Survivor Burak Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi İnstagram Adresi

Burak 16 Şub 2020 Haberler  0

Survivor 2020 yarışmacılarına baktığımızda dikkat çeken oyunculardan biri de Burak Yurdugör oldu. Burak Yurdugör yakışıklılığı ve fiziğiyle dikkat çekerken gönüller takımının gözdesi olacak gibi görünüyor. Peki Survivor Burak Yurdugör biyografisi, nereli, boyu, yaşı, burcu nedir?

Survivor 2020 Burak Yurdugör Kimdir? Biyografisi

O Ses Türkiye’nin final yapmasıyla beraber Acun medyanın diğer bir projesi olan Survivor 2020 hiç bekletmeden yayınlanmaya başladı. Reyting oranlarını alt üst eden yarışmaların başında gelen Survivor, Ersin Korkut gibi tanınmış isimlerin yanı sıra gönüllüler takımında da bir çok başarılı yarışmacı bulunuyor. Bunlardan biri olan Burak Yurdugör şimdiden seyircinin gözdesi olmayı başardı.

“Survivor’ı kazanmak için pek bir şey yapmama gerek yok. Ben bana yeterim” sloganıyla yarışmaya başlayan Burak 21 yaşındadır ve İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Amerikan futbolu, crossfit, fitness gibi güce dayanan spor dallarıyla ilgilenen yakışıklı yarışmacı, ailesiyle beraber İstanbul’da ikamet etmektedir.

Burak Yurdugör’ün eğitimine baktığımızda İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünü başarıyla tamamlamış, aktif olarak Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünü okumaktaydı. Spora olan ilgisini ilkokulda keşfetmiş ve yüzme branşı yaptığı ilk spor olarak kayıtlara geçmiştir. Kısa bir süre basketbol ile de ilgilenmiş olan Burak tam bir spor adamıdır.

Survivor Burak Sevgilisi Var mı?

Gönüllüler takımının en iddialı yarışmacılarından biri olan Burak Yurdugör’ün bilinen bir sevgilisi yoktur. Detaylar olması durumunda sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

Survivor Burak Boyu ve Burcu Nedir?

Survivor 2020 yarışmacıları arasına adını yazdırmayı başaran Burak Yurdugör’ün burcu ve boyu hakkında henüz bilgi paylaşılmadı. Boyunun ortalama 1.81 cm olduğunu düşünmekteyiz.

Survivor Burak İnstagram Adresi

Yarışmaya başlarken instagram hesabını dondurmuş olup muhtemelen yarışma sonrasında aktif edecektir. Survivor Burak İnstagram Adresi @burakyrdgr ‘dir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Survivor Burak Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi İnstagram Adresi” üzerine 3 yorum

  1. halit dedi ki:

    ben buraki kendime cok benzetiyorum cunki bende burak gibi cok hirsliyim

  2. DENIZ dedi ki:

    burak abi sen survivra cok yakisiyorsun

  3. meryem dedi ki:

    BURAK ABI SENI COKK SEVIYORUMMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir