Survivor 2019

Survivor Kader – Ecem Neden Kavga Ettiler ?
Evet bir Survivor dokunulmazlık oyunu daha geride kaldı. 9 Şubat cumartesi günkü dokunulmazlığı kaybeden takım Türkiye oldu. 10-8 Yunanlılar ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Ancak bu kayıp takımda da çatlaklara..
dizibilgi google play
Survivor 2019 Dimitris Margaritis Kimdir?
Survivor 2019 yarışmacılarını birer birer tartıya çıkmaya başladı. Türk yarışmacıların yanı sıra dikkat çeken Yunan yarışmacıları da sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yarışmanın en iri adamı Dimitris Margaritis de Yunan takımında..
Survivor 2019 Nikos Kimdir?
Survivor 2019 heyecanı sürerken Türk yarışmacıların yanı sıra Yunanistan takımında da dikkat çeken çok sayıda isim var. Bunlardan belki de ilk sıradaki isim Nikos Kosmas. Yakışıklı yarışmacı ile kendi ya..
Survivor 2019 Emre Durak Kimdir?
9 Haziran 1995 Adana doğumlu. 1.82 boyunda 76 kilo. İkizler burcudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri bölümünden mezun oldu. Sıkça doğa, orman ve dağ yürüyüşlerine katılan Emre Durak Çılgın Goril isimli youtube..
Survivor 2019 Türk Takımı Yarışmacı Adayları Erdem Ekşioğlu Kimdir?
22 Ocak 1993 İstanbul doğumlu. 1.83 boyunda. 76 kilo. İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu. Aslen Rize’li olan Erdem Ekşioğlu, Sprite markasının televizyonda yayınlanan reklamında ”Ufuk” karakterini canlandırmıştır. Coca Cola‘nın reklamında, Türkiye’de en çok bilinen şampuan markalarından..
Survivor 2019 Ödülleri Neler Olacak?
2 Şubat’ta başlayacak yarışmada Survivor 2019’da Türkiye-Yunanistan karşı karşıya gelecek. Kıyasıya yarışılacak olan yarışmada ödüller neler olacak? Türk ve Yunan takımlarının mücadelesine sahne olacak Survivor 2019 için nefesler tutuldu. Devam..
Survivor 2019 Hakan Kanik Kimdir ?
Survivor 2019 için artık sayılı günler kaldı ve yarışmacı adayları da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Survivor’a gidecek olan isimler arasında en muhtemel aday şüphesiz Hakan Kanik. Peki Hakan Kanik kimdir..