Survivor 2019 Nikos Kimdir?

Burak 28 Oca 2019 Programlar  0

Survivor 2019 heyecanı sürerken Türk yarışmacıların yanı sıra Yunanistan takımında da dikkat çeken çok sayıda isim var. Bunlardan belki de ilk sıradaki isim Nikos Kosmas. Yakışıklı yarışmacı ile kendi ya da karşı takımdan bir duygusal yakınlaşma yaşanabileceği şimdiden herkesin diline dolanmaya başladı.

Survivor Nikos Kosmas Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Survivor 2019 Nikos Kosmas ülkesinde oldukça tanınan bir savunma sanatları şampiyonu. Avrupa ve dünya şampiyonlukları bulunan Nikos’un ünü Yunanistan dışına da taşmış durumdadır. Dünya karate sıralamasında 3. lüğü bulunmaktadır. 1992 doğumlu sporcu Beden Eğitimi bölümü mezunudur. Ayrıca spor ürünleri satan bir internet mağazası da bulunmaktadır.

Karatenin yanı sıra yüzme ile de yakından ilgili olması onu yarışmada ön plana çıkaracak gibi görünüyor. Uzun süredir Survivor için özel olarak bir kampa girmiştir. Tabi Survivor izleyicilerinin çok iyi bildiği gibi iyi sporcu olmak iyi Survivor yarışmacısı olmak anlamına gelmiyor. Açlık ve baskı altında çelik gibi sinirlere ve azme sahip olmak şart.

Survivor 2019 Nikos Kosmas Kaç Yaşında ?

1992 doğumlu yarışmacının güncel yaşı 26 dır.

Sosyal medyada aktif olan yarışmacının @kosmasnikos isimli bir instagram adresi bulunmaktadır.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.