi okuduğum zaman aklıma geldin senin için dua ettim allah herşeyi gönlüne göre versin
  Reyhancım canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  Gülçiçek canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  Tuana canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  Lacyn canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir allah orucunu kabul etsin
  Cansel canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  Defnemmm kelebeğim nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  Unuttuğum arkadaşlar varsa kusuruma bakmayın ben unuttumsa siz beni hatırlayın
  Güzelmi güzel arkadaşlarım
  Hepinizi çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm
  Benim için çok Degerlisiniz
  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun hayırlı iftarlar
  Herşey gönlünce olsun
  Arkadaşlar kendinizden bahsedermidiniz sizleri daha iyi tanımak için bahsetmek istemeseniz anlarım
  Benim boyum 1.68 kilom 50 buğday tenliyim mersinde oturuyorum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Dane dedi ki:

   Merhaba Mersinli Ela tabiki tanışmak isterim sende benle tanışmak istersen 28 yaşındayım evliyim 2 çocuğum var.

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    Dane canım tanışmak isterim nasılsın iyi misin inşallah iyisindir allah bağışlasın
    Nerelisin söylemek istemessen anlarım
    Çocukların yanaklarından öpüyorum bu kalpler onlar için ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Kendinize iyi bakın allaha emanet olun Ramazanın güzelliği huzuru ailenizin üzerinde olsun görüşürüz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    1. Dane dedi ki:

     Mersinli Ela iyiyim Allaha sukurler olsun sen nasilsin iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım ben Niğde liyim herkeze iyi geceler

 18. Dane dedi ki:

  Nurselcim espiri yaptım canım valla kız alındın mi yoksa atla demedim hem öyle bisey denir mi seni ne üzmek nede kırmakti niyetim.Yazdıklarım için özür dilerim yanlis anlasildim galiba lütfen affet beni
  :((((((((((((((((

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Danem yok kız yanlış anlamadım sorun yok :)))))))))

  2. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Aksine ben o yorumunu görünce çok güldüm danem … Asıl böyle şeyleri kafana takarsan ben üzülürüm…

   1. Dane dedi ki:

    Nurselcim tamam canim hayırlı İftarlar.Allah herkezin tuttugu orucu kabul etsin.

 19. lacyn dedi ki:

  Mersinli ela evet burdada oruc tutulyo canim ama turkiyede ramazanlar cok eylenjeli gecyo turkiyeyi cok sevyorum hepinize sevgiler….

 20. Anonim dedi ki:

  Mersinli ela evet burdada oruc tutulyo canim ama turkiyede ramazanlar cok eylenjeli gecyo turkiyeyi cok sevyorum hepinize sevgiler….

 21. Gulcicek dedi ki:

  Nurselim uzulme kiz canin sagolsun yayinlanmamissa ne yapalim canini hiiic sikma sen sadece onu de bana bakem niye yoktun 2 gundur onemli bir sey yoktur umarim

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Cicem minnoşum neden yazamadim biliyon mu çünkü hafta sonu temizlik yaptım onun içinde teli elime alamadım çok yorgundum iftardan sonra hemen yattım.
   Ama sizi çok özledim.

 22. Dane dedi ki:

  Nurselcim kız nerelerdeydın ya sen olmayınca bomboş oluyor sanki buralar.Niro ve shlok barissinlar tabi nede olsa baba oğul yani etle tırnak gibiler. Niro pişman oldu sonuçta çok üzüldü aradı sordu oglunu Varad bu üzüntüsünden yararlandı bile ne getirdiyse niro imzaladı.Bu Varad meğerse kuzu postuna bürünmüş şeytanmis.Bütün kötü duygu ve düşüncelerini bastırmiş, içinde ben şok oldum itiraf edince

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Danem nar danem söylemek istediklerimi yazmışsin icimi okur gibi :)))))) bende senin gibi düşünüyorum varad in bu halini görünce niro ya çok acıdım biricik oglusuyla (slok) barissaydi icim rahatlayacakti.

 23. Seyran dedi ki:

  Özetler beş gün geriden geliyor

 24. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Şu anda bende morel sıfır sinirlerim bozuldu.:((((( Canlarim heppinize tek tek tek tek tek tek tek hal hatir sormuştum size cvp yazmıştım. Acaba yorum çok uzun olduğu için mi yayınlanmadı ki? Off admin niye boyle yaptin simdi?

