Survivor 2019 18 Şubat 11. Bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı? Eleme Adayları Kimler?

Burak 19 Şub 2019 Programlar  0

Survivor Türkiye-Yunanistan 11. bölümüyle 18 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geldi. Survivor son bölümde, oynanan ödül oyununda iki takımında mücadelesi nefes kesti. Oyunun sonunda bayrak yarışında eşitliğin sağlanması sonrasında Acun Ilıcalı yarışmacıları sevindiren bir karar verdi.

Survivor’ın klasikleşen oyunlarından birinde Türk ve Yunan yarışmacılar karşı karşıya geldi. Ödül, simit ve peynirdi. Baştan sonra çekişmenin sürdüğü Survivor ödül oyununda heyecan bir an olsun azalmadı. 9-9’a kadar gelen oyunun sonunda ufak bir sürpriz yaşandı.

Acun Ilıcalı 9-9’a kadar gelen mücadele sonrası sürpriz bir karara imza atarak, ödülü bir takıma değil iki takıma verileceğini söyledi. Açıklama sonrası iki takımda da büyük bir sevinç yaşandı.

SEMBOL OYUNU KİMLER KAZANDI?
Survivor Türkiye-Yunanistan on birinci bölümde Türk takımında sembol mücadelesi yaşandı. Kızlar ve erkeklerin kendi aralarında oynadığı oyunda birer kişi sembol sahibi oldu.

Survivor son bölümde Türk yarışmacılar ilerleyen haftalarda büyük önem taşıyacak olan sembol ödülü için yarıştı. Sembol mücadelesinde ellerindeki ağırlarla platformları devirmeye çalışan yarışmacılardan bir kadın ve bir erkek sembolün sahibi oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan’da Türk takımı sembol ödülü için mücadele verdi. Kadınlarda finale Ecem ve Büşra kaldı. Bu eşleşmede kazanan Ecem olurken, Ecem sembolün de sahibi oldu. Erkek yarışmacılarda ise Atakan ile Bora sembolün sahibi olmak için yarıştı. Atakan, erkeklerde sembolü kazanan isim oldu.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor Türkiye Yunanistan’da 19 şubat Salı günü ekranlara gelecek yeni bölümde Yunan takımından bir kişi adaya veda edecek. Yunan takımında, elenmek üzere üç yarışmacının ismi belirlenmişti. Bu isimler; Ioulieta, Sypros ve Vasilis Vasilikos olmuştu.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

“Survivor 2019 18 Şubat 11. Bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı? Eleme Adayları Kimler?” üzerine 4 yorum

 1. Zara dedi ki:

  Anlat bakalımda gülme krizine girdim özellikle Atakan anlatırken ve bilmeğe çalışırken koptuğum nokta Kaan’mıydı Yusuf’muydu yeyyemeği neye koyarsın diyor tapancaya diyor. Hay’Allah

 2. Asi dedi ki:

  Serkay bitanedir benzeri yok;)

  😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

  Sabriye yunanli erkeklerden birine asik olur aartik 😀

 3. Zara dedi ki:

  Survivor’a Sabriye geliyormuş ben şok dondum şaşdım kaldım. Yunanlara şampiyon olmuş bir kız katılırken bize koşmayan adeta imekleyem performansı vasatın çok çok altında olan Sabriye’nin gelmesi haksızlık Acun neden başka bir kızı getirmediki survivor’a bir kez katılmış Sabriye dışında başka bayan performansı iyi olan yarışmacı yokmuydu yani Merve, Damla ve. b olmaz çünkü al star. ama performansı iyi yarışmacılar vardı Birsen, Tuğçe, Gizem, Yağmur keşki onlardan biri katılsaydı. Ön yargılı olmak istiyorum fakat Sabriye iyi performans sergileyeceğni düşünmüyorum. Umarım yanılan ben olurum

