Survivor Acil Durum Konsey Kararı Zafer ve Semih Diskalifiye Mi Olacak 15 Nisan 2016

Survivor 15 Nisan 2016 Cuma Acil Durum Konseyi Zafer ve Semih Kavgasının Kararını Vermek İçin Toplanıyor ! Kim Diskalifiye Olacak ? Kavganın Videosu Görüntüleri Yayınlandı Mı ?

survivor semih zafer kavgası görüntüleri

Survivor 12 Nisan Salı günü Eleme konseyi öncesi kavga eden Semih ve Zafer konseye alınmayacak kadar büyük bir kavga ettiler. Acun Ilıcalı acil durum konseyini yarın toplayacağız demesine rağmen 13 Nisan ve 14 Nisan günü herhangi bir karar konseyi toplanmadı.

Buna göre Zafer ve Semih’in diskalifiye edilip edilmeyeceğinin kararının verileceği konsey 15 Nisan Cuma günü yapılması düşünülüyor.

survivor semih zafer 15 nisan

Zafer ve Semih Neden Kavga Etti ? Görüntüler Paylaşıldı Mı ?

Survivor 2016 başladığından beri sular Gönüllüler adasında bir türlü durulmadı. Semih ve Gizem Kerimoğlu ikilisi tüm takıma karşı durdu.

Ödül oyunlarında devamlı tartışmaların yaşandığı yarışmada artık olaylar patlak verdi. Biriken bu nefret en sonunda Zafer ve Semih arasında patladı.

Kavganın Zafer tarafından başlatılma ihtimali çok yüksek. Keza Zafer’in sene boyunca Semih’e çıkışları çok sert idi. Semih ise lafları ile Zafer’i aşırı şekilde sinirlendirmiş olabilir. Olayların videosu paylaşıldığı an haberimizden izleyebilirsiniz.

Kavganın görüntüleri büyük ihtimal 15 Nisan 2016 46. Bölüm fragman tanıtım videosunda yer alacaktır.

Acun Ilıcalı Diskalifiye Kararı Verecek Mi ?

acun ılıcalı en karar verdi acil durum konseyi

Acun Ilıcalı hoş olamayan görüntüler yaşandığını ve bu olaylar istemediklerini konseyde belirtmişti.

15 Nisan Cuma veya 16 Nisan Cumartesi Semih ve Zafer’in diskalifiye olup olmayacakları kararının sonucunu sizlerle paylaşacağız

Haber ekibimiz Semih veya Zafer ikilisinde en az birinin yarışmadan atılmasını düşünüyor. Çünkü olayda beklendiğinden ciddi bir kavga ve küfürleşme olabilir.Acil durum konseyinin tüm detaylarını sizlerle anında kaçıranlar için haberdar edeceğiz.

ZAFER TEHDİTLERİNDEN DOLAYI DİSKALİFİYE EDİLDİ SEMİH İSE KAVGALARI VE GERGİNLİĞİ ENGELLEMEK İÇİN ÜNLÜLER TAKIMINA ALINDI

Semih Öz Türk Dayak Mı Yedi

Sizce Kim Diskalifiye Olur ? Kim Gidecek ? Biri Yarışmadan Atılır Mı ?

Survivor Acil Durum Konsey Kararı Zafer ve Semih Diskalifiye Mi Olacak 15 Nisan 2016 (1 Yorum)

  1. Acun medya gurubunu kınıyoruz 300 kişi bir gurup olarak semih devsm zafer gitsin yanlış o şebegi niçin çıkarmadınız taraf tutuyorsunuz bizim için survivir ve tv 8 bitmiştir sadece survivir izliyordum ama bitti iptal ya zafer geri gelir yada o şebek de gider inan ki bunu bilin ki bizde izledik taciz var laf stıyor görmüyormusunuz fstura zafere kesiliyor
    Yazıklar olsun sana ve gurubuna acun taraf tutanacun bey bizim gözümüzden de gönlümüzden de çıktın semihle yoluna devam et çok kaybedersin en kısa zamanda zafer geri gelsin geri gelene kadar t 8 bizim için bitti