Survivor 2019 Dimitris Margaritis Kimdir?

Burak 28 Oca 2019 Programlar  0

Survivor 2019 yarışmacılarını birer birer tartıya çıkmaya başladı. Türk yarışmacıların yanı sıra dikkat çeken Yunan yarışmacıları da sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yarışmanın en iri adamı Dimitris Margaritis de Yunan takımında dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Merak edenler için Rambo lakaplı bu iri adamı yakından tanıyalım.

Dimitris Margaritis Kaç Yaşında Hangi Sporu Yapıyor ?

Dimitris Margaritis Yunanistan Dekatlon Şampiyonudur. Aynı zamanda MMA (karma dövüş sanatları) ile ilgilenmiştir ve kafes dövüşü yapmıştır.

Survivor 2019 Yunan yarışmacı Dimitris 1974 doğumlu. Yarışmacının güncel yaşı 45. Fakat yaşına göre oldukça diri ve güçlü. Evli olan Dimitris’in 14 yaşlarında bir çocuğu bulunuyor. Gençliğinde atletizm ile uzun süre ilgilenmiş bu nedenle parkur oyunlarında avantajlı. Ayrıca tenis de oynamıştır.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da yaşamaktadır. Asıl mesleği ise gardiyanlıktır. Yunanistan Özel Kuvvetler Komutanlığında asker olarak işe başlamış daha sonra yaşının ilerlemesi ile gardiyanlığa geçiş yapmıştır. İlerlemiş yaşına rağmen Survivor’ın en iddialı isimlerinden biri olan Dimitris takımına çok sayıda oyun kazandıracağını söylüyor.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

“Survivor 2019 Dimitris Margaritis Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Zara dedi ki:

    Tanıtım fragmanında izlemiştim yunaların hepsi çok iddalı hepsi büyük konuşuyorlar survivor’a sayılı günler kaldı cumartesini iple çekiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.