Tatlı Bela 11 Haziran Özeti 97. Bölüm Fragmanı Çete Asta’dan Haraç İster

Tatlı geçen bölümünde Varad’ın şirkette yaptığı değişiklikler herkesin dikkatini çekmiştir. Bu durumu Nirancan ile paylaşmak isterler ancak Varad buna engel olmuştur. Nirancan iş yerinin kapısında uyuyakalmıştır.

Tatlı Bela 97. Bölüm Özeti

Sojal Kavya’nın eşyalarına bakarken Angeli’nin Kavya’ya verdiği elbiseyi görüyor. Kavya geldiğinde bu elbiseyi kimin verdiğini sorar. Kavya Angeli dese de durumu düzeltmeye çalışır. Ancak Sojal eskiden yaşadığı olayı da hatırlar ve Angeli’nin huzur evinde olabileceğini düşünür. Bu arada Aspara Slok’un kucağına düşmek için yere yağ döker. Slok geldiğinde yağa basan Aspara dengesini kaybederek Slok’un kucağına düşer.

Asta onları o halde görünce şaşakalır. Asta Aspara’nın oyununu çözer, Asta ve Slok odalarına girdiklerinde gülmeye başlarlar. Angeli’nin annesi ise hastalanmıştır ve kızının yanında olduğu için çok mutludur. Slok ve Asta işlerin iyiye gitmesi dolayısıyle yeni bir eve taşınmak isterler ve bu durumu Chowski’ye bildirirler. Chowski bu duruma üzülse de Angeli’yi de yanlarına alacaklarını söyleyince kabullenir.

Asta ise Angeli’yi arayarak yeni bir eve çıkacaklarını ve kendisini de yanlarına alacaklarını söyler. Asta yemek yaparken Slok yaşlı bir kadına yardım etmektedir. Aspara ise sari satan bir adamdaki sarileri incelemektedir. Aspara bir ara Slok ile el ele tutuştuklarını düşünerek hayallere dalar. Sari satan adamın elini tutup okşamaya başlar. Herkes onu seyretmekte Aspara ise hayaline devam etmektedir. Asta’da gördükleri karşısında şaşkındır. Aspara hayalinden ev arkadaşı sayesinde kurtulur. Aspara satıcıya bağırıp çağırır.

Sojal ise Asraham Huzurevine gitmeye karar vermiştir. Kavya ile birlikte Huzurevine giden Sojal Angeli’yi görmeyi umuyordur. Sojal gelince Angeli’yi uyarırlar. Angeli saklanır Sojal Kavya’yı serbest bırakır. Daha sonra Kavya’yı takip eden Sojal onu Angeli ile konuşurken görüyor. Ancak bundan onların haberi olmaz. Sojal Varad’ın söylediklerini hatırlar ve onları görmezlikten gelir. Daha sonra üzgün bir vaziyette oradan ayrılır. Matron Angeli’ye şüphelendiğini söyler.

Sojal eve geldiğinde Nirancan ona nerede olduğunu soruyor. Sojal Slok ve Angeli için tapınakta dua ettiğini söylyince mutlu olur. Asta işleriyle meşgulken Slok’un olmadığı bir gün Rugba adında bir haydut çetesi ile bütün esnaftan koruma parası adı altında haraç toplamaktadır. Bu çete üyeleri herkesten para toplamış ve sıra Asta’ya gelmiştir. Asta bunların kim olduğunu Chowski’ye soruyor. Chowski çete başının daha önce koruma parası topladığını ve 3 aydan beri içerde olduğunu söyler.

Adamlar Asta’nın yanına geldiğinde Asta onlara 5 dolar verir. Chowski ve etraftakiler endişelidir. Rugba Asta’nın yanına gelir ve 100 dolar vermesi gerektiğini söyler. Asta korkusuzdur ve bunu kabul etmez ancak adamlar zorla Asta’nın tüm parasını alırlar. Asta ağlamaktadır. Aspara ise olup bitenleri Slok’a anlatır.

