Survivor Semih Öztürk Kıbrıs Finaline Katılacak Mı Katılmayacak Mı Acun Açıkladı

Survivor 2016 23 24 25 Haziran Semih Öztürk Sakatlığında Son Durum

Survivor 2016 da Semih Öztürk sakatlık şoku devam ediyor. İşte Semih 29 Haziran Büyük Kıbrıs Final Oylamasına katılacak mı 27 Haziran final oyunlarına gelecek mi gelemeyecek mi işte detaylar;1

Survivor 2016 Semih Finallere Katılacak Mı Oynayabilecek Mi ?

Semih fanları yarışmacının oynayacak mı yoksa oynayamayacak mı sorusunun cevabını git gide merak ediyor. Serkay ile dokunulmazlık oyununda girdiği mücadelede parmağını kıran oyuncu için her an kötü haber gelebilir.

[kirmizitext]Sevilen oyuncu Parmağından ameliyat oldu ve sakatlığı tüm ciddiyet,ni koruyor öyle ki yarışmacı Dominikde ameliyat olduktan sonra Amerika’ya Houston şehrine götürüldü ve orada da tedavi edildi. [/kirmizitext]

22

Acun Ilıcalı Son Durumu Açıklıyor

Seih’in Kıbrıs finallerine gelecek mi yoksa katılamayacak mı sorusu bugün yarın netlik kazanıyor. Şuan için finale kadar olan bölümlerde düzenlenen ödül oyunlarına katılmayacağını açıklayan Acun Ilıcalı Semih’in Dominik deki ödül ve dokunulmazlık oyunlarında olmayacağını söyledi.

Sevilen yarışmacı tam finale yaklaşırken yaşadığı bu sakatlıkla Hande Yener’in Serkay’a tepkisine yol açtı. Hande Yener bu kadar kin fazla dedi.

Bakalım önümüzdeki günlerde Semih’in sakatlığı ve son dakika gelişmelerini sizlere ileteceğiz.

Survivor Semih Öztürk Kıbrıs Finaline Katılacak Mı Katılmayacak Mı Acun Açıkladı (1 Yorum)