Survivor 2020 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 17 Şubat

Burak 16 Şub 2020 Haberler  0

Ekranların fenomeni haline gelen Survivor yarışması 2020 yılında da nefes kesen bölümleriyle ekranlara geliyor. Survivor 2020 ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı, Ünlüler mi? Gönüllüler mi? merak ediliyor. Bu makalemizde sizlere dokunulmazlık oyunu 17 şubat hakkında bilgi vereceğiz.

Survivor 2020 ilk bölümünde yarışmacıların evlerinden ayrılması aileleriyle vedalaşması kısa vtr’ler şeklinde ekranlara geldi. Dikkat çeken ve seyirciyi güldüren vtr’lerden biri Ersin Korkut’un arkadaşlarından ayrılışı oldu. Acun Ilıcalı ilk bölüm için tanıtımda yer alan açıklamaları ile şaşırttı. Yapılan açıklamada yarışmanın tarihinde en erken veda edecek ismin bu hafta belli olacağı belirtildi. Yani Salı akşamı yarışmaya bir kişi veda edecek.

17 Şubat Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

16 Şubat 2020 yılında yayınlanan Survivor 2020 ilk bölümünde ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Ödül oyununun sahibi belli oldu. Ödül Oyununu Ünlüler kazandı. Gösterdikleri performansla heyecanlı bir sezon geçeceğinin sinyali verildi.

16 Şubat Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Ödül oyununu kazanan Ünlüler bu gazla devam ederek dokunulmazlık ödülünü de kazandılar. Gönüllüler oyunu kaybedince resmen yıkıldılar. Adadan ayrılan ilk isim Gönüllüler takımından olacağı kesinleşti. Konseyde yapılan oylama ışığında bu hafta adadan bir kişi ayrılacak. Survivor 2020 Elenen ilk isim kim olacak? Belli olunca sayfamızda paylaşacağız.
Takipte kalın.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir