survivor ne zaman bitecek

Survivor 2020 Ne Zaman Bitecek? İşte Final Tarihi

furkan 03 May 2020 Haberler  0

TV 8 ekranlarının beğenilen yarışmalarından biri olan Survivor, bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınının ülkemizde görülmesi ve bu yüzden dizi çekimlerine ara verilmesi ile büyük bir ilgi gördü. Bu günlerde evinden ayrılamayan halk dizilerin de ara vermesi üzerine Survivor’a odaklanmış bir durumda.

TV 8 kanalının en büyük reyting kaynağı olan Survivor yarışması büyük bir heyecanla devam ederken yarışmanın ne zaman biteceği sorusu seyirciler arasında gündem oldu. Bazı büyük ödüllerin erken dağıtılması ve Hakan Hatipoğlu’nun sözleri bu soruyu akıllara getirdi. Peki Survivor 2020 final ne zaman?

Survivor 2020 Ne Zaman Bitecek?

TV 8 ekranlarının vazgeçilmezi olan Survivor bu yıl diğer yıllara göre daha büyük bir ilgi gördü. Bu ilgiyi kaybetmek istemeyen Acun Ilıcalı eskiden haftada 3 gün yayınladığı programı bu günlerde her gün yayınlamaya başladı. Program tüm hızıyla devam ederken Survivor  Panaroma’da yorumcu olan Hakan Hatipoğlu’nun sözleriyle izleyicilerin kafasında programın ne zaman biteceği sorusu takılı kaldı.

Survivor Panaroma’da büyük ödüllerin erken dağıtılması ve programın bitiş tarihiyle alakalı tahminler yapılırken Hakan Hatipoğlu 2 Temmuz 2020 için Survivor final tarihi dedi. Peki bu tarihi ağzından mı kaçırdı yoksa sadece tahmin mi etti? Bu soru programı izleyen herkesin aklında kalmıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.