Survivor 2019 Dimitris Margaritis Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacılarını birer birer tartıya çıkmaya başladı. Türk yarışmacıların yanı sıra dikkat çeken Yunan yarışmacıları da sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yarışmanın en iri adamı Dimitris Margaritis de Yunan takımında dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Merak edenler için Rambo lakaplı bu iri adamı yakından tanıyalım.

Dimitris Margaritis Kaç Yaşında Hangi Sporu Yapıyor ?

Dimitris Margaritis Yunanistan Dekatlon Şampiyonudur. Aynı zamanda MMA (karma dövüş sanatları) ile ilgilenmiştir ve kafes dövüşü yapmıştır.

Survivor 2019 Yunan yarışmacı Dimitris 1974 doğumlu. Yarışmacının güncel yaşı 45. Fakat yaşına göre oldukça diri ve güçlü. Evli olan Dimitris’in 14 yaşlarında bir çocuğu bulunuyor. Gençliğinde atletizm ile uzun süre ilgilenmiş bu nedenle parkur oyunlarında avantajlı. Ayrıca tenis de oynamıştır.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da yaşamaktadır. Asıl mesleği ise gardiyanlıktır. Yunanistan Özel Kuvvetler Komutanlığında asker olarak işe başlamış daha sonra yaşının ilerlemesi ile gardiyanlığa geçiş yapmıştır. İlerlemiş yaşına rağmen Survivor’ın en iddialı isimlerinden biri olan Dimitris takımına çok sayıda oyun kazandıracağını söylüyor.

dizibilgi google play

Survivor 2019 Dimitris Margaritis Kimdir? (1 Yorum)

  1. Tanıtım fragmanında izlemiştim yunaların hepsi çok iddalı hepsi büyük konuşuyorlar survivor’a sayılı günler kaldı cumartesini iple çekiyorum