Survivor Semih’in Parmağı Kırıldı Oynayabilecek Mi Ne Zaman Dönecek ?

Survivor 2016 Semih Sakatlandı Mı Parmağı Kırıldı Mı 

survivor semih öztürk sakatlık fotoları (1)Survivor 2016 19 Haziran Pazar Dokunulmazlık Oyununda Serkay Semih’in parmağını kırıyor. 2. Dokunulmazlık oyununda ekrana gelen oyunda birbirlerinin dengesini bozarak suya düşürmeye çalışan oyuncular zorlu bir parkurda oynadılar.

Survivor Semih’e Ne Oldu Nasıl Sakatlandı ?

Serkay ile karşılaşan mücadelede Serkay elindeki oyun aparatı ile Semih’in dengesini bozmak için vurdu fakat o darbe Semih’in parmağına geldi ve Semih hemen kendini sulara attı. Havuzdan parmağım kırıldı diye çıkan yarışmacının durumu çok ciddi olabilir.

survivor semih sakatlanma anı (3)

Survivor Semih’in Son Sağlık Durumu Nasıl Oyunlara Dönebilecek mi ? Bırakacak Mı Ne Zaman Dönüyor  Finale Katılacak Mı?

Programın doktoru ilk müdahalede beni aşan bir durum dedi. Semih de zaten parmağının kırıldığını hissettiğini söyledi. Hastaneye kaldırılan yarışmacının röntgen filmleri ile parmağının kırıldığı mı yoksa çatlak mı olduğu öğrenilecek. Kırıklık bir durum varsa tahminlerimize göre Semih adadan ayrılacak ve bırakacak büyük Kıbrıs Finaline katılamayacak keza finale sadece 10 gün kaldı 10 gün içinde kırık bir parmağın düzelmesi zor diğer bir ihtimal ise bu şekilde de finale katılması durumu.

Gerçek sonuca ulaştıktan sonra kaçıranlar için bilgi vereceğiz.

[kirmizitext]SEMİH ÖZTÜRK AMELİYAT OLDU DOKTORU AĞIR BİR ŞEKİLDE SAKATLANMIŞ DEDİ ACUN ILICALI SEMİH DÜZELMEZ İSE AMERİKYA’YA HOUSTON’A GÖNDERECEĞİNİ BİLDİRDİ ŞUAN OLARAK SEMİH’İN FİNALDE OYNAYIP OYNAMASI BELLİ DEĞİL[/kirmizitext]

survivor semih ameliyat oldu foto

READ  Survivor Semih Öztürk Neden Oynamıyor Sakatlandı Mı ?