Tatlı Bela 14 Mart Fragmanı Tatlı Bela 9. Bölüm Özeti(Asta İstifa Ediyor)

Tatlı Bela 14 Mart Özeti

Slok düşünüyor Asta’nın deliliği ve kendini beğenmişiliği benimle özdeşleşiyor.İkincisi ortadan kalkacak.Slok’la savaşacaksın Slok’un inadını görmedin diyor.

Nirancan’ın ısrarı üzerine Angeli Asta’nın annesini arayıp evdeki dini törene davet eder.Asta’nın annesi gelen ısrar üzerine davete katılacağını söylüyor.Bu sırada Asta röportaj yapmak için Angeli’nin evine gelir.Angeli yine yapacağını yapar ve Asta ile annesini yerin dibine sokar.Zengin koca bulmanın kısa yolunu Annenden güzel öğrenmişin der.Çok sinirlenen Asta orayı terk eder.

 

Asta ofise geçer.Slok’un odasına girdiğinde çok endişelidir ve Slok’un yaklaşmasına izin vermez.Slok’un ne oldu sorun ney sorusuna sorun sensin cevabını vererek oradan ayrılır.Patronun odasına gider ve istifa ettiğini bildirir.Bunu duyan Slok Asta’yı elinden çekerek bir odaya götürür.Asta’ya sorular sorar fakat Asta cevaplamak istemez.Slok gözlerin bana bir şeyler söylemek istiyor deyince Asta Slok’un elini ısırır ve kaçar gider.

Asta ve ailesi Nirancan’ın evine Pudja törenine katılır.Onları Angeli ve Nirancan karşılar.Angeli Asta’ya sarılma bahanesiyle sana törene gelme demedim mi diye kulağına fısıldar.Törene başlanır Slok Asta’nın yanına gelir.Asta hemen oradan ayrılır.Slok bana söyleyeceklerini duymadan seni göndermem diye arkasından konuşur.Slok Asta’dan hoşlanmaktadır.Bunu Asta’dan da duymak ister.

Nirancan Bey Audvut beyden okul arsasını imza atıp almasını ister.Audvut bey bu zamana kadar kanunsuz hiçbir işim olmadı.Bundan sonra da yapamam der.Nirancan bey oradan ayrılır ve telefonla birini arayıp Audvut beyin yetkilerinin alınmasını ister hatta onun gitmesini ister.

Bu arada Nirancan’ın evinde davetiye krizi yaşanmaktadır.Davetiye düğün davetiyesi olarak bastırılmış.Angeli bu yanlışı bilerek Asta yapmıştır der.Bizim gelinimiz olmak için böyle bir iş yaptığını düşünür.Bu davetiye Asta’nın evine de gelir Asta çok sinirlenir.Nirancan Audvut beyden bu yanlışlıktan dolayı özür diler.Kutlamaya onları da davet eder.

Asta ve Slok davetiye basılan yere gelir.Yanlışlığın hesabını sorarlar.Slok Asta’ya söyleyemediklerini davetiyeye dökmüşsün der Asta’da ağlamaya başlar.Slok mendil uzatmasına rağmen kabul etmez ve kendisiyle evlenmeyeceğini söyler.Ancak sizin gibi alçaklar bu işi yapar diyerek oradan uzaklaşır.Slok ise arkasından koşturur.Asta’yı kaybetmek istemez.Slok Bu organizasyon babam için çok önemli lütfen babam için devam et deyince Asta babasının hatırına kabul eder.

Angeli Slok’a bir kız bulmuş ve ailesini de eve davet etmiştir. Nirancan oğlum ailesinin seçtiği bir kızla evlenecektir der.Sohbet ederlerken Slok Asta’yı kucağına almış bir vaziyette eve girer.Herkes dona kalmıştır.

Tatlı Bela 14 Mart Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela 14 Mart Fragmanı Tatlı Bela 9. Bölüm Özeti(Asta İstifa Ediyor) (51 Yorum)

 1. gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

  Nehir gözlüm guvercinim gülüm hayatımda bu kadar mutlu haber almamistim gülüm ben onsuz olamam ona bir şey olsa hep kendimi suçlu bir kız olarak hissederim o benim ruh ikizimm hayatımda ilk defa birisine bu kadar bağlanmak onu sevmek onun için ağlamak korkmak ve herkesten yardım istemek işte hani bazı insanlar diyor ya internet üzerinden arkadaş olur mu hani dediler ya onlar arkadaşlık nedir bilmiyorlar o benim herseyim allah büyüktür hastaneden hemen çıkar o bazı dengesiz allahın belalari”susar” ruh ikizimm seni o kadar seviyorum ki sen dünden beri deli oldum senin yokluğun o kadar belli oluyor ki elza senden haber bekliyorum lütfen yaz keşke elza senin yerinde ben olsam ruh ikizimin yanında olsam bütün kizlar sizden teşekkür ederim sizin duaniz sayesinde nehir gözlüm guvercinim gülüm duyun bakın ruh ikizimm iyiye gidiyor allahıma bin şükür ruh ikizimm iyi hayatımda bu kadar korku yaşamamıştım” ruh ikizimm minnoşum kelebegim tatlim yıldızım kelebegim

 2. Kizlar nasilsiniz iyimisiniz ve sizin dediginiz gibi arkadasimiza allah sifa versin ve suan turumu ne sevgilerimle kendinize iyi bakin ve ben suan tatli belaya bakiyorum yasiz gorusuruz arkadaslar

 3. Yaa gamzelicem su anda ne istuyorum biliyor musun… Keske kanatlarim olsaydi arkadasimin yanina ucsaydim iyilesene kadar yaninda olsaydim.
  Gamzelicem canimin ici
  Hullammmm kankim
  Gozumuz aydin olsun.
  :))))))))

 4. gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

  Elza iyi ki bu haberi verdin neymiş allahtan ümit kesilmezmis ruh ikizimm sonunda o makinayla iglesecek eskisi gibi buraya yorum yapacak allahım sana şükür şükür şükür şükür allahtan başka yok bizi gördün sesimizi duydun Rabbim bin şükür arkadaşımı bize ailsine bağışladin seni çok ama çok seviyorum ruh ikizimm sen o kadar güçlü güzel kalpli iyi birisin sen allah iyilere bir şey yapmaz kötülere anca bir şey olur ve seni bana verene bin şükür kurban olduğum Rabbime
  Ve bütün sitedeki tüm kızlar size tek tek teşekkür ederim siz duanizi eksik etmediniz sizi tanimasamda çok iyisiniz
  nehir gözlüm guvercinim duydunuz mu ruh ikizimm iyiye gidiyor durmu sevinçten Ağlıyorum artık ruh ikizimm artık iyiye gidiyor onu çok seviyorum kelebegim yıldızım aygam aysum gamayim keşke senin yanında olsaydım

  • Gamzeciim canım benim gözümüz aydın:)Çok şükür,çok şükür:)
   Aysucuumuz iyileşiyor:)
   Rabbim dualarımızı kabul etti:)Çok mutluyum:)
   Gamzeciim sen hani dedin ya Gürcistana gitme imkanım var..Varsa git arkadaşım Aysucumuzun yanında ol:)O da çok mutlu olur:)Benim imkanım olsa kesin giderdim:)Nurselciimin dediği gibi kanatlarım olsaydı ben de uçar Aysucuumun yanına giderdim:)
   Haydi seni koskocamaan öpüyorum:)Baaayyyy

 5. Aysu nun kim olduğunu bilmiyorum ama her kimse Allah acil şifalar göndersin.Inşallah en kısa zamanda iyileşir.

 6. MRB KIZLAR.NASILSINIY.IYIMISINIZ HULYA NURSEL GAMZE MERYEM HABERI DUYDUNUZMU AYSU IYILESMIS.DUALARIMIZ KABUL OLDU.AY COK SEVINDIM.GAMZE ARTIK UZULME.UZULMENE DAYANAMIYORUM.HEPINIZI OPUREM.

  • Selam Gulummm yaaaa mutluluktan havalara ucuyorum ben :)))))))
   Cunki Elza dan super bir haber aldim. Allahim kanatlarim olsaydi ucardim Aysumun yanina o iyilesene kadar yanindan ayrilmazdim.
   Gulumm
   Hulyam
   Gamzelicem
   Ya inanamiyorum arkadasimiz iyilesiyor.
   :)))))

 7. gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

  Elza sen ciddimisin Rabbim bin şükür şuan gözyaşlarımi’ silerek yazıyorum iyi sonunda ruh ikizimm iyi allahıma bin şükürler olsun ruh ikizimm durmu iyi makina iyi gelmiş elza allah ne muradın varsa versin amin dünden beri deli oldum keşke ruh ikizimin yanında olsaydım onu çok seviyorum mahri evet o pislik allahın belası şimdi susmustur onun cesareti varsa ruh ikizimm le ilgili yorum yapsin artık piskolojim bozuldu ona cvp verecem ki oda susacak cesareti varsa bir daha yazsın onun başına da gelir o öyle kıza beddua etti güldü alay etti pislik onu allaha havale ediyorum

  Allahım sana bin şükür bizi duydun gördün ruh ikizimi bize bağışladin allahıma bin şükür elza sürekli yaz lütfen RUH İKİZİMM KELEBEGIM AYGAM YILDIZIM RENGARENK KELEBEGİM MINNOSUM GAMAY SENI ÇOK AMA ÇOK OZLEDIM SENI ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM RUH İKİZİMM GOKTEKI EN PARLAK YILDIZIM SEN BENIM CANIMSIN DILEGIM BIR KAÇ GÜN SONRA GOZUNU ACARSIN SENI ÇOK SEVİYORUM ISTE KIZLAR BAKIN BIZIM DUAMIZI KABUL ETTİ ABLAM BUGÜN YİNE SANA KURAN OKUDU SANA HEP DUA EDİYORUM HER YERDE SENLE ILGILI YORUM YAPIYORUM’SEN BENIM HERSEYIMSIN:SENI ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM INSALLAH SENIN YANINA GELIRIM BIZIM DOSTLUGUMUZ’ ÖLÜME KADAR CNM ve kızlar sizden hepinize tek tek teşekkür ederim sizin sayenizde duaniz ruh ikizimi iglesti tekrar tekrar Teşekkürler hepinize

  • Selam Gamzelicem gozumuz aydin olsun Aysumuz iyi olmus duzeliyormus.
   Sen o Canan pisligine bakma cvp vermeye bile degmez. Benim sinir sistemim coktugu icin cvp bile yazmadim. Elza dan duydum canan pisliginin yaptiklarini.
   Bosver gamzelicem onun yuzunden sakin uzuleyim deme… Bak Aysumuz iyi olacak insallah.c

   Allahimmmm Aysumuz iyilesecek ve biz onu ne kadar cok sevdigimizi kendisine soyleyecegiz.

 8. ELZA gercekten bu dogrumu :))))))))))))))
  Allahim sana sukurler olsun…
  Allahim sana sukurler olsun…
  Allahim sana sukurler olsun…
  Allahim sen cok buyuksun YaRabbim :)))))))))))
  AYSUM canim seni
  Cok cok cok cok seviyorum.
  Allahim dualarimizi kabul ettigin icin sana sukurler olsun.
  ELZA bize bu mutlu haberi verdigin icin sana cok tskkur ederim. AYSUM bitanem benim canimin ici.
  Allahim seni bize ve ailene bagisladi.
  Offffffff :))))))))))))
  Allahim sen cok buyuksun.

  • Gamzelicem Hulyamm canlarim bakin Elza ne diyor :)))))))))
   Aysumuz tehlikeyi atlatmis.
   :))))))))))))))
   Allahim sana sukurler olsun Ya Rabbim
   Gamzelicem Hulyam dualarimiz kabul oldu.
   Su an cok cok cok cok cok cok mutluyum. Dunyanin en mutlu insani benim.

   • Eveeet şeker arkadaşım Allaha şükürler olsun:):)
    Biliyordum zaten Rabbim dualarımızı kabul edeceğini:):)O ÇOK BÜYÜK VE YÜCE ONUN GÜCÜ HER ŞEYE YETER..
    Öpüyorum seni şekerciim:)
    Görüşürüz:)Baaaayyyyyy

 9. Qizlar sonunda uzumuz gulur ve bu xeberden sonra sizinde uzunuz gulecek. Allahimiza çox şükürler olsun, sonunda dualarimiz kabul oldu. Ona gore deyirlermiş ki duanin açmadiği qapi yoxdur. Sizin dualariniz sayesinde Aysumuz tehlikeyi atlatdi. Japonyadan gelen cihaz işe yaradı. Artik o yaxşidi. Hele uyanmayib, hekimlerin dediğine göre bir kaç gün dinlenmesi gerekir.
  Hepinize dualariniz için çok teşekkür edirem, sizin ve bizim duamiz onu kurtardı.
  Hulya evet bilirem buradan Türkiye ye xeste aparilir, Turkiyeden bura gelenler de var. Biz indi Kutasi’deyik. Yarin Aysuyu eve goturecik, Tiflise dönüyoruq. Hulya hayır bu şaka deyil. Ne Aysu ne de men bele pis şaka yapmariz. Bu qeder acımasız deyilik. Gamze burada ne qeder üzülür, her yere yazdi Aysuya dua edin deye. Eslinde keşke şaka olaydı. qizlar men indi gedirem görüşmek üzere. Men bir neçe gün buradayam Aysunun yanında qalacam size onun hakkında melumat olduqça yazmaya çalişiram. Sizin kimi vefalı arkadaşlar Allah herkese versin. Aysunun burada ne yaxşı dostları var. Men sizin bu qeder vefali oldugunuzu bilmezdim. Men hemişe oz ozume soruşurdim: neye gore Aysu bu qeder buradaki dostlarını çox sevir? Cavabi indi tapdim.
  Gelen goruşedek.

  • ÇOK ŞÜKÜR:)
   RABBİME BİN ŞÜKÜR:)
   YALNIZ ELZA KARDEŞİM NEDEN VE NASIL BU KADAR ÇABUK EVE GÖNDERİYORLAR DOKTORLAR?BENCE AYSUCUUM BU KADAR AĞIR Bİ DURUMDAN SONRA HASTANEDE BAYA Bİ UZUN SÜRE DOKTOR GÖZETİMİNDE HASTANEDE TEDAVİSİ DEVAM ETMESİ GEREKİYOR..
   BEN ÇOK MERAK ETTİM SONRA DAHA KÖTÜ OLMASIN..SADECE BEYİN KANAMASI BİLE ÇOK CİDDİ TEDAVİ GEREKTİRİYOR Kİ AYSUCUUM KAZADA GEÇİRDİ YANİ..BEN ONU ÇOK SEVDİĞİM İÇİN SALIĞI AÇISINDAN ÇOK ENDİŞELİYİM..O YÜZDEN SÖYLÜYORUM..
   ALLAHA EMANET OLUN..

 10. Arkadashlar..Aysuya makine yaramish..chok shukur iyileshmish..yaa ne kadar mutlu oldum..Gamze arkadashin iyileshmiiiiish..o pis cananda susar artik..

 11. gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

  Güvercin bende araştırdım öyle bir şey varmış
  ruh ikizimm lütfen lütfen bize bunu şaka yaptını söyle gerçekten lütfen eşek şakası de lütfen söyle elza makina geldi mi durum nasıl bekliyoruz cvp ver

 12. Canım bak öyle deme kendine 🙁 dua ediyoruz inşaAllah kabul olur haber alırsanız yazın

 13. Elza canim iyi haberlerini bekliyorum biz kardesiz aysuyu Allah korusun takdiri ilahi Allah bu sikintidan kurtarsin sizi acil sifalar dilerim canim benim hic uzulme uzulmenin kimseye yarari yok bol bol dualar edin Allah butun dualarimizi duyuyor insallah kabul eder

 14. gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

  Elza gördüm o salagin cvp verdik gamay sevdalısı Canan densizi onu boşver
  ruh ikizimm iyi mi lütfen buraya da cvp yaz onun yeri bende çok ayrı onu çok seviyorum saat 4 demiştin zamanin hemen geçmesini istiyorum inşallah makina ruh ikizimm iglestirir onu çok seviyorum guvercinim biliyormusun ruh ikizimm bana darilmisti onun gönlünü geri aldım ama böyle olmasını hiç istemedim ben ne zaman arkadaşlık edinsem hep başıma böyle olaylar geliyor bıktım artık:(( ben o kadar kötü
  pisliğin birisiyim allah benim belami verse kurtulsam ki ruh ikizimin
  başına neler geldi keşke benim
  başıma öyle bir olay gelse onun
  başına gelmeseydi onu çok
  seviyorum bir insan görmeden de
  sevebiliyormus” ve sizede başınıza
  bir iş actiysam lütfen sizden ricam
  söyleyin bundan sonra hiç kimseyle
  konuşmam
  Elza ablam şuan namaz klip kuran
  okucak ruh ikizimede dua kuran
  okucak elza arkadaşlarıma bütün sitedeki arkadaslara söyledim dua ediyorlar ruh ikizime elza belki gurcistana gelebilirim çünkü amcam turkmene gidiyor ordan gurciye ben gelebirim amcamla bellisiz inşallah gelirim ruh ikizimin yanına bu hafta gidecek inşallah ben de giderim
  BURDAKI NEHIR GÖZLÜM ÇİÇEKLERIM GUVERCİNİM ZARA ASI FIRTINA DUYGU KIŞ GÜNEŞ lütfen kızlar duanizi eksitmeyin dua edin sizden ricam ruh ikizimm iglessin

  • Gamzelicem kendine neden bela okuyorsun yapma boyle uzme beni … Zaten aysumun durumundan dolayi gecem gunduzume karisti. Aklimda sadece o var.boyle seyler yazma tamammi bebek yuzlum arkadasimiz iyilesecek ve bize yorumlar yazicak.
   Optum seni bebek yuzlum.

 15. Qizlar her fursette bir xeber alanda bura çatdiriram. Yeni xeberim var. Amerika ve Almanyadan gelen cihazın işe yaramamasinin sebebini bildik. Cihaz gelende yani uçakta olanda, birileri cihaz işe yaramasin diye bozuyorlarmiş. Bizde cihaz neden işe yaramır diye kafayı yemiştik. İndi Japonyadan gelen cihaz yarim saate burda olacak. Bu sefer cihazı bozmasinlar deye özel qorumalar var. Bozmalarina imkan yoxdu. Allahın komekliyi ile ve sizin dualarinizla iyileşecek.

  • Aysucuum bu olayın bi şaka olduğunu açıklamanı bekliyorum güzeller güzeli arkadaşım..Tamamı mı?:)
   Sen herhalde bize erken 1 nisan şakası yaptın dimi:)?
   Hadi açıklamanı bekliyorum canım arkadaşım..
   Yoksa eğer şaka değilse ben tüm Türkiye yetkilikerini ayağı kaldıracağım..Madem Gürcistanda hastanelerde yeterince imkan yok.. O zaman kardeş ülkeye Türkiye den destek gidecek..
   Az önce internetten okudum daha önce Gürcşstandan Türkiye ye hasta nakil edilmiş ve hatta Sn:Cumhurbaşkanımız bile bizzat ilgilenmiş..Biz Allaha dua edeceğiz ama her çeşit imkanı da sevgili arkadaşımız için sunacağız .Elimizden ne geliyorsa yapacağız..
   Elza senden ricam Aysucuum şuan hangi şehirde ve hangi hastanede?Bana acil bilgi vermeni rica ediyorum..
   Site yöneticisi yorumumu çok acil yayınlamanızı rica ediyorum..

 16. Evet Nursel burda bir çok şey yok. Çünkü hazırlıklı deyiller. Gurcustan dünyanın en tehlikesiz olkelerinden biri. Burada çox boyuk olaylar yaşanmir. Ona gorede güçlü cihazlara ihtiyaç duymurlar. Ve onu da deyim burada 1 milyona yakin Azerilere var. Ve çox şeyi Gurcustana Azerilere kazandırdı.

  Qizlar sizden bir şey soruşmaq isteyirem. Aysu burda kiminle se kavga etti mi yani çox büyük kavgalara qarişdimi kimese hakaret etti mi?
  Bunu soruşmağimin sebebi survivor seyfesinde bir i aysu hakkında çox kotu danışır, onun ölmesini istiyor. Ordaki kizlara Başınız sağolsun sadhna gibi salak aptal arkadaşiniz aysunun bir ayağı obur dünyada deyir.

  • Selam Elza canim Aysumun oyle kavga ettigi biri yok. O canan denen sahis Aysumla degil yalanci bahar fanlariyla kavgali. Onlarla surekli kavga ediyorlar. Hatta birlac gun once Zinet gelip bize sormustu boyle birini taniyor musunuz diye.
   Bizde tanimadigi

  • Selam Elza canim Aysumun oyle kavga ettigi biri yok. O canan denen sahis Aysumla degil yalanci bahar fanlariyla kavgali. Onlarla surekli kavga ediyorlar. Hatta birlac gun once Zinet gelip bize sormustu boyle birini taniyor musunuz diye.
   Bizde tanimadigimizi soyledik.
   Yb fanlariyla kavga ettigi icin, hizini alamayip bizim guzel arkafasimiza da bulasmistir.
   Oyle bulasik insanlara sinir oluyorum, elime gecirsem bir kasik suda bogarim.

   Elza canim aysumuza iyi bak, ve allah askina iyi haberler ver.

 17. Hayır Hulya Gürcistan da her cur cihaz yok. Burası çox kuçuk bir olke. Burada sadece değeri küçük olan cihazlar var. Aysuya lazim olan şey burada bulunmur. Bu cihaz dünyanın zengin olkelerinde var. Amerika ve almanyadan gelenler işe yaramir. Bizde bilmirik bu nece oldu. İnşallah Japonyadan gelen işe yarar. O cihazlar Aysunun beyni için. Bizde anlayamiyoruz ne işe yaradığını o cihazın. Hekimlerin teslimatı ile o cihazı getirdik. Bugün saat 4 te cihaz burda olucak.
  Helelik size tek iyi xeberim odur ki beyin kanaması durdu. Ama hafızasını kaybetme riski çok yuksek ve omur boyu yatili qalabiler. Beyninde büyük tramva oluşmuş beyni zedelenmiş. Sonra xeber olsa size deyerem. Butun herkese iyi teşekkür edirem dualariniz için.

  • gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

   Elza sen ne diyorsun öyle benim ruh ikizimm iyi olacak ben sana ona şarkı lakaplar yaptım ona daha söylemedim Rabbim büyüktür ileşicek ruh ikizimm o kadar güçlü güzel kalpli iyi birisi ki keşke onun yerinde ben olsaydım ruh ikizimm olmasaydı onu çok seviyorum ben o benim herseyim

  • Selam Elza canim bugun yine dua okunurken aysumada okuduk.
   Gurcistan kucuk bir ulke oldugu icin imkanlarin olmamasi normal.
   Hulyam sen orayi turkiye gibi dusunme.
   Bizim hukumetimiz sagolsun hersey elimizin altinda en gelismis cihazlar turkiyede mevcut.
   Ama demekki orasi bizim gibi degil.
   Elza ne olur bize iyi haberler ver.

   Keske bunlarin hepsi saka olsa. :((((((

 18. Aysu iyleşecek ona hiç bir şey olmayacak iylik her zaman kazanır Aysun melek gibi bir kız Ben inanıyorm iyleşecek Aysu güclüdür bol bol dua edelim duanın açılmayacağı kabı yokdur

 19. gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

  Ruh ikizimm bugün cuma senin için ablam yine kuran yasin okucak yeter ki sen igles dün herkes sana dua etti herkesten yardım istedim allahtan ümit kesilmez ruh ikizimm seni çok özledim geri gel her şey benim suçum du ben sizinle arkadaşlık edinmeseydim” ben o kadar uğursuz kötü huylu iğrenç biriyim ki ruh ikizimm buraya bir kere yaz iyi olduğunu bilim ben bir daha yazmam senle konuşmam yeter ki sen iyi ol biliyorum ordan kalkacaksin ileseceksin buraya yazacaksın eskisi gibi ruh ikizimm aysum seni çok seviyorum sen iyi ol ruh ikizimm kalbime bir yıldız çiziyorum benim şimdi kaç yıldızım var biliyormusun?
  Benim artık Gökyüzüm var yıldızım seni çok seviyorum kelebegim sensiz olmuyor bu site yeter ki igles sapasağlam ol belki ben senle arkadaşlık edinmeseydim başına bu gelmez di böyle bir şey olmazdi

  burdaki bütün kizlar duanizi eksitmeyin sizden ricam lütfen dua edin iglessin onsuz olmuyor olmaya devam edemem ben ruh ikizimm yıldızım kelebegim aygam ruh ikizimm bizi bırakıp gitmez o bana gamzelicem ruh ikizimm mera der yine diyecek gelecek onu çok seviyorum

 20. Merhaba. Hepinize dualariniz üçün çok teşekkür edirem. Ne yaziq ki Aysudan yaxşı xeberlerim yok. Almanyadan gelen cihaz da Aysuyu kurtarmadi. Son çaremiz Japonyadi. İndi yine beyin kanaması başladı. Hekimler ellerinden gelen herşeyi esirler. İnşallah Aysu iyilşir.
  Gamze cim kendini sorumlu tutma. Bu Allahın takdiri, demek ki kaderinde bu da varmış ona gore de bu olay yaşandı.
  Her birinize dualariniz için çok teşekkür edirem. Gamze sen heqiqeten aysuyu çox sevirsen bunu men anladım, Aysu da seni çok severdi. Her gün telefonda senden ve diğer dostlarından danişardi.
  Men indi gedirem.
  Gamze, Hulya, Nursel, kış güneşi ve diğerleri her biriniz çox saolun. Yeni gelişme olsa xeber vererem. Vaxtim olmasa Aygule deyerem o size deyer.
  Salamat qalin

  • gamze ♡ aygam ruh ikizime dua edin lütfen ruh ikizimm duam arkamda seni çok özledim dedi ki:

   Elza lütfen senden ricam bugün de yaz ümidimizi kesmeyelim lütfen japonyadan gelen makina iglestirir amin ben onu çok seviyorum lütfen elza yorumunu eksitme bekliyorum Duam hep arkanda ben onu çok seviyorum o benim yıldızım kelebegim ♥ ruh ikizimm Rabbim büyüktür ileşirsin ruh ikizimm ordan kalkar
   O buraya yazmazsa ben de yazmam ben onu cok seviyorum o benim herseyim evet benim suçum allah kahretsin benim suçum ben olmasaydim onun başına öyle bir şey gelmezdi o iglesecek lütfen ümidimizi kesmeyin ben biliyorum ruh ikizimm ordan kalkacak iglesecek ruh ikizimm seni çok seviyorum duam arkamda sen benim gokteki en parlak yıldızımsin ruh ikizimm kızlar dua edin lütfen

   • Gamzeciim güzel arkadaşım yapma böyle kendini suçlayıp durma..Sen böyle kendini suçlayınca ben sana da üzülüyorum..Seninle ne alakası var kazanın..
    Kendine uğursuzum deyip durma..Sen çok iyi bir kızsın biz hepimiz UĞURLU KIZLAR GRUBU seni çok seviyoruz..Bir daha öyle söyleme bak çok kızacağım sana..Tamam mıııı..
    Aysucuum Allahın izniyle İYİLEŞECEK..
    Hadi seni koskocaman öpüyorum..Bay Bay….

 21. Selam canlarim
  CUMANİZ MUBAREK OLSUN
  Gunaydin kizlar hulyam gamzelicem Aysum :'(( ikizler gulum gunel meryem burcum …
  Nasilsiniz diye sormicam ne durumda oldugumuz malum.
  Aksamki toplu dualarimizi Allah kabul etsin. İnsallah aysumuz iyilesir. Bugun mubarek gun bugunde okutulan kuranlarin sonundaki dualara Aysumuda katicam.
  Aysum sen bana nehir gozlum diyordun, nehir gozlun seni cok ozledi lutfen geri don.

  Kizlar krndinize iyi bakin opuldunuz.

  • Senin de Cuman mübarek olsun şeker arkadaşım..
   Elza bize hâlâ güzel haber vermedi:(((
   Amma biz ümidimizi asla kesmeyeceğiz..Bizim dinimizde Allahtan ümit kesmek yok..
   Yalnız ben şunu anlayamadım bu Amerikadan,Almanyadan,
   Japonyadan gelen makinalar..Ne makinası bunlar..Ben bildiğim kadarıyla Aysucuumun ülkesinde hastanelerde her cihaz var..Senin de kafan karışmadı mı Nurselciim?
   Allah inşallah en kısa zamanda acil şifa versin güzel arkadaşımıza amma ben hâlâ bütün bu olanlar şaka olsun istiyorum ve bu eşek şakasını yapanlar sarhoş fanları bile olsa onlara kızmayacağum yeter ki şaka olsun gerçek olmasın:((((((
   Seni koskocamaan öpüyorum şekerciim..Hoşçakall..

 22. Her kese hayirli cumalar neler oluyor boyle lutfen slok simdi seviyor sonra nefret etmesin bunu kaldiracak durumda deyilim lutfen bir birlerinden nefret etmesinler kizlar bi sey sorucam aysudan haber varmi nasil durumu Allah yardimcisi olsun cuma gunu hatrina Allah butun hastalara sifa ihsan eylesin aysuda

 23. Tatliş kankilerim napıyorsunuz?
  Aysucuumuz için ettiğimiz duaları Rabbim kabul etsin inşallah ki ben Rabbimin bizim dualarımızı kabul edeceğine inanıyorum..Rabbime güvenim sonsuzdur..
  Elza kardeşim nolur bizi habersiz bırakma..Her fırsatta yaz bize.. biz canımız bir tanecik tatliş Aysucumuzu çok merak ediyoruz..Lütfen yaz bize bilgi aktar lütfen..
  Tatliş kankilerim hepimizi koskocaman öpüyorum..
  Allaha emanet olun..
  Allah Aysucuuma acil şifa versin inşallah..Amiiinnn..

  • Amiiinnnnnn… Hulyam Rabbim kabul etsin insallah.

 24. Birde çok merak ediyorum shlok annesinden neden nefret ediyor bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Kaza geçiren kardeşimizden haber alırsanız yazın lütfen. Hayırlı gecelerrrrr

  • Asi fırtına slokhun sevdiği kızı slokhun annesi slokhtan ayırmış bu yuzden annesinden nefret ediyor.

 25. Ayyyy ayyyy ayyyyy çok hoş ilerliyor ama yaa asta ve shlok’un boyları hiç uymuyor ki şöyle birbirine yakışan iki çift olaydı ne hoş bir görüntü olurdu shlok asta ya bakmak için aşağı bakıyor neyse teşekkürler RESUL BEY