Angeli’nin annesinin rahatsızlığı artmıştır. Nirancan’da kendisini iyi hissetmediği için aile doktoruna gitmiştir. Doktor kendisine dikkat etmesini isterken Nirancan Slok ve diğerlerinin üzüntüsü beni çok etkiledi diyerek ayrılır. Biraz sonra da Angeli annesi için doktoru arar. Doktor Nirancan ile Angeli’yi buluşturacağını düşünmektedir. Bizim Renuka’dan uzun süre haber yoktu ya şimdi var. Renuka söylenerek etrafa bakınırken Riya’nın dolabında yanmış sari görüyor. Renuka gözü dönmüş boğa gibi Riya’ya bağırıyor ve sarinin hesabını soruyor. Riya Jyothi’nin yaptığını söylüyor. (Vurun Abalıya)

Slok olanlardan sonra polise gitmeye karar verir ancak Chowski daha önce bu şekilde davranan birinin çete üyeleri tarafından işkenceye uğradığını ve daha sonra da kamyonuna kilit takarak buralardan gittiğini söyler. Adamlara 100 dolar verince bir zararları dokunmuyor gelin direnmeyin diye öğüt veriyor. Bu arada doktor huzurevine gelir ve gözü Angeli’yi arar. Ancak Angeli Nirancan’a haber verebilir düşüncesiyle saklanmıştır. Oradaki bayanlardan biri kendisinin Angeli olduğunu ve doktoru kendisinin aradığını söyler. Doktor şaşkındır. Reçetiyi yazıp gider ancak ilaçları alacak para yoktur. Huzurevindekiler kendi aralarında topladıkları para ile ilaç parasını denkleştirirler.

Asta ve Slok çalışmaya başlarlar. Çete üyesi iki kişi gelerek yemek yemeye başlarlar. Asta onları tanımıştır. Adamlar yemeklerini yeyip giderken para vermezler. Slok onları durdur ve ceplerindeki parayı alır ve bir güzel de döver. Çete üyeleri bu sefer toplanıp gelirler yine dayağı yerler. Bu durum Chowski’yi oldukça endişelendirmiştir. Raghu Chowski’yi arayarak Slok’u yanına getirmesini ve özür dilemesini ister. Chowski Slok’u bir bahane ile getirir.

Raghu özür dilemesini istese de Slok kendisini ve ailesini koruyabileceğini söyleyerek özür dilemeyi reddeder. Adamlardan biri ona silah doğrultur fakat Slok silahı adamın elinden kaptığı gibi Rugba’ya doğrultur. Slok onu korkutmak için silahı kafasına doğru sıkar. Rugba korkmuştur. Sonunda Slok Chowski ile birlikte çıkar gider.

Tatlı Bela 11 Haziran Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Tatlı Bela 11 Haziran Özeti 97. Bölüm Fragmanı Çete Asta’dan Haraç İster (36 Yorum)

 1. Gel artik ikixim benim sonsuzum biliyor musun kaç gündür yazmiyorsun nerdeyse ay olacak yeter artik ama gel canım çok sıkkın ya bu ne ben sana ne çok alismisim yeter ama gel ikizosum böyle devam edersen ne olcak çok iyi biliyorsun her gün gece gündüz bakıyorum yoksun gel artik tel niye kapattin ya meraktan catlicam ya tel acc artik bu kadar da yeter ama böyle yapma bitanrcik ikizim gel artik lütfen seni özleyen ikizin seni bekliyor bahar çiçeğim yeniden yeniden dene gel artik onları unut ikizim o kişinin allah belasını versin ve unut git bisver zamana bırak benim gibi ben her şeyi zamana bıraktım ben de senin gibi içe kapanık küçük bir şeye tajarim kırılgan birisigim birisi bir şey dedi an bile çok kafayı takarim onlar yüzünden hastalık çıkarttım eskisi gibi değilim ama onlardan intikam çok kötü aldım çok iyi yaptım bana bunu yapıyorsa ben bekleyemem o kişiden intikam çok güzel aldım şimdi onlar üzülsun benim çektiklerimi ceksin ailesi bile anlamadı benim yaptımi iyi ki yapmisim pişman değilim hayatta hep pişman oldum oldu ama bu konuda hic pişman değilim iyi ki yapmışim Bitanem sende gel bende senin gibi o günlerden geçtim senin yapıtından beter yaptım ama hala yaşıyorum çünkü yaramıyor denedim eskiden karanlıktan çok korkardim simdi ise karanlıktan hic korkmam karanlıkta yalniz kalmak isterim hayat bazen insanı yorar demi ikizim ama önumuzde çok güzel günler var ve onları unut takma boşver gitsin onlar allahindan bulsunlar! Ve önünde çok güzel şeyler var hep mutlu ol Gülümse takma senin için bunu yazdım eğer bir gün buraya gelirsen okumqn için ve dedimi yap sakin onlar için bir daha böyle yapma çok pişman olursun sakin kendini boyle kişiler için üzme takma gelece bak annen baban abin ailen var senin onlar için böyle yapma lütfen ben sana ne dedim yapma dedim gönül iste dinlemedin sen sonunda hep biz üzülüruz sen çok cabuk inanan birisisin bir insana güvencin çok cabuk var ama öyle olma sonunda sen uzulursun yapma bunu kendine saf meleğim öyle bir devir ki bir insan seni öyle bir kandirirki sen hic bilmezsin ki ben 18 senedir yaşıyorum bu zamana kadar çok pişman oldum oldu ikizim AMa şuan kendime diyorum ki ben neden boyleyim diye kafayı yiyorum ama onlardan ölesiye nefretim var onlardan öyle bi alcam ki onların canı da yansın sende öyle yap susma cesaretini topla pislige dersini ver senin yerinde olsam o kişiye oynamak neymiş bildirirdim!!! Ama biliyorum sen yaparsın ikizosum artik gel seni çok ama cokkkk özledim gel artuk meleğim:(((( ve son olarak da seni çok ama çok seviyorummmm gelllllll hayatımın en değerli insanları
  ANNEM❤İKİ ABLAM İkİZİM REYHOSUM sizi cokkkkkk seviyorum en büyük destekçilerim benim iyi ki varsiniz kırmızı gulllerim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. Evet iyiyim Defnosum
  Gamzisim haberim bile yok bide baktim sitede benim yasim varmis:) ay hic guleceyim yoktu isime bak 4 tane nokta:D

 3. Herkeze iyi gunler dilerim diğer sayfada bana nasılsın diye sormuşsun Reyhancim iyiyim sen nasilsin.Urfa ne kadar sıcak oluyormuş böyle 39 derece gerçi kış olduğunu burda hic görmedim:))ay bu aspara artık hayal aleminde yasiyor shlok bakmıyor bile yüzüne neyapsin aspara da böyle teselli buluyor yazık 🙂 güzelim diye kendini beğenmesi yokmu ay hersey gönlünüzce olsun by

 4. YA BURDAN BASKALARİNİN İSMİNİ KULLANARAK YA DA BASKALARİ İCİN SACMA YORUM YAZANLARA SESLENİYORUM::
  YA SİZ ne tür bi manyaksiniz kardesim yaa???Ben kendi ismimle bile zar zor yorum yaziyirum.Bi de baskasi adina yazmayi hayatta düşünemezdim!!!
  Hasta misiniz siz???..Hahh benimki de soru hastasiniz tabii..Hem de ruh hastasisiniz..Allah sizin şerrinizden korusun yaa..Gidip tedavi olun Allah rizasi icin yaa!!
  Oruc oruc asabim cok bozuldu hakkaten..Aksama kadar yorum yazmiycam.. şu gerginligi bi uzerimden atmaliyimm!!

 5. Arkadaslar merhaba ben ilk kez yaziyorum tam her gun yazayimderken konsumuz wf yi gizli sebeke yapti bende malesef yazamicam her kesi cok seviyorum hele DEFNE cim senin yorumlarin muhtesem canim ben her gun size yazmak istiyorum ama mb bende cok gidecek oyuzden sizden rica ediyorum benim telefonun markasi nokia asha 309 dur bu telefonda gizli şebeke wf ni nece gore bilerem kodu kira bilirim lutfen size yazmak istiyorum amawf yani internet olmasa yazamam kontor cok godiyor lutfen ben neyapa bilirim bilginiz varsa benim tel markamdan ne yapmaliyim gizli olmus wf komsundan isteyemem once verirdi simdi yok gizli yapmis internettede bisey bulamadim nasil yapsam rica edyorim bilen varsa soylesin sizlerle burda olmayi cok istiyprum o yizden bana yardim edin lutfrn AZERBAYCANDAN yaziyorum her kese iyi gunıer lutfen yardim edin bana yardim etsez cok mutli olurum inanin CEVAP bekliyorum

  • Yaa GULCİCEKK cok sükür iyisin:)))Yuzumde gulucukler acti..Hey nokta nokta denen manyak Allah senin bu mubarek ayda cezani versin..Seni ruh hastasi..Böyle şaka mi olur ya yüregim Ahopladi..Allahim nasil insanlarsiniz sizyaa..Hic mi Allah korkunuz yok?..Elim ayagim titredi yemin ederim..
   ELAMM cok sükür iyisin kelebeğimmmm❤❤
   NURSELİMM yorumu senin keyfin yerine gelsin diye yazmistimm:))

 6. Ya DEFNOSUM O HER KIMSE YALAN SOYLEMIS BEN IYIYIM SITE SAPIGI FALAN YINE BEN GAYET IYIYIM SAGLIGIM IYI ALLHA SUKUR
  TELVIZYON BOZULDU BENIMDE BUTUN SINIRLERIM BOZULDU AGLAMAK ISTIYORUM RESMEN

 7. GAMZECİMMM GÜLCİCEKİN kaza gecirdini duyana kadar iyiydim..Yaa başimdan aşaği kaynar sular döküldü..
  Gülcicekin yakini olan hanimefendi lutfen Gülcicekin durumuyla ilgili sıkca bilgiler verin:(((((Allahim inanamiyorumm!!!Lutfen sana bisey olmasin Gülcicekkk

 8. Ya dun dizide nooldu bana anlatirmisiniz gorunus o ki izleyemicem televizyon hala duzelmedi:(:(:(

 9. Aman Allahim yorumu okuyup okuyup guluyorum ustelik ismi yok nokta sadece arkadaslar benim bu sitede akrabam falan yok
  Bana bak nokta hanim git kendi coplugunde ot buralari pisleme

 10. Erkese merhaba
  NURSELIM
  DEFNOSUM
  REYHOM NASILSINIZ BAKEM
  ULEN NOOLMUS BANA YAA HIC GULECEYIM YOKTU KIM YAZMISSA O YORUMU ELLERI KURUSUN BANA BISEY OLMADI ELHAMDULLAH COK IYIYIM SACMA SAPAN YORUMLAR YAZANLARIDA PARCALAMAK ISTERIM GERIZEKALI ISIM VARDI O YUZDEN GEC YAZMDIM
  YA BEN COK KOTUYUM YAA BIZIM ANTENA GITTI BOZULDU YANI DUNDE DIZIYI IZLEMEDIM BU GUN TEKRARINI IZLERIM DIYE BU GUNDE ANTENA GITTI HAY SANSIMA EMI

 11. ELAMMM cok gecmis olsun bitanemm..Allah beterinden saklasin canisi!!!!
  NEE GÜLCİCEK KAZA Mİ GECİRDİ?AMAN ALLAHİM!HANİMEFENDİ ŞAKA YAPMUYORSUNUZ DEGİL Mİ?DAHA GECE YORUM YAZMİS.NASİL OLMUS ANİDEN KAZA..ALLAHİM LUTFENN HABER VERİN GÜLCİCEKİN DURUMUYLA İLGİLİ..LUTFEN..SU AM COK KOTÜ OLDUMM YAA İNANAMİYORUMM

  • Defnemmm kelebeğim teşekkür ederim Allah beterinden korusun allah kimseye yaşatmasın kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Defnecanim bir önceki sayfada yazdigin özeti okudum yine çok komik yazmışsin

 12. Gamzecim canım iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın iyi misin
  Allah kimseye o paniği yaşatmasın kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz

  • Elos iyiyim cnm evdeyim size yazım hele defnos kız sen ne cabuk inandin ki bu yalancı geri döndü bu kişiyi biliyorum sakin inanma bir daha çünkü en son bana ve Nursel oynadı simdi Gülçiçek de Gülçiçek canım kız sıra sana SATASİYOR kuduz kopek kızlar boyle kişilere inanmayın bu kişi isim değiştiren birisi ne zamandan beri buradaaaa sahtekar
   Reyhos kir çiçeğim istek attım kabul et

 13. Gunaydin nurselim zeyno gamze hülya defne dane cansel mahri gulçiçek ve bütün site halkına gunaydınlra olsun neşeniz bol olsun canlarım

 14. Evet Nursel o pislik adam odur senin gözündende bir şey kaçmaz:)))
  Ela tatlım geçmişi olsun cnm nasılsın
  Reyhos tatlı bela yorum yaz istek atım sana minnos
  Defnos ne güzel söz öyle cnm nasılsın
  Zeyno abla zaten brnle hic konuşmuyor selam veriyorum bile konuşmuyor neden ki
  Mehtap merwba nasılsın benim ablamin ismi de mehtap bu arada kızlar havva nur size mucuk mucuk öpücük yolluyor balık gibi sallanıyor:))))

 15. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Günaydın canlarim minnoslarim bu çete basının kim olduğunu hatirladiniz mi? Arnavimizi kaçıran pislikti shyamin talimatlariyla arnavi yakmak istemişti

 16. Günaydın nurselcim kiz nasılsın oroç nasıl geçiyor :)))) hulyam nerde yoksa yine hiç birşey demeden bian ortada kayıpmı oldu :(((( valla ben sizi çoooooooook özledim canlarım

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Hoşgeldin zeynom nasılsın bakalım yok kız hullam babaannesinin yanına gitti habersiz gitmedi bize haber etti sen neler yapiyon hayırsız

 17. Arkadaslar her kese merhaba bu gun size cok kotu bir haber vericem
  Ben Gulciceyi taniyan biriyim Gulcicek bu gun agir kaza gecirdi beyin travmasi almis durumu kritik 2 kez kalbi durmus InseAllah iyilesir

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Neler oluyor bu siteye yaa Gulcicegim daha gece yorum yazdın ne zaman oldu bu olay siz gulcicegin neyi oluyorsunuz bizi haberdar edin. Gulcicegim sana dua edecem inşallah iyilrsirsin

 18. Biliyorum kolay degil
  Hayat buysa gercek nedir
  Aglamaya alistirdin
  Ölüm bize masal gelir..
  GUNAYDİN TUM SİTE HALKİ❤❤
  BU şarki dun cezaevinden tahliye olan benim de cok sevdigim sarkici DENİZ SEKİYE ait..
  Kendisine gecmis olsun diyorum ve guzel sarkilar bekliyorum:))
  DÜN AKSAMKİ BOLUMUN YORUMUNU DİGER SAYFAYA YAZDİM.OKUMADAN BU SAYFAYA GECMEYİN LUTFEENN!!:))
  OPUYORUMM SİZLERİİ❤

 19. Herkese selam! Ben buraya yeni katıldım ismim mehtap.Way be Sloka bak ..Tam bir savaşçı

 20. Kızlar merhaba burda debrem oldu saat 00.57 de 2.3 büyüklüğünde deprem olduğu zaman kalktım bizim barkon demirleri sallandı insanın içi ürperdi allah kimseye o korkuyu vermesin kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Ela geçmiş olsun canim inşallah o paniği bir daha yasamazsin.

   • Nursel canım teşekkür ederim aynen allah kimseye yaşatmasın kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz