Tatlı Bela 15 Nisan Özeti 41i. Bölüm Fragmanı(Asta ve Slok Aranıyor)

Tatlı Bela geçen bölümde Aditi’nin Asta’yı öldürme serüvenleri ile geçmişti. Aditi Asta’yı öldürmek için arabanın el frenini çekmiş neyse ki Slok’un müdahelesi ile bu durum kazasız belasız atlatılmıştı.

Tatlı Bela 41. Bölüm Özeti

Tatlı Bela dizisinin bu bölümünde de Aditi Asta’yı öldürmeye çalışacak. Aditi nedenini henüz tam olarak anlayamadığım sebeblerden dolayı sürekli Asta’yı öldürmeye çalışıyor. Sizce Aditi neden Asta’ya bu kadar kindar davranıyor. Yorumlarınızı bekliyorum…Her neyse araba kazasından sonra ormanda bir partiye şahit olan üçlümüz Aditi’nin ısrarı üzerine partiye katılmaya karar verirler. Ormandaki eğlence son gaz devam ederken Aditi ASta’yı  gölün yanına getirir. Onu göle atıp öldürmek isteyen Aditi’nin planı Slok’un gelmesiyle son bulur.

Sonra tekrar eğlenceye geçilir. Aditi ve Asta dans ederken Slok eline aldığı bir gitarı  çalmaktadır. Asta bu durumdan oldukça memnundur, fakat boşanmalarına 1 ay kaldığı için de üzülmektedir. Slok, çaldığı gitar Swati’yi hatırlatınca hüzünlenir ve gitarı bırakıp arabaya doğru gider. Bunu gören Asta’da peşinden gider ve Slok’u almadan geri gelmez ve birlikte partiye geri dönerek eğlenmeye devam ederler.

Eğlence tüm hızıyla devam ederken polisler partiyi basarlar. Polisler Slok’un yakasını toplayınca Slok kendisini tanıtır. Yanındaki Aditi’nin kim olduğunu sorunca Aditi karısıyım diye cevap verir. Asta bunu duyar tam hesap soracakken orada bulunanlardan birisi de Asta’yı kolundan çekiştirerek kendisinin karısı rolünü yapmasını ister. Asta gitmek istese de polis korkusu ve adamın kolunu bırakmamasından dolayı gidemez.

Bu arada zavallı Jyothi evden kaçtığı için ortada melul melul dolaşmaktadır. Etrafta bulunan haydutlar peşine takılır. JYOTHİ bu adamlardan kaçarken gazeteci olan Sid ile çarpışır. Sid haydutların geldiğini fark eder ve elini beline atar. Haydutlar silah olduğunu düşünerek onlara musallat olamazlar. Sİd ise bayılan Jyothi’yi kucakladığı gibi evine götürür. Kendine gelen Jyothi karşısında Sid’i görünce Sid korkmaması gerektiğini ve kendisine zarar vermeyeceğini söyler.

Slok Aditi’ye neden karım olduğu yalanını söyledin diyerek kızar. Ancak Asta ortalıkta yoktur. Slok endişe ile onu aramaktadır. Asta ise kendisini zorla götüren o adamla birlikte ormanda bir yerde saklanmaktadır. Asta bu durumdan rahatsızdır, adama gitmek istediğini söylese de adam polisler bizi arıyor biraz daha burada kalmalıyız diyerek ona izin vermez. Ancak adamın içkiden dolayı sızdığını gören Asta ormana rağmen oradan uzaklaşır. Ormanda kaçarken onu arayan Slok ile karşılaşır ve birbirlerine sarılırlar.

 

Üçlümüzün yolu at çiftliğine düşer. (Bu kadar olaydan sonra hala akıllanmıyorlar ya pes doğrusu. İnsan başımıza çok kötü şeyler geldi hadi eve gidelim falan der ya. fe subhanallah..) Aditi hırçın bir ata Asta’nın binmesini sağlar. Asta’nın ise hiçbir şeyden haberi yok ata biner. At huysuzluğu ile Asta’yı kaçırır. (Aklıma Şener Şen’in Hababam Sınıfında atın kaçırma sahnesi gelip gülüyorum) Aditi hain emeline ulaştığını düşünse de Slok başka bir ata binerek Asta’nın peşine düşer ve bir süre sonra ona ulaşır ve yakalar. İkilimiz birlikte attan yuvarlanıp baygınlık geçirirler.

Atlar ASta ve Slok olmadan geri döner. Aditi  ise timsah gözyaşları dökmektedir. Olay  basına da yansır. Slok’un ve Asta’nın ailesi olayı duyar ve çok üzülürler. Varad hemen olay yerine gelerek onları aramaya başlar. Ancak akşam olmasına karşılık bir sonuca ulaşamazlar. Asta ve Slok ise baygın bir vaziyette yatmaktadırlar.

Tatlı Bela 15 Nisan Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela 15 Nisan Özeti 41i. Bölüm Fragmanı(Asta ve Slok Aranıyor) (17 Yorum)

  1. Şlok cok yakisikli gercekten asta da guzel ama biraz kisa acaba adetiy nin gercek yuzu ne zaman aciga cikacak ARKADASLAR EGER ILERKI BOLUMLERI IZLEDIYSENIZ BILGI VERIN TESEKKURLER

  2. bence bu filim muhtesem asta ve slok birbirleri icin yaratilmis adeys

  3. Bıraz saçma değilmi sankı ablasını astha ve slok komaya sokmuş gıbı davranıyor ve bu sid ilerde jyotinin kocasi olucak adammi ?

    • Evet bu sid ilerde jyoti ile evlenecek ve cok mutlu olucaklar. Bide aditi swatinin kiz kardesi slok ve swati ayrildikdan sonra swati cok agir kaza gecirmis ve bu kaza yuzunden swati hastanede makinelerle hayatta sag kaliyo o da olu gibi.Aditi kardesinin intikamini almak icinde Slok ve astayi ebediyyen ayirmaya calisiyor goruyor ki ayrilmiyorlar hatta onlari oldurmeye bile calisiyo hatta amma neyse axiri iyi bitiyo neyse hoccakalin. Bide bu yorumu yayinlarsaniz size minnetdar olurum.