Survivor 2019 2 Şubat Cumartesi Baraka Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor 2019 2 Şubat Cumaetesi günü yeni sezonuyla seyirci karşısına çıkıyor. 28 Ocak Pazartesi veda buluşması düzenlenmiş ve daha sonra Türkiye ekibi Survivor 2019 çekimlerinin yapılacağı Dominik adasına doğru yola çıktılar. Alınan bilgilere göre Survivor 2019 da birinci baraka oyunu Türkiye ve Yunan takımları arasında tamamlanmış.

Survivor 2019’da yarışmacılar gelir gelmez baraka oyununu oynadılar. Bilindiği gibi Survivor da ilk oyunlar ve barakaoyunları oldukça kritik. Moral ve motivasyon açısından ilk dönemlerde takımların baraka yarışmalarını kazanması çok önemli. Bu daha iyi dinlenerek daha iyi bir başlangıç anlamına geliyor.

Survivor 2019 Baraka Oyunlarının Önemi Nedir ?

Survivor adasında barakalar sadece korunma amaçlı değil. Barakalarda rahat yataklar da bulunuyor. Rahat bir gece uykusu dinlenmiş ve moral açısından da daha güçlü yarışmacılar anlamına geliyor. Öte yandan sahilde uyuyan yarışmacılar adanın zorlu koşullarını ilk günlerden itibaren hissetmeye başlıyor. Yani baraka oyununu kazanmak en temel ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyacını gidermek demek.

Survivor 2019 şartlar bakımından diğer Survivor yarışmalarından daha ağır olacak. Neredeyse tamamını profesyonel sporcular ve spor eğitmenlerinin oluşturduğu kadro eski survivor yarışmalarındaki ünlü isimlere göre daha dayanıklı isimlerden oluşuyor. Bu nedenle takımlarda iki adet yedek yarışmacı bulunuyor. Bu zor şartları karşılayamayan yarışmacı olursa veya sakatlık durumunda yedek yarışmacılar kadroya dahil olacak. Survivor 2019 da Türkiye tarafının yedek yarışmacıları Asil Cengiz ve Yağız Erdoğan.

Survivor 2019 2 Şubat Baraka Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

Gelen tüyolara göre oynanan ilk baraka oyununda kazanan taraf 10-8 le Türkiye takımı olmuş. Fakat bu resmi bir bilgi değil. Survivor ekibi oyun ve eleme sonuçlarını saklı tutmak için bu sezon çok daha katı davranacak. Bizler elimizden geldiğince doğru tüyoları size aktarmaya çalışacağız.

dizibilgi google play

Survivor 2019 2 Şubat Cumartesi Baraka Oyununu Kim Kazandı ? (11 Yorum)

 1. Yunanistan yarışmacıları çok iddalı hepsi büyük konuşuyorlar ve Türk takımını küçümsüyorlar. Türk yarışmacıları yunanlara parkurda cevaplarını verdi helal olsun türk yarışmacılara güzel performans sergiledi 🙂
  bence bu gün ki dokunulmazlığı yunanlar kazanır diye düşünüyorum

  • Malesef eski tema yeterince güvenli değildi ve saldırılara maruz kalıyorduk. Zorunlu olmasa masraf edip değiştirmeyi bende istemezdim. Bu temanın çok sayıda özelliği var umarım zamanla alışırsınız.

   • Sizide anliyorum Goker bey bana sadece karisik geliyor o kadar:)
    Bide neden survivor ozetlerini vermiyorsunuz? tuyolar falan

 2. Huhuuuuu basladi Survivor bakalim ilk oyunu kim kazanacak tum yarismacilara basarilar
  bu seneki favorim Atakan Isiktutan sonuna kadar:))))) haydi Atakan goster yunanlara gucunu:)

 3. Sonunda beklenen gün geldi çattı..
  Bence yeni konsept super olacak
  Baraka ödülünü umarım türküye takımı kazanır

 4. Sonunda beklenen gün geldi çattı..
  Bence yeni konsept super olacak.
  Baraka ödülünü umarım türküye takımı kazanır.