 25. raven dedi ki:

  Niranjanı affetmek lazım yazık degilmi adama ya bence çok pişman olmuş bide kendimizi niranjanın yerine koyalım ben niranjanın yerinde olsaydım affedilmeseydim kesin intihar ederdim çünkü ben hayatım boyunca böyle bişey olcak diye çok korkarım ben anjalinin yerinde olsam niranjanı affederim

 26. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Cicem minnoşum yazamama nedenimi sana yazmıştım ama yayınlanmamış

 27. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Vay arkadaş benim sabah canlarima yazdigim destan uzunluğundaki yorum nerde?
  Admin neden böyle yaptın. Bütün canlarıma tek tek cvp yazmıştım nerede yazdigim yorum.????!!!!

 28. TUANA dedi ki:

  Arkadaşlar ben şimdi bir video izledim zor sevda ile ilgili bu videoda zoyanin bir bebeği olmuştu. Bu bebeğin babası ise shloktu . Shlok bir yatakta gözü kapalı uzanıyordu . Sonra zoya geldi ve bir kıza bir şeyler söyledi shlokun yanında . Sonra o kızda şaşırdı ve ağlayarak shlokun yanına gitti . Sonradao kız slokka bir şey söylediği gibi beyaz bir duman o kızın üzerinden geçti ve kız kül oldu daha sonrasinda ise bebeğe altın falan verildi böyle iste

 29. Gulcicek dedi ki:

  Nurselim hos geldin? Nasilsin nerelerdesin sen ya kac gundur yoxsun oldum meraktan bende barismalarini istiyorum niroya uzuluyoerum zaten pisman

 30. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kızlar bir anket yapalım şimdi niro ya üzülen, oğlu (slok) ile barissin diyen diyenler el kaldırsın…Söyleyin bakalım …
  Ben şimdiden söyleyim ben barismalarini istiyorum.

  1. TUANA dedi ki:

   Nursel ablacım bende barışmalarını istiyorum . Sonuçta bir insan hatasını anladıktan sonra diğer insanada affetmek kalır . Tabi eğer hata yapan insan bunu hep yapıyorsa da affetmek kolay olmaz. Kendine iyi bak nursel abla Allaha emanet ol

   1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

    Tuana, cicem bende sizin gibi düşünüyorum niro gerçekten çok kötü durumda afetsinler bitsin bu ayrılık

 31. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  ❤❤H❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤u❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤l❤❤❤❤l❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤a❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤m❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤S❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤e❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤n❤❤❤❤❤i❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤c❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤o❤❤❤❤❤k❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ö❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤z❤❤❤❤❤❤❤❤l❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤e❤❤❤❤❤❤❤d❤❤❤❤i❤❤❤❤❤❤❤❤m❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 32. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Günaydın sekerlerim canlarim nasılsınız bakalım
  Hullam
  Reyhom
  Gulcicem
  Zeynom
  Defnocanim
  Gamze
  Ela
  Tuana
  Dane
  Hiir
  Kızlar dün temizlik yaptığım için tel ı elime alamadım.
  Sözler neler yaptınız bakim … Oooo katmerler yenmiş keyifler yerinde
  Dane nide de 12. Kat var ama çıkması çok zor eğer intihar etmek istediğimde 12. Kattan değildr 2. Kattan atlasam olmaz mi?
  Culcicem geldim akşam niroya çok üzüldüm bir taraftan beter ol ohh oldu küpeli firavun pis zındık desemde bir taraftan da çok üzüldüm haline. Yalnız varad ne kaaa şerefsiz bir adammış babasini arkadan nasıl itti öyle
  Akşam ki bölüm bende ölümcül etki yaptı cokkkkk üzüldüm.. . Kime üzüldün dediğini sorar gibiyim .. tabiki de niroya sloka

  Zeynom sen nasılsın kaynanan yine dirdir ediyor mu?

  Mersinin güzeli sen nasılsın katmerleri yerken hiç zorlanmadı n mi? Bizsiz yerken boğazına takılmadi mi? :)))))

  Defom sende geleceksen gel gayri bu kadar ayrılık bana iyi gelmiyor. Bak cikarim 12. Kata Zaten Kralicem de daha dönmedi onu çok özledim.

 33. Gulcicek dedi ki:

  Herkese merhaba
  Necma su Domates degilmi? Slok2 kardes
  Ah Anonimciiim teyzen ustelik ha bir teyze nasil olurda kardesinin kizina kaynanalik yapiyor bu arada Anonim ismini deyissen diyorum tatlim cunku Anonim ismiyle yazan cok karisma diye:)

  1. TUANA dedi ki:

   Evet gülcicek ablacım necma domatesolan kız .

 34. Dane dedi ki:

  Herkeze Gunaydin.Gününüz gużel gecsin insallah.Defnecim Nurselcim ve firuzecim nerdesiniz ya geri gelin artık yeni fragman neden verilmiyor

 35. Zeyno dedi ki:

  Anonim valla kaynanalar gelinlere acımıyorlar ELA CIM tabiki bütün kaynanalar bir deyil benimde iki yengem var yemin ederim arkadas gibiler rabbim bozmasın kız benim kaynanam herseyime karışıyor büyük gelini benim benden küçük üç eltim var onların kocalari aldilar karılarını çocuğun gitilet benim esim onlara cok cok duskun oldoğ içiç bütün kahırlarını ben çekiyorum AMA BENCE ONLAR SONONU DÜŞÜNMİYORLAR :)))

 36. sholok 2 dedi ki:

  gulcicek canim ben diziyi sonuna kadar izlemedim diyer sezonlari tam olarak bilmiyorum ama ikinci sezonda tanvirin ogluylaczotanin kuzinin evlendigini biliyorum onlarda once nefret ediyolar birbirlerinden sonra asik oluyolar gatta bi bolumde sanem ahile ilk pazarda karsilasiyolar ahil son model arabasiyla pazara giriyo ve tezgaha carpiyo inerkende adama bagiriyo bunu goren sanem ahile bagiriyo ve adamin zararinin kasilamasini istiyo ahil fazla para veriyo adamada paranin ustunu su kiza verin diyo sanem sinirleniyo ama ahil onu dinleden gidiyo sonra aanemin restoraninda karsilasiyolar ahil saneme firsatan istifade cok kotu davraniyo ahil sanemi kizdirmak icon ekmegi bilerek dusuruyo sanem dayanamayip bagiriyo adam o kadar kustah ki butun duya beni der gibi saneme yaklasiyo bu defa sanem okkali bi tokat atiyo ahil ise siniden sanemi daha cok sikistirmaya calisiyo sanemin arkadasi onu kurtariyo ahil o kadar kizgin ki aksam olunca tekrar restorana geliyo sanemden baska kimse yok restoranda ahil tum restorana benzin dokup yakiyo ve saneme tokatin acisi diyo samemin yuzune kibriti firlatiyo sanem aglamaya basliyo ahilse restorana bakip guluyo bu arada ahilin son model arabasi hava ucuyo ahil korkuyo sanem ona necmanin kizina arabayla carptigi icin bunuu hak ettigini soyluyo birbirlerine kizgin bakip herkes yoluna gidiyo

 37. aslı dedi ki:

  neden özet verilmiyor ya

 38. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Meraba ALEYNA TUANA nasılsın iyi misin inşallah iyisindir kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz hayırlı sahurlar

  1. TUANA dedi ki:

   İyiyım teşekkür ederim . Ela abla sen nasılsın inşaallah iyisindir .

 39. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Gamzemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ❤️❤️❤️
  Canım hoş geldin nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ben her siteye geldiğim zaman gözlerim hep seni arıyordu kız ben seni hiç unuturmuyuz sen hep kalbimin içindesi bunu bil
  Bayram temizliğine şimdi değil bir hafta kala başlıcam canısı seni çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm
  Kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz hayırlı sahurlar ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. gamze❤❤❤gamsum dedi ki:

   Slm elammmmmmmm ben de seni colkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum canım benim Bitanem valla kusura bakma bu aralar girmedim ve kız bizde bayrama bir hafta kala temizlik yapcaz:)))) sahura kalktik davulla kalktik balkon kapısı açık dan dan çalmadı mi yataktan hoplayarak uyandım:))))) le benim iki ablam da kardeşim de önlerine bomba patlassan uyanmaz ;)))ben ne yaparım ya soğuk su dokettim ya da kulaklarına maşa koyup müzik açıp kulakların içine köyüm anxa öyle:)))))ama bi güzel azimin payını alıyom:))))))
   Eee nasılsın durumlar nasıl oruç nasıl kız gördün mu dün sahurda nasıl yağmur yağdı maşallah sabah kalktim gines le metsinlim benim cnm benim iykum var sersem öcüler gibi oldum vaha:)))) bu atalar çok Uykucu oldum yine yazarım kendine iyi bak cnm benim dikkat optum ummah her iki yanağından byyy

 40. VİVİAN DELİSİ dedi ki:

  Mrb tuana benim adım aleyna nasılsın? Diğer kızlar siz nasılsınız

  1. TUANA dedi ki:

   İyiyim teşekkür ederim aleyna

 41. TUANA dedi ki:

  Mrb kızlar

 42. gamze❤❤❤gamsum dedi ki:

  Slmmmm kızlar nasılsınız bakem aaa biri beni sormuş oda gulcicegim iyiyim kız valla bu atalar girenefim kusura bakmayın canlar ben yokum kimse de yazmamış le le ela canım nasılsın kız bayram temizliği mi yapacaksınız erken daha Le:)))) cnmm eee durumlar nasıl bakem
  Defnos sen nerdesin kız gel ya Rabbim bu kişi yine mi gelmiş diğer sayfalar da yazmış kız seni biliyom kim olduğunu deli kız önce vif fanlariyla kanki oldun sonra kavga ettiniz en son bizle satasigon kızım artik anladın demi ismini de anim istersen!!!
  Sinsi yılan eylül cuk cuk sana cevap vermicem oruclugum….
  Ve reyhos katmer ve valla benim canım da çekti elos katmer peri ham ham yedi hiji:))))

 43. shlok hayrani dedi ki:

  Yeni ozet yokmu ya sey zor sevdada 4 sezonunda shlokmu oynuyo ya bilen varsa soylesin lutfen zoyala sevgilmi olyo bilan varsa soylesin

  1. TUANA dedi ki:

   Slok hayranı bu konu nu özeti bazı internet sitelerinde var ordan arastira bilirsin

  2. aslı dedi ki:

   dizinin sonunda shlok var adı arman zoyanın adıda galiba meryem arman meryeme bisey söylüyor meryem de ona tokat atıyor arman ondan intikam almak istiyor onunla evleniyor ama sonra aşık oluyor bebekleride oluyor

 44. Gulcicek dedi ki:

  Evet ZEYNOOOM NERDESINIZ DEFNOSUM NURSELIM NE ISINIZ VARKI BIZI BOYLE BIRAKIP GITTINIZ?

 45. lacyn dedi ki:

  Herkese turkmenidtandan sevgiler:-! Hepinize hayirli ramazanlar

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Lacyn canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir teşekkür ederim orda oruç tutuluyor mu tutuluyorsa sanada hayırlı ramazanlar iyi geceler

 46. Gulcicek dedi ki:

  Kiz Anonim neden korkuyon? Seninde kaynanan cadimi? Du cadi kaynanalarin hepisini bogazliyip denize atmalisin su gelinler rahat nefes alsin diye

  1. Anonim dedi ki:

   butun kaynanalar ayni benim ustelik teyzem gulcicek gitmek istemiyorum ama elimde olan birsey degil ya ustelik ben sirf is yapmak icin gidiyom

 47. sema dedi ki:

  Ya yorumlarim yok. Neden cikmiyor.

  1. Zeyno dedi ki:

   ara servisini arasaydı da :)))))

 48. Gulcicek dedi ki:

  Amin zeynom kiz bu cadi kaynanan ne istiyor be senden? Biz her gun bayram temizliyi yapiyoz Zeyom annem tam bir temizlik hastasi bazen beni sinirlendiriyor bu titizliyi
  Ya Slok 2 ismiyle yazan kardes Zoya bir kac isimle diziye giriyor tamam 2 sezon Zoyanin kizi 3 sezon ve 4 sezon kim Zoyanin tornu ve torununun kizimi? Anlamiyorum yaaaaaa

  1. Zeyno dedi ki:

   GÜLÇİÇEK BENDE BÎLMİYORUM HANİ BİZİM KIZLAR NURSELCİM DEFNECİM HÜLYACIM REYHANIN İŞLERİ VAR YOK ARKADAŞ YOK SAYFANIN EN POPİLER İNSANLARİ GİTMİŞ KALMİŞ HİPAP

 49. Zeyno dedi ki:

  Kiz ela liste olmaz valla kafam karisir ben hepsini birden karıştıriyorum ayyyyyyyi bide okul da tatil valla ben yine sinir hastasi olacam galiba elimi ayamın altında dolaşıp duracaklar :(((((((((

  1. Anonim dedi ki:

   kaynanan ne yapiyorki bende var simdi uzagim ama bayramda gidecem dort ay kalacam simdiden korkuyorum

   1. Zeyno dedi ki:

    Bacım valla senin elindeyse gitme benim allahın belası daha doğroso başımın belası evlerimiz yan yana herşeyime karısiyor bıktım artık eşime diyorum biz burdan gidelim yok diyor oda piç

   2. Zeyno dedi ki:

    Valla anonim eyer senin elindeyse gitme derim gidipte dır dır mı çekeceksen

  2. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Zeyno canım bende liste yapmasam kafam karışıyor
   Pencere perde kapı mutfak pirisler evi kompile dışarı atıp silerim
   VS tek tek yaparım kendimi çok yormamaya çalışırım annem çok dikkatçi ve titiz
   Kendini yormamaya çalış allah kolaylık versin ahhh bu kadınların derdi bitmiyor
   Üükendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz ❤️❤️❤️

   1. Zeyno dedi ki:

    Amin diyen ağzınız tatlansın canlarım ELA CIM HE VALLA HERSEY KADIN BIDE DEYERIMIZI BILSELER ŞU ANALARI ŞEYTAN

    1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

     Zeyno canım benim gözümde her kadın anne olduğu gibi Birgün kaynanada olacak benim annem hayatımın anlamı gelinleri var benden daha çok onları düşünür gün boyu gelinlerine kızım der bir yere giddigimiz zaman gelinlerine sorar bir ihtiyacınız varmı diye gelince getirim size hatta ben bile bazen kıskanırım anneme bir gün sordum benden daha çok onları düşünüyorsun diye sordum bana ne dedi biliyormusun kızım sende Birgün gelin olacaksın diye söyledi bende düşündüm annem gelinlerini seviyor yarın Birgün evlendigim zaman kaynanam da beni öyle sevsin diye hayatımın anlamı canım
     ANNEMMMMMMMM melegimm herşeyim ÖLÜRÜM ONU VEREN ALLAH ıma
     Zeyno canım tez zamanda herşeyi gönlüne göre versin herşey gönlünce olsun kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz hayırlı sahurlar ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 50. Betül Deş dedi ki:

  nirancan her ne kadar boyle bise yapsada yinede boyle bi son olmamaliydi yazik yaaaa

  1. Zeyno dedi ki:

   KIZLAR BEN ŞÎMDÎ BU MÜBAREK RAMAZANDA SEVGİLÎ KAYNANACIMA BÎ BETDUA EDECEM LUTFEN AMÎN DEYÎN KIZLAR ALLAH BENİM KAYNANAM GİBÎ KAYNANA DÜŞMANIMA VERMESİN ALLAHIM BİDAHİKİ RAMAZANA ÎNŞALLAH KAYNANAM YETİŞMEZ AMİNNN

 51. Gulcicek dedi ki:

  Bende iyiyim Burcucum
  Ya bune Zor sevda tipkisinin aynisi bizim Yalanci bahar eee ZOYANIN KIZI BUYUYOR ANLADIK ISMI BASKA OLUYOR BU 2 SEZON 3 SEZON AYRI OLUYOR 4 SEZON AYRI ONLARDA ZOYANIN TORUNUNUN KIZIMI OLUYOR ANLAMADIM YA SU HINT YONETMENLERININ FIKRI NEKI ANLAMIYORUM GITTI UF BE EN IYISI SLOK ASTA SLOK HER DIZIYE YAKISIYOR AMA ZOYAYLA HIC AMA HIC YAKISMIYOR ZOYAYI ASAFADA YAKISTIRAMIYORUM SLOKADA SLOKA KARISI VE ASTA YAKISIYOR

 52. gunel A dedi ki:

  tewehkur ederim wulok 2 wu zoya kacdefe evleniyor

 53. sholok 2 dedi ki:

  selam gunel A evet ben yazdim dogrudur tanvir aslida razianin adami ilk boluumlerde para icin oldurmeye calisiyo zoyayi ama her seferinde asaf kurtariyo zoyayi sonra tanvir imrandan hamile oldugunnu ogreniyo ve raziada onu hekesin onunde kucuk dusuruyo oda beni kucuk gorenlere inat deyip asafi kandirip onunla evlenmeye calisiyo ama asaf evlenmek icin zoyayi seciyo tanvir kotu bi karakter sezon finalinde tanvir herkesi olduruyo ve zoyanin ikiz kizlaridan birini kendisi kaciriyo kiz buyudugunde tanvirin ogluna asik oluyo tanvirin oglu karakter olarak ARKEY e beziyo capkin deli dolu bi adam zoyanin adi ikinci sezon sanem oluyozoyanin kizi rolunde restoran isletiyo ahil ve sanem aski ilerki bolumlerde bizi bekliyo ha bu arada zoya bicok kez evleniyo once ayanla sonra asafla sonra ahille son olrak ta sholok laumarim merak etigin sorulara cvp vermisimdir

  1. Zeyno dedi ki:

   Ela dışında anladım kadariyla kimse bayram temizli kafaya takmiyor;)

 54. Gulcicek dedi ki:

  Bende iyiyim GUNELCIM VE ELACIM HAMD OLSUN
  KIZ ZEYNOM NASILSIN INSEALLAH IYISINDIR
  YA BENIM DEFNOSUM VE NURSELIM NERDE?

 55. burcu dedi ki:

  Sevgili arkadaslarim nasilsiniz ve gununuz nasil geciyor ve gulcicek ben iyiyim ya sen nasilsin ve ben sabah aksam cocuklarla ev isleriyle ilgileniyorum kisacasi oyle ve suan adana sicak sizin oralar serinmi ve sevgilerimle

 56. Rişbala ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Tünaydın Lütfen özet yapın artık çatlıycam meraktan lütfen ya

 57. gunel A dedi ki:

  gunaydin Gulcincim kocaman opuyorum seni

 58. Zeyno dedi ki:

  Herkese günaydın bügün hava acaip sıcak kızlar burdaki bütün kızlara sormak isterim siz bayram temizli yaptınızmı yada ne ne zaman yapacaksınız

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Günaydın Zeyno nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
   Ben bu hafta yapacam yapmadan önce yapacaklarımız listesini yaparım sıralamaya göre işimi yaparım canım kendine iyi bak allaha emanet ol hayırlı ramazanlar dilerim görüşürüz

 59. Gulcicek dedi ki:

  Herkese gunaydin
  Nurselim
  Defnosum
  Canselim
  Reyhom
  Zeynocuuuuum kiz biyerlere gidicen sandim ha:D
  Burcucuum
  Alinacim
  Mersinli Ela
  Gamzisim
  Gunel A
  ve tabii unuttuklarim afediniz nasilsiniz bakem bu sabah ha Gunelcim simdi orasini bilemem kardes inseAllah yasayip gorucez o bolumleri

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   Günaydın Gülçiçek canım ben iyiyim sen nasılsın iyi misin inşallah iyisindir Kendine iyi bak allaha emanet ol hayırlı ramazanlar dilerim görüşürüz

 60. gunel A dedi ki:

  Gulcincim ben zor sevdanin sisdesinden yorumlardan okudum wulok 2yazmiwdi 15haziranda

 61. TUANA dedi ki:

  İyi geceler herkese

 62. Zoya:-):-D;-)Asaf dedi ki:

  niranjan ektiğini biçiyor.bu yüzden üzülesim gelmiyor

 63. Zoya:-):-D;-)Asaf dedi ki:

  İnsan ne ekerse onu biçer.niranjan ektiğini biçiyor.bu yüzden üzülesim gelmiyor

  1. Zeyno dedi ki:

   Canlarım ozaman o keltoş kafaya bu şarkı gelsin çekmedim dertler çile kalmadı feryatzız gündüzüm gecem olmadııı tutup da kaldırı düşrrim şimdi pişmanı dostlarım pişmanım şimdi :)))))

 64. Gulcicek dedi ki:

  Duuur ZEYNOM nereye gidiyorsun?
  Tanyami Tanvermi? Herkesi oldurecek derken Asad Zoya Dilsat Necla hepsinimi? Zoya 2 ci sezon o yuzdenmi baska isimle geliyor? Anlamadim

  1. Zeyno dedi ki:

   Kiz endişelenme uyumaya gidiyorum

 65. bilinmeyen dedi ki:

  nirocan ne kadar değişmiş olsada yaptıkları yenilir yutulur şeyler diildi

 66. Anonim dedi ki:

  varadın değişeceğini aklımın ucundan geçmemişti nasıl böyle bir kötülüğü yapabildi

  1. Zeyno dedi ki:

   KIZLAR BEN GİDİYORUM :((

 67. gunel A dedi ki:

  arkadawlar meraba ben zor sevda sisdesinde yorum yazdim kimdlse cavab yazmadi bari size sorayim berkem bilirsiniz wu tanya kim o ne isdiyor zoyadan sonra hepsini olduruyor bilen varsa lutfen yazin bana ben cok izliye bilmiyorum vakdim yok

  1. Anonim dedi ki:

   Tanvır asafım çoçoklok arkadaşı başka biriyle hamile ve asafala evlenmek istiyor o yüzden zoyaya duşmanilk ediyor zoya olmasa ben asaf la evlenirim diye sonra başara miyor asaf zoyayla evleniyor tabi bu çok zor uluyur zoyanın başına gelmeyen kalmiyor sonra bebekleri olyur

 68. Gulcicek dedi ki:

  Anonim sana ne arkadaslik iliskilerini anlamicak kadar man kafasin her halde anlamiyorsan burnunu sokma biz bir birimize istediyimizi diye biliriz bu hak sadece bizim senin deyil

 69. Anonim dedi ki:

  valla ne yalan soyleyeyim nirancana ne kadar bunlari hak etsede desem de uzuldum simdi tabi shlok ve astha o kadar cabuk inanmayacaklar nirancana haklilar asthayi az daha ates de olduruyordur .

 70. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Kızlar merhaba nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir Sitemizin gülleri birtaneleri
  Defnemmm cansel gamzem reyhan
  Nurselcim canım günümü anlatım bugün internetim de sorun vardı giremedim bugün annemin meşhur böreğini yaptık kızlar hep beraber yiyelim
  Kızlar peynirli ıspanaklı bide yağlı katmer yaptık keşke sizlerde getirseydim
  Unuttuğum arkadaşlar varsa kusuruma bakmayın ben unuttumsa siz beni hatırlayın hayırlı ramazanlar Ramazanın güzelliği huzuru ailenizin üzerinde olsun el açıp dua edenin duasını kabul etsin
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Amin elacim annenin elerıne sağlık ben katmer çok severim sen hatırlatın bende yarin kesin katmer yemem lazım artık bu akşam çok yedim ve şiştim adeta seni öptöm canım allah emanet ol

   1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

    Reyhancım canım keşke öyle bir fırsatım olsaydı sana getirirdim
    Kendim yemesem bile sana getirirdim
    Canım arkadaşım bende seni kocamannnnnnnnnnnnnnnnn
    Yanaklarından öpüyorum
    Sende benim gibi duygusalsın bende biri üzülürse sıkıntısı varsa hastaysa benim moralim bozulur allaha emanet ol görüşürüz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 71. Anonim dedi ki:

  Selam bu sayfadan dikkatimi çeken birşey var siz niye bir birilerine hep MAHRİKOM REYHOŞOM HULUŞKOM EYLULİŞKOM ZEYNİŞKOM ZÖHRİŞKOM GULÇİÇİŞKOM NURSİŞKOM DEFNİŞKOM A GÜNÜLİŞKOM BORCİŞKOK HAYRET Bİ RESUL ABİYİ DÜZGÜN ÇAĞRİYORSUNUZ ÇOOOK MERAK EDİYORUM EVDE HER HALDE ANİŞKO BABİŞKO KARDEŞİŞKO ABLİŞKO DİYE HİTAP EDİYORSUNUZ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) HEPİNİZİ SEVİYOTİŞKO

  1. Arnav fanı reyhan dedi ki:

   Kız anonim bazen beni çok güldürüyursun boş konuşuyorsun ama hoş olyur bende sana anonimişokm diyim bari :)))))

