Survivor Atakan Sakatlandı Devam Edebilecek Mi Geri Dönecek Mi

Survivor 2016 Atakan’a Ne Oldu Atakan Neden Yok Sakatlandı Mı Devam Edecek Mi Yoksa Sakatlığından dolayı bırakacak mı  nasıl sakatlık yaşadı ? Boynu Kırıldı Mı

1

Survivor 2016 25 Mayıs 2016 NBA maça gitme izleme ödülünde  Avatar Atakan çok talihsiz bir kaza geçirdi. Bugün oynanan oyunda sakatlanan ve hastaneye kaldırılan başarılı oyuncunun durumu netlik kazandı mı ? oyunlara ne zaman geri dönecek ödüle katılabilecek mi ?

Aldığımız son haberler göre Atakan oyundan sonra hastaneye kaldırıldı ve son sağlık durumu şuan belli değil bu yüzden de ödül oyununa gidemeyen oyuncu Survivor 2016 büyük finalin favori isimlerindendi.

Yeni oyun parkurunda büyük sarkaç iki taraflı itiliyordu yarışmacılar sarkaca takılmamak için zıplıyor ve suya düşmemek için dengede kalmak için yarıştılar. Atakan sarkaç ile üstünde ki minderin arasında öyle bir anda düştü ki boynu ikisi arasında sıkıştı ve kırılma tehlikesi atlattı sudan çıkamayan oyuncuyu Serkay ve diğer arkadaşları atladı ve dışarı çıkardı.

 

Yeni haberlere ulaşır ulaşmaz sizlere bildireceğiz fakat Amerikaya gidemeyecek kadar ciddi bir sakatlık durumu var şuan net değil fakat Atakan’ın sakatlığından dolayı Türkiye’ye dönmesi ve Survivor’dan ayrılması ihtimaller arasında. Sakatlığından dolayı maça gidemedi katılamadı.

Eğer sakatlık bir kaç hafta içinde düzelirse devam edecektir oyunlara geri dönecek ve katılacaktır. Ne Zaman adaya geri gelecek bilgisi de sizlerle olacak.

SAKATLANMA ANI VİDEOSU İZLE

READ  Survivor Atakan Neden Oynamıyor ? Sakatlandı Mı ? Ne Zaman Dönecek ?

Survivor Atakan Sakatlandı Devam Edebilecek Mi Geri Dönecek Mi (1 Yorum)

  1. Acun bey size yalvarıyoruz atakan evine dönmesin atakansız survivor olmaz cevabınızı bekliyoruz