Survivor 2020 Kim Elenecek? 18 Şubat Oylama Sonuçları

Burak 18 Şub 2020 Haberler  0

Survivor 2020 yarışması 16 şubat itibariyle başladı. Yarışmacıların kıyasıya mücadelesi ve nefes kesen performanslarıyla seyirciyi ekranları başına kitlemeye devam ediyor. Peki Survivor 2020 18 Şubat salı günü kim elenecek?

O Ses Türkiye’nin final yapmasıyla beraber Acun medyanın diğer bir projesi olan Survivor 2020 hiç bekletmeden yayınlanmaya başladı. Reyting oranlarını alt üst eden yarışmaların başında gelen Survivor, Ersin Korkut gibi tanınmış isimlerin yanı sıra gönüllüler takımında da bir çok başarılı yarışmacı bulunuyor.

Survivor 18 Şubat 2020 Oylama Sonuçları – Kim Elenecek

Kıyasıya mücadelenin sonunda 16 şubatta oynanan dokunulmazlık yarışmasını Ünlüler kazanmıştı. Aynı gün yapılan ödül yarışını da kazanan ünlüler bu galibiyetle keyiflerini 2 katına çıkarmayı başardı. Diğer tarafa baktığımızda ise Gönüllüler ödül oyununu kaybettiklerine çok üzülmeseler de dokunulmazlık oyununu kaybetmeleri onları çok üzdü. Gönüllüler takımından ayrılan ilk isim 18 Şubat salı günü yayınlanacak olan bölümde belli olacak.

Survivor 2020 Eleme Adayları Kimler? 16 Şubat – 18 Şubat (SMS Sonuçları)

Survivor eleme adaylarından biri 16 şubat gecesi belli oldu. Kalan adaylar ise 18 şubat akşamı yayınlanacak olan Survivor 2020 2. bölümünde belli olacak. Survivor 2020 sms sonuçları açıklandıkça güncel tutulacaktır.

İlk Aday – Fatma

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir