Tamer Levent Kimdir ? ( İstanbullu Gelin Garip )

Burak 29 Ağu 2017 İstanbullu Gelin  0

Bursa’nın güçlü ve köklü bir ailenin etrafında gelişen dillere destan bir aşk hikayesini anlatacak olan İstanbullu Gelin dizisi oyuncu kadrosunda yeni gelişmeler yaşanıyor.  O3 Medyanın yapımını üstlendiği Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu İstanbullu Gelin dizisi 16. bölümü ile 16 haziran cuma akşamı sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara verilmişti.

İstanbullu Gelin  dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Son olarak Cesur ve Güzel dizisinde Tahsin Korludağ karakterini canlandıran Tamer Levent diziye dahil oldu. Tamer Levent dizide Garip karakterini oynayacak.

Tamer Levent Kimdir ?

13 Ekim 1950 yılında İstanbul’da doğdu. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü’nden mezun oldu. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü yaptı. Tamer Levent oyuncu, yönetmen, sanat yönetmeni ve yazardır. Sayısız tiyatro, dizi ve sinema filminde rol almıştır. Bir çok üniversitede de dersler veren oyuncu Seynan Levent’le 1982 yılında evlendi.  Efe ve Hazel isminde çocukları vardır.

 

İSTANBULLU GELİN FİNAL KARARI ALDI
İstanbullu Gelin Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
İstanbullu Gelin Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.