Tatlı Bela 1 Temmuz Özeti 115. Bölüm Fragmanı Asta Bulunuyor

Tatlı Bela 114. Bölüm Kısa Özeti

Tatlı Bela 30 Haziran bölümünde Angeli Nirancan ile ilgili gerçekleri öğrendikten sonra büyük bir yıkıma uğramış, ruh gibi yola çıkarak bilinçsizce yürümeye başlamıştır. Slok ve Asta da onun peşinden giderek onu yakalamışlar ancak bir kamyon Slok ve Anjeli’ye çarparak Angeli’nin ölmesine, Slok’un komada kalmasına ve Asta’nın da kaybolmasına sebeb olmuştu. Slok ise tüm gerçekleri öğrendiğinde hayatı zindana dönmüştü.

Tatlı Bela 115. Bölüm Özeti

Slok Asta’yı aramaya devam etmektedir. Sürekli Asta ile ilgili rüyalar görmekte onun hasretini hayallerde gidermektedir. Aynı şekilde Kalindi de  kızının hasretine dayanamamakta ve onun kapalı bir yerde tutsak olarak tutulduğunu görmektedir. Slok tapınağa gider, Asta da tapınağa gelmiştir. İkisi de birbirini görmeden dua ederler. Slok tapınakta dolaşırken Asta’nın sesini duyar ve her yerde onu aramaya başlar. Asta ise o esnada bir çocuğa yiyecek yedirmeye çalışmaktadır. Slok her yere bakmasına rağmen Asta’yı bulamaz, ümidini kestiği bir anda onu arabaya binerken görür. Arabanın peşinden koşsa da yetişemez. Eve geldiğinde Varad’a Asta’yı tapınakta gördüğünü ve yarın yine tapınağa gideceğini söyler.

Ertesi gün Varad ile birlikte tapınağa gelen Slok tapınak kapanana kadar orada bekliyor ancak Asta oraya gelmesine rağmen karşılaşamıyorlar. Jyothi çok üzgün olmasından dolayı erken doğum yapmıştır buruk mutluluğunu kardeşleriyle paylaşır. Renuka ise Jyothi’ye kötü davranmaya devam etmektedir. Sid ise bu duruma üzülür. Slok ve Varad tapınağa bir umut gitmeye devam ederler ancak sonuç alamazlar.

Kavita’nın dans yarışması yapılacaktır. Yarışmaya Kavita’nın ısrarı üzerine Slok’da katılır. Aynı yarışmada İndirajet’in kızı Misti’nin de performansı vardır. Asta Misti’nin kendi kızı olduğunu düşünmekte ve onun performansını hayranlıkla izlemektedir. Misti’nin performansından sonra sıra Kavita’ya gelir. Asta Kavita’yı daha önce görmüş gibi onu izlemeye başlar. Yarışmalar sonunda Kavita 1. olurken ödülünü alır. Slok Varad’ı arayarak Kavita’nın 1. olduğunu söyler. Varad Sojal’e bu müjdeyi verir.Sojal ise hastalanmış ve yatakta yatmaktadır.

Slok Kavita ile dışarda beklerken Asta’yı görür ve peşimden koşar bu esnada Kavita’yı yalnız bırakmıştır. Geri geldiğinde Kavita’yı tutan kadın Slok’a fırça atıyor. Eve geldiklerinde Kavita’nın yalnız bırakıldığını duyan Varad ve Sojal Slok’a tepki gösterirler. Slok onlardan özür diler. Renuka ise yeni doğan torunu için ritüel yapmak ister ancak Jyothi bu durumda nasıl ritüel yapalım dye Renuka’ya tepki gösterir. Renuka sizin ailenizin alengirli işleri hiç mi bitmeyecek sizin yüzünüzden doğru dürüst bir şey yapamayacak mıyız diye tepki gösterince Jyothi ağlamaya başlar.

Nihayet Slok tapınakta dua ettiği bir gün Asta ile karşılaşır. Slok Asta’yı görünce ona sarılır ancak Asta onun kim olduğunu bilememektedir. Slok’a tepki gösteren Asta onunla tartışmaya başlar. Slok Asta’nın gerçek kimliğini hatırlatmaya çalışırken tokatı yer. Aynı zamanda oradakiler Slok’un Asta’yı taciz ettiğini düşünerek Slok’a saldırırlar. Asta oradan uzaklaşır. Varad ise Slok gelmeyince endişelenir. Tapınağa gittiğinde Slok’u sorar ancak oradakiler onun tacizci olduğunu söyleyerek ona tepki gösterirler. Varad karakola giderek yardım ister.

Slok ise bir evde yatakta yatmaktadır. Kalktığında kafası sargılıdır.  Chowski’nin hanımı kocasının onu bulduğunu ve buraya getirdiğini söyler. Asta ise olayın şokunu üzerinden atamamıştır ve İndirajet’e tapınakta yaşadığı olayı anlatır. İndirajet Slok’un Asta’yı bulduğunu düşünerek gerilmiştir. (Asta hafızasını kaybettikten sonra İndirajet’i kocası, İndirajet’in çocuklarını da kendi  çocukları zannetmektedir) Slok ise durmaya hiç niyetli değildir. Asta’nın hafızasını yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır. Slok Kalindi’yi arayarak Asta’yı bulduğunu ancak onun hafızasını kaybettiği için başka biriyle evli olduğunu zannettiğini söyler. Kalindi sevinir ancak bir yandan da tedirginliği artar.

Slok Asta’nın fotoğraflarını her tarafa asarak aranıyor ilanı verir. Asta arabasıyla gittiği bir sırada şoför bir anda duruyor ve Asta’ya asılı resimleri gösteriyor. Asta ilanda bulunan telefon numarasını arayarak Slok ile bir görüşma yapmak ister. Slok bu duruma çok sevinir.

Tatlı Bela 1 Temmuz Fragmanı

dizibilgi google play

Tatlı Bela 1 Temmuz Özeti 115. Bölüm Fragmanı Asta Bulunuyor (99 Yorum)

 1. Keşke astanin da başka bi kiz kardeşi olsaydi belki o zamanda o ve indarjeet ask evliliği yaparlardı dizide tatli sona baglanirdi ya ne kadar güzel olurdu.

 2. Gunaydın bayramın mubarek olsun ablalarım ve kardeşlerim nasılsınız iyimisiniz iyisıniz inşallah hiir abla evet benfe biliyorum o sarkıları bizdede söylenir

 3. Herkese günaydın begumcum ben yazmadım bizde kine larda düğünde söylenir kaynamaya girinceye damata böyle şeyler söyleriz şarkı yaparız
  Masa üstünde bardak
  Yuvarlak mi yuvarlak
  Şu tukiyenin kızları
  Hem dondurma hem kaymak arap olanlar tanir

 4. Lacinim merhaba nasilsin?Ben saherden biraz uzak gitmek icin 15 dk filan yetiyor.Ama tam nerdedigini soylemeyim.Simdi yalnis anlama sitede yazirsam her kes okuyor.Biliyorsundur dedi kodulari.Yapmasan yapdi diyorlar.Ama bi gun bulusursak soylerim canisi.Hadi ben kacar hos ca kal tatlim

 5. İnderjit sarkar ve astha birbirlerine çok yakışıyor shlok fakirleştiğinde gözümden düştü resmen bir odanın içinde varadın evinde cümbür cemaat yaşasınlar asthaa aklını kullansın sarkarın ailesi daha modern üstelik sarkarla yakışıyorlar

  • Meyra canım kesinlikle katili yorum indrajeet sarkarda bize çeken bir şey var ustelik adam cok yakisiklida ve ozunde kotu insan da degil astanin ona kotu davranmasi beni deliyor.

 6. Iyi geceler tekrardan hiir abla şiir güzel ama sanki bir yerden tanıdık geldi sevda ablacım sen öyle san aşkın insanınede buacağını kimse bilmez

 7. Asta ve shlokun aski khushi ve arnavın askindan daha büyük gibi severek izlediğim zoya ve Asaf ve de asta shlok indrajeet ah tanrım hepsini çok seviyorum.

  Manal 7 yine hint dizisi yayinlayacak mi acaba İnşallah yayin karari alirlar yine hepinize sevgiler mutlu bayramlar esen kalın

 8. Allahim yaa cok yorucu bur gundu.Kemiklerim adeta sızliyor..Bazen pılimi pirtimi toplayip,işten de istifa edip herkesi terk ederek kimsenin beni bulamiyacagi cok uzak diyarlara gitmek istiyorum.O kadar yorgun ve bıkkınim hayattan…

  NURSELCİM bilmukabele amin..Evet canim hint dizileri dinimizi cok guzel gosterdi.Zor sevdadaki o bölumler harikaydi.Bizim dizilerde ancak mini etekli kadinlar shortlu erkekler hizmetcilere seslenir ve şoyle der:Kahvemi ve pastami bahceye getir.Sanirsinki musluman degil.Zaten bizim oyuncularimiz oruc falan tutmuyo calisiyoruz diye.Toplasan bi elin parmagini gecmiyo oruc tutan sayisi.Ramazanin adi bile gecmiyo dizilerde hemde hic.Oruc tutmak ayipmis gibi gösteriliyor.O kadar iğrenc bi dizi sektorumuz varki tiksiniyirum.Yaz dizilerinin hepsine goz gezdirdim.Hicbiri 5para etmez.Hayatta izlemem..Allah islah etsin ne diyim..

 9. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Canlarimmmmmmmmmmm
  Ramazan bayramınız mubarek olsun bugün hürmetine tüm dileklerimiz kabul olsun Amiiiiiiiiiinnnnnnn….
  Hullam❤
  Gulcicegim❤
  Defom ❤
  Nar danem ❤
  Reyhom ❤
  Zeynom ❤
  Gamzecim❤
  Burcum❤
  Tuana❤
  Elam❤
  Cansel❤
  Lacyn ❤
  Azeri ceyhune❤
  Hiir ❤
  Ve yeni gelen arkadaşlarımız
  Hepimizin bayramı şeker tadinda geçer inşallah hepinize sımsıkı sarılıyorum.
  Kızlar geçen gün zor sevdayi izlerken ramazan-ı şerif ı nasıl karşıladıklarını gördüm o kadar çok hoşuma gitti ki … hilalı görünce birbirlerine sarılıp orucu karşıladılar oruç tuttular namaz kıldılar herşey çok güzeldi. Onların o durumuna o kadar imrendim ki keşke bizim dizilerimizde de böyle adetlerimizi görebilmek nasip olsa… 1 milyar putperestin içinde bizim güzel dinimizi layıkıyla yaşıyorlar ve bunu dizilerinde de gösteriyorlar.
  O bölümü kaç kişi izledi?

  • İzlemez olur mu yüz Asaf ve zoya için bir bolumu bile kacirdigim olmadi 🙂 ama o tenver hep sinsilik peşinde nolirsa olsun Asaf ve zoya hep bir ve mutlu olacaklardır buna tenver mani olamaz. Ziya ve asafin askı karsisinda hep aciz zoya ve Asaf ♥ asta ve shlok ♥ hint ruzgari essin

  • Şeker arkadaşım*♡*Nurselciim*♡*
   **RAMAZAN BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN**ve diğer tatliş kankikerim ve sitenin diğer tatliş kızları hepinize
   **İYİ BAYRAMLAR DİLİYORUM**
   Şeker arkadaşım şimdi yoldayım sonra yine yazacağım seni çok özledim:)tatliş kankikerimi çok özledim yaaaa herkesi özledim valla:):):)
   Görüşürüz;)Baaaayyyyysss:)

    • Reyhancıım canım arkadaşım merhaba:)Nasılsın tatlişim?:)Ben çok iyim bomba gibiyim:):)
     Eeeeee benim şekerciim Nurselciim nerede?:(
     Zeynocuum tatliş kankim nerede?:(
     Deryacıım kuşum yok yinee:(
     Hadiii gelin tatlişlerim sizi bekliyorum sizi çok özledim:):)
     Defneciim ve Gülçiçekçiim sizi de özledim:)
     Gamzeciim ben seni de özledim:)
     Görüşürüz:)Baaayyyysss

 10. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Canlarimmmmmmmmmmm
  Ramazan bayramınız mubarek olsun bugün hürmetine tüm dileklerimiz kabul olsun Amiiiiiiiiiinnnnnnn….
  Hullam❤
  Gulcicegim❤
  Defom ❤
  Nar danem ❤
  Reyhom ❤
  Zeynom ❤
  Gamzecim❤
  Burcum❤
  Tuana❤
  Elam❤
  Cansel❤
  Lacyn ❤
  Azeri ceyhune❤
  Hiir ❤
  Hepimizin bayramı şeker tadinda geçer inşallah hepinize sımsıkı sarılıyorum.
  Kızlar geçen gün zor sevdayi izlerken ramazan-ı şerif ı nasıl karşıladıklarını gördüm o kadar çok hoşuma gitti ki … hilalı görünce birbirlerine sarılıp orucu karşıladılar oruç tuttular namaz kıldılar herşey çok güzeldi. Onların o durumuna o kadar imrendim ki keşke bizim dizilerimizde de böyle adetlerimizi görebilmek nasip olsa… 1 milyar putperestin içinde bizim güzel dinimizi layıkıyla yaşıyorlar ve bunu dizilerinde de gösteriyorlar.
  O bölümü kaç kişi izledi?

 11. İndarjeet bu oyunda en masum olanı bence ona da filmde kıyak yapılmalıydı gerçek aski o da bulabilmeli yasamali bence indarjeet aşkta bir şansı hak ediyor bu kişi asta olması şart değil o ve shlok mükemmel çift ayni şekilde indarjeetinde gerçek askini bulmasini isterim.

  Bütün bu olanlar niranjan un suçu o adam yüzünden iki aile şuan da acı çekiyor. İnşallah film güzel biter mutlu bir son olur sevgilerimle….

 12. Mersinli ELA iyi olmana sevindim canim bende iyim alha sukur:) CANSELRK bende iyim canim sagol sen nasilsin? iyi bayramlar dilerim:) ve sana kolay gelsin canim elimde olsa seve seve yardim ederdim canim:))
  GULCICEK bende iyim sagol canim sen nasilsin iysindir insalah:)
  Azeri ceyhune bende iyim hamdolsun sen nasulsin iysindir insalah:))
  Kizlar sonunda elif dizisi sezenoa girdiya cooook mutluyum sonunda bugun dizi erken baslijak:)
  DEFNE MERHABA CANIM biz iyis canim sen nasilsin:) hayirli bayramlar:) evet canim sitede sorun var sanirim bende bi kac kez girmek isdedim ama olmadi:(

 13. Sevda ablacım aşık oldukdan sonra sen evlenmeyi istiyceksin begüm dedi dersin ablacım sevgiler iyi akşamlar canlarım hepinizi öpüyorüm

 14. ablalarım kardeşlerim hepinizin ramazan bayramı mübarek olsun nice mutlu bayramlara hepinizi cok seviyorum

 15. İyi günler ablalarım ve kardeşlerim nasılsınız buket herjezin kendi tercihi canım bende sevgiler canım çok yoruldum ya zaten hergün çalışıyorum bu gün bile dinlenemedim ya hepinizi çokkkkkkkk seviyorum sonra görüşürüz

 16. Her ne kadar shlok ve asta mükemmel bir çift ise de ayni zamanda asta ve indrajeet te mükemmel bir çift indarjeet uzulurse bende uzulurum ya kiyamam ona

  Herkesin bayramini kutlarim kayseriden sevgiler

 17. Meyselcim canim bende giremiyorum neden oldiki nasilsin tatlim. He benim ikinci cok kulanilan adim Cemi bende artik oyle yazicam. Hadi bayy goruwuruz.

 18. Kizlar merhaba.Hepinizi Topuyorum.Teker teker isim sayamiycam cokyogunum..Bi de kizlar siteye ulaşilamiyo çoğu zaman.Sabahtan beri giriş yapamadim.Sorun var sanirim..

  CANSELİMM valla ben ailemin Eyanindayim.Elektrikde var ama bulasik makinesi bileyetmiyo.Hem makina yıkiyor hem ben yikiyorum☺..Ya zaten doğdum doğali talihsiz bi insandim hep.Mutfak islerini hep ben yapardim yine yapiyorum.Kardesim arkadaslryla tatile gitti.Ablam gelmedi gelse de çocuğu var ilgilenemez.Gelmesin daha iyi;;))..evin hizmetcisi miyim kızı miyim hic bilemedim:((..Yeter artik.Zengin bi koca istiyorm.Bana hizmetciler tutsun.Kizlar yemeğimi hazirlayin,kizlar kahvemi salona getirin diye seslenmek istiyorum☺canimdan bezdim vallahaa..
  Neyse ev biraz sakinleşti dinleneyim ben..Görüşürüz yine❤❤❤❤❤❤

  • Defnecim nedan kendine talihsiz diyorsun:(((((lutfen oyle soyleme ben seni çooook seviyorum:)))))
   inşlah istedigin gibe hem zengin hem seni çooook sevan ve hakedan biriyle evlenirsin.

  • Defnecim nedan kendine talihsiz diyorsun:(((((lutfen oyle soyleme ben seni çooook seviyorum:)))))
   inşlah istedigin gibe hem zengin hem seni çooook sevan ve hakedan biriyle evlenirsin.

    • Ama evlilik hiç bana gore diyil:)
     Bir kere ruyamda gordumki evleniyorum ve napiyorsam kacamiyorum:((( uyandimda sinirimdan aladim:(((( çok korkunç ruyaydi yaaaa

 19. Herkese merhabala arkadaslar nasilsiniz?şurda olan tum arkadaslarin bayramlarini yurekden kutlarim nice nice boyle tatli ve huzurla bayramlar kutlarsiniz İNSALLAH

 20. Bende iyiyim canlarim
  Zeynom kapan birtanem evet kapanmak vaciptir Allah buyurdu bunu bir kere bende turbanliyim ve 16 yasim var hic zor degil turbanli olmak. Insan hemen alisiyor

 21. Hayirli huzurlu musmutlu bayramlarr canimmmmcimmmlarimmm ssvdiklerinizle nice bayramlara insallahh 🙂 🙂 yaaa ben zor sevdanin son ozetine giremiyorum yaaaaaa

 22. Selamlar. HERKESIN BAYRAMI KUTLU OLSUN ALLAH TUTUGNUZ ORUCLARI KABUL ETSIN.
  Asi firtina abla.
  Asi.
  Defne abla.
  Zara abla.
  Deniz abla.
  Serpil abla.
  Sirin abla.
  Lacny abla.
  Merve.
  Gamze.
  Nursel.
  Meysel.
  Rani abla.
  Raca.
  Kusum.
  Sedef.
  Hirr.
  Papatyam.
  Slok2.
  Gul.
  Cansel.
  Hulya.
  Rabia.
  Meryem.
  Kubra.
  Asli.
  Kelebek.
  Tuna.
  Zeyno.
  Melek abla.
  Ela ablam tatlim.
  Unutuglarim kusra bakmayin. Goruwuruz Allaha emanet olun.

 23. Canım arkadaşlarım
  DEFNE SİSTERİM
  BİRCANUM
  GÜLÇİÇEĞİM
  Meyselim
  MERSİNLİ Ela ablam
  Rabia
  Asli
  Tuana
  Sevda
  Laçin
  Şirin
  Kübra
  Shlok 2
  Ceyhune
  Bi takipçi ve tüm arkadaşlarim;) nasulsiniz?
  Bayraminiz kutlu olsun..
  Kizlar lütfen biri bana yardima gelsin:((( şu an bir sürü bulaşik birikti, ve elektrikler de olmadiği için bulaşik makinesi çalişmiyor. Hepsi benim başima kalicak, bu işten kurtulmam gerek yardim edinnn:((??
  Yandum ben yaz yandim:(( anniş bana hiç acimaz:(
  Zaten dün çok çaliştim, belim fena ağriyir ya;(((

  DEFNE SİSTERİM evet bana herşey serbest;) ben aklima geleni yaparim ama kimse birşey demez diyemez;)))))
  Bayramini kutluyorum canum;)

  OY BİRCANUM, BİRCANUM SANA KURBANDUR CANUM;)))
  BİRCANUM SEN NERELERDESİN? BEN BOŞ OLDUĞUM ZAMANLAR YAZMİYON, BEN BOŞ OLMADİĞİM ZAMANLAR YAZİYİN:(??
  ŞU RAMAZAN BİTSİN DE BOL BOL KONUŞURUZ;))
  BAYRAMİNİ KUTLUYORUM;)
  NASİL GİDİYOR İŞ GUÇ? SİZDE MİSAFİR VAR Mİ? BİZDE BİR SURU MİSAFİR VARDİ, BİRAZİ GİTTİ AMA YİNE DE VAR..
  YANDUM VALLAHA DA BULAŞİKLAR BANA KALDU:(((
  GÖRÜŞÜRÜZ BİRCANUM;)

  GÜLÇİÇEĞİM seninde bayramin mübarek canım menim necesen???
  Eviniz de qonaqlar çoxdu?
  Komek etmeye gelerdim ama özüme komek lazimdi canım: (
  Seni öpürem canım görüşerik:))))

  Kizlar hepinizi öpüyorum:)
  Hadi görüşürük;)))

  • Canselcim iyiyim san nasilsin canim?
   Senin de bayramin kutlu olsun canim:))
   Bence git ve uyo kurtar kendini:)))uyandirmak istesede deki başim agriyor belim de agriyor ben yikiyamam:))))
   Ben hep darslerimi bahane ederim:)))) yaz dada peki birazdan yikicam derim unutur:))))

 24. Kardeşlerim canlarim hepinizin Bayrami mubarek olsun insallah nice nice bayramlara erisiriz hep beraber hepinizin ismini yazmiyorum cunku unuttugum olabilir diye hepinizi cok seviyorum kardeslerim opuyorüm sizi ALLAHA emanet olun bayraminiz guzel gecsin insallah

 25. HEPINIZE GUNAYDIN ARKADASLAR DEFNE MERSINLI ELA CANSELRK GULCICEK TUANA ASLI DANE HIIR ZEYNO AYGUL KUBRA SEVDA RABIYA VE SITENIN BUTUN.KIZLAR:)))) HEPINEZE HAYIRLI HUZURLU BAYRAMLAE:))))))))))))
  ~~~………

  • Laçincim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
   Seninde bayramın mübarek olsun birtanem kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz

 26. Canselim anneli kavitayi öğrenir sayfasında yorum yazmıştım gördünmü bu arada herkesin bayramını kutluyorumumarim bayramınız iyi geçiyordur

 27. Günaydın günaydın günaydın
  Canım arkadaşlarım nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir Sitemizin gülleri birtaneleri
  Nurselcim ❤️ reyhancım❤️ ceyhunem ❤️ Dane ❤️ laçincim ❤️ Tuanam ❤️ Hiircim ❤️bircanella ❤️ canselim ❤️ Gamzemm ❤️ aslı ❤️Zeynom ❤️Defnemmm ❤️ kelebeğim ❤️ Kübra ❤️sevda ❤️ Aygül ❤️ Rabia ❤️Meyselcim ❤️ceyhunem
  Unuttuğum arkadaşlar varsa kusuruma bakmayın ben unuttumsa siz beni hatırlayın
  Gününüz aydın olsun neşeniz bol olsun
  Bayramınız kutlu olsun
  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz

  • Sevdacım canım hamd olsun iyiyim bayramın nasıl gidiyor benim ki iyi ev kalabalık fırsat buldukça mesaj atarım kendine iyi bak senin güzel yanaklarında öpüyorum bayramın mübarek olsun görüşürüz ❤️❤️❤️

 28. Selamun aleykum benim canim ablalarim ve kardeslerim
  NURSELIM
  DEFNOSUM
  CANSELIM
  TUANAM
  BURCUM
  REYHOM
  ASLIM
  LACYNIM
  DANEM
  ELAM
  MEYSELIM
  RABIAM
  AYGULUM
  KUBRAM
  SHLOK2 CAMININ ICI IYILESTINMI SEN?
  BI TAKIPCI CANIM
  SEVDAM
  SIRINIM
  ZEYNOM
  GULUM
  Hiirim
  VE VE UNUTTUKLARIM.HEPINIZIN BAYRAMINI KUTLUYORUM. NICE MUTLU BAYRAMLARA

  RESUL ABICIM SIZINDE BAYRAMINIZI KUTLUYORUM NICE MUTLU YILLARA

  • Gülçiçegim canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
   Seninde bayramın mübarek olsun birtanem kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz

  • Selam Gulcicekcim nasilsin iyi mimisin?
   Sagol canim senin de bayramin kutlu olsun:)
   Kizllllar hepinizin bayrami kutlu olsun:))))

 29. 12 temmuz da tatli bela dizisi biticek mi hayir yaa bitmesini istemiyoruz cok guzel dizi tabi sonlarina dogru biraz sacmalamislar ama yinede shlokla asthayi bir daha bir arada goremicem bu yakin zamanda da kanal 7 tatli belanin tekrarlarini yayinlamaz offf simdiden cok uzuldum .

 30. EVET DEFNE BEN DAHA ÖNCE ÇOK SÜSLÜYOR DUM AMMA KIZ DEFNE ARTIK KAPANACAM VALLA ÇOOOK GÜNAHMIŞ ACIK OLMAK BI KITAPTA UKUMUŞTUM BUNUN BİDE ÖTEKİ TARAFIDA VAR 🙂

 31. Defnecim canim iyi olmana sevindim ben de iyim cok sukur:) saclarini boyamadinmi hic bende boyamadim:))) bugune kadar dogal saclarmi kulanyorum benim saclarim seninkinin tam tersi benim saclarim cok sert tarasanda taranmadik gibi sanki saclarimda elektirik var:))) hepinize hayirli aksamlar tatli ruyalar;))))

  • Gunaydin LACYN.AYYY CANİM KUSURUMA BAKMA BEN TURKİYEDEDE YARYMEZAN OLDUGUNU BİLMİYORDUM.KARİSDİRDİM GALİBA.CANİM ben Maryda yasiyorum 20yasindayim

 32. CANSELCİMM sen herseyi becerirsin benim akilli cimcimem.Amazon kraliçem☺
  Sana hersey serbest canimin ici;)❤❤

  AYGÜLÜM hosgeldin.İdare ediyrm.Sen nasilsin bitanem?☺Ablanin cani sagolsun.Sen zaten başimizin tacisin:;))Aygülum tesekkr ederm bayramimi kutladigin icin.Siz ramazan bayrami kutluyor musunuz??..diziye gelirsek he de gec Aygulum.Ablan icin idare et❤❤

  SEVDACİMM benim erkek kardesim de cok beceriklidir.Hem cok guzel yemek yapar,hem cok guzel temizlik yapar. Ütü ve dikişten de biraz anlar☺.Benim evime geldiginde yardimci olur sagolsun.Haklisin erkeklere hic acimiycaksin:))

  ZEYNOCUMM bitanem ben kuafore sadece saç kestirmek icin giderim.Yilda 1kez sadece.Boya zaten kullanmiyorum.Saçlarim Astanin saçinin aynisi.Hem rengi hemde pırasa gibi incecik.Dümdüz saçlarim var.Hatta okulda ve isyerinde şoyle derlerdi:Defne hergun saçina fön çekmeye üşenmiyor musun??..Whatt diyirum ne fönü?:))..doğustan fönlü saclarim var.Yataktan kalktigim gibi biraz tarayip hemen hazir oluyo.Zaten kisa saç kullaniyorum:))..ama sen ÇOK SÜSLÜSÜN ZEYNOCUMM☺☺

  RABİAA rica ederim bitanem.Bana ve kanal7ye güven:)

  GÜLCİCEKK Kavya oldunu anladim bende bitanem:)

  LACİN sagol canim sen nasilsin:)
  BEGÜMCUM seni de opuyorum:))
  ☀⛅☁⛪✊✌✋☝❤

  • Defnecim benimde saclarin Dumduz hic fon cektirmam.
   Saclarim cok duz oldu icin hic şekil almiyor naparsam birazdan eski haline doer:)

  • Defnom bilmeyenlere duyurulur Defnemm benim burda ilk tanidiklarimdan ilk muaatap olduklarimdandir kendisi site hakemligiyle kabe giden gözüme girdi ..yaklaşık 7 ay gibi taniyorum defnemi 🙂 mütevazi ,adaletli kizlardandir kendisi 🙂 bağımlılık derecede gönül bağımız oomasada defnem benim ilklerimdendir BI YAMUGU OLANIN vayy haline ..onu kimse uzemez 🙂 sadce bilginize duyurmak istedim 😉
   Gelelim DEFNEME ben iyiyim defnem hemde bombis bi vaziyetteyim ..ramazan tabikide bizdede kutlaniyo hatta bu sene ilk orucumu tuttum bi ay boyunca …ama eylulle konustugumda kadir geceleri sizde biraz resmi gibimi geciyo az konuştuk bizde ozlellikle bizim illerde accayip heycanli geciyo …hem bişey diycem defnem zinetimin 28 doğum günü becerebilirsem bi sürprizim var haber veriyim dedim ..eniştem varmista yeni duydum yani zinet VIVIMIZI aldatmış ..gerçi çok iyi oldu bi kişi elendi hihahaa …pehhh dizi zaten nereye gidiyo belli değil ..hint dizilerinin kimin nereye ne zaman gittiği geldiği belli olmayan kisimlarina da ayri bi hayranim y.b. bu konuda tekdirde bu dizidede vinayak ,babanemi nenemi kalendinin kaynanasi nerde ?? Herneyse çok konuştum gorusuruk gençler ..herkesin bayrami tkkrdan kutlu olsun ben kaçar cusss

   • He allah ya doğum günü demişim ayol nişanı var zinetimin ne doğum günü kafa iyice guzellesti bendede

 33. Hayırlı akşamlar can kuşlarım nasılsınız bugün kuaföre gitiniz mi kızlar ben sabah dukuzda gitim valla sonra 15 dakka içinde kuyruk oluştu sanki bütün gazi osmanpaşa oraya gelmiş ti ayyyyi kadında sabaha kadar çalışmış dükkanda uyumuşlardı valla dört kişi bir çekyata uyumuşlar dı tuhaf :))))))))))

 34. Sevgili arkadaşlarim bayram temizliği nasil geçiyor??
  İnşallah iyidir;))

  Ela ablam nasilsin? Abla yorumunu gördüm önce ki sayfada cvb veremedim kusuruma bakma ya:((

  Diğer arkadaşlarim sizde kusuruma bakmayin:+(

 35. Iyi akşamlar canımlarım ablalarım ve kardeşlerim nasılsınız iyimisiniz bu gün hiç bitmiycek sandım sizede öyle geldimi

 36. Her kese iyi aksamlar nasilsinizbakem. Ay ben cok kotu ildum ya asta ve slokun durumuna
  Defnosum sanirim yalnis anlasilma olmus o Kavita deyil Kavya olmasi getek oyle degilmi RESUL ABICIM

 37. ASLICIM MERHABA CANIM NASILSIN
  SANA KATILYORUM CANIM BU DEVRIN COCUKLARI COK BILMIS HEPSI BENDEN COK BILYO MASALAH:)))))) benimde yengemin 4tane cocugu var 3 kiz onlarda cok yaramazlar bir yede durmuyorlar cok yaramazlar:))))))))))) hepsinin arasindada 1 yas fark var kizlar bizde bayram remezanin basinda yapilir YOKARDA BIR AY BAR UJY GYZYL YAY BAR PIGEMBERIN SACAGYNDA BIZE GOYULAN PAY BAR KOP BERENIN OGLY BOLSUN AZ BERENIN GYZY BOLSUN YAR MEZAN:))))) COK.SEVYORUMBU ILAHI:)))))))

  • Selam Lacyn.Sana katilmiyorum bayram bizdede ayni gunde ORAZA BAYRAM.bilmiyormusun.hatda okullar isler bayram guni tatil oluyor.senin o dedigin YARYMEZAN sadece ay gorundigi mujdesini veriyor.Yagny Ramazana cagiris.Yari oruc basliyor demek.Hosca kal zor sevdada seni bekliyorum ben oraya yaziyorum.Opdum

 38. allahım ya bu çoçukların sorunu ne başım çatlıyor 6 tane yegenim bizde abimler antepten geldi ölüyorum ya çoçuk degil canavarlar

 39. Merhaba kizlar nasilsiniz canlarim?? DEFNE MERSINLI ELA CANSELRK GULCICEK ASLI TUANA AZERI CEYHUNE DANE VE SITENIN BUTUN KIZLARI DEFNE NASILSIN CANIM SENIN DEDIKLERNE KATILYORUM CANIM sonunu cok sacmalamislar sholk baba diye olyordu simdi hatirlamiyo bile bay maymuna ne demeli dag basindami yasiyosun sen birinin kizini karisini goturebilijeksin su senarislere sasyorumyahayal dunyasindami yasiyorlar ne???? DUNKU BOLUMDE BAY MAYMUN FENA DUSDIYA:))) YERLE BIR OLDU BAY MAYMUN SENIN YERIN YERLERDE CANIM :))))))) GULMEKDEN KARNIMA AGRILAR GIRDI YA COK GUZEL DUSISDI VALLA HELAL OLSUN BAY MAYMUN:))))))))))) … bide dans gostesine ne demeli BAY MAYMUNLA ASTHANIN SANKI SIRKDE SHOV YAPYOSUN SALAK MAYMUN SANAMI KALDI SUPRIZ PARTI HAZIRLAMAK ilk onje dans etmeyi ogren bay maymun parti sana gore digil canim:)))) Asthanin icine girecekdi resmenBAY MAYMUN SENDE FENA CIKDIN SEN KENDI DENGINI BULMALISIN MESALA BAYAN MAYMUNU HINDISTANDA MAYMUN COKDUR BULURsun bitane :))))

 40. Admin bey benim yorumlarim nerede??
  Annemden kaçip yorum Yapiyorum siz tayin kamu gördünüz:((( valla çok üzüldüm:+(
  Neyse tekrardan yazayım.

  DEFNE SİSTERİM kizlarin şu altin kurali bana ait değil, çünkü ben uzayliyimm )))))
  Zaten ev temiz, ne gerek var temizliğe anlamiyorum..
  Temizliği az çok biliyorum ama yemek bilmem.. Ama anniş oğtetecekmiş, biliyor ya çok becerikli olduğumu.. Ben hiç bilmediğim yemeyi hemen öğrenen biriyim ama bana yaptirmasin diye bilmiyor numarasi yapiyorum. Anniş numara mi anladi şimdi börek yaptiracakmiş..
  Öff size soruyom bu bana yapilir mi? Tabi jki hayir!!!:)
  Lütfen sizde haklisiniz der misiniz yoksa sakinleşemem..
  Sabahtan beri mutfak dolabi siliyorum, hayir toz da yok temizleyelim çildiracağım yaz:((?

  • Haklisin canim:))
   Ben şimdiye kadar ne yemek yaptim ne temizlik.
   Hiç beceremam ya yapmayada kalksam eşyalari kirarim:)))
   Ama kuçuk arkek kardeşim ona yaptiririz işleri:)))))))

   • Aiiii SEVDA alemsin kizzz;)))
    Erkek kardeşine mi yaptiriyorsun?
    AA bizim kardeş yapmaz, eskiden yapardi ama maalesef benim dilimin altında kaldi, sonra da ev işleri yapmadi hiç:)))
    İyi yapiyorsun artik kizlar değil erkekler iş yapiyoru;)))
    Biraz kendinden bahset cnm;)

  • Cansel yorumunu gonderdiginden eminmisin yani GÖNDERE basip yorumun dustiyse kessinlikle yayinlanir eğer herkesinki çıkıp seninki cikmiyosa bi iki gün içinde muakkak cikacakdir eğer cikmiyosa sikinti sendedir …yani bazi yorumlar spama düşerse geç cikiyo ..her yayinlanmayan yorumlariniz için adminleri suclamayiniz 😉

   • Oooo admin hanım hoş geldiniz nasılsıniz?
    Dediniz ya admini suçlamayiniz, artik inadina inadina admini, özellikle de Aygül admini suçlayacağim;) sözüm söz;;)))
    Yorumum iki uç günden sonra çikarsa neyime lazim ki artik???;)))
    Bu arada sana kırgınım canısı.
    Bide yazarokura gelsen iyi olur,

    • Canes surda sana bişey sorardim da altindan kalkamazsin oyuzden es geçiyorum 😉 yazara varinca derim ….ve canisimi ??? Bidaha öyle bi cümle kullanmama seçeneğini seç 🙂 ilk ve son soyleyisim hiç hoslanmam ustelersen tavrimi degistiririm cokta canisi konusunda ciddiyim …öff bu konulari geçersek sen ne diye bana kirginsin şimdi ?? Allah seni ne etmesin enson biz nasildik vedamida ettim nediye beni oraya cagiriyon ??? Ben böyle iyiyim 🙂 hadi gorusukurkkkk DEFNEME yazmam gerek 🙂 sana ayırdığım sureninde sonuna geldik CENESIM 🙂

    • Canes surda sana bişey sorardim da altindan kalkamazsin oyuzden es geçiyorum 😉 yazara varinca derim ….ve canisimi ??? Bidaha öyle bi cümle kullanmama seçeneğini seç 🙂 ilk ve son soyleyisim hiç hoslanmam ustelersen tavrimi degistiririm cokta canisi konusunda ciddiyim …öff bu konulari geçersek sen ne diye bana kirginsin şimdi ?? Allah seni ne etmesin enson biz nasildik vedamida ettim nediye beni oraya cagiriyon ??? Ben böyle iyiyim 🙂 hadi gorusukurkkkk DEFNEME yazmam gerek 🙂 sana ayırdığım sureninde sonuna geldik CENESIM 🙂

 41. çok sağol Defne ablacığım.Beni merakta bırakmadın.İyiki haftanın her günü çıkıyor çünkü bazen çıksa bazen çıkmazsa dizinin tadı gidiyoo TEKRAR ÇOK SAĞOL DEFNE ABLAM.

 42. Bu ne sacmalik ya.Bu adam bunca olan seyden sonra Astayi nasil kacirir??..sacmalik otesi..İnderjit sapıği cok oldu artik.Shlokla Varad Kavitayi cici annemi yapmis:))Hey Allahim..Niro Kavitayla yeniden evlenmis herhalde:))..bu nedir ya boyle sacmalardan secmeler

  CANSELCİM temizlik bir kizin altin kurali.Erkekler bunu kendilerine ait bi ozellik gibi görmezler pek.Sanki erkekler başka gezegenden geliyo sanirsin:))

  SEVDACİM gecmis olsun ayagina ne oldu canim:))

  RABİACİM sen hic merak etme.Temmuzun 12si gibi falan bitcek tatli bela.Rahatca izle canim..Yani Resul Bey demek istiyoki bayramin 1,2,3.gunu de dahil olmk üzere cikacak demek istiyo.Yani haftada 7gun cikcak yine..

  • Sagolcanim.
   Bir ay once ayagimi burkdum ve sakatlandim:(((
   Bir ay geçti hala iyileşmedi yaaaa yururken aciyor ve benim de sinirlerim bozuluyor:)))

  • Defnem nasilsin bayramin niz 😉 kutlu olsun ..Defnem ablan yazarsa demisin ama benim ablam buraya yaz diye para teklifi etsem genede yazmaz kaç kere söyledim amaa yazmiyo yazacaksa zaten y.b. doneminde yazardi onu daha çok seviyodu ..benle idare etcen 😉 ..

   Ve diziye gelcek olursak sacmaliklarini saysam sayfa dolcak ..senaryo yazmakta tikaniyosaniz eyyyyy senaristler tadinda bitirin güzel bi şekilde de sevdigimiz dizilerin sonu BERBATTII kelimesini kullandirmayin yauu …şu kiza accayip gicigim pornivamidir ne dir ….herneyse hayirli akşamlar gençler ben kaçar 😉

 43. okullar açılmadan tatlı bela biter miiii??Çünkü okulda izleyemem…bi de kanal 7 de gördüm.Zor Sevda 2.ve 3. gün Tatlı Bela1. 2. ve 3.gün çıkıcakmış RESUL BEY BI CEVAP VERIN

 44. Diğer sayfada yorumları okuyordum, Ceyhune’nin yorumuna baktim ve whattttttt?
  Ceyhune bana abla demiş;(((
  Ceyhune canim ben 15 YAşindayim, sen 19 dimi tatlim? Benim sana abla demek gerekiyor;)))
  Bu arada bende azwriyim..
  Diğer yazdiklarina sonra cvb veririm canum, şu an annem bana temizlik yaptiriyor güya anliyorum ya temizlikten