Tatlı Bela 1 Mayıs Özeti 56. Bölüm Fragmanı (Angeli Agniotri Bursu)

Tatlı Bela geçen bölümünde Jyothi’ye kaynanası tarafından yapılan suikast ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılmıştı. Sevilen dizi Tatlı Bela yeni bölümü ile yine şaşırtmaya devam edecek.

Tatlı Bela 56. Bölüm Özeti

Slok Asta’nın bir an bile olsa yanından ayrılmasını istememektedir. Bunun için ofiste çalışmasını ister. Ancak Nirancan bunu engellemeye çalışır. Yine bir gün Slok Asta’yı ofise çağırır. Angeli, Nirancan’ın emirleri üzerine Asta’ya engel olmak ister ancak Asta ofisteki toplantıya yetişir. Toplantının konusu ise fakir kızlara verilecek olan bursun kimin adına verileceğidir. Asta ne yapıp edip bursun Angeli Agniotri adına verilmesini kabul ettirir.

Asta eve geldiğinde çok mutlu bir ifade ile gelmiştir. Angeli’nin saygınlığını kazanması için dua etmektedir. Arkasından gelen Nirancan’ın ise yüzü asıktır. Odasına çıkan Nirancan’ın peşinden giden Angeli  neler olduğunu soruyor. Nirancan  bu seneki verilecek burslara Angeli Agniotri isminin verildiğini ve buna Asta’nın sebeb olduğunu söyler. Ayrıca böyle giderse ona kötülüğü dokunacağını söyler. Angeli Asta’ya zarar vermemesi için Nirancan’a yalvarır ve onunla konuşacağını söyler.

Burstan dolayı Slok ile de arası açılan Asta’yı uyaran Angeli Nirancan hakkında ona bilgi verir. Onun neler yapabileceği ile ilgili ona birşeyler anlatır. Ancak Asta hiç aldırış etmez ve bu evdeki gelenekleri değiştireceğini söyler. Bu arada Kavya’nın okul gösterisi vardır. Ancak Sojal ve Angeli buna izin vermez. Asta onun için bir şeyler yapmak ister ancak yalnız olduğu için bir şey yapamaz.

Sid ve Jyothi arasındaki aşk büyümektedir. Sid on görmek için elindeki dosyaları bahane ederek malikaneye gelir. Jyothi ile görüşen Sid çok mutludur.  Asta onları görünce Jyothi çok endişelenir. Asta ise Sid çıkarken onun yanına gider ve jyothi hakkındaki duygularını öğrenir. Sid onu çok sevdiğini söyler. Kavya ağlıyordur ve okula da gitmek istemiyordur. Asta artık dayanamaz ve onu okula götürmeye karar verir. O sırada Slok’ta eve gelmiştir. Slok’ta onlara takılır ve birlikte okula giderler. Asta Kavya’yı müsamereye yazdırmıştır.

Angeli’nin anne ve babasının doğum günüdür. Angeli gizlice onlara telefon açar ancak ulaşamaz. Bu arada bir kişiden onları bulmasını istemiştir. Telefon çalar Angeli ve  Nirancan aynı anda telefonu açarlar. Nirancan sessiz kalırken karşıdaki kişi Angeli’ye anne ve babasını bulamadığını söylemektedir. Nirancan çok sinirlenmiştir çünkü daha önce kendisine yapılan hakaretten dolayı Angeli’nin anne ve babasını silmiştir. Buna rağmen Angeli’nin hala anne ve babasını araması onun zoruna gitmiştir.

Nirancan Angeli’ye anne ve babasını arayıp aramadığını sorar Angeli evet yanıtını verince öfkesi katlanan Nirancan sopayla onu dövmeye kalkar. Tam bu esnada kapının camı kırılır içeri giren topun peşinden Kavya ve arkasından Asta odaya girerler. Nirancan amacına ulaşamadan odadan ayrılır. Ancak Nirancan’ın kini sönmüş değildir, Angeli güneşte tapınağa kadar çıplak ayakla yürüme cezası almıştır.

Kavya için gösteri günü gelmiştir. Asta Nirancan ve Angeli’yi görünce şaşırır. Nirancan konuşma yapmak için davet edilmiştir. Kavya polis kıyafeti ile çıkınca herkesi şaşırtır. Daha da şaşırtıcı olan Kavya’nın elindeki sopadır. Nirancan o sopayı Angeli’yi dövmek için kullanmaktadır. nirancan şekilden şekile girer. Sopayı ise kırılan sopanın yerine Asta vermiştir.

Tatlı Bela 1 Mayıs Fragmanı

 

Tatlı Bela 1 Mayıs Özeti 56. Bölüm Fragmanı (Angeli Agniotri Bursu) (14 Yorum)

  1. Bayanların bu kadar çabalama ve hoşgörülü davranışlarına karşı bu dizide bayanların bu kadar ağır hakaret ve eziyete maruz bırakılması durumunu izlemek istemiyoruz.Lütfen bu şiddet içeren diziyi kaldırır mısınız?

  2. Bu dizide devamlı ayin ve dini törenler var.Konusu çok saçma ve bayağı.İzlemek istemiyoruz. bu saçmalığı daha fazla izlemek istemiyoruz.Lütfen paranızı boşa harcamayın.Bizlere de bu saçmalıklarla daha fazla eziyet etmeyin.

  3. Lütfen kadınlara bu kadar ağır hakaret ve aşağılamanın olduğu,şiddetin bu kadar çok olduğu bu saçma diziyi yayından kaldırırsanız size minnettar oluruz.

  4. Ben nırancanın yemegıne fare zehrı katardım daha garanti dayanamiyorum şu pis adama yuzunu goresım yok

  5. Astanin yerine olsam gizliden bir gece gidip nirancanin kendi sopasiyla kafasina kafasina vurup onu oldururum ne cekilmez adam arkadas