Survivor 2020 Kadrosu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Yarışmacılar Kimler?

30 Haziran 2019 günü final yapacak olan Survıvor Türkiye- Yunanistan yarışmasının ardından Survıvor 2020 yarışmasının ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı Survıvor 2019 yılı beklenen reytinglerini alamamış olsa da Survıvor 2020 yılında da devam edecek.

Survıvor 2020 Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2020 25 Ocak 2020 yılında yayın hayatına başlayarak ekranlarda yerini alması bekleniyor. Bu Tarih kanalın yayın akışına göre değişebilir.

Survıvor 2020 Yılı Konsepti Ne Olacak ?

Daha önce All Star konsepti ile ekranlara gelen Survıvor en çok izlenen ve en iyi reyting alan konsepti olmuştu Acun Ilıcalı Yunanistan – Türkiye konseptinin ardından düşen reytinglerini bir kere daha yükseltebilmek için 2020 yılında yeniden All Star konsepti ile ekranlara gelebilir.

SURVİVOR BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Tv 8′ in sayfasına girerek öncelikle yayınlanmış olan katılım şartlarını okuyup inceleyerek gerekli kriterlere uyup uymadığınızı öğrenmeniz gerekmektedir daha sonra gerekli şartlara uymanız dahilinde TV8 ‘in resmi sitesinde online başvuru formunu doldurarak Survıvor 2020 yarışmacı adaylarının içerisine ismini yazdırabilirsiniz. Survivor 2020 başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanı sıra sizi daha iyi tanımak adına sorulan sorular var.

İşte, başvuru yaparken bilinmesi gerekenler


http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Survivor 2019 Türk Takımı Yarışmacı Adayları Erdem Ekşioğlu Kimdir?