Survivor Nagihan’ın Sakatlık Durumu Nasıl Oynayabilecek Mi

Survivor 2016 Nagihan Neden Yok Niye Oynamıyor Oyunlara Ne Zaman Dönüyor

survivor nagihan sakatlanma görüntüsü (2)

Survivor 2016 15 Haziran Nagihan’ın sakatlığı ile yankılanacak. Çarşamba günü ekrana gelen yeni bölümde Nagihan attığı çığlık ile büyük bir sakatlık mı yaşadı ? Oyunlarda oynayabilecek mi geri ne zaman gelecek ? Son sağlık durumu nasıl ?

survivor nagihan sakatlanma görüntüsü (1)

Survivor Nagihan’a ne Oldu Neden Sakatlandı Oyunlara Geri Dönecek Mi Bırakacak mı ?

Survivor 2016 yarışmasının en başarılı yarışmacısı Nagihan yeni bölümde bayrak almaya atladıktan sonra ayağından sakatlandı. Arka kasından sakatlanan Nagihan acılar içinde çığlık attı ve doktorlar müdahale etti. Kası gerilen oyuncunun son sağlık durumuna , sakatlığı ciddi mi bundan sonra oyunlarda oynayabilecek mi oynayamayacak mı ? sorularının cevabına ulaşınca sizleri bilgilendireceğiz. Nagihan’ın çektiği acıya bakılırsa çok ciddi bir sakatlık yaşayabilir ve bundan sonra ki bir kaç ödül oyununda olmayabilir.

Survivor Nagihan’ın Sakatlık Durumu Nasıl Oynayabilecek Mi (30 Yorum)

 1. Gelmiş geçmiş en iyi yarışmacı onu seyretmek güzel asla elenmesi düşünülemez haksızlık olur elenirse çok emeği var yarışmaya

 2. Bòyle başarılı bir yarışmacı elenmesin.sakatlığı bir talihsizlik.orada kesinlikle finali görhesi gereken bir yarışmacı.Bunu çok hak ediyor.

 3. Yorumları okudum da way be masallah nagihanin durumuna sevinip ahkam kesenler kendilerini Tövbe Tanrı’nın Elçisi yerine koymuşlar …yazık bir insanın acısı ve sakatlığından
  bu Yorumları yapanlara acıyorum Allah yüreğinize merhametli Olmayı nasip etsin ins

 4. nagihanin sağlık durumu ne , çok gecmis olsun Tanrı’m acilen şifaya kavuştursun muhteşem bir yarışma Performansı ve tam bir tv karakteri onu çok seviyorum ,3 gundur o kadar üzgünüm ki :(; onsuz surviverin TADI yok ..

 5. Nagihan ne kadar temiz kalpliymissin bak allah bin belami versin dedin verdi keşke başka bisey isteseymissin unutmaki insalar başkaları tarafından onure edilirse güzeldir sen benim için nihal den bile basarisizsin insanlık sınavından sana sıfır otur yerine….

 6. nagihan atakanla kavga etiği zaman ben artniyetliysem allah belamı versin dedi ve 10 dakika sonra belasını buldu.

 7. Nagihan icin uzuldum ama Nagihanin elenmemesi diyer sakatlanip yarismadan ayrilmak zorunda olan yarismacilara haksizlik olur.

 8. nagihan insallah sagligina kavusur allah cocuguna bagislasin nagihan olmasa bu porogramin tadi olmaz

 9. Nagihani abla seni çok seviyorum seni ve atakan’ tutuyorum Nagihan abla sana geçmiş olsun dileklerimle seni çok seviyorum

 10. Tendonlar koptuysa direk elenir iyileşmesi bir 6 ay – 1 yıl arası sürüyor.Kas yırtılması ise o da hemen geçmez birkaç hafta sürer ancak oyunlara katılmasına izin verirlermi bilmiyorum.Zaten haziran sonu bitiyor yarışma.

 11. Ben bir yorum yapıyorum Atakana ne ler dedi kapa ceneni falan sonrada ne dedi allah belami versin ki kotu bişey demedim dedinde allahın sopası yok yorum sizlerin