 4. Arzygül dedi ki:

  Ve, asıl amacı kendi sınırlarını sınama olan ama 10 küsür sene içerisinde bi’kaç kişi hariç (diğer tüm yarışmalarda olduğu gibi) kolay yoldan ünlü olmak isteyenlerin bir numaralı seçeneği olan “Survivor”. Bizlerde buna alıştık tabi. Artık sadece oyunlarda başarılı olup açlığa dayanabilmek yetmiyor izleyiciye. Ada hayatı diye bişeyde çıktı ortaya. Biraz show izlemek istiyoruz. Mutlaka gruplaşmalar olsun. Bir taraf ezilsin, bir taraf ezsin ki bizde ezilenin yanında olalım istiyoruz. Benim için de artık ada hayatı oyunlardan daha çok ilgi çekici. Oyunu izlemiyorum genelde, adada yarışmacıların karakterlerini gözlemlemek daha çok hoşuma gidiyor. Bazı senelerde bir yarışmacı aşırı parlar, diğer yarışmacılar silinip gider hafızalardan. Geçen sene olduğu gibi. Geçen sene Gönüllülerde bir Anıl Berk Baki vardı. Diğer yarışmacıları hatırlamak için hafızamı zorluyorum ama yok. Bi Cumali aklımda Survivora katılması olay olduğu için. Birde ekstra olarak Yağmur’u hatırlayabildim. Bazı senelerde ise tam tersine birden fazla kişi parlıyor. Bu sene mesela.
  Şimdi herkesin kafasında bir şampiyon resmi var. Survivor şampiyonu resmine en uygun kişi Atakan oldu çoğu kişinin gözünde. Tabi benimde. Ama karakterini daha bilmiyorum. İzlediğim kadarıyla bir Serkay Tütüncü, bir Anıl Berk Baki kumaşı görmüştüm. Benden sonra Atakan’ı başkasına benzetenler olmuş. Tabi benden sonra olduğundan ciddiye alamadım:)
  Yusuf benim yeni gözdem. Şu anda Yusuf’u Serkay’a benzetiyorum. Söylemesi ayıp birazcık plansız programsız haraket ederdi Sekomda. Hiç bir zaman şöyle davranırsam halk ne der diye düşünen biri olmadı aynı senenin şampiyonu olan Atakan Arslan gibi. Hata da yapsa hep kendi gibi davranırdı. Mesela hiç unutmam o sene öne çıkan 3 kişi vardı. Serkay, Atakan ve Semih. Semih ünlülere geçtikten sonra, ” sen elenmezsin nasılsa ilk dokunulmazlığı kaybedersek sen potaya çık ikinci dokunulmazlıkta gönüllüler kaybettiğinde onlardan biri elensin” dediler. Elenmeyeceğini bilmesine rağmen “Bundan benim çıkarım ne olacak” diye soran bir Semih’i izlemiştik. Aynı durum Atakan’ın başına geldiğinde her hafta sms de birimci olmasına rağmen mırın kırın eden birini gördük. Ama Serkay oy potansiyelini hiç bilmeden kaç kere kardeşlerim için diye potaya girdi bile isteye:) neyse. Yine de Atakan’ı seviyordum. Hata yapmamak için o kadar uğraştı ki, en çok o hak etmişti şampiyonluğu. Serkay garibim kendi gibi davrandı diye küfürbaz oldu, saygısız oldu. Tabi bu zamana kadar survivora katılan herkes dışardaki hayatında küfür kullanmayan entel insanlar olunca garipsendi Serkay’ın sinirlendiğinde kendini tutamaması. Bide şey ya Survivora katılıyorsan fazla kültürlü olmayacaksın. Mesela en iyi liselerde, üniversitelerde okumayacaksın, yabancı dil bilmeyeceksin, biraz fakir edebiyatı yapacaksın. Yoksa Gönüllüler takımına haftalık para ödenmeyen ama Ünlülerin finale kadar büyük ödül 500.000 liranın bikaç katını bile kazandığı bir yarışmada. Gönüllü takımında olup kültürlü , bilgili olursan sen zengin çocuğusun paraya ihtiyacın yok. Ama Ünlülerdeki biri senden daha iyi bilirse fakir edebiyatını o zaman onun paraya ihtiyacı vardır. Kimse bakmaz ona haftada binlerce lira ödeniyor olmasına. Biraz halktan biri gibi davranacaksın mesela Adem gibi.
  Anıl gibi kelime dağarcağın geniş olursa ya da Galatasaray lisesini dereceyle bitirmişsen yandın sen. Bi kere Anadolu çocuğu imajın olmazsa şampiyon olamazsın ki. Yanisi Survivor da; kitap okuyup kendini geliştiren biriysen, tribüne oynamayı bilmiyorsan, sahte bir yarım kalmışlık hikayen yoksa, bikaç özlü söz kullanmazsan, arada bir olayları kendi kendine büyütüp mağduru koruyorum imajı veremezsen şampiyon olma ihtimalin %1.
  Bu sene iki tane dost var Atakan ve Yusuf. Onlara stratejik olarak katılmaya çalışan bir Kaan var. Atakan ve Yusuf çok iyi anlaşınca mecbur onlardan ayrı bir grup olan insanlar var. Bitek tek tabanca takılan Okay’ımız var. Tam halktan birisi işte. Entrika, dümen bilmeyen Okay:) Bi tane provakatör Bora var. Bi Hikmet ağabeyimiz. Ama cidden ağabey gibi ağabey. Biraz tarafsız olursa daha da iyi olacak sanki. Niye o grupta olduğunu anlamadığım bir Seda. Ağzı çok iyi laf yapan, oyunlarda hiç göremediğim Melisa. Masterchef’e katılmasına rağmen, oradaki çoğu kişiden daha az strateji bilen. Saf ya da kendince yaptığı stratejileri ters tepen bir Hakanımız var. Birbirlerinden ayırt edemediğim Sude, Ecem ve Büşra var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir