Tatlı Bela 14 Haziran Özeti 100. Bölüm Fragmanı

Burak 08 Haz 2017 Tatlı Bela  0

Tatlı Bela 99. Bölüm Kısa Özeti

Tatlı Bela 13 Haziran bölümünde Slok Ragnu ve adamları tarafından kaçırılmıştı. Ragnu büyük bir göz dağı vermek için Slok’un kafasına sıkmıştı. Ancak gerçek daha sonra anlaşılmış Slok’un ölmediği ortaya çıkmıştı. Asta ise büyük bir hüzün içinde tapınakta beklerken Slok ona büyük bir sürpriz yapmıştı. Ayrıca mahalle halkının güveni yerine gelmiş ve çeteyi mahallerinden kovmuşlardı. Çete üyelerini polisler götürürken Slok ve Asta büyük bir zafer elde etmişlerdi.

Tatlı Bela 100. Bölüm Özeti

Asta ve Slok yeni bir eve çıkmak için Chowski ile konuşmuşlardı. Chowski onlara yeni bir ev bulmuştur. Asta ve Slok eşyalarını toplarken Aspara üzgündür. Asta ve Slok orada yaşadıkları hatıraları düşünüp üzülürken yeni evlerine gitmenin heyecanı ile mutlu olmaktadırlar. Sonunda kendi evlerine gelirler. Çok zengin bir insanken bir anda düştükleri bu durumda mutlu olabilen Slok Asta’ya hayran hayran bakmaktadır. Evlerinde duygusal anlar yaşarlar.

Bu arada Sid’e bankadan gelen haber onu çok sevindirir. Banka kredisinin onaylandığını söylemektedir. Kardeşinin düğününü bu parayla yapacağı için mutludur. Ancak bu kredinin onaylanması için Varad devreye girmiştir. Asta Angeli’yi arayarak yeni eve geçtiklerini ve kendisini Slok’un almaya geleceğini söyler. Ayrıca Slok’un başından geçenleri de anlatır. Angeli kendisine haber verilmemesinden dolayı çok kızar ancak Slok telefonu alarak kendisinin iyi olduğunu söyler. Angeli rahatlamıştır. Slok’un kendisini almasına gerek olmadığını kendisinin oraya gelebileceğini söyler. Angeli anne ve babasını bırakmanın üzüntüsünü yaşarken Asraham Huzurevi sakinleri onun gelininin yanında olması gerektiğini söylerler. Ertesi gün Slok Angeli’yi karşılamaya gider. [pembebuton]İki Yalancı[/pembebuton]

Nirancan’ın işyerindeki müdür Anand Nirancan’ı telefonla arayarak iş yerindeki sorunları anlatmaya çalışır ancak şebekedeki sorundan dolayı başaramaz. Bu arada Sojal Nirancan’ı Slok’un aradığını düşünerek Varad’a telefonla bilgi verir. Varad Nirancan’ın telefonunu alarak son numaradan kiminle konuştuğunu bulmasını ister. Slok annesini karşılamış ve eve getirmiştir. Asta kapıyı açar ancak Angeli yanında yoktur. Asta Angeli’nin nerede olduğunu soruyor. Slok onun ailesiyle birlikte kalmayı tercih ettiğini söyler. Ancak Angeli saklandığı yerden çıkar ve Asta ile kucaklaşır.

Mala Ankush ile ayrılmak istemediğinden Kalindi ile konuşur. Mala evde mutlu olduklarını bu yüzden evrakları imzalamaya gerek olmadığını söyler. Kalindi ise şimdi tam ikna oldum Ankush’un değiştiğine diyerek evrakları imzalayacağını söyler. Mala’nın sözleri ters tepmiştir. kalindi evrakları imzalamaya başladığında Mala hazırladığı kahveyi evrakların üzerine döker. Renuka Riya’nın düğün davetiyesi için geldiğinde Ankush ve Kalindi ile dalga geçer.  Ankush buna müsade etmez ve Kalindi’yi savunur.

Angeli kendi ismini aşıyan yemek kamyonunu görünce çok sevinir. Oradakilerle tanışır. Aspara ise onun Slok’un annesi olduğunu öğrenince halden hale giriyor. Varad eve geldiğinde Nirancan ona Anand’ın aradığını ancak şebekeden dolayı ne dediğini anlayamadığını söyler. Varad derin bir nefes alır. Varad onun sahtekar olduğunu bu yüzden işten kovulduğunu söyler. Ertesi gün Varad Anand’ı arayarak kovulduğunu söyler. Anand her şeyi Nirancan’a anlatacağını söyler.

Anand Sojal’in engellemelerine rağmen Nirancan’a ulaşır ve durumu anlatır. Nirancan Varad’ın dediklerini düşünerek Anand’ın yalan söylediğini düşünür. Anand Slok’un herşeyi tek başına yaptığını Varad’ın ise iş yerine yeni bir ortak aldığını söyler. Anand dediklerine inanmıyorsa iş yerine gelip her şeyi görmesini ister. Nirancan ofise gitmeye karar verir. Nirancan iş yerine geldiğinde kendi isminin yerine İndirajet’in ismini görünce çılgına döner.

Tatlı Bela 14 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?
Tatlı Bela Dizisi 4 Haziran 2019 da Kanal 7 de Başlıyor
Tatlı Bela Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Tatlı Bela Dizisi En Kötü Karakter Kim Oldu ?

“Tatlı Bela 14 Haziran Özeti 100. Bölüm Fragmanı” üzerine 16 yorum

 1. fatoş dedi ki:

  çook güzell

 2. Anonim dedi ki:

  çook güzell

 3. Anonim dedi ki:

  Anjeli ölüyor ya keşke ölmeseydi çok sevdiğim bir dizi

 4. milana dedi ki:

  Cok guzel varad sonunda pisman olucaq

 5. sema dedi ki:

  Merhaba sitenin guzel cicekleri. Tesekur ederin defne ablajimm. Evet biraz islerin yogunlugundan oyle oldu. Sevmedigim bir isde calisiyorum, ve bu ia benim canimi fena sıkıyor. Senin tatlis yorumlarini okuyarak biraz olsun kafa dagitabiliyorum. Yeni yorumlarini mrakla bekliyorum.

 6. lacyn dedi ki:

  Meehaba arkadaslar ben turkmenistandan yaziyorum hepinize kujak dolu sevgiler ben tatli bela dizisinin hayraniyim cok sevyorum o diziyi bayilyorum turkmenistanda cok gec nasliya 12 veriyor

 7. lacyn dedi ki:

  Evet onlarin oyu az

 8. @kara_adamn dedi ki:

  Özet çok güzel olmuş önden okuyup sonrasını izlemek ayrıcalık ve güzel gözlere dehitaben olması … slohk asta en güzeli de angeli de en güzel i o nasıl sicim gibi ağlamak .. varad da sonunda imana gelecek .. iyi insan son bölümü izlediğimde aile fotoğrafında Niranjan angeli yoktu

 9. Ashta dedi ki:

  Tatli bela fanlari lutfen yazarokurda anketlerde tatli belaya oy verirmisiniz cunku gercekden cok gerideler yardim ede bilirseniz sevinirim.

 10. aslı dedi ki:

  sonunda annelerine kavustalar ama sonu çok kötü ya shlok annesinin öldügünü ögrenince sinir kırizi geçiriyor

 11. sholok 2 dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar tatli bela cok guzel ilerliyo asta ve sholoku cok seviyorum bence cok tatlilar ilerki boluler dahada guzel ve arkadaslar zor sevda cokk guzel bir dizi bence cok aci ve drama var hicbirvhint dizisinde bu kadar agir seyler gormedim asaf ve zoya cok buyuk bedeller oduyorlar

  1. aslı dedi ki:

   evet ya tanver planları ayan zoyanin yanlıslikla evlenmesi baslarına gelmeyen kalmıyor

 12. Ara dedi ki:

  zeyno sen beni güldürdün Allah ta seni guldursun

 13. Anonim dedi ki:

  Zor sevda

 14. Gulcicek dedi ki:

  Ayyy sonunda uclumuz kavustu cooook guzel
  Allah belani versin Varad Allah belani versin Indrajet

  1. zeyno dedi ki:

   Ee ne olmuş zor sevda ya beliki oroç bazılara iyi gelmemiş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir