survivor ödül oyunu 14 Nisan

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? Ödülü Hangi Takım Aldı? 14 Nisan

Burak 14 Nis 2020 Haberler  0

Heyecanla beklenen birleşme partisi renkli bir program ile gerçekleşti. Tek tek şarkı söyleyen yarışmacılar en az seyirci kadar eğlendi. Bu büyük motivasyon sonrasında dengeler şaşacak mı? Moral ve motivasyon odaklı ödüller verilirken salı akşamı oynanan oyun sonucunda iletişim oyununu kim kazanacak?

13 Nisanda oynanan voleybol oyununu 10-8 Gönüllüler kazanarak kendilerini motive etmeyi başardılar ama mavi takımın kendi içinde olan sıkıntıları seyircide merak uyandırdı. Nisa’nın Acun Ilıcalı’ya oyun oynamak istemediğini belirtmesi üzerine takımdaki oyuncular şaşkınlıklarını gizleyemediler. Acun Ilıcalı hakli bir tepki göstererek daha önce böyle bir olayla karşılaşmadık, umarız geçerli bir sebebi vardır dedi. Bütün bu olayların yakında açığa çıkacağı aşikar bir durum.

survivor ödül oyunu 14 Nisan

Survivor İletişim Oyununu Hangi Takım Kazandı? (Ödül Oyunu)

Alınan son galibiyetle öz güven tazeleyen Gönüllüler Takımı iletişim ödülü içinde ellerinden geleni yapacaklardır. Çok çekişmeleri geçecek olan bu ödül oyunu gerginliklere de yol açacaktır. En son birleşme partisinde ailelerinden gelen videoları izleyen yarışmacılar onlarla tekrar görüşmek için ellerinden geleni yapacaklardır. İletişim Ödülünü kazanan takım henüz açıklanmadı. Açıklandığı anda bu sayfadan ödül oyununu kimin kazandığını göreceksiniz.
Sizce bu ödülü hangi takım hak ediyor? Yorumda görüşlerinizi bekliyoruz.

Survivor 46. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.