Tatlı Bela 1. Bölüm Özeti 6 Mart Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela ilk bölümü ile 6 Mart pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. Tatlı Bela’nın öncesinde 5 mart pazar 21:00 da Hint dizisi yayınlanmayacak onun yerine Hababam Sınıfı Merhaba isimli film yayınlanacak

Tatlı Bela 6 Mart Özeti

Aastha. Bayan Sumon torununu görsün diye okul yöneticisi olan bayanı ikna etmeye çalışıyor.Okul müdüresine Sanskktaar’da kutsal şeylerin olduğunu söyleyince müdürden izni alıyor.

Sanskktaar’a bir otobüs dolusu insan ile hareket eden Asta ve beraberindekileri büyük bir sürpriz beklemektedir.Çünkü otel doludur.Otelin dolu olması bütün hayalleri suya düşürmüştür.Ya geri dönecekler ya da bir mücize olacaktır.

Otel ünlü iş adamı Nirinjana’ya aittir.Onun işlerini oğlu Shlok takip etmektedir.Shlok annesi ve tüm kızlardan nefret eden birisidir.Nefret etmesinin sebebi daha önce yaşadıklarıdır.Otele dışardan yatırımcılar geleceği için otel dolu gösterilmiştir.

Tam da bu esnada Shlok otele gelecekler için bilet ayarlamakta ve biletleri sahiplerine ulaştırması için yardımcısıyla konuşmaktadır.Yardımcısıda otelin çalışanına beyaz elbiseli bir kadının gelip biletleri alacağını söyler.

Tesadüf bu ya otelde yer bulamayan Asta beyaz elbiselidir ve otel çalışanı bütün biletleri ona verir.Biletleri alan Asta tüm ekibiyle konseri izler.Ancak Shlok olayı öğrenince küplere biner tüm misafirleri kovar.Asta’yı yalancılıkla suçlar.Asta yüzünden milyonları ve yatırımcıları kaybetmiştir.Asta’yı fena hırpalar.

Otelden ayrılan Asta ve ekibi dönüş için trene biner.Shlok ise babasının dua törenine yetişmek için arabasıyla yola çıkmış fakat arabası yolda bozulmuştur.Bunun için mecburen trene binmek zorunda kalır.Kadere bak ki Asta ile bir kere daha karşılaşır.Bu arada trene binerken cüzdanını düşüren Shlok parasız kalmış ve  biletsiz olduğu için bir sonraki istasyonda indirilecektir.Asta çok kızsada bilet parasını Shlok’a vermeye çalışır.Ama Shlok kabul etmez.Trenden iner.O esnada cüzdanı Asta tarafından bulunur.Asta cüzdanı trenden inen Shlok’a fırlatır.Bu seferde hırsızlıkla suçlanmaktadır.

Shlok babasının dua  törenine başkasından kiraladığı bir arabayla yetişir.Asta’nın babası Audhut bay Nirinjana’nın okullarında çalışmaktadır.Okul projesi ile ilgili eksik imzalar için evlerine gitmiştir.Tören tamamlandıktan sonra imza atmaya gelen Nirnjana belgelerin eksik olmasından dolayı imza atamaz.Belgelerin evde kaldığını anlayan Audhut eve telefon eder.Telefona kızı Asta çıkar.Asta’ya belgeleri acilen Bay Nirnjana’nın evine getirmesini söyler.Asta herşeyden habersiz belgeleri eve getirdiğinde birçok olumsuzluk yaşadığı Shlok ile karşılaşır.Shlok onu görünce şok yaşar.Onları evden kovar.Fakat babası oğlundan özür dilemek isterken izin verilmez.İş görüşmeleri yapmak için Audhut ile içeri giren Nirinjana içerde büyük bir sürprize imza atarlar.

Tatlı Bela 1. Bölüm Fragmanı 6 mart

dizibilgi google play

Tatlı Bela 1. Bölüm Özeti 6 Mart Fragmanı (24 Yorum)

 1. Valla defne abla bizim burdaki kudurmuş kârının hakkından anca niro gelir ama evli ne yazık evlendigi o adama ya bende diyodum hep bu kadın bu kadar kilolu bu adam niye zayıf böyle yani siz o gün gorseydiniz beni çıldırtdı o gün onun dizi reklam oldu bu kalktı gidiyo ben bi sevinirim anlatamam dedim dur en iyisi avrupa kanalını açım ordan izlim orayı açtım anam kadın bi geri gelmedi mi o ruh haliye ben hatırlamıyorum annem anlattı kadına git git işareti yaparak Hayır hayır çıkması çıkmadı reklam reklam git git demişim ya inanmıyorum kendime valla ya biz burda hatime gidiyoruz küran okuyoruz falan anam bu bi başlamıyor mu konuşmaya öyle dedikodu yapıyo öyle yapıyo geçen yıl bi kaza yaptım ben minibüs durmuş ben yanından geçim derken gözüme cubuk battı hastaneye kaldırdılar beni bu manyak çaçaron karida orda yoktu tabi gitmiş millete demiş ki bircan kalp krizi geçirdi durumu Vahim araba onu ezmiş o gün bütün koy bize geldi sayesinde baktılar bende ayakta geziyorum donupp kaldılar allahın belası kadın ya bide bizim akraba o yüzden çok gelip gider kusinin galası tatli ydi zaten tiplri uyusuyo ondan benzetme yaptım onlari

 2. Dizi güzel seslendirme kötö meçbur izliçez artık arnav yok artık çok üzgünüm

 3. Diziyi izlemedim yorumda buluştuk dizi çok güzel ben iki diziyi de izledim bunu daha çok beğendim. Ama seslendirmeleri çok kötü.

 4. Ya lutfen Yalanci Bahar yayinlansin zaten BGA’nin bire bir aynisiymis napalim bu diziyi lutfen RİSHBALA yayinlansin

 5. Abi bune dur dur tatli belami geliyor daha Kanal7 fragman yani tanitim fragmani vermedi bu nen bicim bir is hani Yalanci Bahar gelecekti ya bu ne bicim bir is hani onlar gelecekti RESUL ABİ NE OLUR Bİ CEVAP VER YA NNOLUR SİMDİ SANA İHTOYACİM VAR.

 6. Ya he he bi durun be yalanci bahar biteli kac ay oldu sacma dizinizi zamani gelince izleriniz SİMDİ TATLİ BELA ZAMANİ YALANCİ BAHARDAN BİN KAT DAHA İYİ

 7. Kanal 7 bravo teprikler bizi kandirdiniz hani ybahari verecek tiniz
  Arkey nerde Arkey nerde
  Arkey i getirin

 8. Kanal 7 bizimle dalga geciyor sunuz
  Y bahar nerde nezaman niye vermiyorsunuz inşallah reytingi leri iz
  Olmaz tipki Vivian ikinci sezonda olmadı gi gibi hindistan sudutyoyu bastigi gibi bizde kanal 7 basalim

 9. Y bahar yayinlayin Risbala nerde
  Buu diziyi hayır istemiyoruz
  Biz ybahari bekliyoruz

 10. Yalanci Bahari istiyoruz.Annem basta olmak uzere tum Ailem dort gozlen bekliyoz.Reytinglerin tavan yapmasini istiyorsaniz.Izleyicilere bu jesti yapin lutfennnnn

 11. Bu hind dizileri hep aynı hikaye önce evlilik sonra aşk bıktım içim şişti gerçekten

 12. Offfffta ne offf kaiant doru gibiiiya bu olamaz nasıl olur
  Şuan nediyeceyimi bilmiyorum
  Sakami bu ah kanal7 ah omrumi yedin
  Ben risomu istiyorum tatlı belayı deyil napim odiziya
  Hayranlarına saygısızlık bu vermemeniz bga nasıl verildiler buda verilmeli ama sinir kafama geçti soklardayim firardayim bu geceeeee uzgunum mutsuzum aglamaliyim
  Daha sayimiya :(((((((((((

 13. Ben kabul etmiyorum ben kabul etmiyorum…
  Gece gece agladim yaa…
  Hani nerde YB ?hanii ?

  • Güzelim dizi dururken verdiğiniz diziye bakın…..gece gece insanın kalbine indirdiniz….biz heyecenla rishbalayi beklerken sizin yaptığınıza bir bakın……

 14. Ama ABİ saka diyin yaa saka dimi saka…
  Ama ama ama amaa siz sey demistinim YALANCI BAHAR..’di hani.
  Abi noluyo yaa ???tum sevkim kirildi suan..
  Hani YB’yenidendi hani selam merhaba dicektik.biz direkt gulu gulu dedikk..noluyo yaaaa..

 15. Neeee
  Tatlı belamiiii
  Nediyonya siiiz
  Kalbimemi indireceksiniz oldumu bu of ya
  Hani yalancı bahar çıkacaktı
  Hani
  Abicim bi cevap verin gözlerim doldu
  Risabim yokmu şimdi
  Aman tanrım bu gerçek olamaz
  Hayirya
  Hayır ben ne hayaler kurmuştum sayılı günler kaldı diye sevinirken ama neden neden
  Daha fazla yazamicam
  Ya yoksa yanlismi görüyorum
  Bu gerçek olamazya olamaz
  Ben napicam şimdi
  Ha vivimi nekadarda ozlemistim
  Bu oldumu şimdi
  :(((((((((((((

 16. Ya neden bi dediyiniz bi dediyinizi tutmuyo hani yalanci bahar basliycakti niye bu filmin özeti cikti sakami bu