Survivor 2019 Yarışmacıları Tam Kadro

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler  ?

Survivor 2019 için artık geri sayım başladı. Geçen sezon eski yarışmalara göre farklı bir konsepti bulunan ve zaman zaman bu nedenle eleştirilen Survivor’da yeni sezon heyecanı yavaş yavaş başlıyor. Bu sezonda da yine bir takım değişiklikler gerçekleşecek olan yarışma da yine All Star konsepti bulunacağı haberi geldi. Fakat geçen sozndaki gibi All Star karşısında Gönüllüler takımı kurularak geçen sezon güç dengesinde yapılan hatanın bu sezon tekrarlanmayacağı öğrenildi.

Survivor ile ilgili soruları yanıtlayan Acun Ilıcalı bu sezon “olimpik” bir Survivor izleyeceğiz dedi. Bu sözler bu sezonki Survivor’da çok sayıda olimpiyat sporcusunun yer alacağı olarak yorumlandı. Survivor 2019’da olimpiyatlarda yer almış yüzücü ve atletlerin yer alması bekleniyor.

Öte yandan gelen tüyolara göre yeni sezonda Survivor’da, Master Chef Türkiye yarışmasında fenomen olan bir iki ismin yer alacağı öğrenildi. Bu yarışmada öne çıkan isimler şu anda Murat Şef ve Hakan Kanık. Eğer Master Chef’den yarışmacılar gelecekse muhtemelen bu iki isimden biri kadroda yer alacaktır. Kadın yarışmacılarda ise Tuğçe ve Meltem ismi diğerlerine göre bir adım önde görünüyor.

Yarışmanın kadrosunda bulunması muhtemel bir diğer isim de Emre Durak. Survivor 2018’in kadorsunda bulunan fakat ilk hafta elenen Emre Durak’a Acun Ilıcalı bir şans daha vereceğini açıkça belirtmişti. Survivor 2019 ile ilgili bir diğer açıklama da yarışmanın giderek arton zorluk derecesinin bu sene de devam edeceği ve yeni sezondaki Survivor’ın önceki sezonlardan daha zor olacağı. Acun Ilıcalı bu konuyu esprili bir dille açıkladı ve Survivor 2019’a katılacak yarışmacıların Allah Yardımcısı olsun dedi. Geçen sezon beklentilerin altında kalan ve hiç olmadığı kadar eleştirilen program için Acun ve ekibi aylar öncesinden oldukça sıkı bir hazırlık çalışmasına başladı.

Acun Ilıcalı bu sezon özellikle yarışmaya katılacak ünlülerin ses getirmesini istiyor ve bunun  için kesenin ağzını açmış durumda. Ekonomik krize rağmen Survivor için Acun Medya’ın her hangi bir kısılamaya gitmeyeceği ve gerekli harcamaları yapacağı belirtirliyor. Survivor 2019 ile ilgili yeni gelişmeler yaşandığında sizlerle en hızlı şekilde paylaşacağız.

Sizler de Survivor 2019’da görmek istediğiniz yarışmacıları yorumlarda belirtebilirsiniz…

 

Survivor 2019 Yarışmacıları Tam Kadro (5 Yorum)

  1. Gunaydin gonlumun sultani hayirli cumalar nasilsin sol yanim iyimisin?
    Zaram sev yeter sayfasina bi bakarsin Aygul orda sana yazmis

  2. All star olacağı kesin mi? Ya olmaz diye düşünüyordum ben. Her sene all star all star bu nedir be? suyu çıktı iyice all star formatının. Ve all star olursa bence Anıl’ada kesin teklif gider. ya ben All star istemiyordum ABBFC olarak karar veremiyorum Anılı survivorda tekrar görmek ister miyim? Geçen seneki gibi mobinge uğrayacaksa kesinlikle istemem. Yarım kalmış şampiyonluk hikayemiz var diye de istemem. Çünkü bizimki yarım kalmadı bence. Anıl zaten şampiyon sadece Anıl’ın samimiyetini 4 ay boyunca tekrar ekranlarda görmek çok iyi olurdu.
    Yine de gönlüm Anılın katılmamasından yana

  3. Offf Acun yine yapti yapicagini yine gonulluler zayif olacak ya tecrube deyilen bir sey var ya bu yeni yarismacilar ne kadar guclude olsa tecrubesizler all star atislari biliyor ama gonulluler onlari cozmeye calisinciya kadar survivor biter all star ada yasantisina aliskin olduklari icin zorlanmiyacak ama gonulluler zorlanacak bu da oyunlara yansiyacak izledik daha once gorduk umarim ayni hatayi yapmazlar