Tarz Meselesi Formatı Kuralları Tarz Meselesi Jüri Üyeleri

Kanal D ekranlarında yep yeni bir moda programı daha izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Jüri üyeliğinde Nur Yerlitaş , Hakan Akkaya ve Umut Eker’in yer alacağı Tarz Meselesi programının sunuculuğunu ise Çağla Şikel yapacak. Tarz Meselesi programı ile fenomen stilist Nur Yerlitaş tekrar ekranlara dönecek.

Tarz Meselesi programının ağustos ayında ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında olacağı tüyosunu aldık

Bilindiği üzere Tarz Meselesi jüri üyelerinden Nur Yerlitaş İşte Benin Stlim’den ayrılmış sonrasında ise program Bu Tarz Benim olarak Tv8’e geçince tekrar jüri üyesi olarak izleyici ile buluşmuş; sonrasında psikolojisinin bozulduğunu açıklayan Nur Yerlitaş programdan ayrılmıştı. Aradan bir ay geçmeden Nur Yerlitaş tekrar Tarz Meselesi programı ile ekranlara dönecek.

İşte Benin Stlim programı ile moda ve tarz programları fenomen olmuş ve bir kaç kanalda daha başlamıştı; sonrasında program tarz programından Reality Show’a dönünce izleyici de kalitenin düştüğünü görerek izlemeyi bırakmıştı.

Tarz Meselesi programının formatı şuanda açıklanmadı; ancak Tarz Meselesi programı başvurularının ineternet üzerinden alınmasını bekliyoruz.

Tarz Meselesi Jüri Üyeleri

Çağla Şikel

Nur Yerlitaş

Hakan Akkaya

Umut Eker

dizibilgi google play

Tarz Meselesi Formatı Kuralları Tarz Meselesi Jüri Üyeleri (7 Yorum)