 72. Gulcicek dedi ki:

  Merhaba Alinacim iyiyim canim sen nasilsin bir tanem ama bana gore Niroda 2 ci sansi hak ediyor zaten deyisti iste en buyuk affeden ALLAHTIR bende affederim ALLAH AFFEDIYORSA BIZ KIMIZKI CANIM OYLE DEGILMI?
  ASTA ARKADASIM TAMAMEN HAKLI
  YA TATLI BELAYI HAFTA SONLARIDA VERECEKLERMI? CUNKU BU GUN VERIYORLAR HAFTA SONLARIDA VERSINLER YA HAFTA SONLARI NAPICAZ SLOK VE ASTASIZ::(

 73. shlok hayrani dedi ki:

  varat yapdiklarinin jezasini cekyo anlasma yapdigi indrajeet ona oyun oynuyo ve evlerini alyo varad sokaklara dusyo ve oda duskunler evine siniyo ve babasindan yapdiklari icin ozur diliyo ve onlar astha shlok evlerini almqk icin indrajeete oyun oynuyorlar

 74. Anonim dedi ki:

  KATILMIYORUM ŞU HAYATA ÇOK PIS INSAN VAR MESELA ONLAR İKINCI SANSI HAKETMIYORLAR

 75. TUANA dedi ki:

  Nirancan düzelmiş gibi ama shlok biraz daha küs kalırsa iyi olur

 76. aslı dedi ki:

  her insan ikinci bir şansı hakeder niro da pişman olmuş affetmek erdemliktir ama biraz burnu sürtse iyi olur

 77. Gulcicek dedi ki:

  Ben yinede Niranjana uzuluyorum her kez 2 ci bir sansi hak eder

  1. Alina Desna dedi ki:

   Herkese merhaba hayırlı Ramazanlar
   Gülçiçekcim nasılsın bitanem
   Nircan gibiler ikinci şansı haketmez onun gibiler asla değişmez
   Defnem pirensesim nerdesin nasılsın

 78. shlok hayrani dedi ki:

  Niranjana uzldum ya Varad nasil biri ya nede olsa babasi shlok babasini afedyo

 79. aslı dedi ki:

  yorumlarım neden çıkmıyor

 80. Sanya dedi ki:

  Nirancana hiç üzülmüyorum hak etti

 81. aslı dedi ki:

  anjeliye bak niranjan o kadar şey yaptı hala onu düşünyo kötülüge iylikle cevap veriyor

  1. AYGUL**VIVIM**benim dedi ki:

   Bu diziyi izlemiyodum hele ilk bolumlerini hicbiseyini beğenmedim ..bikere bunun b.g.a. hicbi alakasi yok uzaktan yakindan y.b. ya daha çok yakin duruyo çoğu yeri hatta rajbalayla küçük madhubalanin bütün mülkü birakip fakir mahallede yaşamaya baslamari gibi …ama ablam ilk günden beri izliyo …bazen gicik oluyorum tartisiyorum biktim bu dizi yüzünden sürekli tartışmaktan derkenn birkaç gündür izliyorum ..vayy vayyy varad efendiye bak hele sen eskiden niro bi selam verir halini sorduğunda havalara giren varad pasaklisi bu yaptığına bakin heleee …yazaiklarr olsun sana varadd gerizekali varad alçak bide masum derdik bi zamanlar ..vinayakla varadi severdim bu dizide sadece ..vinayakta nerde allah bilir ..bu dizininde senaryosunu y.b.nin ki yaziyo heralde kimin nere nasil nezaman gittigi bile belli değil ..varad vardi onuda piskopata cevirdi senarist sağolsun …bakışlar neya öyle pislik şey seni …niroya uzelecegim acicagim aklima gelmezdi ama yazik adama saf saff inandi varad serefsizine ..önce adami kov sonrada onu arat …bu adamin sonu ne ‘olacak cokk merak ediyorum …bu guvenliklerde malmiya adami kovuyolar..herneyse varad bu iğrenç guluslerbin sonu elbet gelecek salak şey …bu arada ALINAM burdaymis slmlar olsun boyy boyyum nassin kizz 🙂

   1. Anonim dedi ki:

    niye yeni ozet yok.b

    1. Fidan dedi ki:

     Neden yeniozetler yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.