Survivor Kader – Ecem Neden Kavga Ettiler ?

Burak 10 Şub 2019 Haberler  0

Evet bir Survivor dokunulmazlık oyunu daha geride kaldı. 9 Şubat cumartesi günkü dokunulmazlığı kaybeden takım Türkiye oldu. 10-8 Yunanlılar ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Ancak bu kayıp takımda da çatlaklara yol açtı. Sinirlet gerildi, moreller bozuldu ve tartışmalar da başladı. Kader – Ecem kavgasında kim haklı? Neden kavga ettiler?

Kader ve Ecem arasındaki kavgaya sosyal medyadan takipçiler nasıl bakıyorlar. Hemen kısaca sosyal medya yorumlarına bir göz atalım. İşte sosyal medya yorumları; Soru: Kader&Ecem Tartışmasın Da Kimin Tarafındasınız? Neden?

1-“Kaderin tarafındayim çünkü kizi disliyolar üstüne gidip otekilestiriyorlar o yuzden hircinlasiyor sakin konusanla skain konusuyo kiz bunlar kasitli hareketler ”

2-“Ecem yani hem derdini güzelce,edeplice anlatiyor hem de suclamadan önce anlamaya calisiyor.bence kaderde eforda 1.olmasinin verdigi bi özgüven bi kibir var ve birkac oyun alinca bunu cok belli etmeye basladi.ben olmasam oyun alan yok demen icin bunun altini doldurman lazim.baskalarinin seni cektigi salincak oyununda aldigin sayilarla bunu destekleyemezsin.bence kader kendi kendine ediyor.Ben Ecemi hakli buluyorum”

3-“Ecem haklı çünkü kader kendini oranın en iyisi zannediyor farkında değil sanırım oranın en güçsüz kızı hep onu seçiyor onu zayıf halka olarak görüyor yunan takımı. o agiz hareketleri de çok tahrik edici”

4-“Ecem onaran tarafındayım..Kader gerçekten sıktı ya bu ne ego kadercim..bi kaç sayı almışsın oda şansa yahu kendine gel fazla havalanma yarln dokunulmazlığı kayb edelim zaten Kader Büşra Melisa potada olacak..çünkü artik kafalarında belirlemişler 3 güçlü kızı Seda Ecem Sude..kalan 3 lüden kim giderse fayda kafasındalar..muhtemelen Melisa gider”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Survivor Kader – Ecem Neden Kavga Ettiler ?” üzerine 10 yorum

 1. Zara dedi ki:

  Göker hocam sitenin eski Hali daha iyiydi

 2. Zara dedi ki:

  Göker hocam sitenin eski Hali daha iyiydi

 3. Anonim dedi ki:

  Site değişmiş mi bana mı öyle geldi

 4. Zara dedi ki:

  Potadaki üçlüden Kader’in eleneceğini tahmin ediyordum doğru eksilme vasatın çok altındaydı ama Kader kendisni en güçlü halka olarak görüyordu ama maalesef öyle değildi
  Atakan ne kadar efendi çocuk Adem’i ve adaşı Atakan’ı anımsatıyor inş’Allah böyle devam eder duruşunu bozmaz ve performansını Bi tık artar daha da iyi olur başarılar kardeşime :)) Yusuf da efendi başarılı bence son dörtlüye kalır diye düşünüyorum yolları açık olsun kazasız belasız bir sezon olsun başarılar

 5. Zara dedi ki:

  Karamero
  Bu nedir arkadaş yine bizim takım kayb etti olacak şey değil:))
  Bizim erkeklerimiz güçlü bayanlarımız zayıf yunalar da erkekler okadar güçlü değil kızları çok çok iyi özellikle Afroditi her oyunda çok çok güzel performans sergiliyor makine gibi

 6. Asi dedi ki:

  Kaderi hic sevmedim zaten potaya da girdi ohhh ne guzel insallah gider zaten o gider bence
  Bora da Atakani soyledi hic dogru degildi survivorin daha basi guclu diyorsun nerden biliyon oy potansiyelini ve ayrica soylesene kizlardan kotu olanini

 7. Zara dedi ki:

  Murat sunuculuğu beceremiyor ya survivor sunuculuğu Murata göre değil Alp ne güzel sunuyordu

 8. Zara dedi ki:

  Hayır ya olamaz böyle şansızlık Hikmetin kazana bileceği bir oyunda bir anlık dalgınlığında dokunmazlığı kayb ettik:)
  İnş’Allah ada konseyinden zayıf halkakardan kader’ in ve Büşra’nın ismi çıkar doğru eksilme olur

 9. Anonim dedi ki:

  Kader kendini kızların en güçlüsü zannediyor

 10. Anonim dedi ki:

  Kader Ecem kavgasında Ecemi haklı buluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.