Survivor 25 Nisan 2016 Kim Elendi Birinci Oldu Oyunları Kim Kazandı Aldı

Survivor 2016 25 Nisan Pazartesi Ödül Oyununu Kim Kazandı Aldı ? Helikopterli Gezi Ödül Oyunu Sonucu Kaç Kaç Bitti ? Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Aldı ? Ünlülerden Hangi Yarışmacı Aldı Kim Elendi Sms Oylamada Birinci Oldu Tv8 Yan Ekran Plus 

survivor 25 nisan 2016 resimleri

Survivor 2016 25 Nisan Pazartesi günü 54. Bölümü ile ekrana geliyor. Tv 8 de yayınlanan yarışmada adalar birleşmeden önce ki son ödül oyunu oynayacak. Ünlüler ve Gönüllüler arasında ki ödül oyunu sonucu ve kaç kaç bittiği bilgileri kaçıranlar için yazımızda olacak.

Ayrıca bugün fragman videosunda görüldüğü gibi Ünlüler arasında Dokunulmazlık Sembolü oyunu olacak. Bireysel Kolyeyi alacak aday elenmekten kurtulacak. Kim elendi kim gitti bilgileri de haberimizde yer alacaktır.Bakalım bugün elenen ve veda eden yarışmacı kim olacak ?

survivor 2016 kim sms birinci oldu

Survivor 2015 25 Nisan Helikopterli Gezi Ödül Oyununu Kim Kazandı Aldı ?

Ünlüler : 10 Gönüllüler :6

Ödül oyunu sonucunu kaçıranlar için açıklıyoruz.

Survivor 25 Nisan 4. Eleme Adayı Kim Çıktı

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerden 24 Nisan Tuğba Özay oldu. Geçen Hafta ise Gizem kerimoğlu en çok yazılan yarışmacı olurken Dokunulmazlığı kazanan İbrahim Serkay’ı 2. eleme adayı gösterdi.Bakalım bugün kim eleme adayı çıkacak ?

[kirmizitext]Atakan Semih’i 4. aday gösterdi[/kirmizitext]

Survivor 2016 25 Nisan 54. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı ?

[saritext]Ünlülerden Atakan Kazandı[/saritext]. Konseyde bir isim söyleyecek

Bugün Ünlüler arasında Bireysel dokunulmazlık oyunu olacak. Atakan oyunun favori isimlerinden.

Tv8 Yan Ekran Plus Survivor 25 Nisan 2016 Kim Elendi Kim Sms Birincisi Oldu ?

Ada eleme konseyini biz yarın 26 Nisan bekliyorduk fakat fragman videosunda 25 Nisan olarak konsey görünüyor. Elenecek ismi belli olur olmaz açıklayacağız.